Eurofoam Polska

Zgierz

Opinie o Eurofoam Polska

Nemeczek

Złociutka przyjdź na produkcję i idź po podwyzke to sie przekonasz, a nie grzejesz cieple siedzenie w kadrach i podszywasz sie pod dobrą duszyczkę. Pzdr Domi

Dominika

@Nemeczek a o co chodzi z tym dentystą, bo nie rozumiem? O jakim podatku piszesz? A drugi raz próbowałeś pytać o podwyżkę? A może chociaż szansa jest na premię w Eurofoam Polska? Zawsze warto próbować jakoś inaczej podejść do sprawy.

Nemeczek

Chciałbym zdementować powyższą wypowiedź "3800 brutto", 2700 na rękę. Aktualnie jestem w stanie pracować na większości maszyn, a gdy postanowiłem zwrócić się z prośbą o podwyżkę do kierownika działu PST usłyszałem bardzo negatywne podejscie do mojej sprawy, argumenty którymi posłużył sie kierownik były co najmniej śmieszne by nie powiedzieć żenujące... kolejna sprawa dentysta miałem okazje korzystać z jego usług i też jestem w szoku bo po kazdej wizycie podpisywałem liste na której widniały kwoty w wysokosci 60-70pln, wiec jaki podatek? kończąc tę farsę kłamstwo i obłudę postanowiłem, że jakoś tu przezimuje, a w nowym roku idąc za radą "kolegów" z pracy zamierzam położyć kierownikowi wymówienie i podnosić sukcesywnie swoje kwalifikacje w nowym zakładzie pracy.

Dominika

@Nieistotne co masz na myśli? A co dzieje się, że potrzebne są porządki w Eurofoam Polska? Mówisz tylko o atmosferze czy tez coś jeszcze wlicza się do Twojej opinii? @Perełka czym jest spowodowane obniżanie socjali? Czy firma się nie rozwija i musi swoje straty odrobić na pracownikach? Możecie wyjaśnić to innym użytkownikom?

Nieistotne

Przyjdzie czas aż wreszcie ktoś zrobi porządek w tej firmie a głowy na stołkach polecą, ich dobrą passę się skończy jak i włażenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Sprawiedliwość zwycięży

Perełka

Firma produkcyjna w której praca jest naprawdę ciężka szczególnie dla kobiet. I naprawdę za Male pieniądze. Pakiet socjalny każdego roku jest około 100 zł mniejszy od poprzedniego roku czyli np wczasowe naj niższe w tym roku to około 450 zł tak samo jest ze światami. ludzie powinni pracować na okrągło w tym zakładzie wtedy kierownictwo jest zadowolone. Inaczej jesteś niedyspizycyjny.

kwiatek

Szanowna Dominiko, moim skromnym zdaniem opinie zamieszczone na tej stronie powinny dać Ci jasny obraz jak wypada firma EF na tle innych konkurencyjnych firm. Jeżeli chcesz mieć dużo obowiązków w pracy, mało czasu spędzać w domu to to jest miejsce dla Ciebie. Oczywiście zarobki napewno nie zrekompensują Ci tych wszystkich negatywnych aspektów.

Dominika

Ktoś ma podobne doświadczenia z firmą Eurofoam Polska jak @Już nie pracujący? Warto zweryfikować różne opinie zanim podejmie się pracę w jakimś miejscu.

Już nie pracujący

Firma jak to firma, pracować wszędzie trzeba szkoda tylko, że praca nie jest adekwatna do zarobków. Stosunek płacy miesięcznej jest bardzo mizerny w porównaniu do ilości zadań wykonywanych przez pracownika. Zero poszanowania przez kadrę zarządzającą dla osób im podległym . Mentalność kierowników działów jest poniżej krytyki. To nie jest Wasz folwark, a pracownicy to nie są Wasi niewolnicy. Poczekajmy jeszcze trochę a w tym zakładzie będą pracować sami starzy ludzie. Zakład z zerowymi perspektywami, jedyną perspektywa jest dołożenie ilości pracy...najlepiej przeszkolić młodego na wszystkich maszynach, zwiększyć zakres odpowiedzialności i nie dać podwyżki...to się nazywa odpowiednią motywacja. Praca świątek piątek i niedziela a kasy jak nie było tak ni ma. Polecam wszystkim głupim którzy nie wiedzą jak jest korzystna sytuacja dla pracownika na rynku.

Bambo

strajkować... hehehe... tam robią głównie lizaki, rodzinka, konfitury i odważni w kiblu. Ci co się nie boją, to już nie tam nie pracują, bądź kończą przygodę, reszcie powodzenia i uczcie się języków. ???? "rzyczliwy" mówi dobrze, zrób tak jak ja, rozejrzyj się na rynku i coś lepszego napewno się trafi ????

