MegaTotal sp.z o.o.

Łódź

Opinie o MegaTotal sp.z o.o.

killy
@admin 27.07.2015 13:15
Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami....

a czym tu się dzielić... jak tak ciężko do firmy jest się w ogóle dostać. Jak tak dalej pójdzie to ludzie będą znali mega total tylko z rozmów kwalifikacyjnych, bo nie wiem kogo oni własciwie przyjmują tu do pracy .Do mnie od dawna się nie odzywają, a z tego co mówili to wypadłem na rozmowie całkiem nieźle

Zostaw opinię o MegaTotal sp.z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MegaTotal sp.z o.o.