Sam-Scan Sp. z o.o. Sklep Ogólnospożywczy nr 3

Łódź

Opinie o Sam-Scan Sp. z o.o. Sklep Ogólnospożywczy nr 3

Aldona

Zgadzam się z ,,jadwiga" oraz ,, ta zupełnie inna". To co tam się dzieje to istna katastrofa . Dziś robiąc zakupy na Kusocińskiego w Sam - Scan zauważyłam że atmosfera jest napięta Pani w błąd włosach spietych klamrka chyba była kierownikiem przechodziła obok pracownicy patrząc się bardzo wrogo . Bardzo podobała mi się praca młodej dziewczyny , która myła pułki i układała soki . Powiem jedno dziewczyny trochę też nie wyłaniają się z obslugiwaniem na stoiskach . Ale nie można im zarzucić złej pracy . Najbardziej podoba mi się monopol sposób jaki jest porządek . Kasjerki też bardzo miłe Pani od słodyczy i warzyw także . Ale mają bardzo duży problem z lapaniem złodziei . Szkoda fajny sklep ale można go ciut udoskonalić .

jadwiga

Ta pani z monopolowego ma na imię Agnieszka tak słyszałam i jest rzeczywiście sympatyczna i zna się na robocie to ona powinna być kierownikiem tego bajzlu i doprowadzić do porządku i poustawiać niektóre osoby.

klientka

Zgadzam się z ,,ta zupełnie inna

ta zupełnie inna

Dość często robię zakupy w sklepie Sam Scan , który jest niedaleko ulicy Popiełuszki. Szczerze powiem ,że to co tam się dziej to istna masakra jedynie Pani ze stoiska monopolowego pracuje rzetelnie . Pracownice się odbijają często plotkuja na sklepie . Kierownictwo też na wiele rzeczy nie zwraca uwagi . Nawet mają duże problemy z łapaniem złodzieji. Nieraz wśród produktów zdalnych do spożycia zdarzają się takie ,które są po terminie . A pracownice często pracują ponad określoną normę czasową. Jednym słowem jest wielki wyzysk pracowników. Dodając jeszcze pracownice zamiast obsługiwać często wychodzą na plotki .

Wiadomo kto:)

Faktycznie przy ul.Ż. większość Pań jest zmęczona ale sa też miłe Panie:)

klient

Co za obsługę tam zatrudniają!!! Jakieś brudasy bez minimum sanitarnego. Właśnie wróciłam zbulwersowana- pani sprzedawczyni w ręce trzymała ścierę ! (niczym w filmie Barei) po czym tą łapą grzebie w mini kabanosach! Na moją uwagę: czym pani bierze te kabanosy, wykrzyknęła ... AAA...CZYM MAM BRAĆ i bardzo się zbulwersowała, jak śmiałam powiedzieć ,,łapą" W czynnej obronie wzięła udział kasjerka, wygrażając mi sprawą sądową za użycie obraźliwych wg tej pani słów: ,,łapą'' oraz ,,brudas''. W każdym razie mini kabanosy z zawartością bakterii kałowych? ze ściery , czy też środków odkażających można kupić u zbiegu ulic Inowrocławska/Żubardzka A później ludzie mają biegunki i chorują...ech, ludzie i to w XXI wieku takie flejtustwo

q

to co piszą to bardzo szczera prawda

dziubek

Pracowałam w sam scanie ul (usunięte przez administratora) potwierdzam opinie anonima okropna atmosfera,pracownik nie ma zadnych praw.A kultura kierownictwa ponizej zera.

Katarzyna

Niestety to prawda co pisze "anonim". KOdeks pracy sobie, praca sobie. Pracuje się 12 dni ciągiem bez 1 dnia wolnego, albo przychodzi do pracy z popołudnia na rano. W soboty i niedziele nie ma listy obecności. To jawne naruszenie praw pracowniczych. Ktoś powinien się tym zająć!!

Zostaw opinię o Sam-Scan Sp. z o.o. Sklep Ogólnospożywczy nr 3 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sam-Scan Sp. z o.o. Sklep Ogólnospożywczy nr 3