Opinie o 366 Concept s.c. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy 366 Concept s.c.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie 366 Concept s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 366 Concept s.c. w Łódź

Odradzam pracę w tym miejscu. Szefowa osobowość typowo narcystyczna. Wprowadza złą atmosferę w zespole. Zadanie zmienia co chwilę. Po pracy w tym miejscu musisz dojść do siebie miesiącami.

były pracownik Nowy wpis

Zgadzam się 2 ostatnie tygodnie przed zakończeniem umowy to był koszmar. Telefon dzwonił nawet kiedy umowa już nie obowiązywała. Przez zły stan psychiczny po tej pracy odbierałam, a nagrania z groźbami, że została zdradzona tajemnica firmy przeze mnie nadal widnieje w nagraniach z rozmów telefonicznych.

były pracownik Nowy wpis

Jak wygląda sprawa grafiku w 366 Concept s.c.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kinga

Zawsze kwestie dyspozycyjności omawiamy na początku współpracy i dopasowujemy grafik wg potrzeb Pracownika.

@Kinga

A jest jakaś minimalna liczba godzin, którą można na siebie elastycznie przyjąć?

@Aleksandra

Wszystko to kwestia ustalenia na początku współpracy, nie mamy wyznaczonej minimalnej ilości godzin.

@Kinga

Czyli firma nie ponosi jakiś kosztów specjalnych związanych z zatrudnieniem, skoro jest możliwa naprawdę bardzo mała liczba godzin do wzięcia? Bo od zawsze mnie to zastanawiało jak to przy zatrudnieniu wygląda właśnie z punktu widzenia pracodawcy

@Aleksandra

Pani Aleksandro wszystko jest elastyczne. Czynników jest dużo - rodzaj pracy, zadań, czy osoba jest z polecenia czy nie, jakie mamy potrzeby itp. Wszystko ustalamy na początku współpracy. Jeśli dane stanowisko zakłada możliwość mniejszej ilości godzin to taki zapis jest w ogłoszeniu.

Private Nowy wpis

Nie

J.K

Nie polecam tego miejsca głównie ze względu na dyrekcje, która je prowadzi. Niestety wewnątrzfirmowa komunikacja nie istnieje. Wszystko opiera się na braku pomysłu. Główna Osoba decydująca niestety zmienia zdanie jak rękawiczki. Rotacja pracowników jest tez ogromnym problemem. Pokazuje tylko to, że trudno tam zagrzać miejsce jeśli się jest człowiekiem bez syndromu sztokholmskiego. Jeśli chcesz coś robić kreatywnego i czuć, że ktoś zaakceptuje twój projekt to nie tutaj, szukaj dalej.

@J.K

Osobą decydującą nie jest szef a pracownik, który nie bierze udziału w procesie rekrutacji. Osoba ta obawia się osób, ktore mają większe doświadczenie, wykształcenie mu na zagrażają. Szef bez "jaj".

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Czy w 366 Concept s.c. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kinga

Umowy zlecenia są zawierane z osobami wykonującymi zadania dorywczo, w zakresie czasowym, który jest dogodny dla nich. Dla osób zainteresowanych stałą pracą zawierane są inne formy zatrudnienia - umowa o pracę i umowa współpracy.

To ja!
@Kinga

Przecież - cytuję - "Odchodzimy od umów o pracę, została tylko jedna osoba z tym typem umowy, ale i to się zmieni, B2B to przyszłość" ???? to skąd te nagłe zmiany?

Katarzyna
@Kinga

To super ze przestrzegają prawo i nie nadużywają tych zleceń jak wielu pracodawców tylko wykorzystują zgodnie z przeznaczeniem. A na jaki okres są te umowy?

@To ja!

To ja! niestety nie znam przyszłości żadnej formy zatrudnienia lub współpracy przykro mi nie pomogę.

@Katarzyna

Pierwsza umowa jest zawierana na 3 miesiące. Okres kolejnej umowy jest zależny od stopnia wdrożenia pracownika.

