Opinie o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

postać

Jakie zarobki?! Ktoś dostał powyżej 7500 na dzień dobry?! Oczywiscie brutto?!

Baba z Płońska

Ponoć juz tną etaty Kam. Końcówka. A AS zaczyna ludziom grzebac w zębach więc juz wiemy vo dalej

Zapierdalacz_
@Baba z Płońska

Czyli co, będą ludzi zwalniać?! Jakie stanowiska kam tną - które konkretnie?! Ta blond niewiasta czy kto...?! Bo ta blondy to przecież świetnie daje sobie radę...! Kogo bedą zwalniać - tych co dopiero zatrudnili, czy co?!!!

kandydat

Warto aplikować? W poprzedniej firmie miałam problem z przełożonym. Tu można się dogadać czy tylko władza absolutna?

Skąd Novascon Pharmaceuticals pozyskuje informacje o związkach chemicznych do swoich produktów? Czy w związku z zakazem aborcji będzie wykorzystywać wrażliwe dane medyczne do rozwoju produktów?

Nie vascon produkuje żywność bo to firma która nie ma żadnego leku. Ma żarcie w postaci tabletek, niekontrolowane przez GIF a tylko dopuszczane przez GIS. Więc w pojęciu producentów nie jest to firma farmaceutyczna a spożywcza. Pharmaceuricals w nazwie to tylko zmyłka dla klientów

Informatyk

Komentarz pisany przez rozżaloną osobę , w dodatku po alkoholu., o czym świadczy literówka....brak słów. Czy wyrób medyczny to żywność? Pierwsze słyszę.

Dzięki
@Informatyk

Ile macie produktow o statusie wyrob medyczny i jaki to procent w portfolio firmy. Chodzi mi o procent wartosci sprzedazy. Bo poza Detramaxem-suplement, Insulanem-suplement, Thonsilanem - suplement to sie nixlc nie sprzedaje. Wiec Wyroby medyczne stanowia w obrocie.Waszej firmy ile?

Andrzej S
@Informatyk

Widac ze malo wiesz. Wyrobem medycznym jest nawet zwykly dozownik na leki wiec panie informatyk wracaj do komputera i nie pisz bzdur

Aptmen
@Andrzej S

Ciekawie podpisane jak w kronice policyjnej, Andrzeju S. to prawda że sprzedajesz Novascon ? Słychać po cichu w twoim biurze że będziesz teraz w zębach grzebał. Czyżby pracownicy zostali na lodzie ?

logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Jak się pracuje z ludźmi z Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

KAMieniarz

Jeżeli pozostał Marketing przedstawicielski kierowany przez karierowicza, bez wiedzy i umiejetnosci ale z ogromnym poczuciem własnej nieomylności, brakiem HR z którym można porozmawiać o stylu pracy, Zarządzaniem przez fałszywą prostolinijną żonę Prezesa bez doświadczenia i kompetencji, Zespołem Przedstawicieli który jest ciągle zastraszany, więc warto samodzielnie odpowiedzieć sobie na pytanie jak się teraz pracuje.

Czy zdarzają się nadgodziny w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

MałaM

Nadgodziny? Codziennie przekraczane normy pracy, oficjalnie na spotkaniu wymuszane przez Panią Dyrektor pod rygorem zwolnienia. Musisz wykonać plan dnia, inaczej nie wracaj do domu. Duże tereny niemożliwe do objechania.Przedstawiciele regularnie zastraszani, intensywnie szukający pracy. Ogólnie ta firma to (usunięte przez administratora).

Bożena
@MałaM

Czyli ile czasu zajmuje wykonanie planu dnia w Novasconie? Ile trzeba zostawać po godzinach pracy? W jaki sposób jest to wynagradzane - pieniądze czy odbiór wolnego?

MałaM
@Bożena

Wg Pani AS, tak dużo do puki nie przywieziesz kasy dziennej, więc niby etat a codziennie wykonywana praca co najmniej po 10 godzin ( teren i administracja). Novascon udaje że nie ma nadgodzin, tylko z winy pracownika źle zaplanowany dzień ( tylko czemu u wszystkich? ). Skoro nie ma nadgodzin to i nie ma kasy, ani odbioru dnia. Totalny bałagan. HR w firmie nie istnieje, więc nie ma kto postawić się AS i wytłumaczyć że firma może zostać skontrolowana przez PiP, gdzie przy takich nadużyciach kary będą dotkliwe.

Kiedyś
@MałaM

Kiedyś był HR. Teraz to jest próbą rządzenia przez przegraną osobę czyli żonę prezesa. Kobieta powinna mieć na drugie pomylka

@MałaM

Żal jak można się zachować, (usunięte przez administratora) w pracy i (usunięte przez administratora) jak widać życiowe - o 13 już było drinken drinken? Czy z pisownią nawet na trzeźwo masz problemy? Puki? :)) Poważnie co za smutny człowieczek to napisał

Maklakiewicz

Pomowienia, pomowienia, pomowienia. I wiadomo kto pisal. Pani pomylka.

Zenek z mediamarktu.

Jesli to naprawde odpisuje osoba, ktora jest managerem w tej firmie to współczuję pracownikom. Trzeba ten wpis udostepnic na LinkedIn aby klienci i potencjalini pracownicy zobaczyli jakt o wygląda w Novasconie. Jeszcze sie z czyms takim nie spotkałem. Niestety świadczy to bardziej o pracodawcy niz o bylym pracowniku. Udostepniam. Straszne. Jak moze jakikolwiek manager grozic pracownikowi na ogolnodostepnym forum.

Dinozaur

Drogi Zainteresowany, Pracuję w Novascon od wielu lat i uważam, że jeśli wykonuje się swoją pracę uczciwie i rzetelnie to jest to firma, w której da się długo pracować i zarabiać pieniądze. Jeśli Ktoś wybiera pracę w handlu i jest zdziwiony, że są naciski na wyniki sprzedażowe, to chyba pomylił profesję. Jeśli ktoś nie rozumie specyfiki farmacji oraz struktury koszyka w aptece nie powinien komentować tego segmentu handlu. Jeśli Ktoś po uzyskaniu umowy na czas nieokreślony zmienia postawę z zaangażowania na butę, arogancję i pretensje, a do tego przez wiele miesięcy nie reaguje na prośby, sugestie o zmianę postawy to nie powinien wylewać swojego żalu w sieci szkalując ludzi i firmę, a raczej spojrzeć w lustro i zastanowić się co widzi.. Tak jest świat skonstruowany, że są pracodawcy i pracownicy jeśli jedni z drugimi WSPÓŁPRACUJĄ to nie ma powodu do pretensji i oczerniania. Jeśli jesteś Osobą pracowitą, zorganizowaną, która lubi przebywać wśród ludzi, a do tego nie lubi monotonii to spokojnie mogę polecić Ci pracę w Novascon. Pozdrawiam. Dinozaur

Jaja
@Dinozaur

Koedy bedziecie sprzedawac marke detramax zeby jesCze z dwa lata pociułac.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Wer

O premie na którym stanowisku pytasz?

Zofia
@Wer

Wydaję mi się, że to było raczej ogólne pytanie - pewnie chodziło to, czy w Novascon Pharmaceuticals w ogóle można liczyć na premie. Ostatnio natknęłam się na ofertę pracy - Regionalny Przedstawiciel Medyczny. Ponoć jest tam kwartalny system premiowy w oparciu o realizację celów. Możesz powiedzieć, o co dokładnie chodzi w tym systemie? Będę wdzięczna.

Taki żebyś jej nie dostal

Anna Dybicka
@Zofia

Po co dział medyczny w firmie, która sprzedaje łąkę w tabletkach. Masz koniczynę w tabletkach, masz winogrona w tabletkach, masz wiele innych roślin w tabletkach. Więc zlikwidowaliśmy bo się lekarze śmiali jak przychodziliśmy z tą łąką do nich

Czy w firmie zdarzają się teraz zwolnienia przez tego wirusa?

Nie

Kuba

Nie i za to ich cenie

Bbking

Tak.

Lukasz
@Adam

Tak, cały czas. Rotacja jak w wagonie.

pani
@Lukasz

Oczywiście, że tak. 3/4 działu medycznego odpadło, RKS oraz sama pani dyr.

Bożena
@pani

To w końcu były zwolnienia czy nie? Pojawiają się odmienne odpowiedzi i sama nie wiem w co wierzyć... Chciałabym się po prostu zorientować, czy w Novasconie można liczyć na stabilne zatrudnienie w czasach pandemii?

Joanna Dybicka
@Bożena

Oczywiście że były. Musieli przeczekać bo po wzięciu dotacji koronaawirusowej nie mogli zwalniać. Jak minął okres ochronny to pozbyli się 3/4 zespołu. To jest w tym momencie firma widmo. W rankingu przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego sąsiaduje z gospodarstwem rolnym Zdzisław Budka. Taki to koncern farmaceutyczny.

Jojo

Czy jest ktoś, kto mógłby wyrazić jakąś świeżą opinię na temat firmy? Nie chodzi mi o wylewanie jadu tylko o to jak się pracuje, czy cele są osiągalne, jaki system premiowy itd. Jak atmosfera ogólna, czy da się normalnie pracować czy szkoda czasu dla osoby z doświadczeniem? Z góry dziekuję:)

Viki
@Jojo

Dla osoby z doświadczeniem i znajomością rynku szkoda czasu. Firma ma swoje czasy świetności za sobą.Trzeba przyznać znane i dobre jakościowo produkty.

