Opinie o Eurofoam Poznań Sp. z o.o. w Janikowo Gnieźnieńska 16

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eurofoam Poznań Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurofoam Poznań Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofoam Poznań Sp. z o.o. w Janikowo Gnieźnieńska 16

ZNIESMACZONA

NIE MASZ POJĘCIA O PRACY POPRACUJ TROCHĘ NA AKORD TO ZOBACZYSZ CO TO ZNACZY PRACOWAĆ JAK ROBOT BO TO ZAKŁAD LUDZI CHRONIONYCH DAWNO BYM POŁOWĘ WYLAŁA ZA ICH ŚCIEMNIANIE A NAJWIĘCEJ MAJĄ DO POWIEDZENIA ZA PRACĘ NIECH SIĘ WEZMĄ A NIE O OCZERNIANIE ZAKŁADU

inny

Zastanowscie sie co robicie produkcja zalezy od nas pracowników wystarczy ze na 1 dzien produkcja stanie i co plecy i kara

duzy

Bo to sa ludzie bez muzgow nie myślą najpierw cos robia a potem mydla

Notak

brawo! Bardzo dobrze powiedziane, zero motywacji, aż człowiekowi się do pracy nie chce przychodzic. To prawda że można zmienić pracę jak się nie podoba, ale po co, ludzie się też przyzwyczajaja to miejsca swojej pracy i do ludzi i przedewszystkim chcą pracować, więc dajcie nam szansę. Nie dobijajcie nas za każdym razem jak myślimy że już będzie dobrze.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eurofoam Poznań Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Janikowo
Profesjonalny kierowca
logo firmy KUCHARZ
Janikowo
HR Support
Mejk

Tak, taka ich wlasnie rola, ale nie poprawią nic sposobem ktory chca wprowadzic,wymieszanie nic nie da bo niby i dlaczego miało by dać, pogorszy i zaogni jeszcze bardziej nienajlepszą już i tak sytuację, tego nie potrafą zrozumieć.. wolą szukać problemów tam gdzie ich nie ma. A jesli chodzi o okienka to kazdego z osobna indywidualna sprawa czy chce przyjsc czy nie, to normalny dzień wolny..i tak tez nam to tłumaczono rok temu przez kierownictwo gdy wprowadzano nowy system,ale dziś zmieniają zdanie, lecz nic i nikt nie ma prawa zmuszać pracowników do przychodzenia do pracy w dzien wolny..mogą jedynie zmotywować,zachęcić jednak oni wolą droge demotywacji.

duzy

Najpierw niech zaczną od siebie a potem szacunek do pracowników wstyd ze tacy ludzie maja takie stanowiska

rzyczliwy

Tu się z toba zgadzam w 100procentach !!!!

sprawiedliwy

Tyrać jak woły jaja se robisz mati większość przychodzi się po opieprzać i tyle są tacy,że uczciwie pracują,ale tego nikt nie widzi i wszyscy dostają 500zł premi brać się za nierobów to nie będzie trzeba chodzić w każde wolne dni.Takie me zdanie pracownika z produkcji który widzi jak kto pracuje,aż się we mnie k...a! gotuje.

mati

Tak masz racje pani kasia jest bardzo fajna ;

mati

Co się dzieję w tej firmie to jest jakiś dramat odkąd rządy przejął nowy kierownik to jest czysta patologia nocce z piątku na sobotę daje do odróbki z czego robi się długi weekend gdzie następnego dnia ( "sobota " po Bożym Ciele) dwie zmiany muszą przyjść i tyrać jak woły paranoja jakaś :zemsta ? albo mania wyższości

sprawiedliwy

Wiecie,co wstyd mi za was potraficie się tylko obrażać.Większość z was w Niedziele do kościółka,a tu szyderstwa i obrażanie się wzajemne.Wykształciuchy są potrzebni i robole też jedni bez drugich padną.Żal pracować w takiej firmie gdzie jedni do drugich nie mają szacunku .

Notak

Haha żeś się wysilil, pfffff

Masterchef

Czytam opinie poniewaz przygotowuje sprawozdanie o tak prostych ludziach jak wiekszosc z Was. Niedlugo bedzie mozna o tym poczytac. "Jak zyc w XXI wieku bedac prostakiem z XIII wieku, co wniosly PGRy w nasze zycie i jak odroznic czlowieka inteligentnego od wiesniaka"

Notak

A ja widzę że ty będziesz sprawdzać wszystkie opinie, ha ha ha boli cie to

Masterchef

Z tego co zauwazylem to najwiecej wpisow jest osob ktorym nie chce sie reki podniesc by podrapac sie po czole. Faktycznie szkola srednia to juz powod by moc sie wywyzszac

rzyczliwy

Za całą sytuację można obwinic tylko kierownictwo a nie pracownikow nie umieją zarządzać,najlepiej rospieprzyc zmiany ktore są z soba zrzyte ,zacznijcie najlepiej od siebie.

duzy

To prawda wszystko na pracowników a od nich zero pomyslu i za co biora pesje za brak dezinformacji między biurem a produkcja niech zaczna od siebie a ptem pomysly ,

Masterchef

Ja osobiacie proponuje Wam wszystkim nauczyc sie przede wszystkim poprawnej polszczyzny. Jestescie pezetami po zawodowkach i wymagacie od ludzi nie wiadomo czego. Trzeba bylo sie uczyc i isc w inna strone, a nie teraz wypisujecie jak to Wam zle. Ludzie z PGR-ow zastanowcie sie kilka razy zanim cos napiszecie. A przede wszystkim pamietajcie... ze z dziada Pana nie bedzie. Dziekujcie Bogu ze macie robote i kierownictwo i reszta zalogi nad Wami czuwa, inaczej bylo by jak na wiezy Babel. Uzywajcie mozgow i nie pierdol..ie 3 po 3.

rzyczliwy

To nie wina pań z rolfa tylko pani Z która donosi towar na klejarnie nie była w stanie zapewnić klejarkom pracy panie wjecej stały niż pracowały proponujemy zmienić jej stanowisko pracy i bedzie w porze!!!!

rzyczliwy

I tu się zgadzam z ta opinią,jak mozna rozpieprzyc zespul ktory dobrze ddziala wedle jedne osody jesli sie nie nadaje na to stanowisko to ją przenieść na inne.Napewno nie wlynie to na poprawe pracy ,wrecz przeciwnie.Chyba kierownictwo tego dobrze nie przemyslalo.Zastanówcie się co robicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofoam Poznań Sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w Eurofoam Poznań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofoam Poznań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofoam Poznań Sp. z o.o.?

Eurofoam Poznań Sp. z o.o.

Eurofoam Poznań Sp. z o.o.