MOTO-PROFIL SP ZOO
counter
3 281 887 5 1
kleopatra

Wszyscy nas gonią, przerzucają a na MONITORINGU sielanka schadzki ludzi, dlaczego tam nie zrobicie porządku. Doroty śmiech aż w ubikacji słychać, w spokoju nie można załatwić spraw fizjologicznych. Dziewczyny mogą wszystko a my jesteśmy jacyś gorsi ??

Tak120Nie
Były SIP-owiec

Dlaczego nikt do tej pory nie zgłosił tego wszystkiego do Państwowej Inspekcji Pracy, ale tej z Katowic (wojewódzka), oni to załatwiają w prosty sposób za pomocą mandatów karnych, lub zdjęciem ze stanowiska dożywotnio, ew. mandaty karne w wysokości że im w pięty pójdzie. Kolejną sprawą o której przeczytałem w waszych postach są kary np. za nie przyjście w Sobotę do pracy 100 złotych + 100 złotych z premii (uwzględniając fakt iż Soboty są ustawowo wolne od pracy i nikt was nie może za to karać, to już jest wykroczenie). Pozbawianie pracowników premii za na przykład nie stawienie się na tak zwanych brakach czy innych tego typu sprawach. A jeżeli pracownicy nie dostali na święta ani złotówki, to nasuwa mi się pytanie, gdzie się podziały pieniążki z funduszu pracowniczego przecież to z tych pieniędzy są te tzw premie świąteczne, i tutaj zachodzi uzasadnione podejrzenie o defraudację pracowniczych środków socjalnych na te prezenty dla kontrahentów. Jeżeli chodzi o postawę brygadzistów względem pracowników, to jest naruszenie praw pracowniczych, oraz przekroczenie uprawnień, taki brygadzista powinien być niezwłocznie zdjęty z pełnionej funkcji lub zawieszony w jej pełnieniu do czasu wyjaśnienia sprawy. Teraz jeśli chodzi o liderów grup, osoba taka ma pracować tak jak każdy inny pracownik a nie chodzić sobie po magazynie jak brygadzista i wydawać polecenia, bo jeżeli może to robić lider to po co tam są brygadziści skoro za nich wykonują pracę, usunąć ich jak są nie udolni i nie dają sobie rady a przecież za to mają płacone i to nie mało. To tyle na razie, Pozdrawiam wszystkich gnębionych pracowników, (były) SPOŁECZNY INSPEKTOR PRACY.

Tak71Nie13
Moto

Dokładnie ludzie boja się chodzić do pracy powinni to zamknąć!!!! Na dostawach pracuje około 80 osób ocierają się o siebie dużo ludzi wróciło z za granicy!! Chyba czas na l4

Tak27Nie25
XxXNick

Najwiekszą szanse na to zeby miec ,, dobrze ,, w pracy maja ładne i nowe dziewczyny jesli wychaczą je Pan T.S I A.S jeśli już zaczna sie koło was krecici i coś mówić tzn ze jesteście na celowniku i beda was chcieli ,, zdobyć ,, głupie i zboczone dogadywanie przez A.S jest az chamskie i perfidne i propozycje ,, fajnie razem spedzonej nocy/imprezy ,, Mogli by sie chycic pracy jak na lidera/brygadziste przypada.. Ale nie wola stac w regałach po 1/1.5 h i bajerować ,, dupy ,, wiec uważajcie na tych panów

Tak13Nie71
Adam

Czy firma się rozwija ?

TakNie1
Forent Nowy wpis
@Adam

nie, nie rozwija się i dzie w dół skoro ludzie maja te same wypłaty od kilku lat

kleopatra

Tak120Nie
Nic nowego
@kleopatra

Są równi i równiejsi, przez lata w tej kwestii nic się nie zmieniło i nie zmieni, wypociny tutaj to strata czasu góra o tym wie i przymyka oko. Betonu nie ruszysz a beton mają w głowach im wyższe stanowisko tym go więcej. Co ci mogę więcej powiedzieć rób swoje wyjdź z roboty i miej to wszystko w (usunięte przez administratora) Przychodzimy do pracy zarobić pieniądze i jedynie to nas powinno interesować.

