Dajan Taxi

Gdańsk

Opinie o Dajan Taxi

ZUO

Organizacyjnie Bez zmian od lat, tylko centrala się zmienia i kierowcy uciekają jak szczury z tonacego statku. Samowolka pełna para... Dlatego niektórzy zostaja bo maja "plecy" w właśnie teniektóre cwaniaki w innej firmie dawno by wylecieli

Anonim

Niech idą ci co narzekają do mytaxi. Będą parobkami niemca. Są dojeni i będą wyciskani jak cytrynki. Zatensknicie za Dajanem.

Driver

Kierowca D
@Driver 19.12.2017 11:40
Nowi kierowcy nie mają szans, układy to się liczy

Driver jak długo jeździsz w Dajan?

Kierowca D
@Driver 19.12.2017 11:40
Nowi kierowcy nie mają szans, układy to się liczy

Peda*ły widzące wszędzie układy. I narzekające na brak kursów, ruszcie dup*ka i wstanie na 7 rano do pracy to będą kursy. 90% z Was to nieroby i idźcie za*ierdalać na budowę.

klama

do tych co narzekają na dajan idcie do mytaxi to dacenicie to co macie w dajan . mytaxi juz 600 kierowców logujesz sie a tam 150 kierowców bez kursu stoi ,

Taxi
@klama 11.12.2017 03:12

Napewno jest 654 kierowców na dziś.

Loki
@klama 11.12.2017 03:12

sobote było około 300 taxi bez kursu oczekujace na zlecenie. Te mytaxi to nieporozumienie .

Taxi

Jestem w mytaxi jest słabo ludzie nie zamawiają nas jak nie ma promocji - 50% a najlepiej nas lubia jak jest pierwszy kurs darmowy. Jak nie ma promocji to dzwonią gdzie indziej. Najgorzej jest w weekend jak wyjedzie 500 aut czekanie na kurs godzinami. Ja osobiście rozglądam sie za inną korporacją.

Głupoty nie boli
@Daniel 15.12.2017 05:20
Zero ruchu w mytaxi cała nocka od 22.00 do 5.00 czwartek tylko 2 kursy !!!!!

Dobrze tak Wam kierowcy mytaxi teraz narzekanie jak Wam zle. Zabawne to jest.

adamSW
@Głupoty nie boli 16.12.2017 16:52
Dobrze tak Wam kierowcy mytaxi teraz narzekanie jak Wam zle. Zabawne to jest.

Zero oleju w głowie mają kierowcy mytaxi.

jeszcze kierowca DAJAN

Słabo w DAJAN potwierdzam. Myśle nad zmianą bo już mam dość w innych korpo jest lepiej .

Daniel
@jeszcze kierowca DAJAN 09.12.2017 14:29

To chodz do mytaxi gdxie ja jestem ,ja dziś tylko 2 kursy przez 7 godzin.

Były mytaxi

MYTAXI
@Były mytaxi 12.12.2017 01:38
W listopadzie mytaxi naliczyło mi za przekazywanie zleceń 1600zł. Nie jestem frajerem zrezygnowałem z mytaxi....

Znam takiego co zapłacił 2100 zł. Ja jezdze tylko w weekendy i płace ok 600 zł zdzierają strasznie

Byłem w Dajan

Jeździłem w Dajam postanowiłem zmienić korporacje. Mam utargu 2000-3000zł większy przy tym samym czasie pracy. Tyle w temacie zarobków. Poza tym to źle się dzieje w Dajan kierowcy wiedzą o co chodzi. Pozdrawiam bo mam tam jeszcze kolegów no i troszke życia tam zostawiłem.

