Eurofoam Poznań Sp. z o.o.

Janikowo

Opinie o Eurofoam Poznań Sp. z o.o.

Zoz

Zamiast wypisywać tu głupoty weźcie się do pracy i może ktoś ruszy swój maleńki palec i zrobi coś by poprawić nasze zarobki

NNN

Brak ludzi do pracy to może czas iść po podwyżki.

Gość

Firmą zarządzają idioci i z ludzi też robią idiotów,tyle mam do powiedzenia o tej firmie.

bylypracownik

Wywalają jak im się podoba. Zresztą te 3 zmiany są niepotrzebne.

Pan I Władca

Człowieku, to że niektórzy ludzie nie potrafią pisać to nie znaczy że nie potrafią się wysłowić, a czy ktoś z nami rozmawia o planowanych "poszczególnych zmianach" nikt ...zawsze dowiadujemy się ostatni albo się boicie przedstawić swoje argumenty albo uważacie się za nie wiadomo kogo i eksperymentujecie naszym kosztem następnie, są robione zebrania "przeprosinowe" po chuuj ?? Jak się komuś nie chce pracować to wyj...bać jest tylu chętnych na poszczególne stanowiska. A na końcu po tych Waszych mądrych decyzjach i tak wszystkie 3 zmiany na tym cierpią. Eurofoam jest taką firmą że tak naprawdę mogli byśmy robić na 2-zmiany tylko wystarczyło by trochę pomyśleć :) Jeszcze kilka osób się zwolni i może wtedy przejrzycie na oczy.... Bez poważania Jan Zbawiciel.

Baobab

Jak już tak bardzo jesteś inteligentny i wiesz co pisać w swoich książkach, to używaj polskich znaków, bo jak na razie nie grzeszysz poprawną polszczyzną...

Baobab

Zgodzę się z tą opinią. Większość pracowników przychodzi do pracy, żeby tylko ''odpykać'' te 8h. A inni muszą n.......alać za innych. Żal totalny

Baobab

Nazwiska? Sam powinieneś wiedzieć, kto sumiennie pracuje, a kto bąki zbija, z resztą od wielu lat :/

Mr.Robot

Nazwiska!

ZNIESMACZONA

NIE MASZ POJĘCIA O PRACY POPRACUJ TROCHĘ NA AKORD TO ZOBACZYSZ CO TO ZNACZY PRACOWAĆ JAK ROBOT BO TO ZAKŁAD LUDZI CHRONIONYCH DAWNO BYM POŁOWĘ WYLAŁA ZA ICH ŚCIEMNIANIE A NAJWIĘCEJ MAJĄ DO POWIEDZENIA ZA PRACĘ NIECH SIĘ WEZMĄ A NIE O OCZERNIANIE ZAKŁADU

ZNISMACZONA

TO TY NIE MASZ POJĘCIA CO TO PRACA PRACUJE TAM SZMAT CZASU I TAKIEGO LAJCIKU JAK W TEJ FIRMIE TO NIEMA NIGDZIE A KROWA CO DUŻO BUCZY MAŁO MLEKA DAJE LUDZIE CHCIELI BY ZAROBIĆ ALE SIĘ NIE NAROBIĆ CO NIE KTÓRZY JAKBY PRACOWALI W INNYM ZAKŁADZIE JUŻ DAWNO BY WYLECIELI TEN ZAKŁAD JEST JAK PRZECZKOLE Z TYCH TRZECH ZMIAN TO JEDNĄ BY ZROBIĆ CO UCZCIWIE PRACUJE A RESZTA SIĘ OPIERDALA A CO DO PREMI TO POWINNA BYĆ REGULOWANA A NIE STAŁA BO NIE WSZYSCY RÓWNO PRACUJĄ I CI CO UCZCIWIE PRACUJĄ SĄ POKRZYWDZENI

inny

Zastanowscie sie co robicie produkcja zalezy od nas pracowników wystarczy ze na 1 dzien produkcja stanie i co plecy i kara

duzy

Bo to sa ludzie bez muzgow nie myślą najpierw cos robia a potem mydla

Notak

brawo! Bardzo dobrze powiedziane, zero motywacji, aż człowiekowi się do pracy nie chce przychodzic. To prawda że można zmienić pracę jak się nie podoba, ale po co, ludzie się też przyzwyczajaja to miejsca swojej pracy i do ludzi i przedewszystkim chcą pracować, więc dajcie nam szansę. Nie dobijajcie nas za każdym razem jak myślimy że już będzie dobrze.

