Stowarzyszenie Dajan Taxi

Gdańsk

Stowarzyszenie Dajan Taxi

Opinie o Stowarzyszenie Dajan Taxi

Damian

Coraz gorzej z dnia na dzień mniej zleceń. Pytanie kiedy Dajan się rozpadnie , upadnie ? Moje sugestie dla Stowarzyszenie Dajan Taxi: Połączyć siły z inną korporacją. Duży może więcej. Np. z Super Hallo tam też ledwo dysza. Bo inaczej za rok Dajan padnie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pogrzebowa. Co rozmawiam z kolegami to myśli o opuszczenie Dajan.

bylytaxidajan
@Damian 14.10.2018 06:57

no i dobrze tak miało być :) dobrze ze juz tam nie latam oddajcie moje wpisowe cwaniaczki , dajan najgorsza firma i strata czasu

Chcieliście rodzinna firmę macie

Jeszcze kierowca Dajan
@Damian 14.10.2018 06:57

Dajan już pad. Teraz dogorywa. Inne taxi jezdza a my stojimy bez kursu.

Oshit!
@Coffee 16.10.2018 11:39

Fakt, każdy narzekał na prezesa z zeszlej kadencji, no teraz to wybraliscie,i mamy prezesa i jego klik (rodzinę)

GangDajan
@Damian 14.10.2018 06:57

Zróbcie wywiad z kolegami z halo z Asa. Czy komfortu... wszędzie padaczka nawet City Driver Dajan to chociaż jeździ Bo takich dniówkę jak my mamy to oni mogą tylko pomarzyć. Więc nie ma za bardzo co narzekać ogólnie najwięcej zabierają nam pseudo taksówki bo ludzie myślą że jeżdżą taniej a w rzeczywistości taniej nie jest

Dt
@GangDajan 29.10.2018 05:38

Najwięcej zabiera babka która siedziała w biurze i przebiera zlecenia dla szefa

Fistet
@GangDajan 29.10.2018 05:38

Super Hallo i Hallo zgadzam sie jest mało zleceń to prawda. Znowu Komfort to patologia straszny bałagan itd. Najwięcej teraz zleceń ma As i City Drivers. Dajan tym dwum firmą nie dorasta do pięt.

Glon
@Dt 30.10.2018 11:05

Ona to jest mistrzostwo świata, co istotne dziwne że nikt nie widzi albo nie chce czegoś zauważyć

Kowsl

te Stowarzyszenie Dajan jest beznadziejne. Mało kursów , firma zatrzymała się w latach 90.

Mix

Hej chce wstawić auto do Dajana czy warto?

Fistet
@Mix 01.11.2018 03:03

Umiesz czytać? To sobie poczytaj Złotów co piszą.

Nie

@Mix 01.11.2018 03:03

Czytać nie potrafisz, wszystkie informacje są w komentarzach

Xyz

Nie polecam

Adaś

Mało kursów. Dyżury. To zniechęca tam jeździć. Nie polecam.

WIKTOR LG

ROZPACZ I NĘDZA. MAŁO KURSÓW , DYSPOZYTORNIA PATOLOGIA.

Lepiej tu niż w ASie..

@. 18.08.2018 11:22

Prawda, tylko te dyspozytorki wymienić na nowe . Pogonić (usunięte przez administratora)

Nono
@Dajan 19.08.2018 07:29

Problem w tym że nie jest łatwo znaleźć nowe, ktoś je musi szkolić, a szefostwo nie zna nawet obsługi komputera

Kilof
@. 18.08.2018 11:22

Nie masz pojęcia co teraz dzieje się w Asie. Bieda porównywalna z Dajanem.

@Dajan 19.08.2018 07:29

Może, i pogonic, ale ciężko będzie znaleźć kogoś na ich miejsce, Dajan jednak ma najgorsze warunki nie tylko dla kierowców ale i centrali

Były kierowca

Patologia w Dajan. Komuna a wizytówka Dajan jest barak ( siedziba ). Nie wspomne o dyspozytorkach ........ .

Nono
@Były kierowca 15.09.2018 13:03

Siedziba śmiech na sali, na wszystkim oszczędzają, ciekawe gdzie są składki, jak tam taka bieda, na pierwszy rzut oka widać brak profesjonalizmu

@Były kierowca 15.09.2018 13:03

Oszczędności na wszystkim to jak mają pracować, kiedyś tam pracowałem nawet ostatnio myślałem czy nie wrócić może coś się zmieniło...wiem już ze nic,i nie warto,

Kierowca

Nieciekawie robi się w Dajan

Potwierdzam

Dt
@Kierowca 01.09.2018 21:41

Nowy prezes nowe porządki, a narzekali na tamtego.... Strzał w kolano

Darek
@Kierowca 01.09.2018 21:41

Panowie to gdzie jest teraz ciekawie...? W Dajanie słabo w Asie też narzekają Skorpion też słabo ze zleceniami...

Kier
@Dt 03.09.2018 10:41

Co racja to racja zrobił się cyrk, strzał w kolano to mało powiedziane, strzał w łeb to trafne spostrzeżenie

Czytam i nie wierzę...

Obserwuje ten wątek, i aż muszę coś napisać... Bo to jedyne co nasuwa mi się czytając oszczerstwa na dyspozytorki... Bo wszystko działa w obie strony, jak można wymagac szacunku do kogoś kto go nie ma dla innych? Uważacie że je utrzymujecie? Utrzymujecie swoje żony, dzieci... "Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem'' Ludwig Von Mises

@Czytam i nie wierzę... 16.07.2018 15:06

Pracownik pracodawcy jest winien szacunek a one tylko (usunięte przez administratora) okazują

@Czytam i nie wierzę... 16.07.2018 15:06

Zgadzam się. Ale ta usługa powinna wykonana prawidłowo. Jak zwracam uwagę to od razu mam pod górkę. Nie będę szczegółowo spisywał o co chodzi bo mnie skojarzą. Poprostu dyspozytorki robią to na odpi....pl albo są mało inteligentne .Poprostu pognać te dyspozytorki nie widze innego rozwiązania. Podobnie zdanie ma nie tylko ja zróbmy z tym coś.

@Kierowca Dajan 17.07.2018 03:53

One po prostu robią co chcą a tak być nie może plus ich odzywki i wszystko na nie

@Kierowca Dajan 17.07.2018 03:53

Zwróć uwagę że One mają też polecenia odgorne... I muszą robić to co im każe szef bazy... A ten potrafi zadzwonić na bazę i dyktować kogo gdzie mają wysłać potem się tego wypiera i zrzuca winę na dyspozytorki że to ich decyzja...

@Kierowca Dajan 17.07.2018 03:53

Dyspozytorki są lustrem decyzji zarządu... W tym całe sedno. Nie mówię są dwie dyspozytorki które sobie pozwalają ale tylko dlatego bo robią wszystko co każe szef bazy i czują się nietykalne. Te co miały swoje zdanie i rozum odeszły, bo życia tam nie miały

Michał dajan
@Kierowca Dajan 17.07.2018 03:53

Tez pracuje (usunięte przez administratora) i potwierdzam twoja wypowiedź. Jak zwrócisz uwagę to potem przeciągają twoje kursy mija ci czasówka ty dostałeś jakieś inne szajs a czasówka które miały być 3 minuty temu tobie dana ... dostaje następne kierowca

Ci
@Rumun 17.07.2018 11:02

Cała prawda w kilku zdaniach.

On
@Rumun 17.07.2018 10:57

Fakt, rodzinna firma rządzi Pan J

O
@On 07.08.2018 18:37

Cała prawda w jednym zdaniu

@On 07.08.2018 18:37

O tak!

