Opinie o Blaty Juan (Juan Sp.J.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JUAN SP.J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JUAN SP.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUAN SP.J. w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w JUAN SP.J.?

Magazyn

No to chyba sami wiecie. Po co te retoryczne pytania. Jest coraz gorzej

Cześć, w wątku wcześniej ktoś pytał o opiekę medyczną i dowiedziałam się dzięki temu, że jej nie ma w Juanie. Chciałabym więc dopytać jeszcze o inne benefity, czy na coś innego można liczyć w firmie? Może karta multisport lub jakieś bony/paczki świąteczne? :P

Magazyn
@Ewa

Bu ha ha ha. Na nic nie można liczyć.

Irena

JUAN to firma, która w swojej ofercie ma między innymi blaty, płyty meblowe i drzwi przesuwne. Czy są tutaj jacyś klienci firmy, którzy mieliby ochotę wypowiedzieć się na temat jej produktów? Jak oceniacie stosunek jakości do ceny? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Radiusz
@Irena

Z przyjemnością udzielę Pani informacji i porady. Jeżeli nie ma konieczności, sugeruję omijać tę firmę z daleka. Oczywiście potwierdzam, że mają fajne produkty i wpasowują się w niszę. Niestety zamówienie produktów to problemy i udręka. Ale do rzeczy: 2 zamówienia i obydwa przygotowane błędnie,; ciągle braki, pomylone wymiary czy błędy w okleinowaniu. Ja nie jestem stolarzem, a zwykłym Kowalskim, który potrafi przygotować projekt szafy czy szafek kuchennych. Pomimo, że bardzo precyzyjnie opracowałem projekt mebli i wydałem na materiał w firmie Juan około 3 tys pln, otrzymałem płyty o wymiarach niezgodnych z zamówienie lub z błędnie przygotowaną okleiną ( przykład to 6 identycznych elementów z czego jeden nagle z inną okleiną) Nie byłoby aż takiej niedogodności, gdyby nie fakt, że zwykle są to produkty wielkogabarytowe, których nie da się transportować osobowym samochodem a realizacja ostatniego projektu to 470kg płyt i a podjęcie realizacji po raz kolejny kończy się rozgrzebaniem i bałaganem w domu przez kolejne 3 tygodnie. Szkoda... Pozdrawiam serdecznie

RIMEB
@Irena

Spoko cena i jakos ok ale sa bardzo czesto wypaczone krzywe to wielki minus przy laczeniu w kuchniach

Ciekawski

Czy coś się zmieniło od czasu tego wpisu?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie JUAN SP.J. na stanowisko Sprzedawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Jak jest z pakietem medycznym w JUAN SP.J.? Można dołączyć rodzinę?

Nie ma pakietu medycznego.

Powinna być firma jak najbardziej zamknięta. Zagrożenie jest ogromne. Styczność jest z potencjalnymi zarazonymi

Kierowca
@.

Jak zamknięta jak masz pieniądze to sobie zostań w domu ja muszę pracować.

Lolo

Oczywiście że tak, zarówno pracownicy jak i klienci są narażeni. Trzeba zachować ostrożność i odczekać

Zadowolona

A mi tam praca w JUAN się podobała , praca po 9 godzin Ale kiedy chciałam mogłam sobie zrobić przerwę nikt nie robił problemów, atmosfera też fajna jak dasz się lubić I nie zwalasz pracy na kolegów lub koleżanki. Wynagrodzenie sam sobie negocjujesz na początku mi bez prośby zrobiono podwyżkę. Szefowa najwspanialsza I najcieplejsza osoba w JUAN, zamiast wypisysywac tu bzdury idźcie z nią porozmawiać, każdego wysłucha I zawsze stara się żeby każdy był zadowolony. Widocznie brak wam odwagi na cokolwiek wolicie siedzieć oglądać tutaj ta stronę I marudzić jak wam to niedobrze .

@Zadowolona

wow, ale cukru, już w firmie mamy jednego zakompleksionego małego du......właza , jeden wystarczy na całą firmę A jeśli chodzi o szefową to pełen szacun ,tylko szkoda że we wszystkim słucha małego doradcy. Oby się kiedyś na tym nie przejechała.

miły

Dziękujemy szefowej za wypłaty po podwyżce .Porażka jeszcze gorzej jak przed podwyżką.

