Opinie o City Taxi Gdańsk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy City Taxi Gdańsk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w City Taxi Gdańsk o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Taxi Gdańsk w Gdańsk

Daro

Przestańcie opowiada takie głupoty. Tu zarobisz na ZUS, paliwo i naprawy auta. Owszem zdąży się że przez nockę zrobisz obrotu koło 1000zl ale ile razy w roku na palcach jednej ręki policzysz. Zdążyło mi się mieć ponad 1000zl ale za 16-20 godzin jazdy i czekania na taxi. Ja na szczęście już nie pracuje w tym bagnie. Wróciłem na zestaw na tiry na Europę i mam gdzieś takie bajki jak piszą tu naganiacze. Ja mam 450zl dniówki na czysto na umowie składki do emerytury itp. Zrozumcie ludzie że im chodzi tylko o to żebyście płacili abonament i tyle. Ja uważam że i tak nie mają szans z bolt, Uber itp. To są ogromne korporacje które prędzej czy później przejmą cały rynek. Już kontrolują wiekszasc rynku w dużych miastach.

Dorabiam
@Kierowca city

Zatrudnilem sie zeby sobie dorobic do wyplaty. Dzis 4 godziny 2 kursy mialem. Lacznie 30 zl zarobilem. Szkoda pradu i zycia chyba

Były kierowca karol

Jak dołączyłem pisali ze 15k za miesiąc , prawda jest taka jak zrobisz 8 k to będzie sukces , to samo co uber bolt . Idźcie na c plus w tam więcej zarobicie

Qw
@Kama

Jest srednio kurs na godzine. Czasami zrobisz dwa czasami stoisz dwie godziny zanim dostaniesz kurs. Srednia za kurs okolo 30 zl czasami sa lepsze czasami gorsze. To na 8 tys brutto musisz niecala 300 godzin jezdzic. Tylko ze to brutto przed oplatami.

Kierowca94GD

Było dobrze normalna korporacja znośny abonament. Itaxi przejęło chwilkę dali pozory normalności i już zaczyna się cyrk. Od 1.03.2024 prowizja już nie tylko abonament ale 400zl stałej kwoty i 7%od KAZDEGO ZLECENIA lub model prowizyjny 18% !!!! Czyli np. Gdy ktoś dorabiał na city i miał 8000zl obrotu płacił do tej pory 450zl , od marca przy takiej kwocie 400+7%(560zl)=960zl składki. Przy aktualnych kosztach DG powodzenia. Powielają identycznie zachowania szanowej kiedys firmy mytaxi która przerodziła się w uberowy wytwór zwany freenow. Tam też podnosili prowizje ,łapali kierowców z przypadku których żeby zmienić normalnych kierowców nie akceptowali podwyżek i braku jakości. Itaxi monopolizuje rynek i juz widać,że liczy się ilość wyrobnikow do prowizji. Widać po ogłoszeniach,że partnerzy już wciskają swoje auta i pato kierowców. Masakra,jezdze do marca i żegnam.

@Kierowca city

ty "Kierowca city" byłeś zabawny dawno temu z tymi bajkowymi wpisami. Ale co za dużo... 130 -150 na godzinę. Musiałbyś mieć non stop kursy, np z Gdańska gdzieś daleko na Gdynię. I od razu po zrzuceniu klienta kurs powrotny, również na drugi koniec trójmiasta. Ile jest kursów z Gdyni to wiemy, są od święta. Chyba, że byś pod stołem dostawał, ale to i tak może 2x na dzień byś miał. Ogólnie chodzi o ilośc kilometrów do przejechania, żeby tyle nabić licznikiem. Ale jeszcze dochodzi czas przejazdu. Nie za często byś się zmieścił w pół godziny (w korkach to x3 czas policz), żeby wyjeżdzić 150. Może mając klienta za klientem bys podszedł pod 130 jezdząc starówka-lotnisko-starówka-lotnisko, gdyby nie wielogodzinne korki w obie strony o różnych porach . Ale było tam pamiętam kilku orłów, co to gdzie nie stanęli po kursie to od razu kolejny kurs, wszyscy stoją, a kilku jeździ... Jedną z lepszych akcji pamiętam, jak chyba (usunięte przez administratora) 310 miał rano kurs gdzieś z Gdańska na rejony lotniskowe. Tam skończył, po minucie się zablokował, że niby ma kurs nowy, jak rakieta zjechał na Przeróbkę gdzie się odblokował, bo niby skończył kurs i od razu mu wpadł kolejny na lotniskową strefę, akurat z Przeróbki. I to ok 8 rano. Normalnie w czepku urodzony, z takim szczęściem powinien w lotka zagrać. Kiedyś w starej apce można było dobrze to obserwować, gdy wyświetlało kto, skąd i o której. I to jeden z tych co to nigdy nie stali, tylko kurs za kursem. Teraz w tej apce ifucksi to juz nic się nie dowiesz.

Kamil

Dzinek dzisiaj od 4 do 16 1930 zł zarobione wczoraj te same godzin 1570 zł zarobione

Czarek
@Kamil

Prawie 400 pln różnicy robi swoje. Ty to już piszesz tak całkiem po odjęciu wszystkich kosztów i wychodzi to do łapy już? trochę dużo sie zdaje

eee Nowy wpis
Kandydat
@Czarek

podejrzewam że to stawki jeszcze przed kosztami, bo też brzmi to zbyt rózowo, potwierdzisz?

Kamil Nowy wpis
@Czarek

Nie brutto do łapy mam jakieś 1500 1700 zł za taki dzionek wsumie w mc..dobrze jeżdżąc zarobie netto jakieś 70 tyś w sezonie szału niema coraz większą konkurencja jest

Kamil Nowy wpis
@eee

Jakimi kosztami chłopie dzisiaj nocka 14 h 2570 brutto i od tego odejmij sobie koszty paliwa vzy ty nie rozumiesz co to to jest brutto a netto

Kierowca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Kiedy ściągną dyspozytornie city ?? Skoro już całkowicie przenoszą to w Itaxi?

10 dni w kwietniu za nami a ja już obrotu 14700

@Kierowca city vip

To ładnie ja Ok 10 tys dopiero zrobiłem obrotu w kwietniu jeżdżąc po 10 h średnio

Norbi
@Tomek

Ucz mnie mistrzu w takim razie bo ja widziałem ze ludzie po 30 zł wyciągali więc nie jest to zbyt gruba kasa. wy jakoś z nimi inaczej ugadani jesteście czy jak?

Czaruś

Ja mam to gdzieś jeżdżę po 6..7 h 1000 zł mi starczy

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie City Taxi Gdańsk? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
(2411 opinii)
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(1 opinia)
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert

Gozbor

To ładnie ruch faktycznie był że niebylo czasu kawy spić ją myślę że Ok 6 tyś zarobiłem w te 5 dni ślę jeszcze dzisiaj mi zostało do rana to myślę że cie przebije

@Gozbor

ile kilometrów przejechałeś ? 6 tysi w pięć dni hehehe. Znowu kwestia wyjechanych kilometrów i czasu na wiezienie klienta. Nawet jeśłibyś dostawał pod stołem non stop zlecenia, to wielogodzinnych korkach nie masz opcji na 1000 w ciągu 12 godzin jazdy każdego dnia. Takie dni to się mogą trafić raz na jakiś czas w sezonie. (usunięte przez administratora)

Kierowca free

(usunięte przez administratora) takie są zarobki u nas 1500 zł dniowki a sezo przed nami wtedy będą żniwa dnióweczki 2 ..3 tys

Jezdzacy

To chłopaki z biura ściągają nowych do pracy a wy ciśnienia nie trzymacie ja już dawno odpuściłem komentowanie tych bzdur

Kierowca94GD

Kierowca JESZCZE …
@Kierowca94GD

Zgadzam się! Za(usunięte przez administratora) niedługo, co to za żenada! Człowiek już nie wie, kiedy pracować, doby brakuje a jeszcze dowalają taką chorą prowizją od KAŻDEGO kursu! I powiedzą, że podnoszą stawkę o 40gr ale zapominają dodać, że kursy City i As trzeba rabatowa!!

