Adwa

Łódź

Opinie o Adwa

ex-pracownik

fakt: szefostwo ma duży problem z afektem, poza tym jeśli chodzi o atmosferę między współpracownikami to jest naprawdę OK, wiadomo - kapusie i podlizywacze są wszędzie ale zawsze wspominam z sentymentem pierwsze szlify zawodowe, jakie zdobywałem w tej firmie. Czy składałbym drugi raz CV do nich? Nie sądzę - ale tylko z uwagi na kiepskie wynagrodzenie i relację na linii przełożony-pracownik - patrząc z perspektywy lat nie sądzę żeby coś się tam zmieniło...

zapytanie

Witam.Widziałem ogłoszenie na magazyn.Czy warto tam aplikować bo czytam że firma porażka.Jak kształtują się zarobki i cała organizacja pracy.Dzięki

józek z puszczy

a wiela tam zarobi dobry handlowiec terenowy aaa? chodzi chyba o sprzedaż tych olejów venol

tadek

nie polecam, atmosfera w pracy ma wiele do życzenia, ludzie są głupi, jeden drugiemu obrabia dupe, natomiast kierownictwo goni Cie jak murzyna za marną kase, stanie obok i patrzy jak robisz i na podstawie tych obserwacji wystawiają Ci premie miesięczną

Nie polecam, mam znajomego który pracuje tam w IT od 6 lat i z tego co wiem szuka roboty gdzie indziej, beznadziejne szefostwo i atmosfera w pracy. Omijać z daleka.

Zostaw opinię o Adwa - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adwa