Opinie o moto-profil.pl - Moto-Profil w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MOTO-PROFIL SP ZOO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOTO-PROFIL SP ZOO w Katowice

HR Moto-Profil

Przekazywanie takich wrażliwych danych osobowych jak imię i nazwisko oraz adres jest niezgodny z RODO. Jeśli sprawa o której mowa dotyczy sytuacji w pracy, bardzo prosimy o kontakt z działem HR lub przełożonym.

Gal

Ja w tej firmie ma być normalnie jak wczoraj sam byłem świadkiem jak jeden kierownik nagadywal ludzia na drugiego. Oni sami rywalizują między sobą zamiast pilnować roboty.

chrupek

Istne (usunięte przez administratora) Co jest lepsze? Sprzęt do pracy na pewno nie. A raczej jego brak. Skanery uszkodzone, bez paluchów, notorycznie brak naładowanych baterii, gonitwa za sprawnym skanerem, gdzie kraty zaczęły sobie "przywłaszczać" sprzęt pod swoją kratę i nie chcą wydawać skanerów pracownikom innych działów. Codziennie parter zawalony paletami koszy, gdzie do góry kosze nie dojeżdżają ze skanerów. Po skończonych wz'tkach wrzucają na najgorsze, ostatnie bądź boczne stanowiska, gdzie przyjeżdżają kosze z nikłą ilością towaru do skanowania. Kompy mulą, część kodów z produktów nie wczytuje, oklejarki są w stanie krytycznym, można się nimi poranić. Kilogramy kurzu, monitory wołające o pomstę do nieba, (usunięte przez administratora) między dokami. Przy kompletacji zamówień gonitwa w poszukiwaniu drabiny, tracenie czasu na szukanie artykułów, bo grozi przewinienie za zgłoszony brak, który mało kiedy jest na swoim miejscu. Od czego są osoby od szukania braków? Od kablowania brygadzistom? Codziennie widuję kilka osób, które stoją przy kompach, a jak idzie sie z brakiem to jeszcze na sort odsyłają. Od czego są liderzy? A szkoleniowcy? Ludzie, tam jest taka paleta kolorów kamizelek, że pracować nie ma już komu. Kumaci ludzie uciekają na raben przyjmować zwroty, byleby uwolnić sie od tego (usunięte przez administratora) na głównym magazynie. Kwestia stosowania się do bhp jak i wyrobienia wydajności to jakieś jaja. Jedni "kierownicy zmian" przymykają oko, upominają słownie swoich (usunięte przez administratora) inni od strzału wklepują przewinienia do systemu. Kolesiostwo było i będzie. Nie polecam tej mordęgi za rzekomo dobre premiowanie, kiedy człowiek daje z siebie 101% przez cały miesiąc, a brygadzina tylko czyha na potknięcie, żeby uwalić za byle co. Chaos, stres i strach. Pracuję tu od dobrej dekady, ale to co tam się dziś dzieje, to żenada. Jedyna dobra zmiana jaką dziś widzę, to zmiana pracy. Pozdrawiam wytrwałych i tych naiwnych.

Od jedzenia może i tak, a jak te przerwy ma się teraz rozłożone? Samemu nie można wyjść? Kwestia tego nawadniania jednak tez mnie zastanawia, faktycznie jest to wykluczone?

Aplikowałeś do MOTO-PROFIL SP ZOO na stanowisko Project Manager – projekty logistyczne (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
Zmiany_bywaja_lepsze

Szanowni Państwo, śledzę profil bo i Firma WARTA uwagi. W każdej bywają bądź zaczynają się problemy ale kadra zarządzająca jest od tego aby je rozwiązać i stąd też mam nadzieję że Wam-Firmie w ich rozwiązywaniu będę pomagał ale ... nie tym co szukają problemów a tym którzy chcą budować tą Firmę a problemy pomagać rozwiązywać z korzyścią również dla siebie czyli warunków współpracy i pracy, taką firmę do której chce się przyjść i pracować a nie MARUDZIĆ i brać pieniądze za demotywowanie innych i siebie - sami ją również TWORZYCIE a ja jak zacznę z Wami współpracować, wspomogę w dalszym rozwoju i postaram się ułatwić wykonywanie codziennej pracy !!!. Pozdrawiam serdecznie - NIE NARZEKAJCIE A DZIAŁAJCIE - RÓBCIE SWOJE I CIERPLIWOŚCI !!!. Porozmawiam z każdym z Was i tym samym wysłucham co macie do powiedzenia, znajdę również po tym najlepsze dla Firmy i Was rozwiązanie i razem BĘDZIEMY BUDOWAĆ TĄ FIRMĘ KU ZADOWOLENIU WSZYSTKICH - a na pewno tych którym na tym zależy i chcą dalej ją wzmacniać i budować. Pozdrawiam Rafał

Szarak
@Zmiany_bywaja_lepsze

Polecam przyjrzeć się pracy firm zewnętrznych oraz ich liderów :) większość dniówki rozmowy między sobą i obrażanie Polaków pod nosem. Oczywiście kierownicy zespołów mają to zgłaszane ale nic z tym nie robią. Wręcz przeciwnie, twierdzą że nie mogą nic z tym zrobić. Szczególnie polecam przyjrzeć się pracy na gepartsie na zmianie A :) powodzenia w poprawie pracy na magazynie!

Parówka
@Zmiany_bywaja_lepsze

Czekam na spotkanie. Może wpadnij na Moto wtorek. Jak chcecie pomóc to skończcie się wtrącać w to o czym nie macie pojęcia i dajcie nam pracować w spokoju

Widzę ze w wielu watkach pojawia się temat norm, ktoś nawet przy biurze o nich wspominał. czy występują w tym obszarze jakieś sztywne ich zakresy? Mam po prostu przed sobą ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży na dropshipping i ciekawi mnie po prostu czy w tym obszarze tez cos takiego narzucają może? Czy ktoś z was pracuje na tym dziale? Jakie są zarobki?

Przemek

1.Czy to prawda że z premii jest druga wyplata? I ze podstawa stale rosnie? 2. Czy dofinansowanie do posilkow sie oplaca? 3. Jak sie pracuje w biurach? Tam też są normy? 4. Jak traktuja pracownikow? Wszystkich, nie tylko magazyn. Zauważyłem ze wojny są w magazynach ale o biurach cisza.

Agata
@Przemek

1.Nieprawda, normy bardzo zawyżone. Jeśli dostaniesz coś do podstawy to spoko. 2.Niestety od wielu lat nie rośnie. Ciągle 5zł do posiłku. 3.W biurach zarobisz podobnie na magazynie lub nawet mniej choć praca przyjemniejsza. 4.Róźnie to bywa, gdy nie było norm było dużo lepiej. Nie wszyscy brygadziści są źli, ale też nie można pochwalić za wielu. Podobnie jeśli chodzi o liderów. Przyszło wielu nowych więc tak naprawdę jeszcze nie idzie ich ocenić.

@Agata

Akurat ogłoszeń dla lidera teraz nie widzę. To kiedy były prowadzone w praktyce te nabory do których nawiązujesz? Dodatkowo czy szeregowi pracownicy nie mogą przypadkiem awansować? nikt o to się nie starał w ostatnim czasie? Zastanawia mnie czy wtedy warunki byłyby nieco inne. kiedy przewidujecie ze będzie można odczuć jakieś zmiany?

Przemek

Zależy od działu. Czasami masz projekt, że musisz go wykonać w jakimś czasie co niekiedy jest wręcz niemożliwe, bo dokładają Ci zadań pobocznych i masz po premii. Wystukać 300 maili, wykonać 300 telefonów a w międzyczasie praca bieżąca. Normy powiedziałem potocznie.

