Vertus - producent Jeansów

Zgierz

Opinie o Vertus - producent Jeansów

Julka

Próbowałam znaleźć aktualne oferty pracy firmy Vertus - producent Jeansów, ale mi się nie udało, może ktoś, coś wie na ten temat?

Były Pracownik

Wypłaty 1200zl cały dzień w dupie właściciele chamstwo, idioci brak szacunku dla człowieka bo to my pracownicy na ich dupy robimy. Nie polecam ani ciuchów ani szukać tam pracy

niezadowolona klientka

nie kupujcie. problemy z reklamacja mimo ewidentnych wad produktu. szkoda wydawać pieniądze na te produkty. Potem nie nadają się do noszenia.

Blacharz 21

Nie polecam,ciuchy nie ciekawe,chyba projektowane pod wpływem jakis używek i slabe gatunkowo,reklamacje często odrzucane.Obsługa w sklepach kompetenta i miła ale za to właściciele nieludzcy i zadufani w sobie.

Firma zarządzana przez rodzinę właścicieli często podejmujących decyzje w tematach,w których nie posiadają nawet podstawowej wiedzy. Jako pracodawca na papierze prawie nic reszta pod stołem i co do tego też nie ma pewności. Współpraca bardzo trudna brak zrozumienia widzą własny czubek nosa i często posuwają się do nieczystych zagrań ( oszustw) w stosunku do firm współpracujących. Nie polecam współpracy a tym bardziej jako pracodawcy.

Zostaw opinię o Vertus - producent Jeansów - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vertus - producent Jeansów