Mejk

Tak, taka ich wlasnie rola, ale nie poprawią nic sposobem ktory chca wprowadzic,wymieszanie nic nie da bo niby i dlaczego miało by dać, pogorszy i zaogni jeszcze bardziej nienajlepszą już i tak sytuację, tego nie potrafą zrozumieć.. wolą szukać problemów tam gdzie ich nie ma. A jesli chodzi o okienka to kazdego z osobna indywidualna sprawa czy chce przyjsc czy nie, to normalny dzień wolny..i tak tez nam to tłumaczono rok temu przez kierownictwo gdy wprowadzano nowy system,ale dziś zmieniają zdanie, lecz nic i nikt nie ma prawa zmuszać pracowników do przychodzenia do pracy w dzien wolny..mogą jedynie zmotywować,zachęcić jednak oni wolą droge demotywacji.

duzy

Najpierw niech zaczną od siebie a potem szacunek do pracowników wstyd ze tacy ludzie maja takie stanowiska

rzyczliwy

Tu się z toba zgadzam w 100procentach !!!!

sprawiedliwy

Tyrać jak woły jaja se robisz mati większość przychodzi się po opieprzać i tyle są tacy,że uczciwie pracują,ale tego nikt nie widzi i wszyscy dostają 500zł premi brać się za nierobów to nie będzie trzeba chodzić w każde wolne dni.Takie me zdanie pracownika z produkcji który widzi jak kto pracuje,aż się we mnie k...a! gotuje.

mati

Tak masz racje pani kasia jest bardzo fajna ;

mati

Co się dzieję w tej firmie to jest jakiś dramat odkąd rządy przejął nowy kierownik to jest czysta patologia nocce z piątku na sobotę daje do odróbki z czego robi się długi weekend gdzie następnego dnia ( "sobota " po Bożym Ciele) dwie zmiany muszą przyjść i tyrać jak woły paranoja jakaś :zemsta ? albo mania wyższości

sprawiedliwy

Wiecie,co wstyd mi za was potraficie się tylko obrażać.Większość z was w Niedziele do kościółka,a tu szyderstwa i obrażanie się wzajemne.Wykształciuchy są potrzebni i robole też jedni bez drugich padną.Żal pracować w takiej firmie gdzie jedni do drugich nie mają szacunku .

Notak

Haha żeś się wysilil, pfffff

Masterchef

Czytam opinie poniewaz przygotowuje sprawozdanie o tak prostych ludziach jak wiekszosc z Was. Niedlugo bedzie mozna o tym poczytac. "Jak zyc w XXI wieku bedac prostakiem z XIII wieku, co wniosly PGRy w nasze zycie i jak odroznic czlowieka inteligentnego od wiesniaka"

Notak

A ja widzę że ty będziesz sprawdzać wszystkie opinie, ha ha ha boli cie to

Masterchef

Z tego co zauwazylem to najwiecej wpisow jest osob ktorym nie chce sie reki podniesc by podrapac sie po czole. Faktycznie szkola srednia to juz powod by moc sie wywyzszac

rzyczliwy

Za całą sytuację można obwinic tylko kierownictwo a nie pracownikow nie umieją zarządzać,najlepiej rospieprzyc zmiany ktore są z soba zrzyte ,zacznijcie najlepiej od siebie.

duzy

To prawda wszystko na pracowników a od nich zero pomyslu i za co biora pesje za brak dezinformacji między biurem a produkcja niech zaczna od siebie a ptem pomysly ,

Masterchef

Ja osobiacie proponuje Wam wszystkim nauczyc sie przede wszystkim poprawnej polszczyzny. Jestescie pezetami po zawodowkach i wymagacie od ludzi nie wiadomo czego. Trzeba bylo sie uczyc i isc w inna strone, a nie teraz wypisujecie jak to Wam zle. Ludzie z PGR-ow zastanowcie sie kilka razy zanim cos napiszecie. A przede wszystkim pamietajcie... ze z dziada Pana nie bedzie. Dziekujcie Bogu ze macie robote i kierownictwo i reszta zalogi nad Wami czuwa, inaczej bylo by jak na wiezy Babel. Uzywajcie mozgow i nie pierdol..ie 3 po 3.

rzyczliwy

To nie wina pań z rolfa tylko pani Z która donosi towar na klejarnie nie była w stanie zapewnić klejarkom pracy panie wjecej stały niż pracowały proponujemy zmienić jej stanowisko pracy i bedzie w porze!!!!

rzyczliwy

I tu się zgadzam z ta opinią,jak mozna rozpieprzyc zespul ktory dobrze ddziala wedle jedne osody jesli sie nie nadaje na to stanowisko to ją przenieść na inne.Napewno nie wlynie to na poprawe pracy ,wrecz przeciwnie.Chyba kierownictwo tego dobrze nie przemyslalo.Zastanówcie się co robicie.

