Opinie o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ronal Polska sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ronal Polska sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Doświadczony QC

Witam.Czy są przyjęcia do jakości?

Odlew

Na odlewnie w10 chetnych brak. Kiedys kierownik straszyl ze 100 ma na nasze miejsca dzisiaj sie prosi o cv, przez takich jak koordynator zlosliwy wszystko wiedzacy dwulicowiec

Czarny
@Odlew

Koordynator czy masz na myśli Paweł baran Wiem że na pewno się nie przyznasz ale wiem o kogo chodzi Powiem tak jakby wszystkich wymienili to może zakład inaczej by wyglądał bo są mądrzy w gadce Ale jak co do czego przyjdzie to nie umiem bronić swoich pracowników to jeszcze im (usunięte przez administratora) A kierownik jest od tego żeby stanąć za plecami pracownika i go bronić Moje zdanie jest takie że rodzinka to zakład ronal W10

W10 zakladzie Jak kazdy inny ludzi na stanowiskach rodzinnie siedza lub Po znajdemosci Weile oczekuja öd Pracownikow a Sami nawet nie potrafia sie ogarnac dla mnie to syf Ale lass Dobra Kierownik odlewni lysy hooj ze Tak opowiem Co to nie on klania sciemnia a jak by sie Go dalo Na maszyne to by Sam sie Zwolnil duzo nowi Bö za biurkiem a Dobra Kierownik powinien czasami wejsc Na produkcje i pokazac Jak sie pracuje a nie tylko slowami

nie liczy sie ortografia tylko to Co napisales Rafał

@Monika

Ortografia? Tu nie ma nawet podstaw gramatyki.

Obserwator z ramienia ONZ
@Monika

Jak to się nie liczy? Jeżeli uważacie, że "góra" nie zagląda na to forum, to jesteście w błędzie. Tym bardziej utwierdzacie nasze szanowne kierownictwo, że sposób postępowania jest słuszny. Zostaną take głąby bez szkoły pomocnikami. I myślą, że Boga za nogi złapali. Dodatki, przelicznik premii, wyższa stawka godzinowa. I niestety, takie matoły bez szkoły, które zdania sklecić nie potrafią kierują operatorami. Są podatne na różne naciski i sugestie. Bo wiedzą, że jeżeli się postawią to wylecą. A w innych firmach te nieuki i głąby kariery i pieniędzy by nie zrobiły. Na palcach jednej ręki można policzyć pomocników, którzy są ogarnięci. Po co więcej płacić pracownikom odlewni? Skoro i tak gdzie indziej nie pójdą. Bo nie potrafią nawet jednego zdania poprawnie napisać. A CV to magia.

Firma Ronal Polska sp.zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Rafał

Powiem tak praca w ronal na produkcji nie wiem jak jest pewnie są nowe jak wszędzie na innych zakładach koła są ciężkie wymogi są co do kontroli jakości odlewni przejebane sam pracuje więc wiem następnie kierownicy bez kompetencji co to nie oni Bóg wie Są jacy oni są następnie zarobki są w porządku ale trzeba się napierdolić żeby dużo zarobić Co mogę powiedzieć ludzie na stanowiskach bez wykształcenia a żeby pracować w firmie naprawdę trzeba mieć znajomości a jak nie to kogoś kto cię wciągnie czyli rodzina rodziną tak są zatrudnieni pracownicy na różnych stanowiskach Jeżeli masz kogoś postawionego na wysokim stanowisku to masz pracę między innymi w kadrach w biurowcu lub jako kierownik i nie tylko A jeżeli nie masz nikogo postawionego tylko ojca wujka kolegę dobrego jako pracownika i on odchodzi na inne stanowisko a poleci ciebie chociaż jesteś głupi to i tak dostaniesz pracy bo jesteś osobą z polecenia ktoś za ciebie podaj czym Tyle moja opinia na temat ronala jest następująca wyzysk ludzi na zakładzie jak to popatrzę pod słońce pył sprzątanie tylko i wyłącznie jak jest audyt a tak to od czasu do czasu sprzątanie jest żeby było ładnie Jeżeli nie przyjdziesz do pracy to się nie przekonasz jak jest naprawdę zawsze można spróbować i się zwolnić jak komu nie odpowiada pozdrawiam

@Rafał

Jezyk polska trudna jezyk ;) masakra

Obserwator z ramienia ONZ
@Rafał

Twój nauczyciel języka polskiego musi pęknać z dumy w tej chwili :D Na podstawie tej wypowiedzi śmiem twierdzić, że to nie jest szeregowy pracownik. To musi być ktoś ważny! Przynajmniej pomocnik :D

Jarek

Pracowałem w Ronalu krótko bo doszedłem bardzo szybko do wniosku że w dowodzie nie mam na imię koń pociągowy.Zrezygnowałem z pracy w Ronalu i nie żałuje znalazłem pracę czystą,po 8 godzin,nadgodziny lub w sobotę mogę wyjść jak mam ochotę sobie dorobić jak nie mam to nie muszę.Do tego nie pracuję fizycznie jak koń mam czas a przede wszystkim siły na sport,spacery z rodziną w weekendy.Na Ronalu świat się nie kończy.

Nikt

Dlatego pół ronala siedzi przy pętli autobusowej i pisze Z wifi Solaris;)

kolczi

kazdy kto pozostawia tutaj opinie zostawia swoj slad w sieci miedzy innymi swoje ip po tym mozna dojsc gdzie dana osoba mieszka moje gadu gadu to 6518826 prosze napisac

Kolczi

Chlpaczek którego zakład zwolnił był zadowolony a teraz jest na bezrobociu owszem P.Joanno mogę się w 4 oczy spotkać i powiedzieć wszystko co Pani zechce wiedzieć o firmie

Joanna

@Kolcziczy pracujesz w Ronal Polska sp.zoo? Powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? Dlaczego masz takie zdanie o firmie? Każda informacja na tym forum jest ważna dla osób nowo zatrudniających się do firmy.

Kolczi

Bardzo żenujący zakład rodzinną firmą podsumowując to wszystko słyszałem że Zwolnili pracownika jak wrócił po l4 a wypadek miał w pracy

€€€
@Kolczi

Na układy nie ma rady, trzeba kogoś wywalić najlepiej taką osobę która za bardzo się stawia czyt. robią ją w ch... a i sobie nie da... A przyjąć znajomka, siostrzeńca itp. wcisnąć na stanowisko gdzie wali ścieme i zarabia więcej niż starzy pracownicy którzy nieźle już tu zapieprzaja.

Joanna

@:D o czym dokładnie mówisz? Czy możesz rozwinąć ten temat i powiedzieć coś więcej na temat pracy w Ronal Polska sp.zoo? Czy pracujesz obecnie w firmie? Co byś zmienił?

:D
@Joanna

Na forum wszystko jest napisane...

Tołdi
@Joanna

A co Ty kobieto tak drążysz?

robol

Coś mądrego. Cytat z jednego z wywiadów ."Ponadto właściciele firm nie mają pojęcia o trendach panujących na rynku pracy. Zdaniem eksperta wciąż pokutuje wizerunek pracownika jako poddanego z czasów, gdy o pracę było znacznie trudniej. Skutkuje to zniechęceniem do wykonywanych obowiązków, gdyż oczekują oni partnerskiego traktowania. Rozwiązaniem jest przesterowanie myślenia menedżerów na długofalowe profity, jakie mogą wygenerować tylko stabilne zespoły" A na przekór trendom w naszej firmie kierownik ma zawsze rację i jest najmądrzejszy. Pracownik zdaniem kierownika to czarnuch pomimo że wielu ma lepsze wykształcenie i są mądrzejsi niż kierownicy. Kiedy w końcu ktoś pojmie że tak dłużej nie może być. Mój kierownik od początku roku nie pokazał się na dziale. Ja się pytam jak można zarządzać działem nie wiedząc co na nim się dzieje. Decyzje podejmowane z za biurka nie znając możliwości ludzi i działu są bardzo złe i błędne co widać. A chory program mentorski pokazuje że nikt nie ma pomysłu na poprawę sytuacji.

Dociekliwy

Ktoś się orientuje czego dotyczyło dzisiejsze zebranie Dyrektora z Kierownikami?

Nick Noltie
@Dociekliwy

Pewnie zmiana grafiku hehe

@Nick Noltie

Wkońcu, ile można tyrać po 12 godz...

Nick Noltie
@.

To się zwolnij,jak Ci nie pasują "12". Wiedzialeś na jaki grafik decydujesz się przy zatrudnianiu.