Tak40Nie
starlight glimglum
@kleopatra

uważaj bo jak podpadniesz to cię zaczną obserwować

Tak43Nie
Mala mi
@starlight glimglum

Kupisz kosmetyki i masz spokój.

Tak61Nie
Jeny
@Mala mi

Sama prawda!

Tak23Nie
Johny Nowy wpis
 Rekomendacja
@kleopatra

Ja chciałbym jednak stanąć w obronie dziewczyn na monitoringu. Nie są jakieś szczególnie mądre, a praca na kamerach to pewnie spełnienie ich marzeń. Nawet lubię jak na mnie dzwonią, bo czują się wtedy potrzebne, a mi nie ubywa nic na wypłacie. Pozdrawiam Panie z Kamer.

Tak14Nie
Nick47 Nowy wpis

Pracowałam tam ogółem jakieś 2 lata ( o 2 lata za dużo, zatrudniałam się dwa razy). Za pierwszym razem nie chciałam przejść na umowę o pracę spod agencji Beetsma. Człowiek (usunięte przez administratora)w tej pracy, stara się, aby dostać się pod firmę, a jeden czyn, który tak na prawdę jest następstwem niezorganizowania brygadzistów decyduje o mojej jakby nie patrzeć przyszłości. * Ogólnie na tym magazynie panuje (usunięte przez administratora) robienie na złość - zwłaszcza w przypadku, gdy posiadasz własne zdanie i nie podlizujesz się żadnemu brygadziście, (usunięte przez administratora)* Brygadziści przemieszczają się po magazynie najczęściej w celu szukania ludzi, którzy im przeszkadzają/ nie odpowiadają/ robią coś innego niż bieganie w te i z powrotem z brakiem czyli np. wymieniają kilka zdań. Słowa nie można zamienić, bo to (usunięte przez administratora) i na brakach nie można zamienić słowa z innym człowiekiem tylko jak robot musisz biegać. Dodatkowo jak trafisz na brakach na osobę rozdającą, która za tobą nie przepada to pewny jest fakt, że będziesz biegać na najwyższe piętra, jeszcze specjalnie ci dowalą braka, który jest ciężki do znalezienia, bądź po prostu jest nie codzienny lub nie łatwy. Najłatwiejsze braki dostają pupilki brygadzistów bądź (usunięte przez administratora). * Kolejna sprawa to WZ-tki. Jeśli raz zrobisz ponad normę to potem ciągle tego oczekują, a najlepiej to jakbyś za dwóch pracował. Będziesz miał jeden słabszy dzień, bo brzuch cię boli czy coś innego to pod koniec brygadzista słownie cię "powytyka" czasami się śmiejąc. Często też na podstawie osiągniętej normy brygadzista decyduje czy zostajesz na piętrze czy idziesz na braki. Dodatkowo jeśli podczas dnia podpadłeś mu w jakiś sposób to oczywistym będzie wykonywanie jakiejś czynności " za karę" * Kolejna sprawa to kończenie pracy na zmianie porannej. Czasami trzeba było wyjść 5 minut wcześniej, aby zdążyć na autobus. Brygadzista był w stanie się doczepić, że z kraty schodziło się o 3 minuty za wcześnie, przy czym od 10-15 minut na kracie nie było nic do pracy, ba, nawet potrafił odliczyć te 5 minut (bo zawsze jest zaokrąglane do 5 minut) od czasu pracy. Racja lepiej stać na schodach między piętrami i nic nie robić, przecież to takie produktywne. * Oczywiście monitoring tylko szuka i szkaluje ludzi często nawet nie słusznie :) * Kolejki do wyjścia niczym na IEM w Katowicach, po co zatrudnić więcej ochroniarzy, co z tego, że ludzie się spieszą na autobus, który jeździ raz na pół godziny/godzinę bądź mają sprawy do załatwienia. idąc w drugą stronę nie rozumiem totalnie ludzi, którzy kradną rzeczy z takiego magazynu, totalne cebulactwo. Ja rozumiem, że pracując na tym magazynie zarabia się śmieszne pieniądze, ale myślę, że skłanianie się do takich czynów jest żałosne. * Idąc dalej, uważam, że rekrutacja do tego miejsca pracy powinna odbywać się z większym rygorem. Kandydaci powinni przechodzić jakieś testy np. na liczenie (bywały osoby, które miały problem policzyć do 10) i myślenie logiczne. Przyjmowany jest tam tak na prawdę każdy po kolei jako (usunięte przez administratora) Mam wrażenie, że pracują tam osoby mało wykształcone z brakiem ambicji. Owszem w okresie letnim przybywa tam dużo młodych ludzi czy to studenci czy osoby, które chcą sobie dorobić na wakacje, ale tak poza tym to pracując tam ma się wrażenie, że tonie się w morzu obojętności, przeciętności i braku wykształcenia. Ludzie po 30 r.ż. czy nawet 40 tyrają tam za takie marne grosze oszukując siebie samych, że jest to wystarczające, a ile razy miałam do czynienia z osobami, które z tytułu stanowiska mają depresję, nie śpią po nocach, nadwyrężają zdrowie, bo będzie uwalone z premii za brak frekwencji.* Logistycznie jak i organizacyjnie ten magazyn osiąga (usunięte przez administratora) Do wielu kwestii, które opóźniają trasy lub innych jest na prawdę wiele rozwiązań, ale zauważyłam, że ta firma lubi utrudniać życie innym jak i samej sobie* W lato nie da się oddychać, zwłaszcza na najwyższych piętrach. Oczywiście firma nie zainwestuje w klimatyzację, bo po co. Lepiej porozstawiać wiatraki, które ledwo stoją i tak na prawdę nic nie dają. Kilka nawet kilkanaście omdleń na miesiąc murowane. Ogółem mogłabym jeszcze wiele napisać na temat tego (usunięte przez administratora), ale powoli mi się kończą znaki. Uważam, że najistotniejsze tematy poruszyłam. Pozdrawiam pracowników moto profilu i życzę dużo wytrwałości w przemęczaniu organizmu.

Tak8Nie
Karolina
Kandydat

Jak wygląda praca na stanowiskach administracyjnych? Szukają obecnie do hr, czy warto aplikować?

X

Nie warto Pozdrawiam

Neo z matrixa

Stracisz tylko czas

nick

potwierdzam nie warto

Ola Nowy wpis
@nick

A możesz rozwinąć dlaczego nie warto?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Esio je szałot

Widzę Dagmara kom back

Hihi

To ile wozkowych juz odeszlo ostatnio??:) Nawet jak porobicie papiery nowym to i tak pouciekają bo tam juz sie nie da pracować...

Tak9Nie6
@Hihi

Najważniejsze, że ty dalej pracujesz :)

Tak2Nie6
@Kimi

Mylisz się malutki;) a ty gnij tam dalej;)

Tak8Nie1
@Hihi

To powodzenia w nowej firmie :) Musiałeś być bardzo emocjonalnie związany z MP jak dalej tu się wypowiadasz i dalej żyjesz sprawami firmy :)

Tak5Nie9
 Rekomendacja

Haha 3maj sie ;) ;)

Tak5Nie
XxXNick

Tak13Nie71
Rald
@XxXNick

Ale ci oni musieli zajść za skórę, ze ich tu ciągle oczerniasz. Daj sobie człowieku juz spokój z tym obrażaniem innych osób. Ciekawe jak ktoś by tak na ciebie z imienia i nazwiska pisał, czy byś taki mądry był.

Tak59Nie5
jo
@XxXNick

Widocznie nie byłaś za ładna, może w Rabenie mają inny gust :-)

Tak1Nie2
Moto
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy jeżeli ktoś pracuje spod agencji to soboty mają obowiązkowe?

Katastrofa

Nie potrzebnie o tym tu piszesz...Bardziej by mu wyszly gdyby sie dowiedzial po wyplacie...

Czesiek

Jak tak czytam komentarze niektórych zwolenników MP to mam wrażenie, że mentalność homosovietusa, kult zapier-dalania oraz brak szacunku do samego siebie i swojego czasu jest u nich na wysokim poziomie. Pracowalem przez jakiś czas w MP i choćbym miał zdechnąć z głodu to bym tam nie wrócił.

Tak9Nie
Jajco

Pan SIPowiec to chyba typ człowieka, który żyje po to żeby donosić na innych i szukać sensacji, żeby "coś się działo"!Dogadałby się idealnie z Panią z Monitoringu,ktorej,jak to ładnie ktoś napisał, śmiech słychać aż w toalecie. Na tym forum są sami pokrzywdzeni, biedni i nieszczęśliwi. Pewnie dlatego,że nie znacie innej pracy i innych przełożonych. Wymagacie szacunku,a sami do brygadzistów odnosicie się tak, że aż żal słuchać. Pyskówki są na porządku dziennym, bo przecież DBACIE O SWOJE PRAWA! A chłopaki po 100 razy starają się niektórym wytłumaczyc co wchodzi w zakres ich obowiązkow... Medal dla brygadzistów za cierpliwość. Kto przychodzi do pracy pobajerowac,pogadać albo poflirtować najwyraźniej nie ma poza pracą życia prywatnego. Zastanowicie się dwa razy czasami nad swoim zachowaniem,bo ci,którzy tu piszą największe żale, na codzień w pracy nie wykazują się niczym oprócz nieudolnych prób sciemniania, a z tego co wiem, za to nie płacą nigdzie. Ja osobiście już trochę lat pracy mam za sobą i kilku pracodawców i taki mój wniosek: Jaka praca taka płaca (a ja osobiście na wypłatę nie narzekam).

Tak10Nie12
@Jajco

Szkoda tylko ze Ci wspaniali brygadzisci sami przychodza do pracy poflirtowac z małolatkami;) To jak my mamy mieć do nich szacunek? Glupi przyklad; 1 sie darl o odstepy i maseczki na buzie a chwile pozniej stał 30 cm od innych brygoli i smiechawka....(bez maseczek) Przyklad 1 z 1000

@Jajco

Aha i Ci co tu tak sumiennie bronią opinii na temat tej firmy i tych obsrań...ów na widok kiera Jacka to chyba oni tutaj sie bronią wzajemnie z pseudo liderami w komentarzach bo nie znam ani jednej osoby zadowolonej z tej pracy...

Tak7Nie
Grażyna
@Katastrofa

Ja się wstrzymuję z opinią. Zobaczymy, czy zostanie spełniona obietnicą.

Tak3Nie
Fjyg
@Grażyna

??

@Jajco

Życzę Ci pracy do 65 roku życia w MP jak masz tak fajnie.Trochę mi Cię żal,pisałeś że pracowałeś u paru innych pracodawców i było źle.Ja się dzwoniłem po ponad 10 latach i nie żałuję bo widzę jak traktuje się ludzi w normalnej firmie.

Asfalt

Wszyscy narzekają a nie ma co narzekać trzeba z tad uciekać i tyle

Tak7Nie
Zurek do Ma

Naprawdę miła atmosfera wspaniali ludzie każdy podchodzi i pyta co robisz na kamerach bacznie nas obserwują żebyśmy się czasem nie nudzili i nie stała się nam krzywda . Pracodawca wdraża coraz to lepsze zasady pracy żeby pracowało nam się coraz lepiej i przyjemniej Wypłaty gigantyczne monumentalne wspaniałe to wraz ze wyśmienitą atmosfera w pracy daje satysfakcje i radość z każdego dnia spędzonego w pracy . Naprawdę bardzo polecam stad uciekać bo jest już tylko gorzej szkoda naprawdę nerwów na te (usunięte przez administratora) To co się tu teraz odwala to już jest gnębienie psychiczne i mobbing na każdym szczeblu bo to nie jest możliwe żeby brygadziści mieli aż tak (usunięte przez administratora)w głowie

Tak20Nie2
Il
@Zurek do Ma

Idz do innej roboty, to na pewno pozwolą Ci ściemniać i siedzieć po regałach.

Tak3Nie9
Magazynier
@Zurek do Ma

Ludzie poczytajcie sobie opinie o innych firmach co się dzieje. Zobaczycie, ze wszędzie jest tak samo lub nawet gorzej. Radziłbym ostudzić trochę emocje i się nie nakręcać wzajemnie. Jest parę większych firm od naszej, a opinie są straszne. Fanatyka go worka polecam wpisać opinie konkurencji, to może da wam cos to do myślenia.

Tak6Nie4
Jakotakobyledoprzodu
@Magazynier

Czyli jak ktoś kradnie miliony to ty możesz kraść w sklepie bo przecież ktoś kradnie wiecej ? Jak w pracy jest źle ale w innych jest jeszcze gorzej to w sumie nic się nie dzieje ? Gratuluje sposobu myślenia

Tak5Nie1

Tak71Nie13
Wku*wiony
@Były SIP-owiec

Masz racje trzeba sie za to wziasc bo to mobing i wolna amerykanka level hard...

Tak20Nie4
BERCIK
@Były SIP-owiec

CHCIAŁEM SIĘ ZWOLNIĆ BO TO JEST CHORE CO TU SIĘ DZIEJE....LUDZIE SPŁYWAJĄ WAM TU ŻALE ITD ZAMIAST ZROBIĆ ZBIOROWY POZEW!!! TAK NIE MOZE BYC!!! JESTEM CIEKAW CZY GÓRA WIE ZE TAK JEST CZY NA DOLE WYMYSLILI SOBIE TAKIE ZASADY ....PREMIA JEST UZNANIOWA ....NIE OD NIEPRZEPRACOWANEJ SOBOTY CZY L-4 .....A ZA TO WAS KARANO I ZA JAKIES POMYŁKI KTÓRE WRACAJĄ NA 2 DZIEN TE CZESCI OD PRODUCENTÓW .....

Tak17Nie
Wku*wiony
@Były SIP-owiec

Widze ze sie znasz dobrze i madrze piszesz.Prosze mi powiedziec czy jezeli pracujemy do 22 i musimy zostac dluzej np do 22.40 ale ktos sie odbije 5 min przed koncem np o 22.35 to czy brygadzisci maja prawo nam zabrac cokolwiek z naszej premii uznaniowej?

@Wku*wiony

NIE, nie mają takiego prawa

@Wku*wiony

Wyjaśnię ci to jaśniej: Twoja ustawowa dniówka to jest do 14:00 do 22:00, potem jeżeli jest taka potrzeba to firma MOŻE SIĘ DO CIEBIE ZWRÓCIĆ Z PYTANIEM "CZY NIE ZOSTAŁBYŚ DŁUŻEJ W PRACY ?" masz pełne prawo odmówić, jednak co do kar, to owszem mogą, lecz tylko za złamanie przepisów BHP, a nie że odbito kartę 10 minut wcześniej, dlaczego ?, bo ty skończyłeś swoją ustawową dniówkę o 22:00, a wszystko potem to nadgodziny czyli inaczej to nazywając "TWOJA DOBRA WOLA ZOSTANIA DŁUŻEJ" i za to cię nie mają prawa karać. To że cię ukarali kwalifikuje się do złożenia pozwu w sądzie, i tu mała uwaga o której nie każdy wie: TO NIE MUSI BYĆ SĄD PRACY!!!, masz pełne prawo założyć SPRAWĘ Z POWÓDZTWA CYWILNEGO z wnioskiem o przyznanie zadośćuczynienia finansowego od takiej osoby.

Tak10Nie
Wkur*iony
@Były SIP-owiec

Bardzo Dziekuje za odpowiedz ;) Zobaczymy po nowym roku jaka sytuacja bedzie w firmie...Tutaj pomoze tylko PIP, zalozenie zwiazkow zawodowych lub zmiana pracy... nic wiecej...

Tak4Nie1
Johny
@Były SIP-owiec

Ja też wyjaśnię. Podpisaliscie aneksy że zgadzacie się pracowac ponad 8 godzin że chcecie pracować w soboty itd. większość pracowników nie patrzy co podpisuje. Także wszystko jest na legalu roboty ????

Tak10Nie2
Loko
@Johny

Ty (usunięte przez administratora) lewaku, wyp..... z tąd dla takich ludzi jak Ty nie mam miejsca na swiecie. Ludzie z twoim poziomem inteligencji nie nadają się do niczego nie znają się na robocie na przepisach, na niczym, a pierwsi do komentowania. Najlepiej to wyp...... na paradę równości.

Zeno
@Wkur*iony

Związki zawodowe nie tu premia jest uznaniowa 13,50 brutto za godzinę plus tą niby premia ktorej nie można się nigdy doliczyć. Kto zalozy związek zawodowy ten będzie mieć 0 Premi co miesiąc. Albo za (usunięte przez administratora) wie co będzie mieć ja zabierana aż się nie zwolni tak działa moto profil.

Tak3Nie
Tralala
@Były SIP-owiec

Twój pracodawca może kazać ci zostać nadgodziny. Może nawet wypowiedzieć ci umowę z twojej winny. Nie może z góry zakładać, że masz robić nadgodziny!!!

TakNie1
były
@Były SIP-owiec

W końcu ktoś od wieku wypowiedział się tutaj, ze aż miło się czyta. Tylko ludzie bez ambicji siedzą w takim dole jak moto profil. Tyle czasu tracicie na wpisy tutaj a ten czas można pośiwecic na szukanie innej pracy. Zacznijcie coś robić ze swoim życiem a nie tylko narzekać, ze tam pracujecie. Pracuj mądrze, nie ciężko! Od dziś żyjcie tą myślą!

@Zeno

To firmowi dalej mają mniej niż agencje??? Teraz w agencji chyba minimalna stawka to 17 brutto.,.. to był wielki przypał gdy agrncyjni mieli większe stawki godzinowej od firmowych, z tym że firmowym płacą premie ( ale z chęcią ją ucinają) oraz dodatkowo za pracę w soboty, niedzielę + oczywiście nadgodziny,. Agencje poza nadgodzinami miały tylko 100 zł premii za frekwencję, oraz 100 zł za przyjście 2 soboty w miesiącu czyli do 200 zł premii dodatkowo

Tak2Nie
Hyjy
@Były SIP-owiec

Co ty pierdzielisz za glupoty. Premia jest uznaniowa, wiec mozesz ja dostac a nie musisz. Jak dwie sb byly obowiazkowe to byloby to chore jak jak ktos ma to w nosie, nie przyjdzie wogole i ma ta sama kase co ktos kto chodzi. Nareszcue zrobili z tym porzadek, teraz najgorszym w miesiacu zabieraja

Adrian88
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Witam Godzina 14 wypisany z pracy jestem zgubiłem maseczkę Ochroniarz nie chce mnie wypuścić i gada ze odgórnie polecenie co robić dzwonić na policję o przetrzymywanie wbrew własnej woli robić dozgonne nadgodziny czy co?? Na całe szczęście ochroniarz się zlitował jak już powiedziałem ze majtki na twarz założę tylko je ściągnę z siebie....

Katastrofa

Jestem za tylko szkoda ze u nas w firmie nie ma solidarności i wiecej lizusów (usunięte przez administratora) jest niestety....Ale jestem za moze wtedy by sie cos zmienilo jak by caly magazyn obie zmiany staneli chociaz na chwile az do skutku....

Tak6Nie5
Kimi

Jaki strajk:) Ludzie poczytajcie, co się zaczyna robić na rynku pracy. Zaczynają się masowe zwolnienia i tylko się modlić żeby to u nas wszystko wytrzymało, bo jak widać to roboty jest z dnia na dzień mniej i może się to wszystko zle skończyć.

Tak10Nie2
Fde

Poczekaj do sezonu grypowego to zobaczymy, czy będziesz taki mądry. Jak się mieszka z mamusia i nie ma się żadnych zobowiązań to idzie sie buntować.

Tak7Nie8
@Fde

haha i tu sie mylisz moj drogi kolego;) trzeba miec tylko jaja a nie lizać pupcie ;)

Tak10Nie1
!!!
@Kimi

Pracy jest coraz mniej bo kończy się sezon. Co roku o tej porze zawsze jest mniej pracy. Widać że krótko tam pracujesz i niewiesz jak to wygląda co roku.

