Opinie o moto-profil.pl - Moto-Profil w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MOTO-PROFIL SP ZOO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOTO-PROFIL SP ZOO w Katowice

A mnie to się podoba niech liderzy zasuwają za 3.600 a reszta kasę liczy i się śmieją z reszty (usunięte przez administratora)

Obiektyw

Zaślepieni wizją obiecanych "grubych hajsów" za wyrobienie +100%, rywalizujecie ze sobą jak dzika zwierzyna, pobierając największe w-ztki, coby naklepać normy xD Serio nikt nie widzi haczyka, że nie ma rąk do pracy, sezon tuż tuż i nakręcają nas tymi "premiami" na zapieprzanie za dwóch? Pokażcie teraz jacy łasy na kasę jesteście, jak szybko pracujecie, tak żebyście się zes#rali w sezonie. Bo przecież wyczerpani, pracujący w tej duchocie na pewno normy nie utrzymacie. Żeby za kilka tygodni nie było po tych waszych premiach, bo wydajność wam spadła ;) Pozdrawiam ogarniętych, zdrowo myślących pracowników firmy. Czołem!

biegam za premia
@Obiektyw

Dokladnie jest tak jak piszesz normy z kosmosu tylko po to zeby ludzie scigali sie kto wiecej kto szybciej itd nie zauwazajac ze robia teraz za dwóch ... pomijajac fakt ze przy takiej normie i tak szybkim zbieraniu, rozkladaniu czy skanowaniu jestes bardziej narazony na kape. Chcieli przyciagnac nowych ludzi a coraz wiecej osob szuka nowej roboty. Zamowien coraz wiecej to trzeba wycisnac ile sie da z roboli

Kirikiri
@Obiektyw

Przed 1 w nocy a my dalej w pracy,super. Firma świętuje 30 lecie zaraz a pracownicy (usunięte przez administratora) po nocach żeby prezesi mogli się klepać po placach i gratulować sobie sukcesu.

dziobanie do 1
@Kirikiri

Tragedia po dzisiejszym dniu to mam juz dosc wszystkiego, zero zycia prywatnego. Jeszcze wiecej dajcie tych zamowien zebysmy siedzieli do 3 w nocy zeby padl nowy rekordzik zamowien.

Krzysiu
@dziobanie do 1

Ważne że góra zadwolona i udaje że wszystko ok. A dyrektorek wyjdzie na zebraniu znowu nas pochwali że tyle zamówień wyjechało,ale raczej nikt nas nie pyta czy chcemy siedzieć dłużej tylko narzucają nam to z góry. Trzeba pisać wypowiedzenie i szukać nowej roboty.

@Krzysiu

Wkońcu trza się postawić ale to muszą wszyscy a nie że cześć się postawić a druga część powie że nie bo wypłata była ok w tym miesiacu jest 22 i cała załoga z popoludniówki wychodzi do domu bo inaczej cały czas tak będzie oni zamawiają coraz więcej nas jest coraz mniej i góra w (usunięte przez administratora) to ma czy siedzisz 8 czy 12 godz oni tego nie robią oni tylko kaskę liczą czy im się zgadza ludzie skończcie wierzyć górze jacy jesteście wspaniali oni żerują na nas i śmieją się z nas że woły robią coraz więcej wielce piknik sobie robią dla nas niby niech go sobie w (usunięte przez administratora) wsadza wszyscy musimy się postawić całej załogi nie zdolnia bo kto by im robił

Nie (usunięte przez administratora) tylko też nie dam się (usunięte przez administratora) dlaczego więcej osób nie zatrudni tylko nam każe po godzinach zostawać bo co premie obiecał a jak przyjdzie coś do czego to ci x premi pozabierać bo wyszukać coś i nici z twego siedzenia po godzinach żeby tylko szefincia zadowolić wstyd hańba Wielka firma niby się rozwija a ludzi brak

Pawel

Czy można się przyjąć do pracy bezpośrednio pod zaklad

@Obiektyw

Czy ,8 czerwca boże ciało będzie dniem obowiązkowym w MP? Weszły też nowe przepisy , jak ktoś ma dziecko do lat 8 to pisze oświadczenie , że nie może chodzić w SB z powodu nowego prawa

Pracowałem
@Obiektyw

Noo. Ludzie narzekają jak to jest źle w tym (usunięte przez administratora) ale brak chęci i świeżego spojrzenia powoduje że dalej będą walić nadgodziny i narzekać jak to jest źle. Wystarczy tylko poświęcić chwilę i się rozejrzeć na rynku pracy! Ci co się zwolnili są pewnie szczęśliwszymi ludźmi a przynajmniej ja. Nie pozdrawiam bo nie mam kogo

?