@Kinga

Czyli są jakieś standardowe progi norm, które pracownik musi spełnić, co uznajecie za ten "stopień wdrożenia"? A jak wygląda kwestia ewentualnego wypowiedzenia, jest to standardowy miesiąc jak u większości firm?

Nie

Nie. Martw się sam

AW

366 concept skasował bardzo rzeczowy, szczery, krytyczny choć grzeczny komentarz Pani Wiktorii. Wspaniałe maniery dbania o wasz PR firmo! Ręce opadają.

@AW

Pracodawca nie ma możliwości usunięcia żadnego komentarza.

Boo
@AW

Sama prawda

zainteresowany
@Kinga

Coś mi się wydaję, że jednak 366concept miało wpływ na to iż komentarz został usunięty. Patrząc na szereg negatywnych komentarzy.

@zainteresowany

Nie mamy na to wpływu.

@zainteresowany

A może zawierał w sobie coś niezgodnego z regulaminem? Bo jeśli nie to co takiego mniej więcej w nim było? Konstruktywna, negatywna opinia?

AW

Dziękuję za tę opinię pani Wiktorio!

Czy na temat pracy w 366 Concept w Warszawie mogłyby się wypowiedzieć osoby, które tam aktualnie nie pracują, ale pracowały lub brały udział w rekrutacji? Jak ta rekrutacja przebiegła? Jak współpracuje się z właścicielami oraz managerem?

Ada
@Zainteresowany

Pracowałam w 366 Concept 2 lata. Rekrutacja dość wymagająca ale w dobrej atmosferze . Praca ciekawa, jak to w małej firmie dużo wyzwań i dynamicznych zmian, ale mnie się bardzo podobało. Podsumowując- git.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w 366 Concept s.c.?

Jakub

Umowa stała zawierana jest zazwyczaj po zakończeniu okresu próbnego, w toku indywidualnych ustaleń z pracownikiem.

Urszula
@Jakub

A ile mniej więcej trwa taki okres próbny w 366 Concept? Standardowe 3 miesiące czy różnie? Czy przy zmianie umowy z jednej na drugą, zmienia się coś w warunkach zatrudnienia?

@Urszula

@Urszula, zazwyczaj okres próbny trwa trzy miesiące. Zmiana warunków może oczywiście nastąpić, jeśli tak zostało ustalone w trakcie zawierania umowy :)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu 366 Concept s.c.?

Jakub

Należy z powodzeniem przejść rekrutację i wykazać się chęcią do pracy :)

Wiktoria

Rekrutacja przebiegła w bardzo pozytywny sposób. W firmie jest wiele możliwości rozwoju, co bardzo przypadło mi do gustu. Panowała bardzo przyjemna i życzliwa atmosfera.

Wiec tylko umowa b2b wchodzi w grę ?

@Marta

Marto, stosowana jest także wygodniejsza dla wielu osób umowa zlecenie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie 366 Concept s.c.?

Jakub

W firmie preferowana jest umowa typu B2B, a więc dla osób prowadzących działalność. Nie jest to jednak jedyna opcja :)

Katarzyna

Dawno nie pisaliście nic o pracy w 366 Concept. Jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Była jakaś redukcja stanowisk?

@Katarzyna

Zatrudniliśmy w okresie pandemii fantastycznych ludzi!. :) Jedną osobę do Customer Service i jedną do Marketingu.

Kinga

Pracuje w 366 od roku w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Zaoferowane warunki pracy potwierdziły się. Bardzo szybko dostałam awans i od początku mam realny wpływ na kreowanie marki. Współwłaściele zawsze otwarci i z pozytywną energią. Wymagane jest zaangażowanie i profesjonalizm ale to nic dziwnego bo to wymagania każdego pracodawcy. Wynagrodzenie zawsze na czas. Pracują tu rewelacyjni ludzie, więc atmosfera jest bardzo dobra. Bazując na moim doświadczeniu mogę bez obaw polecić pracę w 366 Concept.

