Opinie o Eurofoam Polska w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurofoam Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurofoam Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofoam Polska w Zgierz

Witam Lucynka domyslam sie kim jestes Pozdrawiam Serdecznie

Hm ciekawe,również pozdrawiam

Lucynka

Myślę, że tak..wystarczy się zgłosić do kadr i zapytać..

Brack

Nie pchaj się. Znajdź lepszą robotę. Taka dobra rada.

1910 Widzew

Przepraszam,Franek,czemu zadajesz mi to pytanie?

1910 Widzew

Czesiek czemu mi zadajesz to pytanie?

1910 Widzew

Zamiast Eurofoam,to jak na Euro 2012 Polska i Ukraina.W EuroPolskoUkrainie czas milutko plynie.EuroPolskoUkraina czy ten zaklad to wytrzyma?Pozdro

franek
@1910 Widzew

jest taki mistrz na 10 który ogarnie wszystko.... razem z ukraincami bo po 9 miesiącach pracy zna się tyle co te ukrajnce . zakład będzie szedł wysoko dzięki nim .... ????

1910 Widzew

Lucynka uwierz mi ze sie ujawnie ale nie na forum tylko osobiscie bo mi juz nie zalezy i powiem prosto w twarz co sadze tylko musze chwile poczekac juz nie dlugo i sie nie martw jestem szczery w przeciwienstwie do tych napinaczy co tu pisza jestem na wygranej pozycji bo powiem prosto w twarz co sadze na temat tej firmy i paru osob serdecznie pozdrawiam

@1910 Widzew

Zastanów się dobrze, czasem nie warto zamykać pewnych furtek bo niewiadomo co nas jeszcze spotka..:)

@Lucynka

Furtek? A znasz kogoś kto zatrudnił się w tym kołchozie dwa razy?

Znam :p

Zenek

Ja znam????.

1910 Widzew

Brack ja tez znam takich ale nie o to tu chodzi,chodzi o sam fakt bo ja jestem honorowy nie dlugo napisze o co mi chodzi ale musze....Podozhdi nemnogo.EuroUkraina ci powie o co chodzi pozdro.

1910 Widzew

Jaro zarabiasz tyle co mistrz a moze wiecej to gratuluje albo masz znajomosci albo nie mam pojecia o co chodzi

1910 Widzew

Brack ja nie jestem zadnym pupilem,synkiem czy jeszcze jabys tam nazywal nie lubie goscia i tyle pozdrawiam

1910 widzew

Chcialbym poznac goscia ktory ma nick 5 x pozdrawiam

@1910 widzew

A może jesteś synkiem tego pana i twój komentarz to podpucha?

@Brack

Przeciez i tak sie nie ujawni, na forum wszyscy zgrywaja kozakow a rzeczywistość jest inna...:)

1910 Widzew

Robie z tym kurduplem i xxxxx ma racje dlatego napije sie z nim chetnie piwa pozdro.

ktoś

pozdrawiam rudych i "motocyklistow " rudy wzioles sie w koncu za robote ? i pytanko do tgz motocyklisty znajacego sie na wszystkim czyli na niczym zaczni czytac kpc. gburze. malutki chopku z miasta codow nastepny fantasta nareszcze wam dobiara sie do skury bando nygusow hihi pozdro a bym zapomnial PIP odsluchal ciekawej rozmowy i jest zainteresowany rozmowcami .

czerep
@ktoś

kto to jest rudy i motocyklista? mozesz napisac konkretniej ?

Siarrra
@czerep

Rudy mechanik ? Moto to pewnie Daniel

Może podpowiecie jaka jest atmosfera w pracy? Warto startować?

Ona
@Zainteresowany

Chyba wszystko zalezy od wydzialu/stanowiska/zmiany...ja nie narzekam

xXx
@Zainteresowany

Warto zawsze spróbować:) Z każdym da się dogadać bez względu na stanowisko. Tylko trzeba chcieć:) Ja trafiłam do bardzo sympatycznego zespołu:)

Gówniarz
@Zainteresowany

Atmosfera między pracownikami jest w porządku ,sympatyczni ludzie z poczuciem humoru ( piszę o jednej ze zmian oczywiście nie wiem jakie są inne ;) ), jest pomoc w razie potrzeby i nikt od nikogo się nie odwróci . Co innego Mistrz szanowny tej zmiany Bułgar tak zwany do niego można trochę mieć pretensji ale wiadomo to Mistrz co kiedyś NIBY pracował , a teraz robi z siebie Bóg wie kogo ( Popychacza i dupowłaza z siebie ) ???? :)

@Gówniarz

No nie wiem. Tutaj może ktoś z Tobą dobrze gada, a za plecami Ci obrobi tyłek u wszystkich. A najbardziej irytujące są niektóre niewyżyte panie. Aż mnie skręca jak patrzę albo słyszę.