Smieszna kasa

Zobaczymy jak ludzie zaczną strajkować a mówi się o tym ostatnio często zwłaszcza po tym jak zarząd i kierownik pst olali pismo pracowników...wtedy zobaczymy kto jest mocny czy pracownicy razem czy mistrzowie i kierownictwo ....czyba pytanie retoryczne prawda ? :)

wujek stasiu

Zakład porażka! Pozdrowienia dla Pań z lysk pilnujcie norm tam dalej może ktoś wam dorzucić dobre słowo do wypłaty.

zosia

Ludzi maja za nic wprowadzili jakieś x żeby pracownik musiał pracować w soboty popołudniu i na noc.

Chickaletta

Dokładnie! Ludzie pracują calymi miesiącami. Zmusza się do pracy w soboty i niedziele pod pretekstem zwolnienia, utraty premii. Wiekszosc pracowników w okolicach lipca ma przepracowaną dopuszczalną liczbe nadgodzin w ciągu roku. Kasa na wakcje to okolice 400zl, wielkanoc 250 a Boże Narodzenie 950zl +/-

Wielki Mistrz

Jeśli chcesz pracować caly miesiąc bez przerwy to zapraszam do współpracy z tą firmą. Zarobki na poziomie najniższej krajowej.

Spadający jesienny liść

Jakie 3800 brutto ?! Jakie proszenie ludzi o przyjście?! Jakie swobodne palenie ?! Kłamstwo !!! Skąd wgl taka kwota 3800 brutto ?! Ludzie zwlaszcza mlodzi pracuja ok 4 lat potrafią obsługiwać wiele maszyn zarabiaja 2200 brutto !!!!!! Ja pracując tu 8 lat zarabiam 2550 brutto plus śmieszna premia co na rękę daje mi ok 2300 . dziękuję powodzenia w szukaniu naiwnych

Inny

To prawda wszystko powinno sie wziasc za nich w Zgierzu ludzi maja. Za niewolników a gdzie inspekcja pracy kupiona w kieszeni masakra debile i tyle

Spadający jesienny liść

Chore zasady panują na tzw. Karuzeli każdy siedzi cicho bo panuje tam pewien koleś ktory jest twardy w buzi. Ogólnie jak macie ochote pracowac w kazda sobote za 2000 to zapraszamy

faliraki

@ ehe - ale pytanie czy faktycznie ta wypłata jest adekwtana do p-owuierzanych zadań? chodzi mi przede wszystkim o to, że pracownik chce być doceniany

jjjjjkkkkk

Dziwie się ze ten kołchoz jeszcze istnieje. A najbardziej podziwiam panny z pst...pakowanie materacy...ciekawe czy nadal siedzą cicho i dźwigają ponad siły. Trzy zmiany ciagla rywalizacja,na każdej ze zmian obgadywanie wszystkich po kolei...ten to robi tyle a ten to tyle....na palcach jednej ręki można policzyć normalnych ludzi tam pracujących. Żenada.

anonimowy "wielbiciel"

dział PST 3 zmiany ,soboty, niedziele pracujące ludzie jednego dnia kończą zmianę nocną o 5 30 i przychodzą tego samego dnia na popołudnie na 13 30. kasa wypłacana na czas, na początek to nie pamiętam ile jest na miesiąc ja mam 2100 zł netto za normalne 8 godzin 5 dni ale po kilu podwyżkach ogólnie jak lubisz pracować dużo i ciężko ,nie mieć czasu ani sił na nic innego niż praca to zapraszamy do pracy.

ogórek

Firma jak firma najlepsza nie jest ale da sie wytrzymać. Mnie najbardziej dziwi, że nikt nie widzi jakie boki i lewizny wali lewy, a w sumie w it jest zielony jak ogórek, ale uczciwych też trochę jest..

mmmmmmm

Hehe a kto tam się odezwie ludzie dla których swiat konczy sie eurofamie? Nie wszystkim pasuje praca 7 dni w tygodniu i dźwiganie materacy. Większość siedzi cicho i tyle. Pracują za najniższą krajową na górze maja ich za nic

ggg

Praca do najlżejszych nie należy..bywa że i 7 dni w tygodniu..Najniższa krajowa+premia..wtedy owszem nie wiele czasu zostaje dla rodziny..

ggghggg

Smród brud zero szacunku dla ludzi najnizsza krajowa a ludzie którzy tam pracują nie widza nic złego w tym że karzą im przychodzić 7 dni w tygodniu bo przecież materace są ważniejsze niż rodzina.! Na rozmowie mówili ze owszem jest 6 dniowy tydzień pracy jeden dzień oprócz niedzieli wolny a okazalo się ze nawet niedzielę trzeba spędzić w pracy!!!!!!!!! Nie polecam nawet mojemu najgorszemu wrogowi!!!!!!!

pip

Dla tych z Poznania zła wiadomość - w Zgierzu była niejedna kontrola PIP i wszystko po staremu. Więc szukajcie innej pracy bo naloty nic nie dają. No chyba że się przyzwyczaicie.

zrezygnowwny

W Janikowie pod Poznaniem przy rekrutacji 1750 brutto i wyksztalcenie minimum zawodowe. No ale co najśmieszniejsze po szkole podstawowej zostaje zostaje sie Mistrzem (nazwa kiedys kierownik). Wiec dalej dzieciaki z podstawówki po co isc na studia walcie do nas na Mistrza a tymi po srednim rzadzic bedziecie.

Rzyczliwy

Nie martw się już ludzie szukają sobie pracy bo ile można pracować za 1400 a teraz nie będzie nadgodzin płatnych tylko do odswiecenia. A na inspekcje przyjdzie jeszcze czaYRs.

zdziwiony

a inspekcji pracy ktoś z was pisał w tej sprawie? jeżeli łamane są przepisy to zareagują, jeżeli nie to zawsze możecie szukać pracy gdzie indziej

rozczarowanie

W poznaniu tragedia,tragedia,tragedia. Osoby bez odpowiedniego wykształcenia dostają się na wysokie stanowiska i zupełnie nie potrafią postępować z pracownikami. Najlepiej co im wychodzi to zastraszanie ludzi i spełnianie swoich chorych aspiracji.

Rzyczliwy

W Poznaniu też musimy pracować w łykendy nawet nocki z soboty na niedziele jeśli ktoś nie przyjdzie na nadgodziny w łykend to to mu grozi zabranie premi

mikk

Chciałbym zapytać czy CV trzeba zanosić bezpośrednio do zakladu czy jest mozliwosc wyslania przez internet? Moim zdaniem praca nie jest z zła z tego co słyszałem :)

xyz

Praca 7 dni w tygodniu w niedzielę schodzimy z nocy śpimy 3 godziny i tego samego dnia przychodzimy do pracy nasz weekend trwa 8 godzin!!!!!!!!

anonimowy
@xyz 08.08.2015 08:02

Racja dobrze że nie pracuje na PST

nnnnnnnnnnn

Kołchoz kołchoz i jeszcze raz kołchoz a najgorzej na pst zero usprawnień w pracy dziewczyny które tam pracują dźwigają bezmyślnie ciężkie materace najważniejsza norma a nie zdrowie w pracy najlepiej siedziec 7 dni w tygodniu jak powiesz ze nie przyjdziesz w niedziele to Cie wyśmieją! Nie polecam

Ola

Ja także pracowałam przez Gospodarza, pensja potrafiła wynosić i 2500 na rękę..zalezy ile godzin sie przepracowało...ale to przykre gdy wszyscy z Eurofoamu mają urlop a ty nie...więc jeśli pracowac to nie przez Agencje....

Eurofoam

To nie prawda pracowałem w Eurofoam 4 miesiące zatrudniony byłem przez gospodarza moja pensja wynosiła przy normalnych godzinach 8h przez 5 dni 1400+ na czysto! a gdy pracowałem na popołudniu uwielbiałem brać dodatkowe 4h bo przyjemnie się pracowało i moje pensje dochodziły do 2000 na czysto co do Pana Angiee34 To nie prawda że traktują jak 3 klase pracowałem z 3 brygadami na dziale pst przy biurze kierownictwa i pracownicy bardzo mnie szanowali jak ja ich praca była dla mnie bardzo przyjemna i miła atmosfera cieszyłem się z każdego dnia pieniądze regularnie co tydzień norma zawsze na czas po 4 miesiącach kierownik sam zgłosił się do mnie że chce mnie na firme ale niestety kadry się nie zgodziły (brak wykształcenia) chociaż pracowałem lepiej i ciężej niż większość jednym słowem starałem się ale gdy od kierownika dowiedziałem się że kadry nie chcą mnie przyjąć to odszedłem.... ale prace w Eurofoam do Dziś wspominam miło i przyjemnie i pozdrawiam pana Darka i Piotrka z mojej zmiany

Angiee34

Potwierdzam ten system pracy.Powiem więcej...zdarza się że pracujesz na okragło..czyli weekendy również.Marne szanse na zatrudnienie bezpośrednio na firmę...chyba że masz bliską rodzinę która tam pracuje od dawna..i w biurze.Najczęściej Eurofoam zatrudnia za pomocą pośrednika i to jemu płaci a pośrednik Tobie zapłaci ile będzie chciał i zatrudni Cię tylko na umowę śmieciową czyli na zlecenie.Dodam że ludzie zatrudnieni przez pośrednika traktowani są przez kierownictwo i mistrzów szczególnie działu PST jak ludzie trzeciej kategorii.

GOSIUNIA

TYSIAC ZLOTYCH NA 3-ZMIANY TO JEST TO CO TA FIRMA MOZE ZAPROPONOWAC ,JESZCZE ZATRUDNIAJA PRZEZ AGENCJE -ADECCO-POWODZENIA W ZDOBYWANIU NIEWOLNIKOW!

Zostaw opinię o Eurofoam Polska - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurofoam Polska