Opinie o moto-profil.pl - Moto-Profil w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MOTO-PROFIL SP ZOO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOTO-PROFIL SP ZOO w Katowice

Niko

Pracuje w tej firmie już bardzo długo i jest super a tutaj takie debilizmy. Widzimy tutaj przykład flustratów co myśleli że będą 8 godzin siedzieć na telefonie. Żałosne. Jak sie nie podoba to wywalać z tej firmy.

Ponton

178 § 2 kodeksu pracy otrzymał brzmienie: Pracownika wychowującego dziecko do ukończenia przez nie 8 roku życia nie wolno bez jego zgody zatrudniać w godzinach nadliczbowych, w porze nocnej, w systemie czasu pracy, o którym mowa w art. 139, oraz delegować poza stałe miejsce pracy. Góra jesteście w czarnym... Lesie ;)

Tom

A ja się pytam czemu są łamane prawa pracownika i po dziewięciu godzinach pracy niema przerwy.

wypod

Ja składam wypowiedzenie w tym tygodniu... Zmiana B dzięki... 13 lat starczy.. Pora powiedzieć PASS - góra i jej zmiany hehehe... Miejcie szacunek dla siebie a nie spinajcie się jak (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do MOTO-PROFIL SP ZOO na stanowisko Project Manager – projekty logistyczne (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
He

Pranie mózgu level master. Kamizelka, obietnica awansu, nie wiele większa premia i stawka i ludzie typu OK pozbędą sie kręgosłupa moralnego (jeśli wogóle go mają) i bez względu na otaczającą nas rzeczywistość(czyt. Bajzel) będą chcieli za wszelką cene sie wykazać. Statek nie tonie jak wielu myśli. To ludzie którym zależało na pracy są podtapiani. Uciekniemy w większości, po tylu latach. Nic dobrego nie czeka nikogo w tej firmie. Mrówki magazynowe bez ambicji na wage 4100 brutto.

Do Bartosza dyrektora

Dlaczego w firmie jest łamany kodeks pracy?! Zgodnie z prawem osoby posiadające dzieci do 8 lat nie muszą pracować w godzinach nadliczbowych. A reszta pracownikow powinna być o tym powiadomiona odpowiednio wcześniej. Nie damy się, to dzięki nam kasa wam spływa do kieszeni a traktujecie nas jak parobki

Emeryt

A ten Bartuś to jakiś pajac nie ma pojęcia o pracy na czele z Łukaszkiem cyrk na kołkach (usunięte przez administratora) i nic więcej. Szkoda tylko młodego pana Tuchowicz bo dobry człowiek tylko dyrekcja do (usunięte przez administratora)

Zniesmaczony

Bartuś to tylko potrafi obiecywać, że będzie lepiej, a jak widać jest tylko gorzej takiej kapy to nie było w tej firmie nigdy. Brawo ! Niech zrobi jeszcze więcej dyrektorów i kierowników, bo jest ich za mało.

Av

Tylko strajk może nas uratować, nie mogą nam niczego nakazać typu zostawanie po godzinach pracy.. wychodzimy i tyle!!! Kierownictwo niech tyra za takie dziadowskie pieniądze!!

Ktoś

Jakim cudem w tej firmie osoby na zleceniu są zmuszane do pracy w nadgodzinach? Przecież ich to nie obowiązuje tu działa kodeks cywilny a nie pracy że ktoś musi bo nie wyjdzie do domu. Chore żebym musiał do domu z buta zap...ć bo autobus mi uciekł. Druga sprawa praca na hali w upale to chyba dodatkowe przerwy powinny być, a nie nadgodziny jeszcze potem się dziwią, że ludzie odchodzą. Liderka na antresoli na popołudniówce teraz to tragedia drze ryja na wszystkich i pogania myśli że jest nie wiadomo kim. Nie polecam tej firmy nikomu.

Agencyjny
@Ktoś

Również nie polecam, drugi dzień z rzędu to samo. Transport masz sobie załatwić we własnym zakresie cytując kierownika. Co to ma być? Trzeba stąd uciekać.

@Ktoś

@ktos

A ja wam powiem tylko tyle powinni się wziąć za liderów bo co drugi to nie ogarnia połowy rzeczy pierwszym przykładem liderki za którą powinni się wziąć to jest Jessica zm A jest arogancka DRE jape i myśli że ma kamizelkę lidera to jej wszystko wolno a zresztą ludzie uciekają od niej bo ogarnąć podstawowych rzeczy nie potrafi żenada i ta cała jej ekipa Porażka ????????????

Dżejsika

Ci co umieją wiecej niż ona to właśnie odliczają dni do końca wypowiedzenia ^^ W tej firmie nic się nie osiągnie, to tylko marnowanie ambicji (o ile ktoś takie ma), a dodatkowo można sobię psychikę zniszczyć.

Urlopowicz

Ile dają urlopu na start? Dla każdego bez względu na staż 26dni?

Ciekawski

Ile zarabia: 1) lider 2) brygadzista 3) kierownik zespołu zmiany ???

Zmiana A
@Ciekawski

Lider 5tys plus 1tys premi Kierownik zmiany 7 tys plus 2,5 tys premii Brygadzistów ju nie ma A u nas na zmianie to większość roboty muszą lidzerzy ogarniać bo tych kierowników to wiecznie nie ma . Nawet nie ma ich jak o co zapytać.

Zmiennik
@Zmiana A

To stawki już po tegorocznych podwyżkach? Premia jest miesięczna?

Robert

Nie polecam pracy w firmie MotoProfil. Krzyk i wiecznie atmosfera zagrożenia, bo co kierownik powie... Liderzy i brygadziści boją się o swoje stanowiska, a zarobki obydwu są mizerne. Nadchodzi lato, więc pracownik jest zmuszony pracować od 14 do 23-24-01-02 w nocy. Nie polecam.

Robol

Mam pytanie. Czy kierownik zmiany A nie ma swojego biura? Robiąc dostawy nie można się słowem odezwać do osoby obok. Tylko woła liderkę, że ma gonić ludzi i ma być ogień i wynik. Myślicie, że my mamy siły dźwigać cały tydzień tarcze? A kierownik dodatkowo wszystkich stresuje!!

@Robol

A jak to jest z nadgodzinami? Według prawa , pracodawca powinien każdego z osobna poinformować o nadgodzinach przed 22 a nie o 22 . Czy osoby z dziećmi do lat 8 teraz nie muszą robić nadgodzin?

Kadrowa mp
@Robol

Dokładnie według prawa powinien poinformować przed 22 ,bez tego można wyjść o 22 . Druga sprawa rodzice dzieci do lat 8 nie muszą zostawać nadgodzin i pracować w SB nawet jak pracodawca 'każe' .

Ona86
@Kadrowa mp

Nikt się nikogo nie pyta " czy możesz zostać?" Albo zostajesz, albo idziesz do domu i jadą po premiach... I nikogo nie interesuje czy masz dzieci w domu czy nie

MOTO-PROFIL SP ZOO jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Przyszły Pracownik

Witam czy jest możliwość awansu w firmie i czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy??

Amanda 23

Tak apropo to kto w końcu jest kierownikiem bo już sam nie wiem który to kierownik a który to sam nie wiem kto bo tu sami kierownicy tylko ludzi brak do pracy ????????porażka ludzie nie polecam tego zakładu za żadne skarby i te przymusowe nadgodziny

Krtoe
@Amanda 23

Dokladnie niedlugo kierownikow bedzie wiecej niz ludzi na zakladzie. Normy z kosmosu, wybieranie ludzi na wyzsze stanowiska po znajomosci. Nie polecam tej firmy.

Zly
@Amanda 23

Potem się dziwić że na akcje nikt nie chce iść . Przychodzisz w dzień akcji do pracy i dowiadujesz się że masz iść tam gdzie nigdy nie pracowałeś , i jak to normę wyrobić ? Biegać ?

Ten zakład to totalna porażka wyzysk człowieka i nic więcej a najlepiej na końcu (usunięte przez administratora) Liderzy w pozo tylko są wykorzystywani do maximum

MP

Jak to (usunięte przez administratora) kierownik obszaru magazynowego za 9.500 brutto a co z liderami mają (usunięte przez administratora) za 5000 brutto żenada niech sobie włożą to w nos a pracownicy najniższego szczebla za 4000 zapraszamy do pracy w tej firmie pozdrawiam

Es
@MP

Przecież ci liderzy robią robotę brygadzistów a zarobki marne . . . U nas na zmianie jest z 4 brygadzistów i 14 liderów Teraz się tych liderów wykorzystuje za psie pieniądze , nie dziwić się że ludzie chodzą na L4 od psychiatry

Zostaw merytoryczną opinię o MOTO-PROFIL SP ZOO - Katowice

• Jak się pracuje w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy MOTO-PROFIL SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 267.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 235, z czego 25 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 89 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MOTO-PROFIL SP ZOO