Opinie o PPHU Ago Andrzej Jakuszczonek w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie PPHU Ago Andrzej Jakuszczonek, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PPHU Ago Andrzej Jakuszczonek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Ago Andrzej Jakuszczonek w Łódź

Adrian_ldz Nowy wpis

Znam firmę i polecam. Szefostwo w porządku. Pensja na czas i nie ma problemu z ugadaniem urlopów. Zespół fajny i młody. Wdrożyli mnie szybko i chętnie.

Adr. Nowy wpis

Dzień dobry, Chciałem napisać, że pracowałem w tej firmie i mogę powiedzieć, że jest to uczciwy pracodawca. Sama praca nie jest za ciężka. Pozdrawiam.

Nick Nowy wpis

Praca jest ok. Jestem zadowolony z pracy, pensja na czas, warunki pracy dobre. Dostałem normalną umowę o pracę, a nie śmieciową umowę. Generalnie polecam.

Dominika Nowy wpis
@Nick

Fantastycznie, że w firmie można liczyć na umowę o pracę. Czy jest ona na czas nieokreślony od samego początku czy wpierw jest okres próbny? Wspomniałeś też o pensji, że jest na czas. Czy napisałbyś jak wysoka ona jest?

Grzegorz

Nawiązując do ostatnich wpisów. Można spokojnie składać życiorys, firma jak najbardziej w porządku, wynagrodzenie płatne na czas. Nie trzeba mieć doświadczenia na początek, ja mam z innej branży ale też przy maszynach. Są też ludzie z produkcji lub zupełnie niezwiązani. Z czasem wynagrodzenie ustalane do umiejętności. Nie wiem jak pensja innych ale po prostu jak się komuś chce pracować to jest zadowolony. Bez większej kombinatoryki. Ale to widać po innych pracownikach że jest ok i są perspektywy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PPHU Ago Andrzej Jakuszczonek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ilona

@szukający pracy a na jakie stanowisko?

szukający pracy
Kandydat
@Ilona

@Ilona interesuje mnie stanowisko produkcyjne. Mam doświadczenie w branży.

szukający pracy
Kandydat

Wszedłem na tą stronę zanim złożyłem swoje CV. Ruch w temacie mały i miałem zrezygnować, ale żona mnie przekonała że opinie z 2014 pewnie są już średnio aktualne. I dobrze wyszło bo oddzwonili i zaprosili na rozmowę. Przez telefon brzmieli sensownie. Zobaczymy jak będzie po rozmowie.

Krzysztof

Polecam pracodawcę. Warunki i płaca w porządku.

Tomasz
@Krzysztof

Piszesz o dobrym wynagrodzeniu w Ago" PPHU Zakład Opakowań Foliowych, możesz podać jakieś konkretne kwoty? Jestem też ciekaw czy ludzie bez większego doświadczenia również mogą tu liczyć na zatrudnienie, wiesz coś o tym?

Agata

@Maciej a jaka była stawka za nadgodziny?

Maciej
@Agata

Stawka przepisowa. Wszystko w normie. Tak jak mówiłem ja nie miałem problemów i nie słyszałem żeby ktoś się skarżył.

Maciej

Te opinię to jakaś lipa Jestem bardzo zaskoczony. Pracowałem tam i nie miałem żadnych problemów. Wypłata na czas, terminy urlopow do dogadania, młody zespół i plus ze to rodzinna firma. Najgorsze co mnie spotkało to nagła zmiana w grafiku , ale nadgodziny też zawsze rozliczali.

Waldemar

Zastanawiająca cisza na forum ma jakiś powód? Mam zamiar złożyć cv i liczyłem na info.

Zainteresowany

Szkoda, że takie są negatywnie opinie, bo właśnie poszukuje pracy przy produkcji opakowań foliowych a mam 17-to letnie doświadczenie w branży i nie przechwalając się potrafię robić wiele toreb na maszynach a takto...... Zraziłem się opiniami.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Ago" PPHU Zakład Opakowań Foliowych jako pracodawcy.

janek

nadal walczą o miano lidera na rynku, ale wydaje mi się, ze obecnie po prostu nie rekrutują już tyle osób co kiedyś.

ja

poziom obsługi i rozmowy telefonicznej - poniżej zera, nie dziwie się negatywnym opiniom

Rafał

Typowy prywaciarz oszukuje na pensji, umowie i urlopie. Omijać szerokim łukiem.

Robert

Ta firma upadnie sama. Nie polecam pracy tam. Płacą najniższa krajową a wymagania z sufitu. Jeśli ktoś pracował już u prywaciarza to wie o czym mówię. Złote góry na początku a potem zdziwiony o co chodzi. No i akord oczywiscie.

Romek

Zapraszam młodych(frajerów). Do pracy w tej firemce, nie liczcie na zbyt wiele. Na obietnicach się kończy.

Free

Szkoda czasu na tę firmę zarobki na poziomie 1200zł (7- 7.50 i nie licz na więcej), umowy na czarno i kombinowanie. Brak zapłaty za nadgodziny. Płaci tylko stawkę godzinową a i tak wypłaca akordowo. No bo to wszystko jest na granicy opłacalności jak mówi. Kolejny dorobkiewicz.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Ago Andrzej Jakuszczonek - Łódź

PPHU Ago Andrzej Jakuszczonek
3.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zgierska 181
    91-490 Łódź
  • NIP: 7260035068 REGON: 470835137

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PPHU Ago Andrzej Jakuszczonek