Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

pytanie

A ile tak mniej wiecej zarabia operator serwisant i czy to jest praca biurowa bardziej czy produkcja

Produkcja
@pytanie

Serwisant- praca produkcja 3zmianowa.

Jola

Witam pracowałam w firmie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze jeszcze przez żadnego przełożonego nie zostałam potraktowana tak jak w tej firmie zero kontaktu zainteresowania moją osobą gdybym sama się nie upominała mogłabym wyjść a nikt by nawet nie zwrócił na to uwagi , warunki jak i atmosfera innych koleżanek z działu jeden wielki znak zapytania nigdy więcej nie wróciłabym ani do firmy ani nie poleciłabym innej osobie pracy w tej firmie ,a nie wspomnę o dniu w którym zostałam zwolniona jeden wielki brak szacunku do pracownika wyprowadzona jak worek ze śmieciami za drzwi mając prawo jazdy dojechałam w tym dniu z osoba która jeszcze pracowała musiałam czekać na zimnie przy aucie aż skończy prace i przyjdzie jedna wielka porażka ta firma

Iga
@Jola

A ile lat pracowalas i i jak mozesz to ile sie zarabia na prpdukcji 3 zm bo tiu roznie ludzie pisza.

Im
@Jola

Ok a za co zwalniaja np bo nie ma pracy czy co biora pod iuwage bo duzo osob po 20 lat pracuje w tej firmie i ich nie zwolnili.

Pr
@Im

Gamoń który pracuje 20 lat i zarabia połowę z tego co nowy pracownik... to jaka korzyść zwalniać skoro ogarnia wszystko a zarabia połowę tego co nowy?

Praca
@Pr

To nie jest prawda bo nowa osoba na poczatek dostaje mniej no chyba ze na jakies stanowisko

aaa
@Praca

Hej, a po jakim czasie można liczyć na zwiększenie wynagrodzenia? Nowy pracownik ma jakieś wdrożenie w obowiązki, jak to wygląda u was w firmie? Dużo nowych pracowników się przewija?

Lin

A u was pracuja ludzie z ukrainy na produkcji

etat

Tak to prawda, że chemii w zakładzie jest dużo. Jak na ciąże to nie wiem ale pomiary są, na wyłączonych maszynach ale są. Lakiery i takie rakotwórcze bo jak się czyta to aż strach a my maseczki mamy ale np. na genie maseczki nie są przeciw chemii tylko przeciwpyłu bo był u nas taki pan i mówił, że maski powinniśmy mieć inne z grubymi filtrami na rozpuszczalnik a mamy zwykłe i nikt z tym nic nie zrobił więc BHP jest tylko na papierze albo jak masz mieć okulary na oczach to pilnują. Ogólnie już byłam na kilku takich stanowiskach i wdycha się dużo. Czasami te duże jak otworzą na SmT to śmierdzi na całą fabrykę ale pracowac trzeba. Jak dostaniesz raka to następny przyjdzie.

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
….

Witam interesuje mnie jak wyglada praca na magazynie przy przyjmowaniu dostaw jaka wyglądają stawki ?

Anks

Przestancie pisac te bzdiry na temat wyplat bo nie wiem po co to robicie te kwoty to chyba z kosmosu nie mowie tutaj o liderach itp tylko o zwyklych pracownikach bo wiekszosc ludzi 3 zm ma niecale 4 tys zll netto

Dlugo pracuje

Ja pracuje ,20 lat jestem kobieta i mam 5200 netto jako multi

Yona

No slyszalam ze niektorzy tyle maja kolo 5 netto ale to jest tylko gadanie nikogo kartki niewidzilam od wyplaty lepiej nie wiedziec i sie nie. nakrecac .

Np

A dlaczego odrazu musial sie pozlizywac itp. niektorzy dobrze wykonuja swoja prace tzn sa dobrymi pracownilami i czasem to procentuje przy podwyzkach i ma sie wiecej od pozostalych

Niki

Te kwoty ludzie pisza chyba do zartow albo pisza zeby ludzie zagladali sobie do portfela ile kto ma albo zeby sie klocili miedzy soba wiadomo sa roznice ale bez przesady jak chcecie to wklejcie paski wtedy prawda bedzie gdyby bylo tak dobrze to nikt by nie odszedl

Kimbal praca

A jakie zmiany maja byc ktos cos wie konkretnego czy to tylko gadanie w pracy niby malo pracy jal ktos tu pisal a. w sb nadgodz sa to nie wiem o co chodzo

Gaba
@Kimbal praca

W każdą sobotę i niedziele są nadgodziny? Od jakiego czasu one występują? Płacą za nie ekstra?