Normy na braki??? Gratuluję coraz to nowych pomysłów. Jeszcze trochę i zejdziecie na ziemię i sami będziecie pracować na ziemi motoprofilowej. Brak słów

Gg

Jak tam po pikniku mp?

Aplikowałeś do MOTO-PROFIL SP ZOO na stanowisko Project Manager – projekty logistyczne (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
lamka

Wieczne nadgodziny. Ciągłe nieścisłości w wypłatach. Praca dobra dla młodych ludzi, którzy nie mają rodzin. Praca dobra na 2-3 lata. Średnia wieku magazynu to max 25 lat. (usunięte przez administratora)

@lamka

Żeby coś zmienić to musi cały magazyn zastrajkować. Jest 22 wszyscy wychodzimy wszystkich ludzi nie zwolnią bo kto by im pracował a ludzie tu wielkie żale ale jak co to cicho siedzą idzie czasem zostać dłużej ale nie codziennie ale tak ich nauczyliśmy i nic z tego sobie nie robią a my dalej będziemy bakac na u h wyplaty

lolek

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że sercem firmy MOTOPROFIL są ludzie z magazynu.. Ten człowiek nazywał się Świętej Pamięci Piotr Tochowicz. Pan Piotr szanował każdego na magazynie. Przywitał się nawet ze sprzątaczką i wyciągnął rękę pytając czy wszystko gra. To Pan Piotr podczas alarmu przeciw pożarowego jako pierwszy wszedł do firmy mówiąc, że wszystko w porządku i można wracać do pracy. To Pan Piotr był ostoją i filarem tego magazynu. Niestety... co się dzieje teraz to sami widzicie... Nawet za czasów rodziny Żurków było o wiele lepiej niż teraz... Tak tragicznie to jeszcze nie było nigdy..... Nie pozdrawiam

Zmiana A

Ten problem jest cały czas zgłaszany, ale nikt nie reaguje. Oni mają chyba rozumienie takie że jak u nich jest koniec braków to znaczy że mogą sobie iść do domu. Niewazne że na głównym jest mnóstwo braków.

8h i do domu

Radzę ci się przyzwyczaić, zaraz zaczną się urlopy wakacyjne a ludzi do pracy brakuje i brakować będzie. Firma was nie szanuje a wy nie szanujecie siebie, mnie osobiście nikt nie informuje o konieczności zostania więc idę do domu. Lata wstecz było normą że zostawaliśmy 1-3h dłużej, wtedy chodzili z listą i informowali że zostaje dana grupa teraz nikt o niczym nie informuje. Ja i wielu innych cenimy życie prywatne ponad zawodowe, nikt z nas nie zarabia 6k żeby się tak poświęcać i połowę życia spędzić w pracy. Wy również możecie się zebrać o 22 iść pod czytnik i się odbić ale do tego potrzeba odwagi a wasza kończy się na płaczu na GW i donoszeniu na tych którzy ją mają. Życie nie kończy się na dożywociu w MP, trzeba się rozwijać robić kursy, dokształcać i uciekać z tego(usunięte przez administratora) Pozdrawiam tych co walczą o swoje a reszcie życzę spoconego upalnego lata w MP.

Racja
@8h i do domu

Dokladnie, przy dzisiejszych cenach w sklepach zarobki sa smieszne, i co z tego ze ciagle nam obiecuja jak to nie bedzie wspaniale skoro kasa sie nie zgadza, a nadgodziny trzeba siedziec, nie jestesmy robotami. Zrozumialbym gdyby faktycznie gemerowalo soe nagmdgodziny ktore pozniei mialy by przeliczenie na kase... Nie pozdrawiam

Biuro/praca w terenie

Przestrzegam przed zatrudnieniem się w tej firmie. Sytuacja w pracy w biurze czy w terenie niestety nie wygląda lepiej od sytuacji na magazynie, o której można przeczytać poniżej. Mam nadzieję, że zanim zniknie w sposób magiczny ten post (bo pracodawca stara się by znikał niemal natychmiast po pojawieniu się), ktoś kto chciał poznać prawdę o tym miejscu zdąży to przeczytać Tu łatwo można poczuć brak szacunku, niespójności w wypłacie, niespełnione obietnice. W tym zakładzie traci się pracę z chwili na chwilę. Nigdy nie poznasz prawdziwego powodu, po prostu tracisz pracę. Mieszkasz w innym województwie, przyjeżdżasz do firmy służbowym autem, a okazuje się, że podstępem zostaniesz zwolniony, a do domu będziesz musiał na szybko szukać innego środka transportu. Jest wiele miejsc pracy gdzie człowiek będzie czuł się godnie, tu tego nie zastanie.

ciekawy
@Biuro/praca w terenie

Ktoś tam ostatnio z handlowego odszedł? Jak wygląda sytuacja z PH i menago?

Jakestar

Jako już były pracownik zwolniony 10 min przed końcem dniówki w piątek w trakcie okresu próbnego otwarcie nie polecam firmy. Na początku obiecywana spokojna praca, obrót przez relacje… końcem z końców mieliśmy być callcentrem pozyskującym nowych klientów. Do tego fałszywe koleżanki/koledzy, którzy otwarcie donosili do przełożonego - to są mi obce standardy pracy. Generalnie to co było z początku obiecane kompletnie mija się z prawdą. A sam dział exportu - niekompetentna kierownik, donosicielska i mobbingująca obsługująca rynki DACH oraz przemądrzała włoska franca z pewnością nie pozwolą rozwinąć skrzydeł - a przy pierwszej, lepszej okazji udupią i zniszczą. Nie polecam tej firmy pod żadnym pozorem! Stracony miesiąc pracy

Zawiedziona

Od wprowadzenia przez górę super bardzo "mądrej" zmiany wynagrodzeń (która swoją drogą nie weszła jeszcze w życie), praca w tym zakładzie zmieniła się o 180° na gorsze, chociaż wcześniej wcale nie było lepiej. Normy wyjęte z czapy, które nijak się mają do wydajności (gratuluję umiejętności liczenia temu, który to opracował), za marne 300zł BRUTTO dodatku ludzie są w stanie się pozabijać o te śmieszne pieniądze, bo norma, bo wydajność. Nie mówię już o klimacie pracy, bo od czasu, kiedy żaden brygadzista nie ma czasu doglądać porządnie antresoli na zm A, jest tam istny armagedon. Sposób "motywowania" pracowników to wieczny krzyk i przekleństwa, stanie nad głową i ględzenie o nie wyrobionej wydajności. Mam nadzieję, że jak najwięcej osób odejdzie z tego zakładu, bo nie ma tu przyszłości, a góra nic sobie nie robi z nas - serca magazynu.

Zzz

Głupota wgl zaczynać w tej firmie, zarobki słabe, zero szansy na jakikolwiek awans, monotonia... niech kierownictwo (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora)

babcia pysia

ciekawe, czy dostarczą ten sprzęt co nowy dyrektor mówił. to jest skandal, że pracujemy na tym co jest. mówi ze sceny, że policzone z tym ciągłym blokowaniem się, automatyka staje co chwile... tia już to widzę jak policzone. niech dadzą nam tylko normalnie pracować, czy to tak dużo... ps przynajmniej te podstawy już teraz są w miarę chociaż przelewane z jednego w drugie jak zwykle

Też

Normy na nocke takie jak na dniowki?????? Pieknie sobie wypracujemy widze juz. Podstawy przynajmniej dobre dali.

Podstawy fajne tylko po co te progi. wozkowi ok niech maja wiecej ale reszta powinna miec po rowno.. zobaczymy

Człowiek

Tak się rozglądam po strefach na magazynie a pracowałem w Amazonie i widzę że na strefie H jest najlepsza atmosfera mimo ciężkich czasów tam brygadzista i lider potrafią rozłożyć palety czy posprzątać chociaż nie muszą widać takie mają podejście do pracy i za to szacun .A pracownicy są pomocni jak tylko będę mógł to tam się przeniosę

Zaneta

Słyszałam tylko ze kolejny brygadzista dal wypowiedzenie :( czy ktos mi powie co sie dzieje ... nikt nie widzi problemu

Aa
@Zaneta

Za chwile nie będzie miał kto zarządzać na tym magazynie, bo wszyscy brygadzisci się zwalniają. Na zmianie A to jest jakieś nieporozumienie ile zostało brygadzistow?

Pan Refleksja
@Aa

Skoro zwalniają się Ci ktorzy zarabiali w miare konkretnie, to co ma powiedziec zwykły pracownik ktorego wyplata rózni sie od stawki brygadzisty o prawie 50%?

Cóż
@Zaneta

Problemu nikt nie widzi nawet problemu ze kilku brygadzistów z obu zmian się zwolniło zwalniają się starzy pracownicy i to wszystko zaczyna być naprawdę smutne bo żal starych pracowników pracujących po 10 15 i wiecej lat. Nie wiem do czego dąży zarząd a najgorsze jest to że była nadzieja na bunt a koniec końców wszyscy (usunięte przez administratora) nadgodziny i dają świadectwo tego ze zgadzamy się z tym chorym podejściem do serca firmy bez którego ta firma zwyczajnie umrze. Umrze bez serca czyli nas którzy to ciągniemy żeby prezesi mieli lepsze fury i coraz więcej rozdawali tak zwanym zasłużonym kontrahentom. Kilka osób które wyszły swego czasu w poniedziałek o 22 nie zdziała nic a reszta tylko gada w pracy czy na GoWork. Tak jak z piknikiem dużo gadania i dużo osób które już wzięły udział w jakimś chorym pomyśle konkursu na fajne zaproszenie. Smutne... A ilu na ten piknik pójdzie???? Żałosne że nie potrafimy się spiąć i pokazać że to traktowanie nam nie pasuje. Tyle z tego wywodu plus to że w dwie trzy czy siedem osób nie osiągnie się nic

Jony
@Cóż

Dlaczego ci brygadzisci się zwalniają, przecież fajne pieniądze zarabiają.

@Cóż

Dokładnie Ciekawe czy na zebraniu 13go ktoś będzie miał odwagę się odezwać,bo tylko wszyscy między sobą gadają jak jest źle ale jak przyjdzie co do czego to znowu nikt się nie odezwie, przykre jest to jak nas góra traktuje ale również przykre jest to że nie umiemy walczyć o swoje.

Czas na wymianę kadry zarządzającej magazynu - kierowników obu zmian bo to dzięki sposobowi ich zarządzania i braku świeżego spojrzenia na to wszystko nikt tam niechce pracować. Jeden kierownik przestrzały sposób zarządzania zasobami ludzkimi, drugi "ciepłe kluchy" z którym niczego nie da się załatwić ciągle zbywa człowieka. Prezesie, dyrektorze zróbcie to co powinno być zrobione już bardzo dawno temu i zatrudnijcie kierowników z "zewnatrz" którzy niebędą splątani siecią zależności z innymi w tej firmie i niech oni dokonają "czystek" układając to wszystko od początku tak jak to powinno wyglądać. Pozdrawiam.

Patrycja

To nie raczej wina kierownictwa ale nowych prezesów i ich najgłupszego programu na swiecie. Niech przyjdą na jeden dzień na dostawy lub skaner na końcu i pokażą jak zrobić normę. Przez nich tyle ludzi odeszlo i odchodzą dalej ale widocznie im to pasuje a my musimy siedzieć nadgodziny

Hh

Dokladnie, co ci kierownicy mają do powiedzenia. Teraz za wszystko odpowiedzialni są dyrektorzy. Sądzę, że zmiana kierowników nic dobrego nie wróży. Przykładem może być zmiana dyrektora, gdzie wszyscy sie cieszyli jak małe dzieci, a efekty tej zmiany mamy teraz na magazynie.

Stary robol

Nie masz pojęcia co piszesz, pewnie pracujesz od niedawna w MP bo w amazonie już kariera się skończyła. Kierownicy których chcesz wymieniać, pracują w Naszej firmie prawie od początku i z pewnością mają bardzo duży wkład w rozwój całej firmy jak również magazynu. Starsi pracownicy na pewno pamiętają codzienną walkę (prawie po trupach) żeby klienci byli zadowoleni. Dlatego MP jest teraz w czołówce dystrybutorów. Wiadomo technologia idzie do przodu i zmiany są potrzebne, wiele z nich jak widzicie sami dzieje się wokół nas. Z pewnością do ideału jeszcze daleka droga, Ale myślę że za rok może dwa wytrwali pracownicy będą znowu dumni że pracują w MP Osobiście jestem dobrej myśli i Wam również proponuję dać szansę wprowadzenia zmian.

Krzysiu

Jedna przyszła z zewnątrz i raczej nic dobrego z tego nie ma .

Były robol
@Stary robol

Pojęcia? 90% starej ekipy się zwolniło. Zostały tylko wyjątki na magazynie i kierownictwo, które mam nadzieję, że robi pod siebie wraz z zatrudnianą po znajomości rodziną. No i banda (usunięte przez administratora) włazów bez zasad. Polecam popracować w normalnym gronie. Nie pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Anal

I Bercik postanowił wybyć z firmy ???? brawo za decyzję. Ludzie uciekajcie z tej korporacji im szybciej tym lepiej. Tutaj nie ma przyszłości. Zobaczycie jak odżyjecie w nowej pracy.

Kiki

Dawno dawno już się zwolnil jak 30 innych osób z zmiany A albo i nawet więcej

Yeah

Kiedy wyślą wypłaty? Ktoś słyszał ?

Smirnoff

Czy góra nie widzi ile osób się zwalnia?! Ale zamiast zatrzymać fale zwolnień ważniejsze są taski, plany itp. Zaraz na magazynie zostanie 0 osób

Już były pracownik
@Smirnoff

Tutaj było tyle złych decyzji podjętych ostatnimi czasy przez zarządzających że mnie to nie dziwi . Wszyscy najlepsi pracownicy sie zwalniają u pana Piotra pewnie by to było nie do pomyślenia.

Haha
@Smirnoff

Góra tak zatrzymuje teraz że nie daje zwolnień za porozumieniem stron. Tragedia , przecież i tak jak nor dadzą to ludzie pójdą na l4 . Ta firma schodzi na (usunięte przez administratora)

Wojtas
@Smirnoff

Moja sasiadka była w firmie żeby się zatrudnic. To co ta kobieta ja pytala to jakiś smiech. Finalnie jej nie wzieli, bo... ma dzieci!!! skad wy bierzecie tych ludzi ? WSTYD DLA FIRMY :(((((( Potem my (usunięte przez administratora) za trzech, bo nie ma komu robic a ludzie sie zwalniaja. Caly Chorzow smieje sie z tego kabaretu...

Magaa
@Haha

Zdziwiony? Ktoś robic musi, a że już uciekło dużo ludzi to wiadome było, że nie będą dawać za porozumieniem i mają do tego niestety pelne prawo.

Robotnik
@Haha

Chcę znać stawkę ściąganą z premii za każdy dzień chorobowego urlopu i kap . Nie chcę i nie mam czasu jak państwo zarządzający tym dobytkiem , a z rzeczywistością nie mający nic wspólnego, nie mam czasu obliczać procentów sinusow i pierwiastka z Pi . Chcę wiedzieć ile jest zabieracie za to co zabieracie. Konkretnie l4 tyle urlop tyle kapa tyle. Konkret a nie obliczanie BHP frekwencji i wydajności. Chcę wiedzieć ile za co bo nikt z nas nie ma czasu tego obliczać i nie każdy studiował na waszym kierunku matematyki jak tez nie wszyscy zażywali na studiach co wy teraz

Już po
@Robotnik

Ciekawe jak długo ta farsa jeszcze będzie trwała . Tam juz nikt rok temu przed tym wszystkim nie chciał pracować , a teraz to już wogóle .

Nie rozumiem

Nie rozumiem, po co dawać okres 3msc wypowiedzenia . Skoro i tak nie szkolicie przez ten czas nowych wózkowych/ kierowców na mniejsze tych zwalniających się . ;)

Nie rozumiem
@Nie rozumiem

Miało być *na miejsce (słownik)

Zostaw merytoryczną opinię o MOTO-PROFIL SP ZOO - Katowice

• Jak się pracuje w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy MOTO-PROFIL SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 267.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 235, z czego 25 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 89 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MOTO-PROFIL SP ZOO