@Michał dajan 30.07.2018 05:50

albo mina przed czasówka dobrze że już tam nie jezdze to najgorsze korpo w miescie

$$$$$

Jednak w kierowcy jesteście prostymi cham.....i . Sami sobie siedzicie w tym baraku.

@$$$$$ 29.07.2018 07:08

Panie siedzące w baraku są jeszcze większymi prostaczkami

Kier Dajan
@$$$$$ 29.07.2018 07:08

Widać jakią kultura operują panie z bazy . Jeżeli wy macie takie podejście do swoich kierowców to współczuję. A co do skarg na chamskie odzywki pań z bazy to się zgadza. Każdy w dajanie wie ze jedna zgorzkniała z olszynki jest tak wredna jak Kaczyński.

Aparat
@Kier Dajan 30.07.2018 04:56

Chyba ta że Stogow co wchodzi w (usunięte przez administratora) A za plecami nadaje na kierowców mała brzydka

Kierowca Dajan

To są jakieś żarty ze środy na czwartek skończyłem prace o godzinie 2:00 a o godzinie 4:30 budzi mnie telefon i dzwoni pani z bazy to jest jakiś absurd. Niektóre panie z bazy twierdzące, że są nietykalne pozwalają sobie definitywnie za dużo.

Do kierowcy Dajan
@Kierowca Dajan 10.08.2018 03:53

Jak masz problem to zmień korporacje.

Ha
@Kierowca Dajan 10.08.2018 03:53

Trzeba było się wylogowac

Karma

Podskakiwać to sobie możecie w domu do żony. A pozatym co wy wiecie ,jesteście tylko naszymi piąkami na mapie. Jak zagram tak mi tańczycie.

Kirowca Dajan
@Karma 02.08.2018 06:06

Brawo dla tej pani. Jak pani jest taki kozak to proszę o podanie swojego numeru ?

@Karma 02.08.2018 06:06

Piąkami ? ???????? Proponuję wrócić do podstawówki i pouczyć ortografii. I taka kobieta siedzi na bazie przyjdę z panuje kierowcami. Max frustracji życiowej plus zwalanie winy na innych plus niezadowolenie ze swojej pracy. Jak panie macie takie podejście do ludzi z którymi współpracuje cie że oni są właśnie pionkami To dziwię się że wasz szef nie zrobiłe z wami porządku

Taxi
@Obserwator 03.08.2018 06:46

Co ? Naucz się odpowiednio formułować zdania a dopiero potem pouczaj innych

@Karma 02.08.2018 06:06

Jestem kierowca dajana od roku miesiecznie robie po 400-450 zleceń nie raz dzwoniłem kulturalnie do pań z bazy i rozmowa przechodziła bez problemowo. Kilka miesięcy temu wiozlem klienta z łapki zawiozłem go do celu i wylogowałem się z aplikacji na dom po 5 minutach Pani z bazy o numerze numer 3 dzwoni do mnie gdy już wylogowany jestem z aplikacji czy klient nie zostawił portfela podczas jazdy ciężko się rozmawia nie słyszałem co mówi do mnie bazowa więc kilka razy prosiłem by powtórzyła w pewnym momencie zaczęła na mnie krzyczeć gdzie nie powinna do mnie dzwonić gdy nie pracuje mówìła, że klient grozi że przyjedzie i rozwali szyby w bazie że mam auto cale przeszukać zrobiłem to 4 razy i mówi do mnie że mam szukać bo klient grozi, że wybije szyby ja po raz kolejny mówię że nic nie zostało Pani z bazy o numerze nr 3 zaczęła krzyczeć na mnie powiedziałem że nie życze sobie aby na mnie krzyczała i że złożę skargę i Pani stwierdziła że jest nietykalna i nic jej nie zrobią. Pozdrawiam panią z bazy numer 3 ????

Mjjfftujhfgh
@Kierowca Dajan 05.08.2018 03:11

To szeptem miała powtarzać. Podniosła głoś bo nie szłyszałeś.Przygłuchawy nie nadaje się do pracy na taxi. I z takimi inwalidami mamy pracować. Sami się ośmieszacie.

