Opinie o Eurofoam Polska w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurofoam Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurofoam Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofoam Polska w Zgierz

Ciekawy prezes

Co myślicie na temat mistrzów wydziału pst?

@Ciekawy prezes

Dają radę, nie maja łatwej funkcji, sama bym się w życiu nie wymieniła.

@Lucynka

Nie podlizuj się.

Koniec

Zakład przeżywa jakiś kryzys...ludzie masowo zwalniają się z pracy mają dosyć poniżania i słabej płacy. Co prawda była jakaś "podwyżka" a w zasadzie propaganda...5% naszej premii zabrali a dali do stawki...bez komentarza. Lepiej jest przyjąć ludzi z Ukrainy za pare groszy niż dać zarobić Polakowi...wszystko to powoduje że i ja składam wypowiedzenie, mam dość proszenia się o podwyżkę. Pozdrawiam

@Koniec

Ukraina "odpowiedzialna" za pakowanie paczek i "rozbieranie materacy" zarabia więcej niż Polacy ;)

Objektywny
@anonimowy

To przyjmij się do pracy jako Ukrainiec. Bzdury wypisujesz albo nie potrafisz liczyć bo ostatnio zatrudniają takich co podstawówki nie ukończyli i efekty widoczne na tym forum między innymi o pracy z litości nie wspomnę.

Caddy

A może jak nauczyciele zastrajkujcie haha

Mona
@Caddy

Świetny pomysł ????

morszczuk

moze napiszcie cos o tym indywidulum siarkiewiczu . i lysym z ozo jego (usunięte przez administratora) naucz sie bucu kultury

piankowy baron
@morszczuk

tfuu scierwa.

Czesio
@morszczuk

Pan Rafał s. To bardzo miły człowiek dba o dobro pracowników. Nie wiem co wy chcecie od niego.

@Czesio

Tak jest bardzo miły tak jak miłe są jego "odzywki" ale i tak wolę Pana R. od Łysego XD

Dominika

@Buzz, zgłaszałeś do działu BHP niedogodności związane z temperaturą w miejscu pracy? Pracodawca powinien to naprawić. Piszesz, że prócz wynagrodzenia można dostać premie pracując na akord. Czy są to premie miesięczne czy kwartalne? Czy pracownicy są objęci pakietem socjalnym? Każda informacja będzie ważna.

@Dominika

BHP u nas działa tylko w jedną stronę ,najlepiej idzie im czepianie się ,rozdawanie żółtych i czerwonych kartek ,grzebanie w szafkach i śmietnikach :D, a wodospady płynące przez drogi transportowe w czasie ulewy to im nie przeszkadzają :D

Lilia

Ukrainki po tyg mówią że nie chcą tu pracować. Jedna już zemdlala na hali, ale co się dziwić skoro na hali jest 36 stopni!!! Do tego te ubrania które nie przepuszczaja powietrza. Wszyscy będziemy padac:( i ciekawe kto będzie robił produkcję...

@Lilia

36 stopni na halach , a ludzie którzy nami zarządzają "palą głupa" i nie widzą żadnych problemów :D

Jaro

Ja tam jestem zadowolony z posady handlowca w tej firmie. Dostałem samochód do użytku prywatnego/firmowego z zawsze pełnym bakiem paliwa więc moim nie jeżdżę. Do tego telefon z nielimitowanymi rozmowami i Internetem. Jedyne co w tej pracy robię to wystawiam noty kompletacyjne na towar, którego nawet na oczy nie widziałem. Pensja 5000zł do łapki. Czego chcieć więcej? Nie rozumiem tych robotników...

czerep
@Jaro

aaaaaaaaahahahahahahhahahha You are an idiot :)

Ale się ubawiłam :))

@Jaro

nie rozumiesz tych robotników bo pracujesz w biurze ;) 90% ludzi wypowiadających się na temat to pracownicy z produkcji między innymi i ja :|

Bubu

Odnośnie wycieczek na palarnię jak ktoś tu wspomniał - gdyby pracodawca był normalny to przerwa trwała by 20 minut + dwie 5-minutowe na papierosa, a nie tak, że jesteś uwiązany przy maszynie i nie możesz odejść.

@Bubu

Racja, spróbujcie w 15minut dojść do jadalni, zrobić herbatę, zjeść, odwiedzić wc i wrócić na stanowisko - normalnie jak w mission impossible i jeszcze ten dzwonek XD

Zadowolony Były Euro

Sytuacja w EuroFarmie jest coraz gorsza, nawet wieloletni pracownicy odchodzą bo są w stanie znaleźć sobie lepszą / lepiej płatną pracę. Kierownictwo nawet nie próbuje specjalnie zatrzymywać ludzi, a Pan dyrektor twierdzi, że "Zgierz to nie pustynia i znajdą się inni chętni do pracy" A jak już wspominam o kierownictwie to trzeba przyznać, że to grupa ludzi którzy pracują na tych samych stanowiskach po kilkanaście lat, dobrze się znają i nie boją się o swoje stanowiska, bo Pan Prezes to Ich dobry znajomy. I moim zdaniem w tym tkwi problem tego zakładu - młodzi, ambitni ludzie nie mają możliwości się wykazać i przebić, a stare kierownictwo nie jest nastawione na tak potrzebne w tej firmie zmiany. Wygląda to tak jakby nikt z wyższego szczebla się nie zorientował, że rynek pracy się zmienił w porównaniu z tym co było kilka lat temu.

@Zadowolony Były Euro

Eurofoam zatrzymał się w czasach gdy nie było pracy a wypłata 1700 zł to był rarytas :D

Jakiś ukrainiec

W tej pracy zaczyna wszystko być nie tak... 1. Czemu wózki spalinowe nadal jeżdżą po hali produkcyjnej między ludźmi? 2. Dlaczego nie możemy używać radia skoro ma ono atest wydany przez producenta ? Czy nie większym zagrożeniem jest lecąca woda z dachu na kable podczas opadu ? 3. Czemu chlopaki na tzw. Karuzeli muszą ściągać bloki i pakować z ziemi? 4. Czy ktoś dostał kiedykolwiek od działu bhp lub kierownika tzw. Niebieską kartkę? 5. Dlaczego nowi pracownicy dostają większe pieniądze niż 10-letni ? 6. Czemu w soboty i niedziele zamykane sa na klucz drzwi ewakuacyjne na pss podczas gdy pracuje 3zmiana sobotnia na pst? 7. Dlaczego nie awansuja ludzie młodzi z produkcji tylko przychodzą znajomi znajomych....? 8. Dlaczego z roku na rok sa mniejsze socjale...? 9. DLACZEGO JEST TU CORAZ GORZEJ ???

@Jakiś ukrainiec

Niebieską kartkę? Idź na kogoś donieść gdzie trzeba to dostaniesz.

@Jakiś ukrainiec

cieszę się że i ty widzisz to co się dzieje w eurofoam, a już myślałem że wszyscy inni oślepli :D

Brak

Podobno znowu ludzie masowo się zwalniają?

Dd
@Brak

Skoro nadal firma nie dba o pracowników.. Podwyżek zero, zatrudniają Ukraińców którzy są traktowani lepiej niż Polacy.. Ta firma to jedno wielkie niewolnictwo, zero szacunku w stosunku do pracowników, zarobki są po słabe.. Sprzęty są stare i zużyte.

Dominika
@Dd

Dlaczego sądzisz, że firma nie dba o pracowników? Masz na myśli to, że wynagrodzenie jest zbyt niskie? Wspominasz też, że sprzęt nie jest już najnowszy, może pracodawca planuje wymianę maszyn? Warto zasugerować kierownictwu, że taka zmiana dobrze wpłynie na pracowników.

@Dominika

Haha wymiana maszyn dobrze wpłynie na pracowników. Dobre. Najwyraźniej nie zna Pani realiów panujących w tej firmie. Słaba praca, słaba płaca, zużyty sprzęt... Firma nie stara się w ogóle zatrzymywać pracowników. Ale co ja będę mówił. Znajomy przeniósł się do jednej z firm na Lućmierzu i dostał 3500 netto na wejściu. Godziny pracy i płaca ok. Nie muszę chyba nic więcej pisać. Jak tak dalej pójdzie to w Eurofoamie będą robić tylko Ukraińcy.

@Brak

TAK :D

Piękny

Biedronka proponuje z kolei między innymi karty Multisport, nieoprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe, badania profilaktyczne oraz dofinansowanie sali gimnastycznej, boiska czy basenu dla grupy pracowników. Zatrudnieni w sieci mogą walczyć też o Puchar Biedronki w futbolu oraz siatkówce. Aaa w euro nic tylko na święta

Zenek
@Piękny

Czemu tak?

@Piękny

na święta ale pamiętaj tak że o "wczasach pod gruszą" z roku na rok dają mniej i mniej ale zawsze coś XD

Kitka

Jest jakiś plus, światełko w tunelu... Wreszcie zaczęły się podwyżki wynagrodzeń

@Kitka

Niby gdzie?

@Kitka

Gdzie te podwyżki, dla kogo? Nowi pracownicy owszem do umowy podostawali większe podwyżki a starzy pracownicy od 10 lat nie dostają nic. Czekamy na obiecane 7% ktore mialy byc w styczniu. (usunięte przez administratora) za marne pieniądze. I brak szacunku dla pracowników.

@Andrzej

Niektórzy starzy pracownicy dostali podwyżki w tamtym roku. Ogólnie bardziej opłacalne byłoby zwolnienie i powrót na nowo, lecz na pewno nie jako krajacz, stres, odpowiedzialność, stawka taka sama jak u pakowacza-nie opłacalne. POZDRAWIAM

Johy
@Hugo

Podostawali bo chodzili za tym a ilu krajaczy odeszło? Odeszli w sama porę bo było źle a teraz jest jeszcze gorzej mowa tu 10 kto tam pracuje ten wie o czym mowie

@Johy

musieli dać jakiś "ochłap" bo w obecnej sytuacji nie mieli wyjścia wszędzie na około zarobisz więcej niż w eurofoam :) obecnie pracuje około 9 lat :P i zarabiam więcej niż ludzie ze stażem 15 , 20 lat to chyba jakaś pomyłka :0

Turysta

Ile wynosi na rękę aktualna stawka godzinowa za prace przez agencje pracy "Witek" zastanawiam sie nad podjęciem pracy w ferie

Jurek
@Turysta

Nie sądzę aby zatrudnili cię na dwa tygodnie, w tym czasie nie wiele zdążysz się nauczyć.

@Turysta

e tam zatrudniali już np. na okres wakacyjny pakować paczki i dźwigać to każdy głu.. umie :D

Student

Miałem przyjemność procować w tej firmie na wydziale PSS przez 18 miesięcy na maszynie sbsr za stawke podstawową dostawałem jedynie podwyżki zakładowe. Mimo że miałem zapowiedzianą dodatkowa podwyżkę po egzaminie z obsługi maszyny gdy poczuje sie już na niej pewnie nie prosiłem o nią gdyż jest moim subiektywnym zdaniem jest to najprostsza maszyna wydziału dodatkowo kierownik naszego wydziału idzie ludziom na rękę i z racji preferencji innych osób mogłem pracować na 1 zmianę(popołudniowa) a z relacji innych osób wynikało że stawki to dla niego temat najbardziej drażliwy kwestie dłuższego urlopu (10 dniowego) też nie były problemem wystarczyło tylko porozmawiać o nich z wyprzedzeniem przynajmniej 2 tyg wcześniej po urlopach na żądanie mistrzowie nie mieli żadnych pretensji kierownik nie wyciągał konsekwencji gdy wynikła sytuacja że dni na zadanie wynikło np 5 w roku choć osobiście tego nie sprawdziłem. Kwestia palenia na wydziale PSS jest dość luźna i zdroworozsądkowa o ile niewprawiony pomocnik lub operator może wyjść na 2-3 fajki by wyrobić z normą o tyle wprawieni ludzie na danej maszynie na luzie palą 4 i więcej wydział znajduje sie blisko palarni co pozwala zaoszczędzić dużo czasu a maszyna sbsr jest jej prawie najbliżej.Praca w soboty na wydziale PSS tylko dla chętnych i choć około 2 razy czułem presję by sie zgodzić mam świadomość że odmowa nie stanowiła by problemu. Przerwa 15 min to zdecydowanie za krótko.O nadgodziny na wydziale PSS oraz całym zakładzie od paru miesięcy ciężko przez co wypłaty nie są satysfakcjonujące (chociaż do wysiłku na maszynie sbsr adekwatne). 3 stałych mechaników to fachowcy wysokiej klasy trzymający produkcje w ruchu należy z nimi dobrze żyć i nie poganiać pod presją majstra lub własnych ambicji produkcyjnych zdecydowanie mogą być blokowani przez stawkę niewiele wyższą od pracownika produkcji a tak wielką odpowiedzialnością za wyniki finansowe firmy .Współpracownicy na wydziale w porządku można się sporo pośmiać lub posłuchać zabawnych zmyślonych historii niczym z baśni Andersena służą radą i pomogą gdy musisz wrzucić paczke lub skończą Ci sie papierosy . Pracownicy integruja się np. regularnie grając razem w piłkę lub spożywając razem alkohol po pracy . W toaletach zawsze był papier. Ogólnie polecam pracę na wydziale PSS i zastanawiam sie kim bedzie szczęściarz który zastąpi mnie na maszynie sbsr.

@Student

Ten gosc to jakiś (usunięte przez administratora)

SBSR
@Student

Oj zdenerwowales pare osob ktore do tej pory byly Ci przychylne. Prosze mi wybaczyc lecz musze zwrocic sie bezposrednio do pana "studenta"poniewaz wiele osob moze zostac wprowadzonych w blad po przeczytaniu tego belkotu. Postaram sie byc jak najbardziej OBIEKTYWNYM prostujac studenta (hehe wrocimy do tego pozniej) Wyobraz sobie ze masz kredyt ,dwojke dzieci i samochod. Masz wyobraznie dosc pokazna co udowodniles swoja wypowiedzia wiec nie powinno byc problemu. Wyobraz sobie ze masz rodzine na utrzymaniu i dostajesz wynagrodzenie wlasnie takie jakie Ty otrzymywales bo tego nie wspomniales. Z tego co pamietam to bylo jakies 2000 do reki bez nadgodzin. Moze stowka w kazda strone roznicy. Wyobraz sobie ze ludzie chca w tym kraju godnego wynagrodzenia bez nadgodzin na ktore Ty sie tak chetnie zglaszales czyli soboty i niedziele na druga zmiane. Wyobraz sobie ze ludzie ktorzy maja rodziny wola z nimi spedzac czas ale co Ty o tym mozesz wiedziec prawda? Dlaczego nie dodales ze mechanikiem ktorego tak wychwalales byl Twoj wujaszek? Dlaczego nie dodales ze tak powazna Twoim zdaniem prace w tej chwili wykonuje rowniez Twoj ojciec ktory pewnie teraz wstydzi sie za Ciebie. Jak smiesz smarkaczu umniejszac prace innych ludzi a wychwalac ta ktora wykonuje Twoja rodzina. Uwazasz ze zarobki adekwatne do wykonywanej pracy? Owszem ale tylko w Twoim wypadku poniewaz nawet nie potrafisz poprawnie wymienic nazwy maszyny na ktorej pracowales. SBSR?SERIO? HAHA Kazda maszyna to odpowiedzialnosc i ciezka praca za ktora chcemy otrzymywac godne pieniadze. Nie dodales rowniez ze wrecz blagales zeby profilowac bo jestes tak malo ambitnym i leniwym czlowiekiem ze robiles wszystko by tam pozostac. Jest tylko jedna kwestia ktora jest prawdziwa choc tez nie do konca. Mianowicie chodzi o palenie. Owszem nikt nikogo nie gania ale do niedawna palacy byli wrecz pietnowani i zapisywani u nadzoru ile razy byli. Twoja cala wypowiedz nawet jesli w zamysle Twojego niewielkiego mozgu miala byc ironiczna ,wyszla Ci fatalnie. Jak mozna nie chciec zarabiac wiecej jednoczesnie zglaszajac sie do pracy w weekendy? Chlopie co z Toba nie tak?Na koniec przypne sie do Twojego nick-u. To tak troszke zyczeniowo prawda? Jak na razie jedyna sesja jaka zaliczyles to ta z maczeta na gola klate z Facebooka. Kto wtajemniczony to wie o co chodzi :-) Rowniez i ona tylko Twoim zdaniem byla udana. Prosze mi wybaczyc ale obrazil wiele osob ktore ciezko i uczciwie pracuja. Pozdrawiam.

@SBSR

cała prawda o koledze który miał piękny sen i chciał zostać pielęgniarzem :D

@Student

jak coś to BSR nie SBSR a co do reszty po (usunięte przez administratora)

czesiek

3.200 wypłata ukrainca po miesiącu pracy . jeszcze nagrody im dają po 300 zł . W głowie się nie mieści co się dzieje w tym zakładzie .

@czesiek

świeżo zatrudnieni POLACY 1800 vs UKRAINA 3200 + nagroda..... ,jakaś masakra XD

Ogólnie zakład jest suuuper, nowy sprzęt, bezawaryjny jeśli coś się dzieje mamy swietnych mechaników szkolonych na zachodzie z bogatym cv. Po hali jeżdżą same nowoczesne wózki widłowe elektryczne, spalinowych już dawno nie ma. Zakład dba o zdrowie pracowników. Przełożeni są świetni, wyrozumiali słyszałem że kierownik pss prowadzi indywidualne rozmowy z pracownikami że pyta każdego co słychać jak w domu itp... Mistrzowie ? Super...każdy ma uprawnienia na wózek więc pracują razem z nami, w zakladzie są w roku dwie podwyżki tak jak prezes obiecał:) opieka medyczna szkolenia pomoc w rozwoju wyjazdy szkoleniowe do tadżykistanu no jest tu bosko :) nie zamienię tej pracy na nic i za nic :) aha no i zapomniałam...każdy weekend wolny a soboty są sporadycznie :)

Xx

Dobre tak trzymać. ☺

Gòwniarz

Ha ???? Pogratulować wypowiedzi hahaha

Xxxxx
@Nowy

Asa ha ha. Pozdrawiam ta osobę co to pisala.tam jest koszmar i niepolecam nikomu.ludzie prowadzący mistrzowie. Szczególnie kurdupel co kroil na karuzeli a został mistrzem.Pusty lep ciągle w strachu pampersy chyba nosi ???? współczuję wam ludzie co z nim pracują .POWODZENIA.

Rys

Jest dobrym mistrzem

Nikt
@Xxxxx

Opinia napisała przez kogoś kto pewnie nie potrafi się z nim dogadać... Potwierdzam jest dobrym mistrzem...

@Xxxxx

A z Ciebie pewnie jest wysoki przystojniak?;)Chyba nie taki pusty skoro daje rade..najlatwiej przychodzi ocenianie innych...zacznij od siebie..

@Nikt

Dobry jest na palarni gdzie chodzi z ludźmi co 20 min

NIKT
@anonymous

Haha

@Nowy

haha co za bzdury gadasz to głowa mała, nowoczesny sprzęt ?? dużo maszyn jest tak stara jak moi rodzice :D, bezawaryjne?? a reklamacje bo na płytach jest tak zwana "tralka" to z skąd się biorą ? :D, mechanicy są na prawde świetni w robieniu wpisów że obsługa zrobiona ,rzeczywistość jest taka że w 5 minut obskoczą 10 maszyn ale tylko długopisem :D no z bogatym cv - piekarz był a eurofoam zrobił z niego mechanika :D szkoleni na zachodzie? haha, wózki nowoczesne?- może niektóre do 1 wózka są 3 baterie bo wszystkie rozwalone trzymają po kilka godzin ,spalinowych nie ma? na magazynie 1 spalinowy, na pst znajdzie się kilka spalinowych, na PS sami jeździmy gazowcem... to nie jest spalinowy?, tak zakład dba o zdrowie pracowników?- kiedyś były robione próby wątrobowe i badania krwi teraz nie robią ani jednego ,ani drugiego XD, indywidualne rozmowy? pytają jak w domu? kto takie bzdury pisze? pracuje tu już 9 lat i jakoś nie byłem ani razu na takiej indywidualnej rozmowie no chyba że zostałem wezwany na dywanik żeby opieprz zebrać ,a może się pomyliłem i wcale nie pracuję w eurofoam? :D, co do Mistrzów PS zastrzeżeń nie mam ,nie wiem jak na innych działach, mają uprawnienia ba niektórzy z nich to byli wózkowi :D, tak podwyżki były zgadzam się z tym - ostatni to nawet często ale to pewnie jest spowodowane falą zwalniających się ludzi XD, Ps -opieka medyczna = 0, pomoc w rozwoju = 0, wyjazdy szkoleniowe =0, jest Bosko tylko dla Prezesa i Dyrektora XD, Każdy weekend wolny -zimową porą, Nowy poczekaj tylko na sezon wiosna/lato będziesz wspominał swoje słowa jak miły sen :D, sporadycznie to jest wolny weekend zimą jak roboty nie ma :D brawo brawo.

Dj. Rico

???? ale. .......,

Ciekawe

A pracuje nadal taka młoda dziewczyna w okularach na Lini która podrywa starszych facetów?

Waldus
@Ciekawe

Ta paskuda. Chyba nie pracuje.

Br
@Ciekawe

A która tam nie podrywa :D

@Br

Chyba chciałeś napisać, który,.. Płeć męska w tym zakładzie zdecydowanie przegina. Żarty żartami ale widać niejednokrotnie brak szacunku do kobiet.

Br
@Hugo

Dobrze wiem co chciałem napisać. Nie umniejszając oczywiście winy Panów, ale sam znajdziesz kilka żeńskich przykładów :D

Kierowca

Pracuje nadal ????

@Kierowca

Na Lini pracuje młoda dziewczyna w okularach ale nie zauważyłem żeby podrywala, starszych facetów,.. Poza tym niech każdego interesuje własne życie

Lucynka

To chyba forum odnośnie pracy a nie służące do wpierdzielania się w życie innych.. Co za ludzie.... ????

Eliasz

Co tak cicho nic się nie zmienia czy już blokują co się pisze moje 2 opinię nie pojawiły się co jest !!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofoam Polska - Zgierz

• Jak się pracuje w Eurofoam Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofoam Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofoam Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurofoam Polska?

Kandydaci do pracy w Eurofoam Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurofoam Polska