@Kierowca JESZCZE …

Ja nie wiem jak wy to robocie ale ja i koledzy za 10 h pracy zawsze mamy te 1500 ..1700 tragedia to czytać co piszcie

DO Kierowca City
@Kierowca city

Ty wiecznie na tym forum…. Tyle kursów to chwili nie powinnienes mieć na forum. tak serio - po co te sciemy? Dla kogo to? Ktoś z iTaxi i tyle. Przecież nawet jakby było tak super to nikt by nie gadał żeby nowych nie ściągać i roboty nie zabierać.. Wy jesteście ograniczeni, serio. Ale to potwierdza, że to ktoś z Itaxi wypisuje

@Kierowca94GD

Kolego i taxi to korporacją na całym świecie tak jest ..a nie jak te prowizoryczne firmie jak było city ..czy as zawsze możesz, sam założyć firmę i wrócić do prowizorki ze stawką za km...2 zł

@Kierowca

W (usunięte przez administratora) mam bycie w „światowej” korporacji skoro zdzierają na prowizji. Uber jeszcze bardziej światowa, to może i tam się przerzuć.

Kierowca city

Co zrobiłem ?? Jeżdżę i zarabiam to w super hallo im chyba więcej wychodzi mi zawsze wychodzi te 130 ..150 .zł..na h inaczej bym sobie dal spokój bo 30 zł minus koszty utrzymania taxi to chyba bywają m.c że musisz dołożyć do interesu

Kto pyta nie bladzi
@Kierowca city

Tez bym chcial jezdzic ale nie dostaje zlecen . Mam stednio jedno na godzine. Na gielde tez mi nic sie nie pokazuja. Jak zrobiles ze dostajesz tyle zlecen. Skad brac te zlecenia jak nic nie ma. Pomozcie prosze

@Kto pyta nie bladzi

Trzeba być aktywnym ja nie czekam na zlecenie dłużej niż 2 minuty chociaż ostatnio odczekałem na przymorzu 7 minut

@Kierowca94GD

Prowizje to jest pryszcz liczy się zarobek 2000 zł za nockę nigdzie nie zarobisz a jak ci nie pasuje to idz do super hallo zapłacisz raz w m.c wysoką składkę a dniówkę zarobisz 200 zł I gdzie tu logika

Były kierowca karol

@Były kierowca karol

Jak czytasz bzdury ktore wypisuje wlasciciel zeby sciagnac nowych kierowcow to mniej pretensje do siebie. Kiedys kazde prawdziwe opisujace prawde komentarze byly kasowane. Prawda jest taka za jak robisz 8h to nie zarobisz na oplaty. Zeby miec za co jesc trzeba jezdzic po 10h i najlepiej z niedzielami. Ja mam 2 dni w miesiacu wolne reszta w pracy to starcza na remonty i jeszcze uda sie na wakacje odlozyc

8 k to jakieś 50 h w city

Zuzia
Kandydat

Te 8 tysięcy, o których tu mowa to realna kwota? Faktycznie trzeba się najeździć, żeby jakaś kasa konkretna była? Dużo w firmie jest tu kobiet za kółkiem?

@Zuzia

8 tys jakieś 4 dni jeżdżenia po 12 h bynajmniej ja tak zarabiam a kobietki też jeżdżą

@Były kierowca karol

Ale kto pisal. Wlasciciel. Zeby skladki byly i lepsza karta przy negocjacji z itaxi. Reszta postow kasowana. Trzeba bylo pytac kierowcow

@Zuzia

8 tys na reke chyba jak bedziesz spac w aucie. Real to praca codziennie 10/h moze 4 zostanie

@Kierowca city

To skąd te wysokie kwoty się biorą? I czy kierowca tak naprawdę pracuje kiedy chce, czy jest jakieś minimum? Zastanawia mnie, jak z weekendami jest, bo niektórzy piszą, że za 12 godzin w weekend 2k biorą. Serio to możliwe, czy trzeba mieć jakieś szczęście, aby tyle osiągnąć?

Kama
@Były kierowca karol

Aby było to 8k to ile godzin średnio musisz wyjeździć, żeby tyle się uzbierało?