@Brack

Dobrze było kilka lat temu.teraz zabierają wszystko wczasowe i na św.coraz mniej. Bez powodu ludzie by się nie zwalniali na przełomie 3 miesięcy zwolnili się kilka os.uciekaja z obozu nawet pracownicy z Ukrainy uciekają.NEDZA.NEDZA.

NIKT
@Zainteresowany

Atmosfera napieta, Ukraincy chyba sa na innych prawach niz nasi- siedza,bawia sie telefonami,maja dluzsze przerwy,nikt nie zwraca im uwagi. Pare lat do tylu bylo lepiej... nasi pracownicy sa wykorzystywani maksymalnie, zero podwyzek za nabyte umiejetnosci,obslugiwanie maszyn a awanse najlepiej po rodzinie.. nie widze przyszlosci w tej firmie,pozdrawiam

Gówniarz

Eurofam schodzi na psy jednym słowem :) (usunięte przez administratora) się robi , niedługo będą żądać od człowieka niemożliwego,wykorzystywanie i straszenie na każdym kroku,a warunki w pracy naganne ! Inspekcja jakaś konkretna niezapowiedzianie powinna wpaść i zrobić porządek z tymi NIBY ,, rządzącymi '' !

Dominika

Chciałam Wam przypomnieć o tym, że regulamin GoWork zabrania wycieczek personalnych, nawet jeśli używacie tylko inicjałów osoby, której dana opinia się dotyczy. Wspominam o tym, ponieważ takie posty mogą znikać. Zachęcam wszystkich do przestrzegania regulaminu i pozostawienia opinii na temat Eurofoam Polska, to pomoże innym użytkownikom tutaj zaglądającym.

Wszyscy uciekają bo brak przyszłości puki kierownikiem jest S.J. Nie robi nic dla ludzi .on powinien odejść napewno by zakład wyszedł na prostą A tak cienko widzę ten zakład puki tacy ludzie jak on żądzą w tym zakładzie. Nie szanują tam starszych pracowników więc i oni nie maja szacunkuod pracowników.ostrzegam tych ludzi co chcą przyjść tam do pracy.

czerep
@anonymous

no no.. jak odejdzie Seba to kierownikiem zostanie kto ? :) bedziecie miec jeszcze bardziej przesrane.

@czerep

Za Pana.G Kow. Było 100 razy lepiej.a Ś. J nie robi nic tylko najlepiej mu wychodzi zabieranie ludziom.

ONA
@anonymous

Nie ważne kto będzie, komuś zawsze coś nie będzie pasować..taka natura ludzka;) praca sama w sobie nie jest zła,stawki troche za niskie..no i to straszenie,brakiem premii...jeśli ma to motywować, to myśle ze efekt jest odwrotny..pozdrawiam;)

M

Widzę, że decyzja o złożeniu wypowiedzenia przeze mnie w tym kołchozie to był strzał w dziesiątkę.

Bartek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!! Nikt na siłę nie będzie trzymał w firmie.

@Bartek

Nikt nie trzma i widać co się dzieje: na technice brakuje pracowników, ludzie z Ukrainy rezygnują, ogłoszenia do biura (jakości czy marketingu) wiszą po pare miesięcy... Niech dalej nie starają się zatrzymać pracowników w firmie.

Ktos

Mlodzi odejda,zostana starzy pracownicy, ktorym zbliza sie emerytura..ciekawe kto wtedy bedzie pracowac

Dominika

@Anonim, mógłbyś rozwinąć swoją myśl, bo nie do końca Cię zrozumiałam. Jeśli masz jakąś opinię o firmie Eurofoam, dodaj ją proszę. Inni uczestnicy poszukujący pracy chętnie ją przeczytają.

Buzz
@Dominika

Nan hali w lecie jest gorąco w zimę za zimno. Trzeba to zmienić praca na akord, jak się ekipa postara to premie można dostać. Ja tam nie narzekam, tak jak inni

Raj na ziemi dla palących wycieczki na palarnie jak do parku na zdrowiu jest ok!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofoam Polska - Zgierz

• Jak się pracuje w Eurofoam Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofoam Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofoam Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurofoam Polska?

Kandydaci do pracy w Eurofoam Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurofoam Polska