Kimball Electronics Poland

Adres: Poznańska 1C, 62-080 Poznań

NIP: 7792126423 KRS: 0000060456

Rozmowy kwalifikacyjne w Kimball Electronics Poland

Operator Linii Produkcyjnej 2018-11-07 18:01 przez Operator.

Przebieg rekrutacji

Wysyłasz Cv poprzez Email lub ogłoszenie . W moim przypadku odpowiedź i zaproszenie na rozmowę była po 5 dniach wysłania. Data i godzina zostanie ci zaproponowana, Stawiasz się i wchodzisz wejściem "A" do Recepcji gdzie mówisz na Rozmowę, Czekasz aż ktoś się po Ciebie zjawi (do 30minut). Zapraszają cię do Sali gdzie siedzi Twój przyszły Kierownik, Pani od Rekrutacji i ktoś jeszcze. Rozmowa trwa do 20minut. Później zapraszają cię na Test twojej spotrzegawczości. w 1minutę musisz wykreślić które ci podadzą, jak najwięcej Cyfr w które masz w 20rzędach i bezbłędnie. Później tylko Odpowiedź.

Pytania

Dlaczego zakończyłeś pracę u poprzedniego Pracodawcy, Czy Ci się podobało, Czy odpowiada ci praca w systemie zmianowym, nocnym, czy montonia cię przygnębia. Czy lubisz pracę w zespole. I więcej tego Typu :)

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Inżynier Procesu 2018-07-12 21:21 przez Piotr

Przebieg rekrutacji

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Pytania

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

technik procesu 2017-09-06 22:39 przez MenTel

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja 2-etapowa: 1. zadania do zrobienia i odesłania na maila. W odpowiedzi mapka jak dotrzeć, itp. 2. rozmowa w firmie z 2 osobami (HR + Szef działu), z której to po 2 TYGODNIACH MIAŁEM DOSTAĆ ODP. CO JEDNAK po blisko miesiącu NIE NASTĄPIŁO!!!

Pytania

Typowe: co wiem o firmie, dlaczego ta firma, jakie motywacje, języki, co chce robić, czego nie chce, silne i słabe strony, sporo pytań o pracę w grupie. Trochę pytań technicznych, ale raczej mało precyzyjnych.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Inżynier Procesu 2017-09-04 21:46 przez boglek

Przebieg rekrutacji

Zwykła luźniejsza rozmowa o przebiegu kariery etc. Obiecanki iż feedback mimo wyniku negatywneg jest zawsze. Ponad miesiąc cisza. Zero Szacunku. Może bym nie opiniował tego pracodawcy ale straciłem cały dzień na dojazd na rozmowę oraz kasę na dojazd. Pierwszy i ostatni raz. Nie polecammm

Pytania

Pytania dotyczące lean, karery, typowe specjalistyczne. Dlaczego chce się podjąć rozmowę akurat w Kimball?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Monter 2016-10-15 10:37 przez Tok

Przebieg rekrutacji

Telefon z ustaleniem daty rozmowy, rozmowa z dwoma osobami, kierownikiem dzialu oraz pracownikiem administracji. Pytania standardowe typu: dlaczego ta firma, czy wiem co produkuja, gdzie pracowalo sie ostatnio, jakie sa moje zdolnosci manualne, jesli jestes z polecenia to kto polecil imie i nazwisko oraz stanowisko to raczej chyba z czystej ciekawosci pytaja. Kierownik opowiada o specyfice dzialu na ktory sie wybierzesz, o systemie chodzenia do pracy: czterobrygadowy lub 3 zmiany, pytaja sie czy kiedykolwiek pracowalo sie w nocy, czy mialo sie stycznosc z elektronika itp. Oczywiscie na koniec test z kolejna pania z administracji. Test typu wykreslanka.

Pytania

Jak wyzej.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.