green gang

Witam zakłamanych byłych kierowców Dajana za jakich się podają i inne czerstwe opinie moim zdaniem kłamliwe bo jeżdżę w Dajanie i jest ok są pewne bolączki jak wszędzie ale napewno nie jest tak jak zostało to opisane jestem tu już 9 lat i utrzymuje rodzinę płace zus i jakoś żyje a nawet odkładam na następny samochód koledzy jak ja mam dniówki po 10 godz 250-300 zł średnio przy 10-12 godz pracy z przerwami to chyba jest oki są gorsze i lepsze dni to jest średnią to ten gość co napisał ze na więcej o 2\3 to musi byc kozak wali takie dniówki tylko zostac taksówkarzem :))))) w innej firmie pamietajcie niż dajan :)) droga konkurencjo trzymamy się dobrze bo jest dużo fajnych i ciężko pracujących kierowców barany są wszędzie w każdej korporacji w asie czy w city panuje tzw stalinizm przyjmują na potęgę bo liczy się zysk tylko szefa im więcej aut tym bardziej napchany portfel szefuncia im więcej taksówek tym mniej siana dla kierowców w dajanie jest stowarzyszenie i sami ustalamy liczbę aut dlatego zarabiamy i się znamy nie ma takiej rotacji weekendowców i innych cwaniaków pozdrawiam konkurencje i baranków co kłamią w opiniach :)))))) a jeszcze jedno zdanie do super robotnych ludzi co sie obrazili bo 30zł przez 4 godz zarobili.rusz tylek gosciu wstan o 3 rano to zarobisz a nie wstajesz o 9ej i sie czepiasz znam takich duzo barankow smiac mi sie chce idz do kebaba otwieraja o 11ej :)) wiec sie mozna wyspac podsumowujac jak wstajesz rano jezdzisz 10-12 godz i weekendy zarobisz tylko sumiennie i dni swiateczne niestety taki to zawod a te zle opinie wystawia konkurencja albo leniwcy :)))

Darek

Kiedyś byłem klientem, potem u nich jeździłem... Szkoda słów

Roman

Po dłuższym czasie około rok zadzwoniłem do Dajan. Korzystałem z ASA ostatnio bo Dajan od pewnego czasu ma długi czas oczekiwania i pozalowalem, nowa obsługa na centrali daje wiele do życzenia chyba całkiem wymieniono obsade bo przeważają starsze babki, z brakiem jakiej kolwiek energii... Kierowca przyjechał po 20 minutach w nim życia jeszcze mniej, czułem się jakbym jechał karawanem na własny pogrzeb... Wracam skąd przyszedłem, dana szansa nie wykorzystana

Kierowcą były

Od tygodnia nie jestem kierowcą Dajana i to był dobry wybór. Obecnej firmie mam o około 2/3 wiecej kursów! Szkoda tylko czasu i pieniędzy na ta korporacje. Dajan zdecydowanie nie polecam.

Pracowałem w Dajan
@Kierowcą były 23.11.2017 08:03

POTWIERDZAM ŻE DAJANA TO KORPORACJA W KTÓREJ MAŁO SIĘ ZARABIA .W INNYCH JESZCZE RAZ TYLE IDZIE WYCIĄGNOĆ.

Jacek

Żarty, ostatni raz czekałem 40 minut, jeden kierowca skończyl pracę, drugi miał awarię... Wystarczyło powiedzieć że nie macie taksówek, zresztą co to znaczy że kierowca skończył pracę? Jeżeli jest klient powinien kierowca pojechać od czego wannie jest centrala? Skoro kierowca kończy pracę image. W (usunięte przez administratora)... Klienta

Anonim

Kolejna słaba nacka koledzy z innych firm maja jeszcze raz taki utarg co ja w Dajan.Dajan czar prosił tej firmy klienci odchodzą.

Robert

Porażka! Nie pracowałem tam, ale jako klient powiem jedno, notoryczne spóźnienia , pokretne tlumaczenia centrali, słychać że kryją nieudolność kierowców, czy kierownictwa, i do końca nie wiedzą co powiedzieć, tylko ciągle przepraszaja...

Były kierowca
@Robert 12.09.2017 10:46

Odradzam pracy w tym stowarzyszeniu . Poprostu bardzo mało kursów mają.

Jola

Czas oczekiwania na taksówkę jest żartem.

slim

mało kursów bo konkurencja jest lepsza i przejeła zlecenia AS i CITY DRIVERS. Pamietam jak tych firm nie było. Było pieknie. A teraz ci sie chwala jak im dobrze.

Ryszard

Mało kursów. Stara komunistyczna firma.

Klops

NIE POLECAM

Lo

Dajan najgorsza korporacja w której jezdziłem jako kierowca taxi

piotr

Żart, czas oczekiwania masakra! Aplikacja do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co z tego ze wygodnie zamówię jak oni nie maja aut, fakt jest taki ze łatwiej się do nich dodzwonić niż gdzie indziej, tylko po co obieraja jak i tak nie mam co liczyć na auto ????

sylwia

odradzam tam pracować

kierowca

Złe opinie o dajan są prawdziwie. Korpo nie godne polecenia. Dodam że wiem conieco bujam sie na mieście 8 lat.

Ddddddff

Sezon i kiła i mogiła. Czas uciekać z Dajana srajana i tyle. Zaorac i posadzić coś nowego.

Były kierowca Dajan

Cyrk na kółkach. Tyle w temacie.Pracowałem w Dajan odradzam.Kolegom z Dajan radzę zmianę korporacji.

paweł

Dajan PADAKA odradzam .

Adam
@paweł 13.06.2017 16:08
Dajan PADAKA odradzam .

Potwierdzam że Dajan to nie jest dobra korporacja.

kierowca dajan

Polecam jak płaczesz przenosiny do Asa . Zatęsknisz za Dajanem jak posmakujesz klimatu w Asie.

Jac

Płaczecie to zmiencie korporacji.Sa takie gdzie się zarobi. Jeździeckie w smierdacym Dajan czy Super Hallo to macie jak macie czyli słabo.Nic nie zwojujecie przychodzi kres korporacji po czasie. Ze starych to tylko Neptun. Polecam As i City Drivers. Odradzam mytaxi i itaxi. Dodam że pracowałem w mytaxi niepolecam.Kolega pracuje na lotnisko w Neptun taxi ma dobrze,jak komuś pasuje wpisowe i okres czekania to polecam neptun. Komfort znowu to totalna patologia, dyspozytornie i syn szefa półgłówek. Jeżdżę teraz nie napisze gdzie bo za dużo kierowców już w korporacji robi się a każdy kierowca to konkurent.Pochwale się 9000zł na czysto mam zawsze.

taxi
@Jac 06.06.2017 04:30

Najarałeś się czegoś ?

Adrian
@Jac 06.06.2017 04:30

a powiedz mi ile to ty godzin dziennie spedzasz ze zarabiasz 9000 na czysto

Złotówka

Tak z dnia na dzień z asa wywalili? , nie dali terminu przejsciowego na zakup nowego auta? Ten własciciel asa to kawał s...........a. Słyszałem ze ma taksówkarzy za smieci , dziwie sie tym co tam jeżdżą. Idzie sezon bedxie wicej kursów wiec niezałamuj sie złotówko :)

taxidriver

W asie wywalili za stare auto? A dajan przyjął bez problemu? To rzeczywiście kosz na śmieci ten dajan nieważne ze masz stare auto, i z innej firmy wywalili, ważne ze wpisowe do firmy wpadlo

załamany

Witam.Jestem załamany tym co zastałem w Dajan Taxi. Mało kursów. Wczesniej pracowałem w AS Taxi, tam mnie z dnia na dzień wywalili twierdzać za mam za stary samochód bez zadnego okresu umozliwiajacego wymiany samochodu na nowszy.Jak tak mozna z ludzmi postepować. AS mnie potraktował jak smiecia ,a Dajan to kosz na smieci.

beata

Znajoma pracowala na centrali rok, tylko tyle wytrzymala, uklady ukladziki...manipulacja co madrzejsze odchodza z wlasnej woli chory klimat

Mmmmmmm

Bieda Dajan

Dajko

W tej firmie wielka patologia, wtajemniczenia wiedzą o co chodzi.

Kamyk

7.45 jeżdże od 4.00 mam tylko 2 kursy ! Tak wygląda Dajan

zum

Pracowałem odradzam.

Wek

Porównaniu do innych firm Dajan wypada słabo. Chcesz jeździć to omijaj Dajan.

Olek

Nie polacam pracy w tym Dajan..Mało kursów

per

Dajan dziadostwo po całości.

Kls

Tak korporacja śmiechu warta po dzisziejsxej noce mam was dość zwalniam się.

były kierowca Dajan

Pracowałem w Dajan prawie dwa lata maja mało kursów porównaniu z innymi firmami,ostatnie miesiace to był dramat.. Z tego co wiem to słaba z kursami jest jeszcze w komfort taxi i super hallo,mam tam znajomych wiem co pisze. Odradzam jeszcze mytaxi strasznie duzo zdzieraja za kursy trzeba imm płacić za kurs ok 5 zł !!!!!! ,maja mało kursów ,jak maj promocje to co sie dzieje poza promocja padaka straszna.

Mada głowa
@były kierowca Dajan 20.04.2017 21:41

Potwierdzambi odradzam jezdzić w Super Hallo Taxi Gdańsk .Mało kursów mają ,pobieraja wpisowe nie wiem za co? jak super halo upada ! Nikt kto ma rozeznanie tam nie przychodz sukaja łosi co nie kamam w branży. Z miesiaca na miesiac coraz gorzej.Jedyna szansa jest połaczyć sie z hallo. Bo tak niepotzebnue ze soba konkuruja.Byli silniejsi w starciu z neptunem.

Gar

Tylko nie Dając.

olo

PRL TAXI zatrzymali sie w czasie , pracowałem i odeszłem ludzie do nich nie dzwonia. Szefostwo no niestety nie ogarnia terazniejszości.

Były Kierowca

Pracowałem 2 miesiące w Dajan odradza maja mało kursów .

Starsza para

Dzisiaj skorzystalam z usług firmly Dajan I nigdy więcej.W samochodzie niemiły zapach( wystarczy zakupić zapach za 10 zł) kierowca przy dodatniej temperaturze na dworze w kurtce zimowej i o zgrozo w czapce na głowie,ciekawe co bedzie miał na głowie jak bedzie minus 10 na dworze.Rzeczywiscie jak w poprzednich postach pan ok 60 narzekający na klientów,ale chyba ten pan zapomniał ze Klient wybiera ,że trzeba troszkę dać od siebie żeby -chociaż pachniało w aucie,Czasy się zmieniły i przy takiej konkurencji czas otworzyć oczy, bo niedługo nie będzie kogo wozić .i na kogo narzekać.

Rafał

Owszem centrala pracuje, ale aut mają jak na lekarstwo, aplikacja nie dopracowana, poza tym te ich 20 aut na mapie aplikacji wyjaśnia wszystko

Jm

Nie wiem skąd masz taką opinię, bo to jakieś bzdury są i na pewno nie można świadomie powiedzieć, że jest to prawda, kierownicy są właśnie w porządku a większość z nich jest naprawdę do dogadania prywatnie

Trooper

Chamscy kierowcy, nie reagują na zwracanie uwagi, wożą się po mieście jakby należało do nich. Zdecydowanie odradzam.

Karolina

Odradzam, dlugo się czeka,a kierowcy 60+, panowie chyba czas zająć się czym innym, no co drugi stwarza zagrożenie na drodze.a z higiena sa na bakier.

mona

Potwierdzam wszędzie do pracy tylko nie tam . Centrala traktowana jak ..... Pracowałam 2 miesiące

Zostaw opinię o Dajan Taxi - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dajan Taxi