JBS GOLDWELL

Gdańsk

Opinie o JBS GOLDWELL

Henryk

Targety pojechane w kosmos a jak robisz target to premia slaba.

PH

Czytając te opinie mam wrażenie, że pracuję w innej firmie. Jestem wieloletnim pracownikiem i nie do końca mogę się z tymi opiniami zgodzić. Jak w każdej firmie na stanowisku PH im więcej pracujesz tym więcej zarabiasz. Trudno oczekiwać, żeby ktoś płacił PH za siedzenie w domu. A tu przynajmniej ta praca i wysiłek się opłaca. Ale to moje zdanie :) Zastanawia mnie tylko dlaczego w takim razie (czytając powyższe opinie) są w tej firmie PH którzy pracują tu kilkanaście lat... Pozdrawiam

Grazka

He, he czyli bez zmian :( Fakt z Dyrektorem ciężko. Uwaga o zabawianiu bardzo celna. Pozdrawiam.

byly ph

jesli to jest twoja pierwsza praca jako ph to idz ale jezeli masz jakas inna prace to sie jej trzymaj bo JBS nie jest Ciebie wart

Mr. T

Hej, pracowałem w tej firmie kilka lat jako PH. warunki następujące: najniższa krajowa + prowizja, auto z GPS, biurokracja biurokracja i jeszcze raz biurokracja. Odnosiłem wrażenie, że im bardziej zależy na tym by jakaś tabelka byłą poprawnie wypełniona i miała odpowiedni kolor niż by była odpowiednia sprzedaż a ceny realne do warunków panujących na rynku. Dyrektor w tej firmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie przez maila bo nie miał jaj zadzwonić i poinformować mnie o tym procederze. Moja opinia o tym człowieku jest jak powyżej że służy on w firmie od tego by ładnie wyglądać ze swoim wąsikiem na imprezach firmowych. Co do targetów to za wysokie nie są ale ciężko je zrealizować bo produkty drogie a kompetencje rabatowe PH bardzo mało. Jak np chcesz przebić konkurencje która daje klientowi to co ty tylko że o 2/3 taniej to o czym my mówimy. Przynajmniej jedną niedzielę w miesiacu trzeba poświęcać na szkolenia dla fryzjerek za które dostaniesz 100zł lub dzień wolny. Nie wspominając o szkoleniach w Łodzi które również są w weekend.

xxx

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o obecnej pracy na stanowisku PH ? Plany realne, jaka atmosfera itp ?

pracownik PH

witam pracowałem w tej firmie kilka lat i co moge o niej powiedziec: - firma idzie ku końcowi - pracownicy zarabiają z roku na rok coraz mniej a plany coraz większe - proces rekrutacji składa sie z trzech etapów a jak sie przejdzie to sie zaraboa najnizsza krajowa plus prowizja ;) - auto z gpesem sprawdzane bardzo dokładnie - dyrektor siedzi przez zasiedzenie nic z nim nie mozna zalatwic jak ktos to fajnie powiedzial kiedys ze on sie nadaje tylko do zabawiania towarzystwa na imprezach;)

Zostaw opinię o JBS GOLDWELL - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JBS GOLDWELL