Ono

To się zwolnij. Gdzie indziej nawet 2500 nie dostaniesz

Tak2Nie1
Helenka

I jak tam strajk się udał?

Helenka

Tak myślałam, jesteście mądrzy na forum a jak przyjdzie co do czego to się boicie pierdnac

Nick

I na antresoli tysz???? bydom tyn strajk pokazywac na Tvn-nie. Bojcie sie wszyscy, zoboczycie jak świat sie zmieni hahaha

Nick
@Nick

Juz tera wiym. Najpierw to bydom pokazywac we Superwizierze a potym bydzie powtorka zaroz po "Nażyczonyj ze Stambułu"

Anonimm
Kandydat

Pracuje ktoś w magazynie w Jawczycach, jakieś opinie ?

A ńeba
@Anonimm

Jest super

Tak1Nie1
endrju

Mniej dni roboczych to mniej kasy, logiczne. Jak sobie policzysz wcześniej to wiesz czego się spodziewać w dzień MBP.

Tak6Nie4
@endrju

no zeczywiscie ten 1 dzien mniej niz normalnie chyba wszystko zmienia...

Endrju
@Katastrofa

Nie jeden tylko 3 Kup sobie kalendarz i zapisuj godziny Mi tam zawsze pasi

TakNie5
Terefere
@endrju

To w takim razie wyjasnij mi, mimo ze jeden doliczyl sie ze byl jeden dzien mniej a drugi ze 3 to kalendarz wszyscy mamy taki sam a jedni dostali 2200, inni 2400 a jeszcze inni 2800? A po zapytaniu brygadzisty to nic nie potącili potrącili z premii?

@Endrju

chyba mamy inne kalendarze bo w tamtym miesiącu byly 2 dni wolnego za sobote i za swieto ktore bylo 15ego tez w sobote.Bylo 21 dni roboczych plus sobota liczona jako normalny dzien bo masz za nią wolne w tygodniu czyli 22 dni z tą sobotą minus 2 dni daje 20dni roboczych a więc roznica jest tylko 1 dnia...Pozdrawiam

Tak5Nie
Kkkkk

Żeby zrobić strajk trzeba mieć zaplecze,co nam to da. Nie wyrobimy z robotą i będzie po premii. W największych firmach w okolicy zwalniają po 500 osób, więc wnioski nasuwają się same :/ ja tam robotę chcę mieć, jak nie mam premii to wiem czemu.

Tak13Nie6
Tobcio

Teraz to też w Świebodzinie otwozyli nasza firmę ciekawe jak tam się ludzią pracuje na umowach zlecenie napewno obiecali umowy o pracę a nie wiedzą biedaczki że tak szybko ich nie dostaną minimum rok muszą tyrać a ich nikt nie doceni. Piszcie ludzie jak tam u was ????????

Tak4Nie3
Xyz
@Tobcio

W Świebodzinie mają lepsze warunki niż u nas, szybciej wchodzą pod firmę, a nawet lepsze zarobki na godz.

Tak4Nie1
Ala
@Tobcio

Lepiej nie pytać jak w Świebodzinie. Dopadły się nieuki do kierowania firma. Wiadomo pracują tam sami z okolic Świebodzina koleżeństwo, rodzeństwo same tam do pracy przyjmują. Masz dobre gadane z liderem masz lżej, kumplujesz się z nim też masz lżej. A reszta na nich zapierdziela bo muszą premie za coś mieć po dobrej znajomości bo od liderów zależy czy Premia będzie i kwita a kierownik niech się lepiej przygląda po tam koleżeństwo a praca na drugim miejscu. Nie polecam pracy tam trza być lizusem. ????????????????

Tak3Nie1
Ble ble
@Tobcio

Katastrofa ludzie za cały miesiąc z czterema sobotami zarobili po 1900zl żenada... I brak słów. Kierownik (usunięte przez administratora) warty nie potrafi ustawić ludzi... (usunięte przez administratora)

Tak2Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o MOTO-PROFIL SP ZOO - Katowice