Czy w JUAN SP.J. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

SA

Witam, Na okres próbny podpisywana jest umowa o pracę na 3 miesiące. Pozdrawiam

I znów odchodzą dobrzy ludzie z firmy. Wiem że nie ma ludzi nie do zastąpienia ale zastanówmy się czy opłaca się żeby się zwolnili ????. Bo to są ludzie bardzo życzliwi Pozdrawiam i życzę im powodzenia mają fach w ręku. Bardzo ale to bardzo miło się z wami współpracowało

Dzień dobry. Przyjęcie jak przyjęcie ja jestem na każdym przyjęciu coś wypić i wyrwać i być zadowolonym z życia .

Uczestnik

Po to się to robi. Popić,(usunięte przez administratora) I do domu, udawać że nic się nie stało ????????????

Wesoły

Czyli nic się nie zmienilo od 5 lat to samo

Wesoły
@Wesoły

Sorki nie "od 5" tylko "od 25"

Zosia

Witam. Jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie. Słyszałam o niej więcej dobrego niż złego, mam tylko pytanie odnośnie własnej działalności. Dowiedziałam się od znajomej która pracuje w Oddziale produkcyjnym w Grajewie że nie robicie problemu jeżeli pracownik po wykonaniu własnych obowiązków w godzinach pracy zajmuje się sprawami własnej firmy czy też męża.Tzn. że można korzystać z firmowego sprzętu typu laptop ,drukarka fax itp.czy też raczej bazować na swoim sprzęcie? Bardzo by mi odpowiadała taka współpraca gdyż pracuję na pół etatu jako spedytorka więc mogłabym pogodzic te dwie prace. A wiem też że prowadzicie działalbość transportową więc moja rado$ć będzie jeszcze większa. Nie rozumiem tylko tylu negatywnych komentarzy, przecież większość pracowników biurowych ma się tam jak bułeczki w maśle mogą robić co im się podoba. Praca na 2 etaty w tym samym czasie to oczywiście 2 wypłaty(swoje czy męża i tak do jednego worka)to szczyt marzeń . Czekam na odpowiedz

Anty juan

A juanowcy jak kasowali wpisy, tak nadal kasują. Nie dajcie się nabrać na ich ściemy. Omijać z daleka

VooDoo
@Anty juan

Zgłoś się do specjalisty. Zapłacę.

miś

Witam. Niestety wigilia w firmie juan ,to pomyłka muszę stwierdzić że przypomina dyskotekę lub wczesny karnawał . Jest to śmieszne że ludzie którzy to organizują nie mają pojęcia co znaczy firmowa wigilia !!!

Miś2
@miś

To nie wigilia, to żenada. Raczej zabawa wiejska z chwaleniem się jak to firma jest ach i och. Fałszywe usmieszki i fałszywe życzenia. Poprostu porażka Brakowało tylko striptizerek i było by jak w klubie ze striptizem.

uczestnik
@miś

Jak zwykle znajdzie się ktoś, komu nie da się dogodzić nawet gwiazdką z nieba.. Impreza była super, wszystko zorganizowane od A do Z, a wiecznie niezadowolonym i zazdrosnym marudom proponuję następnym razem nie brać udziału lub zmienić pracę. Przestańcie wylewać swoje bóle d.. w internecie, bo to jest żałosne.

VooDoo
@miś

A gdzie była informacja, oficjalna, że to Wigilia? Nie podobało się, liczę, że wyciągniesz wnioski i następnym razem, dobrowolne było uczestniczenie, zrezygnujesz a nie anonimowo, wiadomo!, bluzgasz na wszystko i wszystkich. Masz jakiś problem ze sobą? Może specjalista potrzebny, polecić kogoś?

Xxl

Szukam pracy na kierowcę kat c. Czy są przyjęcia w juan Warszawa. Ewentualnie z kim mozna się kontaktować. Pozdrawiam

@Xxl

Dziękujemy bardzo, ale w obecnym momencie mamy pełną obsadę na stanowisku kierowcy. Pozdrawiamy

Czy JUAN SP.J. zapewnia kartę multisportu?

Asd

Nie

Anty juan

A juanowcy jak zwykle kasują prawdziwe wpisy. Wpisy które pokazują jaką są firmą. Firmą która pomiata pracownikami, którzy nie chcą pracować po 9 godzin. TERAZ to już robię screeny.

Krzysztof
@Anty juan

9 godzin jest to standardowy czas pracy w firmie JUAN SP.J.? Widzę, że masz doświadczenia związane z tym pracodawcą, dlatego mam nadzieję, że będziesz mógł rzetelnie odpowiedzieć. Przede wszystkim ciekawi mnie, czy zdarza się tak, że pracownik zostaje po godzinach w pracy, czy raczej takie sytuacje nie mają miejsca?

@Anty juan

Moderować, czy też archiwizować wpisy może wyłącznie Administrator serwisu gowrok.pl jeżeli naruszają one dobra osobiste komentowanych osób lub firm oraz łamią Regulamin forum. Zachęcamy zatem do zapoznania się z określonymi zasadami publikowania wpisów na tym forum oraz do konstruktywnej i kulturalnej dyskusji, wówczas nie spotkasz się z usuwaniem Twoich wypowiedzi. Zarzuty postawione w Twoim komentarzu są bardzo poważne, abyśmy mogli dokładnie zbadać sprawę i wyciągnąć konsekwencję, prosimy o przesłanie dokładnego opisu zdarzeń, w których spotkałeś się z takim zachowaniem ze strony przełożonego na adres gowork@juan.pl dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić te kwestię. Pozdrawiamy.

Bb

Chciałam wysłać swoje C. V. Ale nie dziękuję. Polecam każdemu tu dokładnie poczytać Ta jedna opinia wystarczy za wszystkie komentarze "btw 20.12.2017 11:16 Piszę o Oddziale w Warszawie. Byłam tam na rozmowie i rzeczywiście od początku zachowują się poniżej krytyki. Każą człowiekowi przychodzić na próbę do pracy bez umowy, ale na cały dzień czyli 9 godzin. A jak zapytasz czy płacą jakoś za te dodatkowe godziny to od razu mówią że robisz problemy i że oni nie chcą takiego pracownika. Czyli siedź cicho i ciesz się że pracujesz powyżej normy "za (usunięte przez administratora) Pomocna?Tak 142. Nie 0

@Bb

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, jednocześnie przykro nam, że nie spróbowałaś osobiście wziąć udziału w naszej rekrutacji. Celem przeprowadzenia udanej rekrutacji, każdemu zaproszonemu kandydatowi poświęcamy czas, po to by mógł lepiej poznać charakter pracy jaką proponujemy, a nam ocenić, czy kandydat będzie spełniał oczekiwania. Jest to powszechny element rekrutacji, który jest klarownie przedstawiany podczas rozmowy. Krzywdzące staje się dla nas zatem stwierdzenie, jakoby firma miała wykorzystywać kandydatów oraz idące za tym zniechęcanie zainteresowanych do aplikowania. Niezmiennie, jesteśmy otwarci na nowe kandydatury, jeśli zatem zmienisz zdanie, zachęcamy do przesłania CV, chętnie również odpowiemy na wszelkie pytania. Pozdrawiamy.

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

Bardzo dziękujemy za Państwa komentarze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy, dlatego postanowiliśmy wykorzystać platformę GoWork.pl aby odpowiadać na Państwa pytania i przybliżyć proponowane przez nas warunki współpracy.

Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji blatów meblowych oraz z bogatą ofertą produktów do mebli kuchennych i wyposażenia wnętrz. W swojej działalności od początku skupiamy się na potrzebach klientów, jednocześnie mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo naszych pracowników. Tym bardziej informacja zwrotna jest dla nas istotna.

Prosimy o merytoryczne wypowiedzi oraz o zachowanie kultury w treści komentarzy, ponieważ tylko do takich jesteśmy w stanie się odnieść. Wpisy zawierające oszczerstwa, wulgaryzmy, pomówienia i obraźliwe zdania będą usuwane z forum.

W sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego gowork@juan.pl

Postaramy się wyciągnąć wnioski z Państwa uwag aby móc usprawniać funkcjonowanie naszej firmy.
Seba

Może warto oprócz kasowania negatywnych komentarzy zadbać o kulturalną i profesjonalnią obsługę klienta? Łatwiej wykasować, zamiast zadbać o obsługę klienta. Tak jak piszesz pracodawco, Juan to standardy sprzed 25 lat. Wystarczy poczytać komentarze w Google, których nie można kasowa" za pieniądze...

@Seba

Dziękujemy za Twój komentarz. Jest nam niezmiernie przykro, że spotkała Pana nieprzyjemna sytuacja, jednak nie jesteśmy w stanie podjąć działań bez dokładnego opisania sytuacji, która miała miejsce. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać wymaganiom klientów oraz aby obsługa była na najwyższym poziomie. Jeśli jednak zdarzyło się coś co sprawiło, że nie jest Pan usatysfakcjonowany z obsługi musimy poznać więcej szczegółów. Aby rozwiązać tę sytuację zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: gowork@juan.pl Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o JUAN SP.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w JUAN SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy JUAN SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUAN SP.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JUAN SP.J.