Opinie o IT Support Network Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IT Support Network Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IT Support Network Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT Support Network Sp. z o.o. w Poznań

Judyta

Miałam okazję współpracować z tą firmą. Niestety poziom tego co zaproponowali klientowi oraz późniejsze wywiązywanie się ze zobowiązań to jedna wielka(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Każda pomoc od razu jest wyceniana.

Jak najbardziej polecam. Rewelacyjny kontakt z Panią Darią, która zawsze jest pomocna i dostępna pod telefonem. Zlecenie zostało wykonane bardzo szybko, więc z pewnością będziemy wracać.

Grzegorz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, szybki czas reakcji. Czego chcieć więcej? Polecam z czystym sumieniem

Jarek Nowy wpis

Skorzystałem z usług firmy już dwa razy. Zaskakująco szybko i bardzo solidnie. Czas oczekiwania na wykonanie usługi liczony w godzinach, a nie jak w większości firm - w tygodniach. Bardzo polecam.

Miroslaw Nowy wpis

Nie polecam usług tej firmy. Kontakt utrudniony a wręcz nie możliwy. Usilnie szukałem w internecie jakichkolwiek danych do Pani która namówiła mnie na usługę czego żałuję. Niestety nie ma po nich śladu w internecie za wyjątkiem niepochlebnych opinii. Wystarczy wpisać "opinie o it support Network sp. Z o o". Firma widmo:(

Jan KowalczykNowy wpis

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Dobrochna Pietrzyk Nowy wpis

Sprawna i szybka obsługa. Fachowa pomoc . Gorąco polecam z korzystania usług tej firmy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie IT Support Network Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
Dariusz

Niestety moje zlecenie nie zostało zrealizowane w terminie. Nic nie wskazuje na to aby się to zmieniło. Nie mam jakiejkolwiek możliwości aby skontaktować się z firmą !

Tamara

Bardzo dobra współpraca, super zrozumienie potrzeb klienta, fajny projekt i szybka realizacja. Naprawdę serdecznie polecam.

Firma Budowlana Dom-Bud

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Wszystko wykonane na medal. Będę dalej z nimi współpracować i ich polecać gdzie się da!!!

Krystian Rostkowski

Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo jestem zadowolony z usług, jakie świadczy IT Support Network. Moja strona internetowa, którą dla mnie stworzyli, jest absolutnie oszałamiająca. Ich zespół projektowy wykazał się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Gorąco polecam firmę IT Support Network wszystkim, którzy szukają profesjonalnego partnera do stworzenia swojej strony internetowej.

Stefan

Jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego. Szybka komunikacja i zrozumienie. Obsługa perfekcyjna :)

Malwina Krakowska

Najlepsi informatycy w Poznaniu. Polecam tworzenie stron internetowych z takim teamem.

Łucja

Bardzo polecam firmę, pomimo problemów jakie właścicielka firmy ma z byłym partnerem, który wypisuje kłamstwa w internecie na temat jej firmy, kontakt bardzo dobry i w ekspresowym tempie zostało wykonane moje zlecenie. Wszystko super i jestem bardzo zadowolona na pewno wrócę podobnie jeśli będę potrzebować kiedykolwiek pomocy informatycznej. Pozdrawiam Serdecznie i raz jeszcze dziękuję

Właścicielka firmy

Firma Media Lab oraz Piotr Kudlaszyk szerzą nieprawdziwe opinie na temat mojej firmy oraz rozpowszechniają negatywne opinie na temat mojej firmy (nie będąc nigdy klientami mojej firmy). Nigdy w tej firmie nie pracowałam są to kłamstwa pisane przez firmę Media Lab i Pana Piotra Kudlaszyka. Jest to niestety mój były partner który się mści z powodu naszego rozstania, dodatkowo leczy się psychiatrycznie. Sprawa została zgłoszona na policję KP GRUNWALD POZNAŃ - nr sygnatury SW-48730/24. Przestrzegamy przed współpracą z tą firmą, gdyż Pan Kudlaszyk był już w więzieniu, skazany za liczne(usunięte przez administratora)w tym podszywając się pod fundację i zbierając pieniądze na chore dzieci, jak również za inne (usunięte przez administratora) Wszystkie oszczerstwa jakie ten człowiek szerzy i rozpowiada są nie prawda, nasz prawnik już działa i na pewno nasza firma tego nie zostawi.

Karol Drozd

Wszystkie moje doświadczenia z firmami tworzącymi strony internetowe były raczej średnie, ale firma IT Support Network zmieniła to całkowicie. Ich bezbłędne wykonanie mojej strony www i niesamowite zrozumienie dla moich wymagań sprawiły, że są dla mnie najlepszym wyborem. Jak projekt strony internetowej w Poznaniu to tylko IT Support Network

Salon Kosmetyczny Beauty

Zamówiłam wykonanie strony internetowej mojego gabinetu i wyszło fantastycznie! Pełen profesjonalizm, sprawny kontakt i bezproblemowa realizacja. Szczerze polecam!

RADOSŁAW

Świetny kontakt z firmą IT Support Network, widać że rozumieją potrzeby klienta. Strona została zbudowana wedle przedstawionych wymagań. Polecam i jeśli wystąpi potrzeba skorzystam ponownie.

S.W

Zdecydowanie polecam usługi tej firmy! Zleciłem im przygotowanie strony internetowej dla mojej firmy i jestem zachwycony rezultatem. Profesjonalizm, kreatywność i dokładność w każdym szczególe - to cechy, które ich wyróżniają. Strona działa płynnie, jest estetyczna i funkcjonalna, a kontakt z firmą był bezproblemowy i bardzo pomocny zespół profesjonalistów na każdym etapie projektu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości usług informatycznych związanych z tworzeniem stron internetowych.

Dent-Med

Bardzo polecam współpracę z powyższą firma - przede wszystkim doświadczony zespół znający się na swojej pracy , atrakcyjne ceny, dla stałych klientów duże rabaty, i opiekun który od a do z - wytłumaczy nam krok po kroku jak obsługiwać zamówioną stronę internetową.

Joanna T.

Miałam przyjemność współpracować z firmą, bardzo profesjonalne podejście, świetna komunikacja i przede wszystkim wysoka jakość wykonanego zlecania :)

Bartoszewski

Marcelina-Wwa

Profesjonalna i rzetelna firma. Dobre doradztwo. Polecam każdemu do projektów mniejszych i większych

Zostaw merytoryczną opinię o IT Support Network Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w IT Support Network Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IT Support Network Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IT Support Network Sp. z o.o.?

IT Support Network Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Augustyna Szamarzewskiego 31 lok. 19
    60-551 Poznań

IT Support Network Sp. z o.o.