@Viki

Ciekawa opinia, przenikliwa analiza ;) i wnioski zupełnie z czapy :) ale doceniamy zainteresowanie :) pomimo wszystko jednak będziemy realizować swoje cele

AS czyli mam na drugie niedojd

przecież wy nie realizujecie żadnych celów od lat. po co ta drętwa śpiewka pani Aniu

AS czyli mam na drugie niedojd

przykro patrzeć na jakiekolwiek wpisy historyczne o firmie, w której się pracowało. Nikt z ludzi już nie pracuje (patrz strona Linkedin Novascon Zadnych produktów pokazanych w artykułach juz nie ma w portfolio poza upadłym Detramaxem Upadek to słowo zbyt małe aby oddać to czym stała się ta firemka pod światłym przywództwem pani pediatry

tomas

czy to prawda że firma jest na sprzedaż ?

Łukasz
@tomas

Skąd masz taką informację, że firma Novascon Pharmaceuticals mogłaby być na sprzedaż? Nie ukrywam, że zaskoczyła mnie Twoja wiadomość, gdyż chciałem zapytać o warunki pracy w tym miejscu, a okazuje się, że firma może planować sprzedaż swoich udziałów. Podaj, proszę więcej szczegółów z tym związanych.

Nieprawda

Były

Tak

Lukasz

Tak

Luiza

Firma dla ludzi doświadczonych, bo nikt za rączkę nie prowadzi. Wielu długoletnich pracowników. Nowi przychodzą i odchodzą. Płace dobre. Masz wyniki, zarabiasz.

Alicja
@Luiza

@Luiza Ale ogólnie osoby bez doświadczenia zawodowego są przyjmowane do Novascon Pharmaceuticals, czy nie? Z góry dziękuję.

katekate
@Luiza

a jak atmosfera? Normalna czy raczej korporacyjna?co to znaczy "dobre place"?

Aplikantka
@Luiza

Napisz proszę coś więcej na temat samej pracy, zarobków, premii, atmosfery i narzedzi w tym auta ? Będę ogromnie wdzięczna ! Pozdrawiam

@Alicja

Osoby bez doświadczenia raczej nie mają szans

Jakie wartości są cenione w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Bbking

Wartości liczbowe są cenione.

Była

Donoszenie na innych i wazelinirastwo. Tylko tyle i aż tyle.

Jaka atmosfera jest między działami w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

A możesz doprecyzowac pytanie?

Wiesław

Kupiłem w aptece preparat Polomag max B6 z ogromnymi tabletkami w środku i moja UWAGA ! przy połykaniu tej wielkiej tabletki w pewnym momencie stanęła ona w poprzek przełyku i w pewnym momencie myślałem ,że się uduszę ! (usunięte przez administratora) Prośba więc do producenta o zmniejszenie tych tabletek , mniej kanciastych aby można je było bezpiecznie połykać póki ktoś nie straci z tego powodu życia .

radca

Zawsze można zmienić pracę jeśli komuś nie odpowiada lub założyć swoją firme.

?

2,800- 3,500 to mało ? w (usunięte przez administratora) wam się poprzewracało przedstawiciele . Powinniście być na samej prowizji to dopiero wzięlibyście się do roboty zamiast ciągle narzekać i obrabiać tyłki . Od kiedy w mojej firmie jest 1500 netto plus prowizja od sprzedaży to obroty skoczyły o 60 % .

Assa
@

Widze,ze koledze dane bylo tylko pracowac w samych badziewiksach.Nigdy nie zasmakowal przyzwoitej pensji w normalnej firmie farmaceutycznej..Wbrew pozorom to wcale nie jest taka latwa I przyjemna praca.Wszedzie opierdalaczy nie brakuje,ale te czasu sie juz skonczyly.A na rynku jest mnostwo bardzo dobrych osob I przykre jest to,ze w obecnych warunkach musza schodzic np z 6000 netto na 3,5 netto po to by utrzymac rodzine.Wiec kolego nie wszystkim sie we llbie czy (usunięte przez administratora) poprzewracalo..

@

Żenujący jesteś. Nikt nie pracuje dla idei, tylko dla kasy i szacunku dla ludzi nie masz, jeżeli myślisz, że za 1500 zł netto ktoś kompetentny przyjdzie do pracy. Za takie śmieszne pieniądze to można w domu siedzieć i przez net zarabiać.....

Tomasz

Zawsze można ją zmienić tylko czy jest tak jak piszesz? Najłatwiej oskarżać ale czy są podstawy?

asia

Firma nie ma kasy..Zatrudniła kierownika który nie wie co należy do jego pracy. Spychologia i nie logiczne działania ze strony kierownictwa Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: logika i nie zamiatanie pod dywan. Uczciwa praca a nie na zasadzie odbcia gps

Zostaw merytoryczną opinię o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 28 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 80
    00-175 Warszawa

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.