@Kierowca Dajan 05.08.2018 03:11

Jakbyś cały czas prezesowi lizał (usunięte przez administratora) i pił z nim codziennie kawę i gadam o pierdołach też był byś nietykalny. Pracowałem w tej firmie przez ładnych kilka lat i nic się nie zmieniło cały czas ta sama historia. Dużo chłopaków miała nadzieję że jak Jasiu odejdzie to Kasiu coś zmieni A jest gorzej niż było. Z bazą nie wygrasz dlatego też odszedłem z korporacji bo co z tego że udowadniasz im błąd jak zgłaszać to na bazie a oni mają to w (usunięte przez administratora) i sam robisz sobie pod górę. Bo ganiają cie potem jak pajaca. A mają od górną zgodę na tępienie kierowców.

@Obserwator 03.08.2018 06:46

Przepraszam bardzo niby co jest źle sformułowane ?Nie dość że analfabetka to jeszcze widzi źle sformułowane zdanie Jeszcze raz powtarzam proszę wrócić do szkoły uczyć się ortografii stylistyki i trochę pokory do życia codziennego bo współczuję ludziom którzy muszą z panią współpracować. Następnym razem proponuję pisać ze słownikiem ortograficznym żeby nie robić z siebie idiotki. Bo zacznę wierzyć w to co piszą kierowcy i klienci bo bazowych z Dajan taxi. Na początku myślałem że to zgrzyt z konkurencją że specjalnie tak opisują. Ale teraz widać że jest coś na rzeczy

@Obserwator 06.08.2018 06:42

Ewentualnie to jest błąd w literówce. No niestety jak się pisze szybko na tablecie czasem to się naciśnie. Ale to nie jest źle sformułowane zdanie o czym uważając na języku polskim by pani wiedziała literówka To literówka a źle sformułowane zdanie to błąd stylistyczny. Ale co wy możecie o tym wiedzieć .

Nie wierzę
@Taxi 04.08.2018 14:59

11 czy 16 tak się udziela ? Ja tam widzę literówki a nie źle sformułowane zdania.

@Były dajan 06.08.2018 06:34

Kasia czy Kaziu bo to też na znaczenie ????????????

K
@Kirowca Dajan 03.08.2018 06:42

A może face to face może pokażesz jaki damski bokser jesteś. Bo w pracy to zapewne łajza jesteś jak większość kierowców.

Do mądrali
@Kirowca Dajan 03.08.2018 06:42

To ty może podasz mi numer boczny jak jesteś odważny

Bonyem
@Kierowca Dajan 05.08.2018 03:11

Ta kobieta jest niedowartosciowana i chora psychicznie...

@Karma 02.08.2018 06:06

Hahahah pionkami na mapie to Ty dla nas pracujesz nie zapominaj wszyscy mamy działalność, wielka królowo z bazy

Do Bonyem
@Bonyem 09.08.2018 05:42

Chorą psychicznie i niedowartościowaną masz w domu. To Twoja stara.

O.....
@Kierowca Dajan 10.08.2018 03:54

Widze że wiesz kto tu króluje. Ta Twoja działalność nie ma znaczenia.

@Były dajan 06.08.2018 06:34

Kawę to z prezesem pija ruda pani ????

Do kierowców

Pokazaliście w niedzielę rano na co was stać jesteście żałośni jako taksówkarze.

załamany

Witam.Jestem załamany tym co zastałem w Dajan Taxi. Mało kursów. Wczesniej pracowałem w AS Taxi, tam mnie z dnia na dzień wywalili twierdzać za mam za stary samochód bez zadnego okresu umozliwiajacego wymiany samochodu na nowszy.Jak tak mozna z ludzmi postepować. AS mnie potraktował jak smiecia ,a Dajan to kosz na smieci.

Nico
@załamany 31.05.2017 04:50

Sam przyznajes kim jesteś... Dodatkowo chwalisz się tym w necie. Brawo śmieciu !

Rw1

Dyspozytorki z wyjatkiem jednej do zwolnienia. Błędy popełniają fatalne bo nie ponoszą konsekwencji. Wulgarne co do kierowców. Nasza korporacja sumując staje sie powoli pośmiewiskiem w środowisku taxi. Pozatym konkurencja uber, opti odbiera nam klientów.

Ciekawe której... Co

Taxi
@Rw1 07.07.2018 04:04

Te baby dyzpozytorki wszystkie na bruk współpraca z.nimi żenada

@Rw1 07.07.2018 04:04

One myślą ze taki kierowca który prowadzi swoją własną firmę jest pracownikiem dajan a taka wielka dama dyspozytor ma nad nim władzę one są dla nas kierowców którzy utrzymują je jak i firmę więc trochę szacunku dla kierowców dajan

@Były dajan 10.07.2018 18:40

Ciesz się że dostajesz zlecenie. Bo możesz nie dostawać. I kto jest dla kogo? ciesz się ze masz na papierosy, nie podskakuj bo będziesz skręcił bobułke.

@Taxi 10.07.2018 18:04

Tęp..ki nie umiecie zaznaczyć się poprawnie do strefy. Oszczędzacie na mydle, odbieraj sobie sam telefon z skargą że kierowca śmierdzi potem.

@Dama 10.07.2018 22:06

Haha tepa s.........

@Driver 11.07.2018 11:22

Jak nie przyjdziemy na zmiane to nie będzie kto miał dbierać telefonu od klientów. Więc kto jest tu górą. Tepą to masz w domu. W jezdzicie jak tępaki nic nie ogarniacie.

@Dama 11.07.2018 21:52

Hehe twój stary ma z Tobą w domu pewnie horror i miej taką babę mieszkaniu proszę nie przychodz do pracy nie odbieraj telefonów my sobie poradzimy pójdziemy gdzie indziej a ty na bruk chodnoki zamiatać

@Dama 11.07.2018 21:52

bosze te dyspozytorki swiete krówska masaka najgorsza firma w miesice

@bylydajan 13.07.2018 11:25

Nie pracujesz w Dajan to czego się udzielają. Krowę to masz w domu.

@Były dajan 10.07.2018 18:40

Utrzymujesz swoją rodzinę nie dyspozytorki, zresztą wstydu nie masz skoro tak twierdzisz że jesteś w pewnym sensie pracodawca dla nich to czemu pracują w takich warunkach?? PIP miał by co tam robić

@Rumun 14.07.2018 13:29

Z czego jest utrzymywane stowarzyszenie dajam z składek kierowców kto je utrzymuje i zarabia na ich pensję KIEROWCY a to że zarząd robi sobie co chce i źle zarządza firmą to już druga sprawa dla mnie za ich zachowanie stworzył bym im jeszcze gorsze warunki pracy

O

Zajrzyj do słownika...

Śmiech na sali
@Były dajan 16.07.2018 09:15

A zlecenia myślisz że Ci będą jak Caritas ciuchy rozdawać za free?? Czas spędzony w tym baraku też kosztuje

@Śmiech na sali 16.07.2018 15:09

A co ja mam im płacić za zlecenia pod stołem kim one są słoma z butów im wystaje i tyle i jeszcze rękę wyciągają za dobre zlecenia

Lady

Słownik sobie kup

Kier Dajan
@Rw1 07.07.2018 04:04

I dlatego nie czują one respektu bo siedzą przy (usunięte przez administratora) zarządu i czują się nietykalne.

Rysiek driver
@Dama 10.07.2018 22:06

Kto jest dla kogo Odpowiedź jest prosta pani rozmawiać z klientem przez 10 sekund może 20 po czym klienta przejmuje kierowca. Który jedzie z nim od kilku do kilkunastu minut czasem kilka razy w tygodniu lub miesiącu pani z tym czasie ma kontakt z klientem kilkusekundowy. I teraz pytanie Kto jest dla kogo kto bardziej ściąga do firmy klientów kierowca który jest miły który jedzie dobrą drogą który umie dobrze zagadać klienta żeby poczta pantoflowa poszła dalej. Wiem wiem Też są skargi na kierowców że auto brudne że śmierdzą potem to zupełnie inna sprawa. Ale to kto jest dla kogo jest chyba proste. Więc proszę się nie ośmieszać i przekazać pani z bazy numer 12 bo podejrzewam że to ona się tu wypowiada. Żeby zmieniła swoje podejście do życia i zaczęła szanować innych tak jakby chciała żeby ją szanowali. A skoro ona nie ma szacunku do kierowców z własnej firmy to nie ma też szacunku do ludzi którzy dzwonią dlatego są skargi że jest chamska i bezczelna.

green gang

kazdy kazdemu odbiera klijentow gdzie nie spojrzec jest wielu taksowkarzy i paru baranow jak wszedzie oslabiaja korporacje wiec b ez podniety alobo przetrawisz dalana na taksowce jak wszedzie w zyciu albo zmiern korpo tam zastaniessz czerwony dywan i taksowkarzy (usunięte przez administratora) pozdro

@green gang 16.07.2018 23:53

Ale czemu my mamy się zwalniać skoro one się nie nadają co to za podejście męcz się z nimi a jak ci się nie podoba to się zwolnij przez takie myślenie jest jak jest

green gang

jak znam znajomych wszedzie jest cos nie tak as ,dajan,drivers ale prawda jest taka ze to najtansze taksy i

Alf

Dyspozytorki pokazują dziś w mocy na jakim niskim poziomie jest ich rozumowanie. Najgorsza zmiana.

bylykierowca

Nie polecam wplacilem 1700 wpisowe bezzwrotne oczywiscie , w firmie na kurs czekasz czasami i 4 godziny często dojazdy po 10km na mine lub kurs za 10zł

Anonim

Ludzie te stowarzyszenie dajan to już upada z nocki zeby wyciągnąć 100zł ! Czekanie na kurs 2 godziny gdzie inne korporacje i uber jezdzą. Zanim ubera nie było to było dobrze.

@Anonim 02.07.2018 02:22

100zl to tragedii nie ma po sezonie w nocy bywaly nocki ze czekalo sie do rana na kurs

@Anonim 02.07.2018 02:22

to taka firma po sezonie w nocy 2 kursy

Taksi

Chamska dyspozytorka nadal pracuje,zmiany widać ale na gorsze, szkoda bo kiedyś było lepiej telefonistki z poczuciem humoru, teraz tylko burcza i pracują na odpier

Drivertaxi
@Taksi 24.05.2018 13:09

Masz na myśli te stara z biura ???????????????? nie ruszysz jej, skargi kierowców na tę dyspozytorke nie są brane pod uwagę. Dlaczego? Odpowiedź sobie sam

Drivertaxii
@Drivertaxi 07.06.2018 13:15

Chyba wiem o kogo chodzi, jeżeli są skargi na dyspozytorki to głównie na nią... Co lepsze zwolnili te co ogarniały temat szkoda gadać

@Drivertaxii 18.06.2018 15:36

Koleżanka prezesa... To sobie pozwala, mlode mile dyspozytorki odeszły.. ????

anonymous

Nowi nie mają szans zarobić, co do ukladow to prawda.

@anonymous 19.06.2018 11:06

witam nie pierdziel glupot bo to jedna z niewielu nie prywatna korporacja to stowarzyszenie i wszystko sami wybieramy nawet to ze ma byc przyjety choc jeden wiecej taksowkarz nie jak w prywatnych kopr ze liczy sie ilosc i zarobek dla wlasciciela dajan dozuje ilsosc klijentow i ilosc taksowek pracuje juz 10 lat i nie zmniejszali wiec jestes z konkurencji albo jestes leserem ze nie mogles zarobic ja utrzymuke sie tlko z dajana i zyje dobrze wiec nie klam ze jest cos nie tak sa problemy jak wszedzie ale bys dobry prezes ktory utrzymal ta korporacje mimo podkladanych wiecznie min ja tego nie rozumie ze my polacy lubimy siebie niszczyc na wzajem wez sie do roboty a zarobisz albo nie badz zlosliwa konkurencja podstawiajaca nogi bo w tej firmie ludzie pracuja ciezko bo za 1,80zl na km trzeba sie najezdzic w miesiacu pozdrawiam

@green gang 22.06.2018 01:18

Głupoty wypisujesz duza baza klientów, 10 lat na rynku itd. Taka prawda ze AS i. City Driver jezdzą a my stoimy! Oni zarabiają jeszcze raz tyle co my. Jak rozmawiam z kolegami z Dajan to zero inicjatywy by to zmienić oni tylko jedno ze myślą o zmianie korporacji.

Dominika

@Drivertaxi, jako moderator Gowork.pl nie jestem związana w żaden sposób z firmą Stowarzyszenie Dajan Taxi. Biorę aktywny udział w dyskusji i zachęcam innych do brania w niej udziału. Stąd też wynikają moje pytania. Ma to na celu zdobycie przydatnych informacji dla osób zainteresowanych pracą w firmie. Ponadto dbam o przestrzeganie przez użytkowników regulaminu forum. O roli moderatora możesz przeczytać w regulaminie gowork, który zaakceptowałeś publikując komentarz - jest tam również informacja o tym że moderator i administrator to dwie różne role.

Dominika

@Rafal, mnie praca w tej firmie nie interesuje - pytam, ponieważ jestem moderatorem tego wątku i zajmuję się (Między innymi) zachęcaniem użytkowników do wypowiedzi. W swojej opinii nie podałeś żadnych konkretów. Może rozwiniesz ją o to jakie doświadczenie posiadasz w związku ze współpracą z Stowarzyszenie Dajan Taxi? Myślę, że Twoja wypowiedź będzie pomocna dla osób poszukujących informacji o tej firmie.

Drivertaxi
@Dominika 13.06.2018 01:22

Moderator? Moderatorem może być osoba związana z Go Work, a Tu taka osoba raczej nie jesteś, nie posiadasz uprawnień administratora, jedyne co można wnioskować o Twojej wypowiedzi to fakt że jesteś pracownikiem firmy i nadajesz sobie prawo do moderacji wątku, bo od razu widać że podajesz się za zainteresowanego pracownika pod tym danym pseudonimem @Dominika, i wątpię że jesteś kobietą. ????

anonymous

Pracowałem tam do maja. Dajan to kika która przebiera lepsze kursy. Pozatym tych nieprzebranych było mało. Daja to moze sie juz równac z Komfort taxi. Dwie korporacje które upadna już niedługo. Konkurencja jest za bardzo ogarnieta.

Dominika

@Robert taxi kierowca, w swojej wypowiedzi nie podałeś żadnych konkretów. Może rozwiniesz swoją wypowiedź dotyczącą Stowarzyszenie Dajan Taxi? Jak wygląda współpraca z Twojej perspektywy? Jak ją oceniasz? Zachęcam Ciebie do aktywności na forum. Pomoże ona osobom, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z Dajan.

@Dominika 06.06.2018 08:25

Jeżeli tak Cię interesuje praca w Dajan to spróbuj, jest to jedna z najgorszych korporacji, przepraszam firm taksówkowych po Komforcie.

Robert taxi kierowca

Dajan i Komfort to najgorsze korporacje taxi w Gdańsku

Jola

Klientów maja za nic, skargi wigilię nie są rozpatrywane, szczególnie na tych co mają plecy, mam na myśli centrale i kierowców

Wiktor

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!!

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Dajan Taxi - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Dajan Taxi