Opinie o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Dajan Taxi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Dajan Group jensen

Trwa rekrutacja do nowo otwartego oddziału zapraszamy kierowców na rozmowę kwalifikującą więcej informacji www dajan Jens Group.@ wp .pl

Dajan Taxi

Ktoś tu bzdury wypisuje aby oczernić korporacje. Dajan ma się całkiem dobrze i się nie zamyka. Można się o tym przekonać dzwoniąc do centrali telefonicznej Dajan Taxi lub skontaktować się zarządem w celu weryfikacji informacji.

Jedna z najgorszych korporacji nie dziwei sie że upadła.

Zarząd

Zwiększamy flotę. Grupa Dajan otwiera następne oddziały. Przyjmiemy 100 kierowców.

Kier

Ale Elbląg rusza dopiero za kilka miesięcy najpierw ruszy Bydgoszcz

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stowarzyszenie Dajan Taxi? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Dajan Group jensen

W związku z potężnym ruchem i otwarciem kolejnego oddziału dajsn Group Jensen oficjalnie przyjmujemy kolejnych 80 kierowców

Jezdziłem w Dajanie

Czy to prawda że wszystkie dyspozytorki dostały wypowiedzenie? To koniec Dajana.? Co za czasy. Jezdziłem 7 lat w Dajanie. Szkoda. Normalnym polecam City Drivers Taxi jestem tam już 2 lata i jest dużo zleceń. Dlatego do City Drivers się przeniosłem. Pozdrawiam

Dajan
@Jezdziłem w Dajanie

Masz słabe informacje. Dyspozytorki pracują. Jak w każdej korporacji w mieście przydałoby się trochę więcej kierowców bo zlecenia są odmawiane i nieobsługiwane :( Chętnie Dajan przyjmie kilku kierowców . Pracy wystarczy dla wszystkich. Jedno ale trzeba chcieć pracować i troszkę czasu w samochodzie trzeba posiedzieć.

Jezdziłem w Dajanie
@Dajan

Dzięki za info. Trzymajcie się w tych ciężkich czasach.

@Jezdziłem w Dajanie

Naganiaczu to siedź w tym city I skup się na pisaniu prawdy jeździłem w dajanie 11 lat i sobie polepszyłem przechodząc do city na szczęście już nie jeżdżę na taxi

@Kierowca

To jak nie jeżdzisz na taxi to po co tu wypisujesz bzdury. Do dajan zawsze można wrócić . Mnie to prosili bym wrócił. I nie wróciłem bo w City mam lepiej.

@Kierowca

To powodzenia w tym całym city dwa lata tam zmarnowałem

@Dajan

Mąż szuka takiej pracy własnie, wiesz czy trzeba miec doswiadczenie na taksówkach? :)

@Ewa

Skontaktuj się z zarządem za pomocą poczty elektronicznej lub zadzwoni do biura napewno odpowiedzą na wszelkie pytania. Wszystkie kontakty znajdziesz na stronie Dajan Taxi

@Marek

Dajan Group Jensen to najpotężniejsza i najbardziej rozwijająca się firma w polsce

Napewno nie żałują
@Jezdziłem w Dajanie

zostały tylko te co nie miały większego wyboru

Zarząd

Dsjan Group Jensen ati to najlepsza firma potwierdzają to najnowsze dane i weryfikacja podmiotów które są za to odpiwiedzialne pozdrawiamy konkurencję która została powalona na kolana

Kandytat na kierowcę

Czy jacyś kierowcy mogą się uczciwie podzielić informacją ile robią kursów w ciągu miesiąca przy pracy około 8-10h dziennie. Chce wybrać jakąś korporacje ale narazie się wypytuje w kilku miejscach jak jest. Będę wdzięczny za informacje.

@Kandytat na kierowcę

W 10 h w dajanie zrobisz Ok 10 12 kursów co daje ci Ok 400 500 zł dniowki w sezonie jest lepiej

Marek bajkopisarz
@Marek

Jeden kurs co 2 godziny utarg 8 godziń około120 zł odjąć paliwo bo doloty po 10 km.zostaje 80 zł odradzam

Prosze o rzetelne info

Czy warto z nimi współpracować? Jak wygląda obecnie sytuacja

@Prosze o rzetelne info

Dajan Group to najpotężniejsza firma w Europie czy warto z nami współpracować? Odpowiadamy tak

Sytuacja zła
@Prosze o rzetelne info

Nie pakować się tam

Rambo

Dajan Group to najlepsza korporacją

Ani to Group ani korporacja
@Rambo

nie rozumiem czemu zarząd ten faktyczny nie reaguje na wpisy osoby podającej się za zarząd te bzdury działają na szkodę

@Ani to Group ani korporacja

Nie reaguje ponieważ nie zagląda na to forum. Może nawet nie wie ze takie forum istnieje

Zarząd

Dajan stal się się najpotężniejsza grupą w polsce dlatego planujemy przyjąć do końca roku jeszcze 150 kierowców

@Zarząd

Kierowcy uciekają z Dajana do City Driver i innych firm. Dajan już nie daje rady na rynku. Ja jestem teraz w City Driver i jest lepiej. Zleceń o 100% więcej.. Dojazdy krótsze.. Abonament tańszy płace tylko 350zł za miesiąc za zlecenia. Byłem w Dajan 5 lat. Przykre to ale Dajan znika z rynku. Szkoda ale Dajan sam sobie też jest winny.

