Opinie o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ronal Polska sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ronal Polska sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

twoj majster

Zapisywać się i robić nadgodziny gamonie!

Remigiusz

Jak to możliwe że do firmy nie zapukał prokurator i inspekcja pracy a podfirma nadal podsyła nam ludzi. Nawet nasi pracownicy nie mają za złe że przez niemal rok nie mieli opłacanych składek, i ten czas nie zalicza się do stażu pracy. W sumie pół bańki to wcale nie tak dużo, zawsze można więcej. Ciekawe co byłoby gdyby taki pracownik uległ wypadkowi? Ale najważniejsze że jest się głupim pracownikiem Ronala któremu można wszystko wcisnąć. A ktoś wcześniej pisał że ludzie wywalczyli nowy grafik....już wiecie jak to się stało i dzięki komu?

Podfirma
@Remigiusz

Jedna wielka patologia. Brak słów...

P
@Remigiusz

Ze zmianą grafiku odpowiadają dwie osoby z lakierni.O co kaman z tymi skladkami podfirmy?Jakich składek nie odprowadzali?

Bob
@P

Jak taki jesteś poinformowany to pewnie jesteś jednym z nich... Jak pracujesz przez podfirme to się dowiesz niebawem.

Podfirma

Podfirma właśnie pokazała na co ja stać, nie płacą zusu i okradają ludzi na potęgę!

Tygrysek

Nasza firma nie jest jedyną w Wałbrzychu. Zobaczcie ile płacą w Lidlu, Biedronce czy Castoramie. A Wy rok się męczycie przez podfirmę mocno wierząc że dostaniecie 4000 netto przechodząc pod Ronal. Nie jest , nie była i nie będzie to firma szanująca ludzi którzy przynoszą zyski. Liczy się prestiż stanowiska Kierownika, szacun na osiedlu i wśród znajomych, a to że jest to koszmarny człowiek to już nikogo nie obchodzi. My jesteśmy zwykłymi cyferkami w statystykach, jak nie my to inni i tak ten świat jest złożony. Nasze problemy można rozwiązać w kilka dni, pytanie tylko po co rusza (usunięte przez administratora) zacznie śmierdzieć i po co to komu. Po 16 lat tak pracujemy i kolejne też damy radę. Niebawem doją kolejni bracia, szwagrowie, kuzynki kierowników za których trzeba będzie pracować. Ilość asystentek przerośnie liczbę ludzi na obróbce czy lakierni. Już teraz 100 % naszego funduszu socjalnego zostaje w Dworzysku czy Marii wychlana i przejedzona, a o imprezie zakładowej nadal cisza. Taka kolej naszej szarej rzeczywistości Polskiego pracownika i pracodawcy. Miłego dnia życzę wszystkim.

Firma Ronal Polska sp.zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Brawo!

I dobrze niech zmienią ten grafik ludzie się pozwalniaja i ronal sie posypie... Tylko patrzeć jak ludzie będą się zwalniać.

hik
@Brawo!

przecież ten grafik nie został stworzony dla ciebie, tylko dla zakładu, żebyś mógł w dni "przysłowiowo wolne" napierdzielać nadgodziny. kumasz, czy nie? oj biedny ten kraj, robią ich w ciula dorabiając ideologię, że to grafik dla pracownika i wy w to wierzycie?

Maciek

A wystarczy tylko zabronić na fajeczkę chodzić co 10 minut i kawkę, zabrać na bramie telefony. Do tego przebadać psychiatrycznie naszych przełożonych, zweryfikować ich kwalifikacje i od razu będzie lepiej. A za ten cyrk w ostatnich dniach na kompletacji zrobić film szkoleniowy pod tytułem " jak można wszystko spieerdolić zatrudniając swoją rodzinę" . Przez 4 lata nasza wyśmienita elitarna kadra nie doszła do wniosku dlaczego takie buble produkujemy. 16 osób stoi przez kilka godzin i oczom nie wierzy co widzi. Oni chyba nawet nie orientują się gdzie się znajdują.

Johny Faja

400+ też się zrzekłeś? Dzięki tym reformatorom masz więcej pieniędzy, no chyba że zawsze byłeś dymany na premi:-)Kogo to wina że system się zmienia no chyba że nie nasza.Chodziło o kasę a nie zmianę systemu. JEB..nij się w łeb.

Reformator :)
@Johny Faja

Sprzedaliście się za 400zł, zresztą nie całe i nie dla wszystkich. System też wam nie pasował bo trzeba do pracy przyjść w weekend. Kto donosił do PIPu? Płakaliście i wypłakaliście. Teraz będziecie zap... na okrągło, za mniejsze pieniądze, prawie każdy weekend, bez prawa do nadgodzin, w mega rodzinnym systemie. Noo ...ale 400 + jest Matoły, reformatorzy :)z w06.

BOB MARLEY!!!

Nadgodziny? Przepraszam, ale nie mam czasu... Jestem w McDonald... proszę o pokutę i przebaczenie haha :) :* :*

Ucho

Teraz góra będzie miała (usunięte przez administratora) na ludzi, zmienią grafik dla świętego spokoju żeby mieć PIP z głowy przez band (usunięte przez administratora) ow . Następnym razem pół główki wymyślą coś innego np. uniform gryzie w (usunięte przez administratora) i tak koło będzie się kręcić przez niedowartosciowanych nygusów których kręci robienie kwasu żeby podnieść swoje ego. Sami sobie robicie pod górę jeszcze będziecie tego żałować.