Wojtek

Pracowałem od chyba 2003 do 2010 już wtedy była lipa większość ludzi to były (usunięte przez administratora), pracowaliśmy od 11 do 2 albo 3 w nocy, Żyd wspinał się na regały i z góry patrzył kto (usunięte przez administratora) leci, Zbychu(usunięte przez administratora)jak mało kto nie ogarniał nic o co go nie spytać to tylko było: no kurde lipa musi być, potem brygadzista został jeszcze Robert ten to też tylko oczami kręcił i klackał w rece. Ale pamiętam też fajne akcje jak jeden zagadywał specjalnie Zbycha a kilku leciało zakurzyc na rury do windy albo na akumulatory. Jak na amorach zamontowali kamery to żeśmy kartony na nie zakładali a Zbychu łaził i je ściągał. Kiedyś ze strzetchu między regałami zrobiliśmy huśtawkę. Najlepiej jak miał przyjść PiP i było ogólne (usunięte przez administratora) jeden jechał na paleciaku jak na hulajnodze i dobił do młodego Żurka haha. Dla porównania w tamtych czasach wypłaty wychodziło ok 2300 2400 na rękę. Pozdrawiam całą stara gwardię która pewnie tam już nie robi. A wszystkim pracującym życzę szczęścia aby udało wam się uwolnić tak jak większości ludzi stamtąd.

Syneczek

Siemka pisze jaka dobra dusza dla wszystkich ludzi związanych z trasami a dokładnie z ich puszczaniem. Dowiedziałem sie ze na magazynie przy najmniej na zmianie A jest ,,Detektyw" który ma sprawdzać paczki na aucie oraz sprawdzających czy nie ma żadnego kontaktu miedzy osobą na magazynie a kierowcą ma to pomóc niby w mniejszej ilości robienia duplikatów acha i wyrywkowo szeryf czy tam detektyw zabiera osoby do swojego pokoju i sie was pyta jaka była przyczyna rozmowy z kierowcą. Trzymajcie sie miala byc rodzinna atmosfera a jak narazie to chyba(usunięte przez administratora)

Laleczka

@Detektyw Ta firma jest już żałosna po to są skanery i kamery żeby wykluczyć duble, Jacek poszedł a tu dalej Cyrkomania trwa w najlepsze, komuś zależy żeby ta firma upadła a mieliśmy być tak samo dobrzy jak Amazon jak my nawet w 5% im nie sięgamy my nawet nie mamy na czym pracować

H
@Laleczka

Na skanerach i kamerach nie widać co się dzieje na aucie.

Zainteresowana

Byłam na rozmowie w dziale handlowym. Jeden z benefitow ogolnie to szkolenia zagraniczne. Czy to prawda? Komu one przysługują?

Aaa

Dokladnie firma zarabiająca miliony też powinna wesprzeć swojego pracownika. Tak się zawsze chwalicie akcjami charytatywnymi to macie okazję pomóc osobie co latami pracowała dla was.

Hej, mój chłopak chce się tu przyjąć i twój wpis dał mi dużo do myślenia teraz. Możesz napisać więcej szczegółów? Jakieś przykładowe sytuacje? Bardzo bym prosiła o więcej info.

Hejka brawa dla wszystkich składających na stanowisko lidera więc powiem teraz na forum że z góry było ustalone kto nimi będzie więc wymienię Klaudia Marcin Kamil oraz... Więc panie kierowniku jak to jest wraca dawne kolesiostwo brawa dla firmy widać że renoma bardzo wysoka śmiech i wstyd oraz hańba dla wszystkich pracujących w tym (usunięte przez administratora)

Dawid
@Marcin

Widze, ze masz informacje z pierwszej ręki ;) Szkoda tylko, ze kolejne rozmowy maja odbyć sie w poniedziałek z kolejnymi osobami ale rozumiem, ze masz pewne źródło informacji :) Oj smutne życie maja co poniektórzy

A pamiętam kłamstwa kierowników obu zmian na zebraniach: "W tej firmie emerytury doczekacie" hahaha...prawda jest taka że nieważne kierownik zmiany, brygadzista czy szeregowy pracownik każdy zostanie wyciśnięty jak cytryna a potem mu podziękują taka specyfika tej firmy.

olo

Inna nazwa tej firmy to BAŁAGAN. Kto pracował lub pracuje to wie. Wieczny chaos, brak zrozumiałych decyzji brygadzistów, ciśnienie na śmieszne normy i liderzy, którzy to po objęciu stanowiska, zapominają o swoim życiu i wpadają w wir wyścigu szczurów za marne 500-700 zł... Hehehe... Tylko odważni się zwolnili, reszta będzie dalej tkwić w tym (usunięte przez administratora) ponieważ nie mają żadnej ambicji życiowej i boją się wyzwań... Z fajnej firmy o ugruntowanej pozycji, Firma MP stała się pośmiewiskiem i(usunięte przez administratora) pracy dla ludzi w przedziale wiekowym 18-30 lat. Szkoda, że ludzie nie potrafią się postawić i po 8 godzinach wyjść z pracy. Brak informacji o nadgodzinach co jest obowiązkiem kierownictwa, wieczne wałki na wypłatach to tylko część zawirowań w tym obozie. Kierownik - kierownika - kierownik - dyrektora.... tak to teraz wygląda... Pozdrawiam starą ekipę, która jeszcze tam tkwi... odwagi ludzie bo tam to już lepiej było :)

Czas na wymianę także starych brygadzistów którzy zostali wybrani defacto przez poprzednich kierowników. Są oni w równym stopniu odpowiedzialni za bałagan i nieporządek który narastał latami. Potrzeba zmian, świeżego spojrzenia i musi odejść w zapomnienie stary wyuczony przez nich system zarządzania. Bez tak podjętych kroków firma czyt. Magazyn niegdy nie wyjdzie z ogromnego haosu.

Zz

Ja się nie zgodzę z Twoją opinią ponieważ jest kilku brygadzistów ze starej ekipy pamiętającej czasy stare i którym nie wywróciło się w głowie a pracują tak samo jak my nie patrząc że zmienił im się tytuł z brygadzisty na kierownika Moim zdaniem Głaz czy Jaca byłby lepszym kierownikiem zmiany B niż teraz ten który nie ma pojęcia ogólnie o niczym. To jest moje zdanie i dobrze by było gdyby Kamil został na tym stanowisku z tych samych powodów. Swojego zdania o zwolnieniu Jacka i Adama nie będę poruszać bo również mam odmienne zdanie niż Ty a nie nam to oceniać i się hejtowac. Pozdrawiam

Powinny byc badania alkomatem niezapowiedziane dla kadry zarządzającej magazynu także a już napewno w każdy poniedziałek i sobotę pracującą. Nie wspominając o narkotestach.

Cześć, nie widzę chyba z ostatniego czasu żadnej opinii dotyczącej pracy jako tester a zainteresowała mnie oferta z takiego portalu. możecie co do niej się odnieść? jak widać nie podano w ogóle zarobków, a lubię mieć odniesienie. jakieś widełki kojarzycie? Na umowę o prace bym przyszedł, wiem ze na b2b tez można. Kiedyś w ogóle będzie możliwy tryb zdalny? Widzę tylko hybrydę

Moto_fan

Zatrudniłem się w MP jeszce za czasów Katowic i powiem wam szczerzę, że byłem dumny, że pracowałem w takiej firmie. Przeżyłem czasy przeprowadzki, gdzie naprawdę było ciężko. Pracowało sie po 14 godzin, ale nikt nie narzekał tylko robił, bo każdy utożsamiał się z marką MP i chciał jak najlepiej. Wizja nowoczesnego magazynu, co to było. Każdy, co tylko miał okazję pojechać na Chorzów i zobaczyć ten nowoczesny magazyn był szczęściarzem. Jakoś wspólnymi siłami i chęcią rozwoju, każdy zapier...niczal , żeby magazyn stawał się co raz to lepszy. Świętej pamięci Pan Piotr, był szefem o którym mógł pomarzyć każdy pracownik. Wiedział, że jesteśmy jego ekipą na którą może liczyć. Teraz firma idzie w stronę korporacji i nie liczy się z pracownikiem, co jest trochę ubliżające nam starym robolą. Zostają zatrudniani w firmie co raz to lepsi specjaliści, co nie mają pojęcia w zarządzaniu magazynem motoryzacyjnym. Przychodzą ludzie z Amazona i innych podobnych firm, co próbują nam narzucić swoją pilityke zarzadzania. Odchodzą z firmy ludzie, co ta firme kochali, ale nikt się z nimi nie liczy. Niech ktoś w końcu zbierze się na odwagę z góry i powie, że jesteśmy korporacją, a nie firma rodziną. Pozdrawiam stary pracownik firmy Moto-Profil.

Też stary pracownik
@Moto_fan

Dobrze powiedziane, kiedyś jak ktoś się zwolnił to była sensacja na cały magazyn bo to się zdarzało max 2x w roku a teraz...jest to na porządku dziennym. I taki maly apel do prezesa, jak zabraniacie nam jeść przy stanowisku to zróbcie druga krótka przerwa bo to żenada jakiej nie było od lat żeby człowiek bułki nie mógł zjeść a przypominam że pracujemy fizycznie

@Moto_fan

to prawda oni z pracownikami nie liczą się dla nich liczy się tylko to by kasa na ich konta wpływała siedzą na czterech literach i nie maja zielonego pojęcia o pracy co chwile coś wprowadzają nawet nie pytają pracowników czy dla nas to będzie dobrze na co po co róbcie i nic nie gadajcie bo zaraz albo do zwolnienia albo po premii za byle głupotę zabierają jak dalej tak będą zarządzać to prędzej czy póżniej firma się zamknie mało ludzi jest zamiast przyjmować to nie po co niech harują woły aż padną jedna przerwa i koniec nawet już nie można mieć przy sobie jakiejś kanapki ludzi głodni muszą do 22 robić ale co ich to interesuje coraz gorzej w tej firmie aż nie chce się już w niej pracować

Kirikiri
@Moto_fan

To prawda że nie mają pojęcia o pracy na magazynie,same taskownie jest głupotą już nie wspomnę o karaniu na premii za brak ubrań czy butów firmowych. Miało być spoko a wyszła tragedia niestety. Coraz gorzej się tam dzieje to prawda.

@Kirikiri

Dokładnie , zwolniłem sie dlatego ze już nie nadażałem za wprowadzaniem coraz wiekszych głupot . Ale z drugiej strony czego można było sie spodziewać po ludziach których przydzielili do tych projektów .

Bo
@Moto_fan

To prawda ja nie pojmuje jak można pozbyć się bez skrupułów ludzi którzy to też tworzyli potraktować jak zero. Wyrzucić jak śmiecia Adam i Jacek byli częścią tej firmy od początku która teraz zacznie upadać a my zwykli robole niedługo dowiemy się że znaczymy tyle samo co Jacek i Adam Będą się nas pozbywać jak robactwa. Ukraina jest w części sporej już dziśiaj zajmująca miejsca ale nikt na górze nie widzi jak Ukraina "pracuje" Oni nie dadzą sobie w ukraińskie pierogi dmuchać, jak chcą to użyją odpoczynku na krześle zrobionym z kosza . Wystarczy spojrzeć na którąkolwiek kamere

Powiem tak, nie pracowałem jeszcze w żadnej firmie, gdzie odeszło tyle kadry kierowniczej. Przez tyle lat ciągnęli ten wózek i jakoś to wszystko funkcjonowało. Teraz ciężko to widzę, nowi brygadzisci uciekają po paru miesiącach, bo nie potrafią się odnaleźć w tym (usunięte przez administratora) Co do kierowników to szkoda, bo zostali kozlami ofiarnymi tego całego nowego zarządzania. Widać po zmianie B że jest tylko gorzej jak zwolnili Adama. Sądzę że na zm A będzie jeszcze gorzej, bo jednak Jacek ogarniał tą zmianę i robił wyniki mniejsza ilością brygadzistow I liderów, więc o czymś to świadczy. No cóż sądzę że będzie teraz tylko gorzej.

Stary pracownik

Powiem tak: Stara gwardia z magazynu wraz z brygadzistami,kierownikami i dyrektorami odeszła w zapomnienie. Były wzloty i upadki,ale jakoś 15 lat sie przepracowało sumiennie w tej firmie. Szkoda bo naprawdę człowiek poświęcał się tej pracy,były imprezy jubileuszowe,były tam jakieś benefity,wypłaty też nie były złe,teraz sie zastanawiam czy z tymi czystkami co robi nowy zarząd ta firma przetrwa kolejne lata. Pozdrawiam serdecznie wszystkich starych pracowników z lat 2005-2020 którzy pracowali bądź jeszcze tam pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o MOTO-PROFIL SP ZOO - Katowice

• Jak się pracuje w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy MOTO-PROFIL SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 23 to opinie pozytywne, 122 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MOTO-PROFIL SP ZOO