:D
@Nick Noltie

To ludzie ludziom zgotowali ten los, więc biedzie tak jak chcieliscie. Świątek, piątek i niedziela bedzie człowiek zapiera....ł tylko pogratulować. Dobra robota:D

Ronalus

Ronal to fabryka połamanych kręgosłupów i raka od tej chemii szkoda zdrowia na to(usunięte przez administratora) Zarobki marne rok podfirma która nie płaci zus, zarobki 1900zł ludzie za takie pieniądze i warunki powinno się ten zakład zalać betonem.

Patologia

Pierwszy raz trafiłem do tak patologicznej firmy. Zero organizacji pracy, bhp w dalekim tyle, kierownictwo i majstrowie tak nie ogarnieci ze szok, jeden przez drugiego tylko strzela oczami i odbijają piłeczkę dalej a dobrze wiedzą gdzie tkwi problem z wadami... No ale jak ma się pracę po plecach to po co coś wiedzieć o procesie produkcji. Latają głupki z aparatami notatki robią tylko po to żeby było widać, że coś robią bo się boją bo zaraz będzie reprymenda, jeszcze troche to selfie z kołami będą sobie robić. Ich spotkania o godz 8 po co są? Stoją na baczność i gapią się w tv na te wykresy i slupki jak świnie w malowane wrota i tak po nich nic nie wynika a jak wyjdą to każdy cwaniak ja bym zrobił tak srak, jaj nie macie żeby się odezwać. Do podwładnych owszem widać, że chcecie pokazać jaką macie władzę... Tylko pamietajcie, że za bramą wszyscy są równi;) Nie polecam tej firmy.

@Patologia

Patologiczna bo rzadzona przez komunistę który jak ludzie narzekali na kręgosłupy to zamiast zbadać jak bardzo jest uciążliwa praca to zakupił magnez i tzw ubrania usztywniające kręgosłup. Czy to normalne???

Q-PA

Mordor na Orkana ;)

Młody

Dziwny zakład. Już tam nie pracuję ale słyszałem że na obróbce gdzie robiłem kolejny majster się poddał. Chłopaki psychicznie nie dają rady.

Niewdzieczny
@Młody

Mogli przyjść na kompletacje. Tutaj wiedzą jak radzić sobie ze stresem. Małpka i 6-io pak przed pracą i robota sama idzie. Oczywiście nie bez znaczenia są skończone studia i liczne kursy z zarządzania projektami i personelem. Wprowadzone europejskie i światowe standardy pokazują jak cudownie może być w pracy. Szeroki zasób słownictwa pozwala na właściwe komunikowanie się z pozostałymi pracownikami w kilku językach. Kultura osobista na najwyższym poziomie pozwala nam czuć się bardo bezpiecznym na dziale, wiemy że jesteśmy pod dobra opieka. Nic tylko być wdzięcznym za możliwość pracy z tak wspaniałymi ludźmi. Szkoda że reszta nie bierze przykładu z Panów Kierowników prowadzących.

@Młody

Za mojego czasu powiesiło się dwóch a podczas (usunięte przez administratora) na lakierni z winy kierownictwa zgineły 3 osoby.

Serg

Cześć Są z Ukrainy. Pracowałem w Ronale i chcę podziękować wszystkim, ponieważ taki piękny zespół nie spotkać. Zwłaszcza 3 zmiany. Dziękuję wszystkim

Tomasz

Drogi transportu powinny być wyznaczone w taki sposób, aby zapewnić bezpieczne odległości między mijającymi się pojazdami, pieszymi i pojazdami oraz w celu zachowania dostatecznych odległości od mijanych regałów i pozostałych elementów wyposażenia magazynowego. Obowiązkiem pracodawcy jest określenie maksymalnych prędkości, z jakimi środki transportu wewnętrznego mogą się poruszać po terenie zakładu. Pracodawca powinien podjąć środki organizacyjne, zapobiegające wchodzeniu pracowników pieszych na teren pracy wózków. Jeśli ze względu na rodzaj wykonywanej pracy nie jest możliwe spełnienie warunków organizacyjnych pracodawca powinien zastosować odpowiednie środki zabezpieczające pracowników przed skutkami zagrożeń powodowanych działaniem wózków.

Zostaw merytoryczną opinię o Ronal Polska sp.zoo - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Ronal Polska sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Ronal Polska sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronal Polska sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronal Polska sp.zoo