Real
@Zuzia

8tys brutto od tego musisz porobic oplaty 2 kola zus + skarbowka + paliwo + do firmy abomament plus procent za zlecenia + warsztaty. Jak bedziesz jezdzi caly miesiac to moze na oplaty za chate i na zarcie starczy .ale trzeba po 10 12 h jezdzic

Qw
@Kama

Daro

To kiepskie zarobki masz bo ja mam zawsze za te 10nh pracy 1500

@Daro

Za co płaci się ten abonament ? I ile on wynosi ? Jak często się go opłaca ? Daj znać , bo zastanawiam się , czy tu zaaplikować .

Agata
@Daro

No a sluchaj to jak myslisz kto pisze te opinie ze 12000 da sie wyciagnac i w jakim celu? Bo juz sam nie wiem, ogolnie opinie tutaj zachecaja ale twoja jest mega sprzeczna. Tez nie wiem czy bym chcial pracowac po 16 godzin, jak nie bylo klientow to robiles sobie jakies drzemki?

Dorabiam

Fre now of Poland

Jest dobrze wystarczy jeździć po te 10 h I 1000 zł ma się zawsze

Kierowca

Co to ma być! Reklama Oponeo na tylnej szybie auta…. Nie maja czego wymyślać?

Tomek

Ja jestem zadowolony ze i taxi przejęło city przynajmniej zarabiam a prowizji może być nawet 40 % i tak bym miał większy zarobek

Tomek

Stać mnie geniuszu bo dniowki robię zawsze te 1500 zł a nie jak to było w city cały dzień i max 500 zł I widzisz geniuszu wolę mieć dniowke 1500 czy 2000 zł bo jest z czego zapłacić

Dzisiaj nocka Ok 11 h 1770 zł jak poz sezonem to się w miarę kręci

To ładnie ja pracuje średnio po 12 h I wychodzę Ok 1000 1200 zł max za nockę

@Tomek

Wow, aż takie wynagrodzenie, super! A po ile dni w tygodniu pracujecie? Tak miesięcznie, to ile idzie wyciągnąć? Jestem w szoku!

CityKierowcaaa

kierowcy którzy pracowali przed przejęciem powinni mieć preferencyjne warunki dalszej współpracy. powinniśmy się skrzyknąć i podjechać masowo okazać swoje niezadowolenie. w przeciwnym wypadku nie zobaczą żadnego oporu i będzie tylko gorzej, a tak fajnie Krzysiek mówił ,że nic się nie zmieni dla nas i będzie dobrze....

Jazzo
@CityKierowcaaa

Bo jest dobrze w obecnej chwili nigdzie tyle nie zarobisz i niema co robić zamętu na h wychodzi ci średnio od 130 zł do 160 zł to co tu narzekać

CityKierowcaaa
@Jazzo

Nie chodzi o to ile Ci wychodzi na godzinę w tej chwili tylko ,że obiektywnie mówiąc to drastyczna podwyżka i nikt nie chce być parobem. Nie po to chcieliśmy pracować w normalnej korporacji aby mieszano nas teraz z (usunięte przez administratora) z freenow ,kursów będzie z miesiąca na miesiąc coraz mniej bo przeklejają partnerzy swoje auta na city/as/komfort itp. Rozumiem wzrost kosztów także po stronie korpo ,mogli zrobić podwyżkę abonamentu nawet jak w asie na 800zł od 1.03, bo model prowizyjno-abonamentowy to czysty wyzysk kierowcy. A to pierwsza podwyżka! Będą kolejne, potem promocje dla klientów i wciskanie cen gwarantowanych ,a po czasie ich przeceny. będa to argumentować walką o klienta.... zobaczysz. 1:1 model jak mytaxi kiedyś.

Kierowca..
@CityKierowcaaa

Dokładnie tak jak kolega pisze, realnie na godzinę to ze 40zł, ale nie o tym. Chodzi o fakt jeżdżenia i tyrania jak „koledzy” obok naszej granicy. Im więcej jeździsz, tym więcej oddasz, a człowiek uciekał z FreeNow do normalnej korporacji a tu zaraz to samo. Monopol, wiec robią co chcą… a my sługusy. Tu nawet podniesienie stawki o 40gr NIC nie da. Taka marcheweczka na zachętę, co z tego, że trzeba rabatować.. a zresztą, nawet jakby nie było trzeba to tylko 40gr. Nie równa się z ich chorą kwotą do zapłaty w modelu prowizyjno-abonamentowym. Koledzy, robimy z tym coś?