@Były kierowca

Naganiacz z city dajan to najpotężniejsza firma w polsce z potężnym zapleczem finansowym i posiadającą największą ilość klientów

@Zarząd

Ja przeszedłem z Dajan do City Drivers i jest zadowolony. Do Pana z Zarząd zniszczyliście Dajan wy Zarząd przespaliście ostatnie 5 lat. I my jesteśmy stratni ofiarami tego stanu rzeczy. A teraz ma Zarząd pretensje że przeszłam do City Driver bo tam lepiej.

@Były kierowca Dajan

Powodzenia ale powrotu nie masz nie ma pretensji zarząd pamiętaj w asie kiedyś też było dobrze a teraz kierowcy płaczą

@Zarząd

Niech Zarząd nie pisze nieprawdy że nie ma powrotu. Zaczepiacie byłych kierowców i proponujęcie powrót. Jak było dobrze w Dajan to jezdziłem. Pogorszyło się na tyle że zmusiliście mnie do odejscia. Zycze Dajan jak najlepiej. Pozdrawiam

@Były kierowca Dajan

Dlaczego pretensje do obecnego zarządu skoro ten jest dopiero od kilku miesięcy ?

@Były kierowca

To wytłumacz dlaczego kierowcy wracają spowrotem do dajana lub idą do innych firm. Reklamę city chce sobie zrobić darmową ale rynek wszystko sam weryfikuje

@10

I masz rację city robi sobie reklamę a zleceń tam tyle co w dajanie szef city nagania kierowców

@Zarząd

A jest teraz kierowców 40 w Dajan. Zarząd masz wyobraźnię.

@Były kierowca

Zapomniałeś o jednym zerze dajan Jensen Group to najpotężniejsza firma w polsce w lutym otwieramy nasz oddział w Warszawie i Krakowie

Kierowca Taxi

Sytuacja w Dajan Taxi zmieniła się na tyle ze kto chce pracować i będzie uczciwie siedział w pracy minimum 8h dziennie to napewno nie będzie miał krzywdy. Jak chyba karzda firma taxi ma problem z ilością taksówkarzy co powoduje czasami ze trzeba pojechać po pasażera przez kilka rejonów. Firma przyjmuje kierowców bez wpisowego.

@Kierowca Taxi

Dojazdy po 12 kilometrów to nie jest normalne. Pozatym jest mała ilość kursów

Kierowca taxi
@Były kierowca

Mało zleceń? Z tego co wiem są kierowcy którzy robią po 350-400 zleceń regularnie są tez tacy co robią regularni po 30-50 zleceń w ciągu miesiąca. Jak ktoś chce pracować to napewno da się zarobić.

Kierowca City Drivers
@Kierowca taxi

350 - 400 zleceń to ja robię w City Driver. Jak byłem w Dajan nie przekroczyłem 200zł. City Drivers to teraz najlepsza korporacja taxi. Wa l to Dajan człowieku i idź do City. Rozpłaczliwie kłamiecie o powrotach do Dajan bo Dajan upada i nie mace juź pomysłu jak nakłonić nowych do wstąpienie. Pisanie bzdur nic Wam już nie da!!!!!

@Kierowca City Drivers

Zapomniałeś dopisać że robisz te zlecenia pracując max 8h dziennie i mając przynajmniej 1 dzień wolny w tygodniu. Bajki zacznij pisać lepiej na tym wyjdziesz w dzisiejszych czasach !!!

Byłem w Dajan
@Kierowca City Drivers

Potwierdzam w City Drivers jest jeszcze raz tyle zleceń co w Dajan. Od czerwca 2021 jeżdżę w City zarabia. O 100 % więcej. W City sporo kierowców jest co było w Dajanie. Macie u kogo zweryfikować jak jest. Byli koledzy z Dajana niema już szans na uratowanie Dajana. A tak jeszcze do przeanalizowania ja w City mam 2.4 na pierwszej taryfie a Dajan 2.2 . Czasówke mam w City 48zł A wy 38zł . Ja płace prowizję za miesiąc 350 zł a wy 570 zł. Dalej już nie wymieniam . Pod każdym wzgłędem w City mam lepiej. Ale życze Wam powodzenia.