SPRAWIEDLIWY

Do kierownictwa nie rusza się zgranych zespołów bo to żle wpływa nie tylko na pracowników,ale także na pracę.Wyeliminować donosicieli i będzie spokój.Gdy potrzeba to my w każdy dzień wolny przychodzimy do pracy to wy chociaż uszanujcie nasze zdanie i nie dzielcie zmian.Dziękuje mam nadzieje,że jesteście ok.

ela

Pracujesz tu od niedawna? Naprawdę tam jest tak źle jest piszą?

gosciu

Ludzie w tej firmie wredni,fałszywi,przesmiewni żal z takimi pracować ale cóż tacy są ludzie

mały

Witam to prawda co pisza inne osoby o tym zakładzie zmuszaja ludzi do pracy 6 dni w tygodniu i straszą bez argumentów kodeksu pracy ale będzie kontrola z inspekcji pracy w najbliższych dniach i wszystko sie wyjasni z tymi zmanami w soboty itd pozdrawiam

Pracownicy jak roboty od poniedziałku do niedzieli tyrają, a kierownictwo wróci wypoczęta po weekendzie. Tak szanowani są pracownicy firmy Eurofam. Pozdrowienia dla nowego kierownictwa, która o zarządzaniu personelem nie mają za dużego pojęcia.

na temat

Szału nie ma...najniższa krajowa + premia którą można uszczuplić za byle co. System pracy prawie 4-brygadowy, tzn tylko nd wolna (póki co) plus jedna sobota w miesiącu (3 zmiany). Często zmuszanie do przychodzenia w wolne dni, nieważne że nie pasuje. Podwyżki roczne około 30parę-40 złotych brutto!

olo

Raczej to wina ludzi z doborowego towarzystwa pana kierownika

mały

To wina tych burakow z wiosek na wszystkie warunki sie godza wiesniako pozdrawiam

może być lepiej

Dlaczego usuwacie mój wpis z podanym linkiem w sprawie nałożonej kary przez KE ?

Rzyczliwy

A dyrekcja wciska nam taką wersję że te zmiany to wasza sprawka

rozczarowany

Hej Janikowo nie zwalajcie winy na Zgierz za wszystko co złe. Większość to wymysly Janikowa a na Zgierz spychaja

może być lepiej

Eurofoam =15000000 euro kary za oszustwo nałozone przez KOMISJĘ Europejską .I już wiadomo dlaczego jesteście zmuszani do pracy w soboty.

Rzyczliwy

I to jest szczera prawda nic dodać nic ująć

dzony

Zal mi ludzi co pieprzą o jakimś filmie sprzed kilku lat,co to was obchodzi,co ktoś robi tym bardziej ze swą żoną.Niech każdy patrzy na siebie,a potem osądza .Drzazgę w oku brata swego dostrzegasz,a belki w swym nie widzisz.

dzony

To co się dzieje teraz w tej firmie to tragedia,a to wszystko narzucone ze Zgierza.Szkoda ,że kierownictwo nie umie zawalczyć o swoich pracowników.Panowie trzeba o ludzi dbać,a nie tylko straszyć premią,a gdzie nagrody dla tych co tyrają uczciwie bo niektórzy pracują jakby jaja mieli powiązane,a premia taka sama jak dla tych co uczciwie pracują.Szkoda ,że z tymi sobotami tak zrobiliście każdy chce spędzać czas z rodziną sami zacznijcie przychodzić w soboty na trzy zmiany to może zrozumiecie ludzi.Człowiek który uważa się za wykształconą osobę chyba nie lubi ludzi,aby taki system wprowadzić żal mi gościa.Pozdrawiam całą załogę kierownictwo też chociaż trochę się pogubiło,a jeszcze jedno panie Wojtku nikt nie sra we własne gniazdo jak w gniezdzie jest ok

skwarek

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o Panu Waldemarze K. i jego podejściu do ludzi.

skwarek

w sumie to praca jak każda inna, ogólnie to żal mi trochę ludzi z PST ,obowiązkowe soboty ,niedziele ,te XXX-y i tym podobne pomysły. Z kasą to chyba nie ma co narzekać, socjal jest z roku na rok coraz gorzej ale coś tam zawsze dadzą ,śmieszne podwyżki co roku no ale chociaż są jakieś xD. Denerwuje mnie tylko to że nikt się mnie nie pyta czy mogę przyjść np. w sobotę lub zostać na nadgodziny tylko od razu informują mnie bez pytania... tak jak bym był ich własnością, Druga sprawa to zła organizacja pracy oraz złe zagospodarowanie pomieszczeń jest taki ścisk że szok nie ma gdzie palca włożyć. nie widzę żadnych zalet pracy w tym zakładzie oczywiście oprócz kasy.

Alex

Pracowalem tam kilka lat te opinie to prawda z tym filmem tez macie płytę to pokażcie Prezesowi

Rzyczliwy

Jak bym zarabiał takie pieniądze jak ty też bym wszystko akceptowal

Zostaw opinię o Eurofoam Poznań Sp. z o.o. - Janikowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurofoam Poznań Sp. z o.o.