Ile zarabia się jako operator wózka, na start ile się dostaje? Czy jest dużo Ukraińców w firmie?

magazynier
@Kandydat

Nie ma tutaj typowych operatorów wózków, każdy jeździ po trochu, wymieniamy się w zależności od dnia i działu (przyjęcia/wydania/wysyłki). Jeżeli szukasz pracy 100% na wózku to tutaj tego nie znajdziesz

Ktokolwiek

A co sądzicie o warsztatach, które aktualnie się odbywają w firmie?

Kimbalka
@Ktokolwiek

Jakich warsztatach?

Po
@Kimbalka

Kimbalka jak ty dlugo tu pracujesz i inni to chyba jest dobrze pod wzglendem zarobkow bo ci co dlugo pracuja to w miare placa

Pinia

A jakie sa zarobki na produkcji czy 4 netto realne przy ,3 zm a w 4 bryg kolo 5 netto

Oli
@Pinia

Nie w tej firmie na 3 zm ponizej 4 tys zl netto wiekszosc tak zarabia ludzi op1 (usunięte przez administratora) ten co ma op 3 op 4 to wiecej powyzej moze. 4500 z netto i cos kolo 4 bryg moga tyle miec ale to przypuszczenia kazdy ma inna stawke

Zainteresowana

@kimball Mam pytanie. Czy pracownicy z Ukrainy są zatrudniani?

Byla

Zarobki sa slabe w porownaniu do innych firm ja pracowalam 13 lat i odeszlam do lepszej firmy gdzie na start dostalam 6400 zl brutto tez na produkcje i operator Takze dziekuje nie ma porownania

Sylwia
@Byla

Napiszesz ile zarabiałaś w tej firmie, tak dla porównania? :) Chociaż widełki? :D A inne warunki porównując jak wypadają?

Byla
@Sylwia

Naeet 4 tys zl netto nie mialam bo z 3700 netto przy 3 zm

Kimia

Mnie zastanawia jak wam wychodzi te powyzej 4 netto jak 4200 to podstawa premia jest mala bo czasem 5 procent nie zawsze 10 wiec ledo 3 z hakiem wychodzi no chyba ze jest sie multi op. To oni dobrze zarabiaja ale nie zwykly op

A ja dostalam 600 zl podwyzki wiec jest ok w kimbal

Oliwka
@Kimbal praca

Kazdy tutaj inaczej zarabia i kazdy dostaje inna podwyzke a byly chociaz takie 600 zl

Kimbalka dino

Praca jak praca na prodikcji ale jesli chodzi o zarobki to slabe bo ja pracujac na 3 zm mam nie mam 4 netto bez nadgpdz a ci co zarabiaja jak tu pisza ze 4500/4700/ netto to maja op 3 badz 4 czy naeet kolo 5 netto to tylko zalezy kto kim jest

Kimbal praca

Przegladajac te opinie to smiac mi sie chce co wy tu piszecie o tych zarobkach jak juz chcecie pisac to prawde i tych op 3 czy 4 za duzo nie ma ich wiec nie ma porownania taki op 1 2 to ma duzo mniej rotacja ludzi mowi sama za siebie

Witam .jak wygląda praca w kimbal ?warto się starać o pracę czy lepiej odpuścić? Jaka atmosfera panuje w firmie. Jaki jest okres wdrażania nowego pracownika no i przedewszystkim czy praca jest stała czy za jakiś czas dziękują. Pozdrawiam

Predator

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą tam jest przemiał ludzi niesamowity mało tego ludzie nie są równo traktowani no chyba ze pójdziecie z zamiarem podlizywania się na dzień dobry tam nie rządzą przełożeni tylko starzy pracownicy którzy sobie wydeptali ścieżkę

Unl
@Predator

Ale kimbal dobrze placi jak tu pisza powyzej 4 tys zl netto

Izka

To jakie sa zarobk na 3 zm te 4 tys zl netto ma soe to

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 40 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 378 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań