Eurofoam

Eurofoam
2 3

Opinie o Eurofoam

Grzegorz

@krzaki, co masz dokładnie na myśli? Zachęcam Cię do bardziej merytorycznej opinii, chętnie dowiemy się nowych informacji o firmie Eurofoam! Namawiam osoby związane z firmą Eurofoam do nowych komentarzy w tym wątku, chętnie poznamy obecny rozwój tego pracodawcy oraz kwestie związane z wykonywaniem pracy! Nowe opinie będą tu bardzo pomocne dla innych.

krzaki

firma krzak

Ktoś z Was obecnie pracuje w Eurofoam? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Gulagowiec

Warunki zatrudnienia można powiedzieć coraz gorsze. Pracownicy niezadowoleni , zabrali nawet radio z produkcji . Niewiele zmieniło się od czasów ktore opisała tutaj osoba w 2010r. Osoby opisane praktycznie te same oprócz sekretarki. Kierownictwo szuka dziury w całym oczywiście tylko na produkcji. Szukaja oszczędności w każdy sposób. Nie dość że zarabia sie w tej firmie tylko w weekendy bo podstawa jest marna, niewiele wyższa niz najnizsza krajowa + premia 25%, którą też potrafią zabrać za byle co , to ostatnio pracy w sobotę nie ma wcale bądź kierownik życzy sobie tylko 5 osob + pożal sie Boże mistrz karierowicz ktory jest tutaj doskonale opisany . To jest jakieś nieporozumienie,że on jest na tym stanowisku . podwyżki coroczne 2-4% to jest podwyżka inflacyjna , czyli żadna. Socjal z roku na rok mniejszy o 100 zl !! Niedługo w tej firmie zostaną tylko sami starsi pracownicy.

porto

Witam. Jak warunki zatrudnienia obecnie w tejże firmie? Pracownicy zadowoleni? Socjalka ? Coroczne podwyzki? Pozdro

BYŁY PRACOWNIK

NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY 1000 NA REKE I CZEŚC . NIE LICZA SIE WOGULE Z PRACOWNIKIEM WYKORZYSTUJA LUDZKIE TRAGEDIE NIE PRZYJDZIESZ W SOBOTE DO PRACY TO WYKOPIA CIE NIBY SOBOTA JEST WOLNA ALE JAK JUZ TAM JESTES TO LEPIEJ IDZ NA SOBOTE I WYSŁUCHUJ [usunięte przez moderatora]. TEKSTÓW M[usunięte przez moderatora]. TEN CZŁOWIEK WOGULE POMYLIŁ SWOJE POWOŁANIE OD OCHRONIARZA (CIECIA) NA MAJSTRA , CO CHWILE INNA PRACE CI ZLECA KRECI SIE POD NOGAMI I SZUKA GUZA TEN GOŚĆ NIE WIE WOGÓLE O CO W TYM CHODZI TO TAKI WREDNY TYP ZE JAK PUJDZIESZ ODDAĆ KREW HONOROWO TO CI PREMIE ZABIERZE O ILE CI JĄ PRZYZNA JEDYNE CO DOBRE TO ATMOSFERA WSPÓŁPRACOWNIKÓW SERDECZNYCH KOLEGÓW KTÓRYCH POZDRAWIAM!!!! SEKRETARKA (MUMIA) NIE WIE O CO CHODZI (CZESKI FILM)-JAK ZBIURKA W WOJSKU KTO BYŁ TEN WIE ; ALE NAJMĄDRZEJSZA JEST MYLI DATY I ZWALA WSZYSTKO NA KOMPUTER ZE TO WIRUS ( ALBO NA PRACOWNIKA ZE ZŁE INFORMACJE PODAJE) PRZEZ 5 LAT NIE USUNEŁA GO CIĄGLE ROBI POD GÓRKE BŁEDY W UMOWACH W WYPOWIEDZENIACH ITD. JESLI JAKIES PAPIERY DOSTANIESZ OD NIEJ TO WSZYSTKO ALE WSZYSTKO DOKŁADNIE PRZECZYTAJ 6 RAZY PRZY NIEJ INACZEJ NIE DOCZEKASZ SIĘ POPRAWKI KTÓRA ONA NIE UZNA ZE JEST DO POPRAWY BO PRZECIEZ MUMIA SIE NIE MYLI[usunięte przez moderatora]NIC NIE WSKAZYWAŁO NA TO ZE BEDZIE TAK ŹLE W TEJ FIRMIE NO JESZCZE NIE WSPOMNIALEM O D[usunięte przez moderatora]. COS CI NIE PASUJE IDZ NA ROZMOWE DO POKOJU ZWIERZEŃ D[usunięte przez moderatora] DUZO CHCE ZDZIAŁAĆ ALE NIE WIE JAK (KUMPEL M[usunięte przez moderatora]) WIELKA FIRMA I WIELKI SYF DOBRZE ZE NIE MUSZE PATRZEĆ NA IHC [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Eurofoam - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurofoam