Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

jpa

Można szybko uzyskać umowę o pracę i szybko być zwolnionym

Krzysiek
@jpa

Dostałem umowę o pacę po pół roku. Nie oszukujmy się jest to ważne mieć umowę taką, a nie "śmieciówki", które do tej pory miałem.

obserwatorka

ten zakład jest pełen intryg i bez znaczenia na to o jakim szczeblu mówimy, nawet na tych najwyższych szczeblach dochodzi do dziwnych sytuacji - Ciekawe czy żona Pana pracującego w dziale projektów wie, że bardzo bliską jej osobą stała się nasza nowa kierownik jakości, strasznie bardzo blisko są ze sobą i ciekawe czy jego żona o tym wie ….

jarzembina
@obserwatorka

ja pracuję w dziale projektów i nie mam mam żony. Więc kolego/ koleżanko/ czym kolwiek jestes/ bierz się do pracy, bo ci się nudzi. Mało tego... jest na mało = bierz nas śmiało. Nowy prezes wie, co na kompie przeglądasz? ci panowie w czarnych majtach to nie powód do dumy, co?? no tak: niewielu jest pań na litere eM w dzile Qkuu.......

aelpe

vacuuś3
@obserwatorka

A ty zajmij się lepiej swoim życiem a nie patrz kto z kim i dlaczego...pewnie sama szukasz how yaa do D i zazdrościsz bo nikt cię nie chce!!!!

Astelixx
@obserwatorka

Jak blisko ?? Fajnie sie tam u Was dzieje. Kierownik z pracownikiem?? Sa przyjecia?? Ile mozna zarobic??

Wie ktoś czy są przyjęcia na operator monter pracownik produkcji, jak z kontrola jakości, a z umowami jak wygląda? Jak tam w ogóle jest na zakładzie??

Przeszłość

Ludzie !! Zwalniajcie sie z tej firmy poki mozecie , pracowalam tam kilka dobrych miesiecy i jedyne za co moge byc wdzieczna to ze zdobylam tam doswiadczenie dzieki czemu pracuje teraz w tak swietnej firmie ze szczeka opada . Na dzien kobiet nie dostalam nedznego kwiatka tylko cala paczke smakowitosci . Otworzcie w koncu oczy !! Wy zapieprzacie zeby ktos mial z tego hajs. I nie patrzcie ze macie umowe na stale w tej firmie niczego to nie gwarantuje , syf po lokce , maszyny zjebane , burdel i nic wiecej.

Pfff
@Przeszłość

Pfff poszłaś do Bitronu czy innego kołchozu ?? Każda inna firma nie różni się dokładnie niczym od Auresu. TO ludzie tworzą firmę, atmosfera tworzy dobre albo złe miejsce pracy. Sami sobie strzelacie w kolana ludziki.

Przeszłość
@Pfff

Glupia/glupi jestes skoro myslisz ze nie ma w Polsce firm na poziomie a zycia nie znasz skoro wyskakujesz tu z Bitronem ???????? zal (usunięte przez administratora) sciska

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

Leszno
proszę o odpowiedź

hej. może ktoś w końcu napisać ile się tam zarabia? na rękę ? ile wynosi podstawa, premia, nadgodziny czy są ? i jakie dają umowy? pośrednicy czy pod aures? i na jaki czas? proszę o odpowiedź.

proszę o odpowiedź

odpisze ktoś?

@proszę o odpowiedź

Szczerze trzy razy miej niż przez pośredniaka w magnet marelli.

@proszę o odpowiedź

Szczerze trzy razy miej niż przez pośredniaka w magnet marelli.

Tolek banan

to w magneti na wozku 9 tysi biero hehehe cheba w niemcach

Bolo

Zwalniani są ludzie którzy maja absencje „zaplanowana”,mnóstwo reklamacji. Praca jak wszędzie a idzie ku lepszemu

olo

w przyszlym miesiacu nie bedzie wyplat

Śmieszka
@olo

A skąd wiesz?

Syf, bieda z nędzą, żenada. To firma bezprawia, bez zasad, bez prawa, bez honoru i .... Nie polecam. Można dziś znaleźć naprawdę dobra pracę. Wszędzie tylko nie tam.

Bur

Ludzie dalej uciekają a oni dalej nic ...

dario

umowy sa fajne,dwa tygodnie i nara

mr di

jeżeli ktoś szuka stabilnej pracy to nie ta firma

zyga

Firma trzyma w napięciu

XxX

Najgorsza firma w jakiej pracować mogłem, nie polecam, potrafią w poniedziałek zatrudnić by w piątek dać wypowiedzenie, albo o 22.20 na III zmianie, zero szacunku dla pracownika, zwolnili już prawie wszystkich, a ci co zostali w zasadzie przychodząc do pracy nie wiedzą czy nie dostaną wypowiedzenia. Paranoja a nie firma!!!

Kiko

Dno i muł, kadra kierownicza to kosmici, istoty oderwane od rzeczywistości. Szkoda czasu i zdrowia.

zdr

czyli nie warto się starać

Iwona

@Pfff - oczywiście, atmosfera wśród pracowników jest ważna i czynnik ludzki jest bardzo znaczący, jednak warunki pracy mogą różnić się w zależności od miejsca zatrudnienia. Stąd też moje pytanie: jaki rodzaj umowy proponuje AURES swoim pracownikom? Czy podejmując pracę w tej firmie możemy liczyć na umowę o pracę? Jest to bardzo ważny czynnik dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy.

spoko - nie dają rady, ale są ....

Zen

A jak tam nowi kierownicy ?

Iwona

@Loljaka jest skala zwolnień, o których wspominasz? Czy dotyczą one konkretnego działu w firmie? Wspominasz, że najlepsi już odeszli. Dlaczego? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak obecnie wygląda sytuacja w AURES?

upek

Dużo osób z produkcji dostało wypowiedzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES