Opinie o Kandulski w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Kandulski, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kandulski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kandulski w Poznań

Mona Nowy wpis

Cukiernię Kandulski,powinno się omijać szerokim łukiem.Stare,mrożone torty.Rozpadajace się ciasta.Torty na zamówienie przywiezione są czasem 3 dni do przodu.Dużo by tutaj można wymieniać.A szefostwo...brak szacunku do pracownika,wyniosłość,pogarda bije po oczach,zatrudniają najchętniej na umowę zlecenie,płaca najniższa ,za nadgodziny wypłacane po 3miesiącach...masakra,jeszcze trochę i sami będą szukać pracy...

Osoba pracująca kila lat Nowy wpis

Nowe szefostwo to porażka. Zakłamani ludzie, którzy żerują na swoich pracownikach. Przez kilka lat pracy 0 pochwały a same skargi. Szefowa często jak miała zły dzień to chodziła tak długo po sklepie aż czegoś nie znalazła do opierdzielenia. Towar bardzo często przyjeżdżał trefny (a to pleśń się pojawiła, a kierowcy coś spadło itp.) później my jako obsługa musiałyśmy się tłumaczyć klientom. Pół biedy jak podczas porannego wykładania ciasta jakiś defekt rzucił nam się w oko i mogłyśmy odstawić go na tace do zwrotów, ale ciasta na zamówienia gdzie klienci płacą nie małe pieniądze często nie przyjeżdżały lub pracowania wysyłała złe. Na końcu my jako obsługa zganiała najgorsze obelgi od klientów gdzie szefostwo nie reagowało a wręcz dolewało oliwy do ognia kolejnymi zarzutami kierowanymi do nas. Funkcjonowanie tej firmy zatrzymało się na czasach PRL czyli na czasach świetności Cukierni Kandulski gdzie przedsiębiorstwo było prowadzone przez głównego założyciela a nie przez rodzinę, która próbuje wycisnąć ostatni grosz z ciężkiej pracy śp. Pana Wojciecha. Jako była ekspedientka nie polecam pracy w tej firmie nikomu nawet najgorszemu wrogowi. Według mnie firma powinna z pocałowaniem dłoni i nadmiernym szacunkiem traktować Panie, które do teraz tam pracują. Szefostwo nie daje ani bonusów zachęcających do pracy, ani nie prowadzi szkoleń chociażby z parzenia kawy lub sprzedaży gdzie to podstawa w kawiarni. Poznań posiada wiele wspaniałych cukierni mniejszych lub większych, które kłócą się o klienta serwując godne polecenia wyroby za wyrównaną cenę. Kandulski poza swoją drożyzną i słabą jakością nie ma nic do zaoferowania już od paru ładnych lat. Radzę omijać szerokim łukiem to miejsce. Ostatnie słowa kieruje do osób, które nadal tam pracują, tworzycie świetną atmosferę i naprawdę miło się z wami pracowało. Życzę wam jak najlepiej z całego serca a w ramach "pocieszenia" dodam, że karma wraca i do osób kierujących w tej chili firmą pewnie też wróci. Dziękuje

Rozmowa o pracę Nowy wpis
Kandydat

Rozmowa o pracę nie osbyla się. Przyszlam punktualnie na wyznaczoną godzinę, w widelki czasowe. Czekalam pol godziny. W międzyczasie przyszla pani blondynka. Popatrzala na mnie i rozpoczęła rozmowe z pania ubrana w guczi luji witom. Słyszałam, co nieco siedząc jak (usunięte przez administratora) orzy stoliku. Wydawalo mi się, ze owa pani przeprowadza rozmowe o pracę. (usunięte przez administratora) Zamiast przeprowadzic rozmowe z osobą, ktora kwitnie od pol godziny, zostalam zlana. Gdy spieszac sie na inna rozmowe o pracę podziekowalam za rozmowę kasjerce, ta powiedziala: "a, okej"' Poczulam się zlana i to w opór

Nie polecam

Właścicielka rozmawia z potencjalnym kandydatem na pracownika z pogardą. Z góry jest źle nastawiona na współpracę i oferuję prace zawsze w najbardziej oddalonej cukierni niż miejsce zamieszkania danej osoby. Stawka najniższa, umowa zlecenie.

logo firmy Frezer narzędziowy
logo firmy Przedstawiciel Regionalny
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Kandulski - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kandulski