Strefa.ru

Gdańsk

Opinie o Strefa.ru

pozdro

Firma, która oferuje usługi do tego marketingowe (więc musi być o niej głośno) w całej wschodniej Europie nie wypłaca pieniędzy @Edmunt wystarczy trochę pomyśleć i dojdzie do wniosku, że ten post to ściema byłego pracownika a tutaj wszystko jest naprawdę w porządku

Salix7

Witam, Potwierdzam poprzednią opinię. Niestety, jako klient. Zostałem oszukany i wyłudzono ode mnie pieniądze. Ostrzegam przed tą firmę. Obiecuje promocję, a wyłudza tylko pieniądze.

Sebastian

Szczerze nie polecam ani pracować dla właściciela ani z nim współpracować ani zawierać jakichkolwiek umów. Pan [usunięte przez moderatora]. jest [usunięte przez moderatora]!! Nie wypłaca pracownikom wypłat, a klientów traktuje dobrze do momentu zapłaty lub wpłaty przez nich zaliczki na "niby wykonaną usługę". Szczerze odradzam - tak beznadziejnej firmy dawno nie spotkałem.

Zostaw opinię o Strefa.ru - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strefa.ru