Natalia

Cześć Maćku, Twój komentarz pokazał mi mój kolega, szczerząc się do telefonu, pozwól wiec że odpowiem skoro wywołujesz mnie do tablicy, chociaż nie chcę rozdrapywać starych ran. Nie wiem co masz na myśli mówiąc o mojej opinii w każdym zakątku internetu - moja opinia jest w Google, podpisana moim imieniem i nazwiskiem i tak pozostanie. Bonus na koniec współpracy otrzymałam, ponieważ był mi przyznany dużo wcześniej. Pamietam natomiast jak po jednej z naszych rozmów miał on zostać pomniejszony, ponieważ powiedziałam prawdę o tym co myślę o całej tej sytuacji. Więc powiedz Maćku, czy powinnam była po raz kolejny przyjść na poważną rozmowę i stracić więcej? Ponadto przypominam o tym co się działo w Lutym - usłyszałam i zobaczyłam zupełnie coś innego niż mówiłeś, absolutnie straciłam do Was zaufanie, ten miesiąc był dla mnie niezmiernie ciężki - ot zwieńczenie naszej całej współpracy. Rozstaliśmy się ponad rok temu a ja nadal jeszcze wracam do siebie - fizycznie i psychicznie. Każdy popełnia błędy, ale są rzeczy których nie powinno robić się pracownikom - dobrze wiesz o czym i o kim mówię. Cieszę się że idziecie do przodu, ale chyba nie jest do końca prawdą to, że pracownicy są zachwyceni - widziałam opinię Anny która chyba u Was pracowała. Moja opinia również ma trochę ,łapek, w górę, wiec nie ma po co (po raz n-ty) kłamać, ludzie byli/są niezadowoleni. Bardzo Was proszę, szanujcie pracowników, mieliście bardzo fajny i oddany Team. W pracy spędzamy dużą część życia, a stres i inne przykre sytuacje mogą zdecydowanie pogorszyć nasze samopoczucie. Niestety czasem poważnie. Powiedzmy, że czas zaleczy rany, ja na szczęście zdążyłam otrzymać opiekę lekarską na czas. Teraz jestem w firmie która mnie docenia, gdzie nie boję się powiedzieć co mam na myśli bo ktoś mnie w coś wrobi albo zabierze mi moją zasłużoną premię - a co najważniejsze mam spokój, czas i pieniądze żeby w końcu żyć.

Judyta

Na czym według was polegał nieprofesjonalim przełożonych bo coś tu o tym pisaliście

Zainteresowana

Czy oferuje cie umowę o pracę? Zastanawiałam się nad aplikacja i nigdzie mogłam doczytać jaką umowę oferuje cie.

Marcel

Pewnie wystarczy być dobrym pracownikiem a wszystkie narzekania by zginęły!!

Ludek

Najgorzej jak ktoś ma pod górę do pracy to wszystko jest nie tak! W pracy trzeba pracować i tyle w temacie.

Wspolwlasciciel
@Ludek

Kazdy ma inne podejscie do pracy i inne oczekiwania. Staramy sie ich sluchac i dostosowywac obowiazki i podejscie do kazdego z pracownikow. Na pewno jednak od kazdego wymagamy profesjonalizmu, zaangazowania i odpowiedzialnosci za swoje obowiazki. Po prostu chcemy razem z calym zespolem rozwijac skrzydla :)

B
@Wspolwlasciciel

Jeżeli wymagacie od pracownika profesjonalizmu, zaangażowania i odpowiedzialności to proszę zacznijcie od siebie, praca z wami była niezmiernie ciężka z braku tych cech w waszym zachowaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o 366 Concept s.c. - Łódź

• Jak się pracuje w 366 Concept s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy 366 Concept s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 366 Concept s.c.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 366 Concept s.c.?

Kandydaci do pracy w 366 Concept s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

366 Concept s.c.