@Byłem w Dajan

Nie pisz bajek!!! Nikt nie uwierzy ze masz 100% więcej !!! Po drugie nie jesteś na bierząco ponieważ stawki Dajan z dniem 14.12.2021 ulegają zmianie. Jedyne co jest lepsze w driversie to to ze klient mniej czasu czeka na taksówkę. A ja i osoby pracujące w Dajan nie narzekają na brak pracy!!! Mało tego Dajan nie daje rady zrobić wszystkich zleceń bo momentami brakuje samochodów na mieście.

Dajan kierowca
@Byłem w Dajan

Same plusy to city tylko policz sobie koszty całej taxi paliwo ZUS itp to ile ci zostanie 3 tys na czysto i to jest twój powód do zadowolenia bo ja wolę być na etacie jak pozostali a wdajanie dorabiać tobie też życzymy powodzenia

Tomekhhha hhha
@Byłem w Dajan

A co masz napisać powiem Ci ze w city przejeździłem prawie 4 lata i jakoś zadowolony nie byłem rozmawiam z kolegami z dajana to robią obrotu Ok 7 8 tys to brawo dla ciebie że robisz 16 tys chyba jako jedyny w 3 mieście może zrób badania psychotesty

@Tomekhhha hhha

7-8 tyś w Dajan obrotu bajkopisarze. Jak ja jezdziłem to miałem obroty poniżej 5 tyś . Badania mam aktualne. Bajkopisarze ja mam o 100% więcej obrotu w City Drivers Taxi Gdańsk.

@Dajan kierowca

Zostaje po podjęciu wszystkich kosztów około 6.5 tysiąca. W Dajanie zostawał mi 2 tysiàce

@Były kierowca Dajan

Chciałbym zobaczyć te Twoje raporty miesięczne powyżej 10tys i nie jeden z lipca tylko teraźniejsze. Napiszesz jaki masz numer boczny w city lub miasta ?

Były kierowca

Pierwszy lepszy kierowca City potwierdzi. A pozatym znasz kierowców Dajana co przeszli do City zadzwoń do nas. Dziwni są te opinie nie dowierzaniem twoje , jesteś niewiarygodny. Bo kierowcy dajana dobrze wiedzą że City jest lepsze. Poprostu po przejsciu naszym do nas dzwonili i się wypytywsli jak jest. A ty tu bzdury wypisujesz jakbyś z choinki się urwał.

Zarząd

Branża hotelarska w 3 mieście przesłała do dajan taxi podziekiwana za rzetelną i miłą obsługę

a branża paychiatryczna
@Zarząd

Darmowe leczenie dla kogoś kto podaje się za zarząd też?!

@a branża paychiatryczna

Dzięki naszej pracy i p Jensena dajan jest najsilniejszą grupą w polsce

Waldek
@Zarząd

Kiedy można spodziewać się p Jensena

@Waldek

P Jensen odwiedzi nas zapewne w styczniu i razem omówimy plany na kolejny rok żeby umocnić grupę dajan Jensen w polsce

Zarząd

Dajan Group Jensen w związku z potężnym ruchem po rozmowach z p jensenem przyjęliśmy 100 nowych kierowców

Może ktoś kto podaje sie

za zarząd zacznie pisać fakty a nie jakieś wymyślone bajki, bo widać że komuś bardzo się nudzi,że tworzy takie bujdy

@Może ktoś kto podaje sie

Ktomus mocno zależy na totalnym oczernianiu dajana !!! Bzdury tu wypisuje !!!

Kierowcy

Dziękujemy zarządowi że wspólnie z p Jensenem wyprowadził grupę Jensen dajan na pierwsze miejsce w 3 mieście

Zarząd

Dajan Jens Group jako jedyna firma w polsce posiada struktury powoli będziemy wykupywać male firmy w Polsce jak i Europie by umocnić się na światowym rynku taxi

@Zarząd

Widać po wpisach że firma się rozwija chyba do was dołączę

Zarząd

W związku z dużym zinteresowaniem pracy w dajan Group Jensen informujemy z w mc grudniu planujemy przyjąć 250 kierowców cv proszę składać w biurze dajan taxi w dziale rekrutacji

Dajan Group Jensen to najpotężniejsza firma w polsce

Zarząd

W związku z dużym zainteresowaniem pracy w dajan Group Jensen taxi planujemy przyjąć 100 kierowców do końca roku podania należy składać w dziale rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Dajan Taxi - Gdańsk

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Dajan Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 109 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stowarzyszenie Dajan Taxi
1.6/5 Na podstawie 102 ocen.

Stowarzyszenie Dajan Taxi