Opinie o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Weronika

@Olga, a czy możesz coś napisać o pracodawcy? Czy jest warty polecenia? @Klara, jak przebiegła rozmowa rekrutacyjna? Można liczyć na benefity pozapłacowe od Pharmaceuticals ?

Klara

Witam, dostałam się i jade na rozmowę, podrzućcie proszę coś na temat atmosfery, floty oraz testów kompetencyjnych. Dziękuje.

Kamik1975

Skoro wszystkie opinie są negatywne to znaczy, że nie ma zadowolonych pracowników. Nawet w myśl zasady, że jedna niezadowolona osoba przekaże informację dziesięciu znajomym, a tylko jedna pozytywną, to powinien być chociaż jeden pozytywny wpis

Alicja
@Kamik1975

"Skoro wszystkie opinie są negatywne..." to znaczy, że Ci którzy są zadowoleni, nie włażą na te fora, tylko zajmują sie pracą. Ja zakończyłam współpracę miesiąc temu i szczerze p;owiedziawszy, była to jedna z fajniejszych firm w jakiej pracowałam. Atmosfera w pracy bardzo fajna, pracownicy zawsze nastawieni na pomoc. Generalnie polecam. Ja tam poszłam jako żółtodziób i bardzo dużo się nauczyłam, za każdym razem ktoś mi pomagał. Ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić

bytka
@Alicja

dlaczego zakonczylas wspolprace? ide na rozmowe a po tych wszystkich wpisach zastanawiam sie czy warto, czy nie wpadne z deszczu pod rynne

Alicja
@bytka

Wyjeżdżałam z Warszawy, więc musiałam zrezygnować. Nadal utrzymuję kontakt z częścią ludzi z Nvsc, więc nie mogę powiedzieć złego słowa. Wiadomo, żadna firma nie jest idealna. Ale w tej firmie czułam się naprawdę ok i często ją wspominam.

Olga

Idealnych firm nie ma. Trzeba tylko obiektywnie ocenić czy akurat nadajemy się do danego rodzaju pracy??

logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Kłaj

Przeczytajcie sobie książkę byłego pracownika Valeanta- niejakiego Zygmuntowicza, który opisał wszystkie "numery" firm w Polsce! Szczęka opada! O jednej słynnej Pani która przyszła do Novasconu z valeanta też tam jest Podaję link do książki: http://stapis.com.pl/?product=pileczki-w-palcach-zonglerow-artur-zygmuntowicz

J

Brak elementarnej kultury podczas rekrutacji. Jeżeli ktoś ciągnie Cię przez pół kraju na rozmowę to spodziewasz się informacji zwrotnej przynajmniej w formie e-maila. A tu niestety - cisza. Brak szacunku dla poświęconych przez kandydata pieniędzy i czasu.

Jakakaka

Prośba i info o novasconie Auta gps zarobki jak duże tereny na pf

Ala

Witam, a czy ktoś pracuje tam na innym stanowisku niż przedstawiciel handlowy? Chodzi mi o pracę typowo w biurze. Jak wyglądają zarobki na niższcyh stanowiskach, możlwość awansu, atmosfera w pracy?

gość

Ktoś coś wie na temat tej firmy??? interesują mnie opinie o stanowisku przedstawiciel apteczny.???

AS
@gość

A sam chcesz zarabiać fortunę kosztem czasu prywatnego i zdrowiem innych.

Lola

Sluchajcie,niech ktos napisze jakie wynagrodzenie moze negocjowac przedstawiciel z dlugoletnim doswiadczeniem?

yet

napiszcie jakich argumenów uzywać żeby się spodobać dyrektorowi na rozmowie bo kumpel osttnio w jednej firmie miał gadke przygotowaną , ściemniał jak z nut ale z efektem bo go przyjęli ,a jak jest tu ? zatrudniają po znajomości czy biorą z zewnątrz

łał

napiszcie co chcą słyszeć na rozmowie żeby byli zadowoleni i żebym się załapał na prace . Jak wiecie jakie zadają pytania to napiszcie , dzieki

ada

jaka flota???

ada

Podajcie możliwe wynagrodzenie z doświadczeniem i coś nt floty.dzięki!

?

Jola masz rację, ale upajasz się i chełpisz i za to ktoś was "dygnie" na Sinulanie zarobiliście co wasze a reszta...come on! spadacie jak liście jesienią. Ale walczcie Wasz czas

novasek

A mnie nie przyjęli i dobrze , jestem im wdzięczny bo pomogli mi podjąć decyzję , czeka mnie coś o wiele lepszego zamiast sprzedawać bezdusznie suplementy bo czy można to nazwać przyjemnością? osobiście twierdzę że nie :) Ps. Pieniądze podobno przyzwoite , narzędzia także . Jeśli jest się pracoholikiem to firma idealna :) Pozdrawiam

xyz

Nawet nie potrafią po rozmowie poinformować człowieka czy go przyjęli czy nie , zero szacunku dla ludzi .

Można chodzić na piwko w czasie wolnym od pracy. Tylko,że wolnego czasu nie ma bo dają pracę też na weekend :-/(usunięte przez administratora)Ja jeszcze tu pracuję ale mam nadzieję, że od września już mnie tu nie będzie :)

AS

Obecnie trwa jedno szkolenie sprzedażowe i na tym koniec. Na nic więcej nie licz. Tu nie ma czasu na szkolenia. Musisz sprzedawać. Spotkań dystryktowych też nie ma bo dyrektorowi szkoda "zmarnować" jednego dnia pracy. Licz tam tylko na codzienne @ i sms z zapytaniem ile sprzedałeś.

M

Zdecydowanie odradzam .

Zostaw merytoryczną opinię o Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 28 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 80
    00-175 Warszawa

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.