Tez zaraz koncze

Jest kurs na godzine . Trafisz (usunięte przez administratora) za 15 to masz 15. Jak uda sie za 50 to masz szczescie . Kursow powyzej 100 w city mialem przez 3 lata na palcqch jednej reki policzyc. Mam nadzieje (usunięte przez administratora) ze wyladujesz w boltach za to twoje klamanie. Karma wraca

Kierowca city vip

Takie wasze głupie pisanie najważniejszy jest zarobek dniowka 1500 zł I gdzie wam będzie lepiej

Tez zaraz koncze

Zaczela sie nagonka na nowych (usunięte przez administratora) bo wiekszosc starych ucieka. A teraz dowalili taka podwyzke abonamentu plus procent ze nie oplaca sie prawie jezdzic

Inne

Zaraz, kiedy iTAXI przejęło tą firmę? Czyli teraz jakbym chciała szukać pracy jako dyspozytorka, to pod nazwą City Taxi Gdańsk już nie ma co? Bo w sumie teraz nie ma żadnych ofert pod tą nazwą, a pod tą, co uważacie za nową, owszem. Help!

(Zaraz były) kierowca

Itaxi żenada!!! Zaraz drugi freenow się zdobi tak jak było z MyTaxi. Na początku ok a potem coraz gorzej. Abonament 400zł i 7% prowizji od każdego kursu? Doją nas w biały dzień! Do Marca i Nara! Niech jeżdżą Ukraińcy dla nich.

Bajgut
@(Zaraz były) kierowca

To skoro ci tak źle to czemu do marca jeździsz bo mi jak by nie szło to bym jutro to rzucił za orzecha też wszyscy się zwalniali wiecznie ..prawda jest taka że kasa was trzyma

kierowca
@Bajgut

A Ty teraz serio? Czemu jeżdżę? Bo jest OK, JESZCZE, dlatego do Marca. Udajesz, czy co? Zaraz będą same floty i drugi FreeNow. Koniec taksówki.

Inne

Inni tu się tysiakami chwalą, nie ucięło Ci żadnego zera? A tak średnio inne nocki jak Ci wychodzą? Podobnie jak innym? W ogóle to firma daje wam jakieś premie?

Ja nockę mam zawszę te 12 h od 1500 ..do 1800 zł

jeżdżę
@anonim

daje premie, paczki na święta, płatne 45 dni urlopu w roku i voucher do klubu gogo. Jak dodasz do tego zarobek za nockę ok 3000 tys, to widzisz, że wychodzisz prawie jak prezes orlenu. Nie czekaj, rekrutuj. A no i samochód dają i pokrywaja koszta napraw.

@anonim

Premie sobie sam musisz, wyjeździć a nocki w miarę ok 10...12 h..te 1500 .1800 ..mam zawsze wiadomo weekendy wiecej

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w City Taxi Gdańsk?

Kierowca city vip

No i mamy nowy rok stary zakończony sylwester zarobiony 17 h ..3700 zarobione a za grudzień 57 tys obrotu

@Kierowca city vip

Ale obrotu czyjego? Twojego jako kierowcy? 3700 za sylwestra jestem w stanie przyjąć, ale z tą drugą kwotą to chyba całej korporacji podałeś. A obrót nie równa się dochodowi, pamiętajmy :)

@anonim

Za grudzień 57 tys to i tak niema szału w sezonie lipiec i sierpień 159 tys zarobione brutto

Kierowca city vip

Z tymi zarobkami to przesadziłeś bo ja zac12 h pracy wychodzę Ok 1500 zł max 1800 zl

Zostaw merytoryczną opinię o City Taxi Gdańsk - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w City Taxi Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy City Taxi Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Taxi Gdańsk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 145 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

City Taxi Gdańsk
5/5 Na podstawie 2 ocen.