AMEN!!!:)

4-1

Co będzie to będzie. Zawsze się mówiło, że gorzej być nie może a tu co tydzień nowe usprawnienia żeby pracowało się lepiej (łatwiej) i grafik będzie zmieniony. Ja się zastanawiam ile Ronal płacił do PIP za tych parę lat niezgodnego z Polskim kodeksem pracy systemem pracy??? Teraz zabrakło pieniędzy...

Gol

O dwóch wolnych weekendach nie wspomnę!!!

John
@4-1

Idioto. Teraz weekend wolny: sobota i niedziela bedziesz miał raz na 3 miesiące. I na okrągło będziesz w pracy. O nadgodzinach jakichkolwiek zapomnij. Ale wywalczyliscie. Brawo Wy !!!

Nik
@4-1

Jakim trzeba być bezmuzgiem, żeby cieszyć się ze zmiany systemu w którym ma się 5 dni wolnego i gwarantowane 2 weekendy wolne na rzecz systemu w którym trzeba będzie pracować nonstop z jednym niepełnym weekendem ktory wypadnie w środku tygodnia. Ty głąbie przypusujesz sobie to za zasługę?! Zmiana tego systemu to będzie największa porażka tej firmy. Żadne pieniądze nie wynagrodzą braku możliwości bycia z rodziną, a tak będzie w nowym systemie. Ludzie będą się masowo zwalniać. Niech dyrekcja weźmie to pod uwagę i nie słucha bełkotu kilku idiotów, którzy i tak sami się zwolnią prędzej czy później. Weźcie pod uwagę głos większości 99,9% załogi chce pracować jak do tej pory.

4-1
@John

Jaki idiotyczne. Czytaj że zrozumieniem posty pałacu. Też nie jestem za tym nowym systemem

John
@4-1

Nie jestem pałacem :) A Ty i podobni tobie jesteście idiotami. Ile Ronal płacił za system niezgodny z prawem? Po ch... piszesz takie bzdety? Odkąd firma istnieje ten system obowiązywał i ludzie go akceptowali i nadal akceptują. Ale znalazła się banda idiotów z zakładu W06, nygusów i nierobów co chcą zmieniać świat. Weźcie się za robotę a jak się nie podoba to wypad na kasę do Biedronki. Te wasze mącenie niestety wszystkim wyjdzie bokiem. Reformatorzy zasrani.

high power

Wesołych !!! I zycze sobie by wam sie zachcialo robic nadgodziny , bo ktos musi je robic :) i bez narzekania proszę

SOLIDARNY KOLEGA

Witam. Widać że forum czyta dyrekcja RONALA na Orkana trochę lepiej się zaczęło pracować na ręcznej ale muszę przyznać że szczyt głupoty jest że obniżenia się normę na koła 20 i 22 cale tylko na jeden miesiąc a potem wraca się do normy 250 na zmianę chciałbym przypomnieć całej dyrekcji RONALA że badania ręcznej są nie ważne i widzieć minę nowego kierownika ręcznej gdzie dzielnie informuję o mniejszej normie na duże koła a po chwili norma się zwiększa śmiech

BOB MARLEY!!!

Nadgodziny? Przepraszam, ale nie mam czasu... Pomocnik Odlewnia jest chętny więc jazda 12/7 :) :* :*

Pomocnik Odlewnia

Ukraińcy przybywają z pomocą uciśnionym pracownikom W06 koledzy już nie musicie narzekać tylko bezpośrednio do kadr podanko o zwolnionko zanosić obiegóweczka i już cieszycie się niczym nie zmąconą wolnością Tak od siebie życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy takiej gdzie nie trzeba zostawać na nadgodziny i wyrabiać norm i poklepani po plecach dostaniecie godziwą wypłatę Salum maleikum moi bracia

BOB MARLEY!!!

Joanna - Nowi pracownicy mogą liczyć na ..... na .... ? ;) Na nadgodzinki :* ;) ( najlepiej po 12/h) :* :) :)

Joanna

Czy macie może informacje o planowanej przez firmę rekrutacji? Na co obecnie mogą liczyć nowi pracownicy?

Lakiernik z powołania:)
@Joanna

A jaki dział Cię interesuje?

Gol
@Joanna

Ciekawska Pani z Mando...

Lepik szyba w dol

Na dziale ff dalej nie ma grafiku na kwiecien (27 marzec) a podobno sa zmiany. Lepik dawaj grafik bo do pipu cie podebie. Jeszcze z niego kierownika chca zrobic zenada bedzie jak bylo wczesniej

Nadgodziny? Przepraszam ale nie mam czasu... i nie będę miał :) :* :*

Pomocnik Odlewnia
@BOB MARLEY!!!

Bob jedna uwaga .... (usunięte przez administratora)

Trzymam kciuki

Mam nadzieje ze chociaz obróbka pokaże jakaś klasę bo przecież po lakierni niczego sie nie można spodziewać. Wszyscy cwaniaczyli na forum lub miedzy sobą a teraz czy jak była kontrola siedzieli cicho jak psy. Pozdrowienia z nocnej zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o Ronal Polska sp.zoo - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Ronal Polska sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Ronal Polska sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronal Polska sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronal Polska sp.zoo