Opinie o Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi w Łódź

Aneta Nowy wpis

W jaki sposób Społem w Łodzi wspiera swoich pracowników? Czy organizują jakieś kursy, szkolenia mające na celu rozwój umiejętności? Jeżeli tak, powiedzcie kto i w jaki sposób je prowadzi.

Kocicapusiowata Nowy wpis
@Aneta

Dzień dobry

teresa.kaczorek@icloud.com Nowy wpis
Klient

Witam .Mam na imię Teresa i od 1972 roku robię zakupy w Centralu .Z wieloma pracownikami miałam do czynienia. Byli lepiej lub gorzej wykonywujący swoją pracę , sympatyczni lub mniej sympatyczni. Posiadam kartę stałego klienta Centralu i do dzisiaj korzystam z jego usług .Dwie kasjerki które często spotykam na kasie lub przy innej pracy a są to Pani Honoratka i Pani Jadzia , które zapewne długo już pracują są zawsze uśmiechnięte i zawsze służą radą. Takich pracowników trzeba doceniać ponieważ oni uczą następne pokolenie. Życzę wszystkiego najlepszego .Pozdrawiam.

Olga Nowy wpis
Klient

W Centralu zniechęca do zakupów (usunięte przez administratora) ochroniarzy. Co dziwne, w obronie ich (usunięte przez administratora) staje kierownik. Wstyd!!!!

zainteresowany

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku SPRZEDAWCA-KASJER?
logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Bystra

Praca tutaj podnosi poziom stresu każdy musi robić wszystko na mięsie i serach winny robić wyłącznie osoby przeszkolone na te stanowiska znające się na nich i asortymencie nie osoby wszystkie kasjerki czy panie z nabiału pieczywa .w innych firmach jest to uregulowane tu nie .ponadto gdy ktoś się uczy nowy raz każą wystawiać maksymalnie nabiał w lodówkach by potem negować to i kaza wystawiać towar do dwóch rzędów by potem krytykować że rzekomo nie dokłada się towaru dlatego potem zwalniają nowych mówiąc że to ludzie nie chcą robić smutne

Adrian
@Bystra

Stres często towarzyszy pracy jeśli chce się uzyskać dobre wyniki. Miałaś szkolenie jeśli chodzi o segregacje i wystawianie towaru, żeby robić to w odpowiedniej kolejności, czy możesz liczyć na pomoc bardziej doświadczonych pracowników?

Bystra
@Adrian

Tu szukają by zwolnić jeśli ktoś widzi błędy staje się niewygodny cokolwiek by nie robił jest źle

Anioł 11@@@

W firmach nie wolno nawet gdy nie ma odpowiedzialności materialnej by inny kasjer pracował na kasetce z kasą innego kasjera jest to niemożliwe trzeba się wypiąć wylogowac i wtedy inna osoba ze swoją kasetka siada na kasę tu tak nie ma co jest niezgodne z prawem

Anioł.5555

Głównym problemem jednak tu są niezgodne z prawem zasady pracy na kasie które rodza konflikty osob które tu nowe przychodza bo IE ma takiego prawa by kasjer km ajac odpowiedzialność materialna musiał pozwalać pracować na swojej kasetce z kasą innym .jest odpowiedzialność materialna danego kasjera a by mógł zejść na przerwę ma go zastępować inny kasjer na kasetce tego wyprxerwowanego co jest bezprawiem.kazdy kasjer winien się wylogować zabrać swoją kasetkę za ktora ma odpowiedzialności materialna to rodzi.Nieechęć kierownictwa mimo że jest to niporawne .do osoby nowo zatrudnionej która się nie godzi z tym .również praca na sklepie kasjer zostawia swoją kasetkę i ma iść układać towar np a na jego kasetce z jego kasa mają go zastępować inni .nigdzie nie ma takiego czegoś zwłaszcza że każdy ma odpowiedzialność materialna w tej firmie za swoją kasetkę z pieniędzmi .nie można też się wylogować gdy chce się zejść. Z kasy bo wtedy każą innym zastąpić tą osobę na jej kasetce i jej pieniądzach .powinno więc być zmienione by nie było odpowiedzialności materialnej dla kasjera .

Aniol33

Firma posiada by wyjść do klienta rozNorodnosc asortymentu bardzo bogata ___zostawia w tyle sieciowki __dlatego osoba nowa ma trudniej dużo kodów duzo towaru więcej nauki ale czas jednak pomoże w opanowaniu wszystkiego byle się nie poddać. .kierownictwo też ma duzo pracy duzo dostaw

Aniol33

Informatyk bardzo serdeczny gdy tylko pojawi się kłopot na kasie czy wagach natychmiast pomaga można liczyć na niego by zaradzil

Aniol33

Dużo kolezanek na sali miłych pomocnych wspierają dobrym słowem i pomocą

Anioł 22

Nie prawda kierownictwo daje szansę mają serce gdy ktoś chce się uczyć dziewczyny pomagają mają serce fakt dużo nauki gdy ktoś nie robił w soozywce. Ale kierownictwo jest super chcą pomóc

J.....

Nie polecam pracy w Centralu bardzo nie miła atmosfera brak szacunku do pracownika pracowałam chwilę dobrze że zrezygnowalam

Anioł

Informatyk w tej firmie bardzo miły kompetentny szkolenie u niego dot kas bardzo efektywne przekazuje wiedzę bardzo szczegółowo tak by zapamiętać wiedzę i dotrzeć do każdej osoby .

Anioł

Myślę że dla firmy w tak trudnych czasach i konkurencji dobrze że zarząd nią sprawują osoby które znają zakład od wielu lat .to daje szansę by ludzie mieli zatrudnienie a firma przetrwała gdy .zarządzają nią osoby znające rynek ite firmę

Kobieta

Nie polecam pracy w Centralu zero szacunku do pracownika kierownictwo wiecznie siedzi na tel załatwiają swoje prywatne sprawy o pomocy z ich strony można pomarzyć .Ciągle gadanie by cicho siedzieć bo premie zabiorą praca w atmosferze nerwowej przebiega ....Nikomu nie polecam firmy gdzie prezesowe mają 60 + im jest dobrze bo emerytura i pensja A zwykły pracownik wynagrodzenie głodowe

Aniol
@Kobieta

Czemu narzekasz prezesowe jeśli nawet tak jest to lata wypracowały sobie tę emerytury kiedyś my też tak będziemy mieć

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi w miejscowości Łódź? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi - Łódź

Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Piotrkowska 165/169
    90-447 Łódź
  • NIP: 7240003668 KRS: 0000178170

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi