Opinie o 366 Concept s.c. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy 366 Concept s.c., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie 366 Concept s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 366 Concept s.c. w Łódź

Kinga

Pracuje w 366 od roku w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Zaoferowane warunki pracy potwierdziły się. Bardzo szybko dostałam awans i od początku mam realny wpływ na kreowanie marki. Współwłaściele zawsze otwarci i z pozytywną energią. Wymagane jest zaangażowanie i profesjonalizm ale to nic dziwnego bo to wymagania każdego pracodawcy. Wynagrodzenie zawsze na czas. Pracują tu rewelacyjni ludzie, więc atmosfera jest bardzo dobra. Bazując na moim doświadczeniu mogę bez obaw polecić pracę w 366 Concept.

Pytanie Nowy wpis

Czy w 366 Concept s.c. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kinga Nowy wpis
@Pytanie

Umowy zlecenia są zawierane z osobami wykonującymi zadania dorywczo, w zakresie czasowym, który jest dogodny dla nich. Dla osób zainteresowanych stałą pracą zawierane są inne formy zatrudnienia - umowa o pracę i umowa współpracy.

To ja! Nowy wpis
@Kinga

Przecież - cytuję - "Odchodzimy od umów o pracę, została tylko jedna osoba z tym typem umowy, ale i to się zmieni, B2B to przyszłość" ???? to skąd te nagłe zmiany?

AW Nowy wpis
Klient

366 concept skasował bardzo rzeczowy, szczery, krytyczny choć grzeczny komentarz Pani Wiktorii. Wspaniałe maniery dbania o wasz PR firmo! Ręce opadają.

AW
Kandydat

Dziękuję za tę opinię pani Wiktorio!

Zainteresowany
Kandydat

Czy na temat pracy w 366 Concept w Warszawie mogłyby się wypowiedzieć osoby, które tam aktualnie nie pracują, ale pracowały lub brały udział w rekrutacji? Jak ta rekrutacja przebiegła? Jak współpracuje się z właścicielami oraz managerem?

Ada
@Zainteresowany

Pracowałam w 366 Concept 2 lata. Rekrutacja dość wymagająca ale w dobrej atmosferze . Praca ciekawa, jak to w małej firmie dużo wyzwań i dynamicznych zmian, ale mnie się bardzo podobało. Podsumowując- git.

logo firmy REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
logo firmy OPERATOR WTRYSKAREK
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w 366 Concept s.c.?

@Pytanie

Umowa stała zawierana jest zazwyczaj po zakończeniu okresu próbnego, w toku indywidualnych ustaleń z pracownikiem.

Urszula
@Jakub

A ile mniej więcej trwa taki okres próbny w 366 Concept? Standardowe 3 miesiące czy różnie? Czy przy zmianie umowy z jednej na drugą, zmienia się coś w warunkach zatrudnienia?

@Urszula

@Urszula, zazwyczaj okres próbny trwa trzy miesiące. Zmiana warunków może oczywiście nastąpić, jeśli tak zostało ustalone w trakcie zawierania umowy :)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu 366 Concept s.c.?

@Pytanie

Należy z powodzeniem przejść rekrutację i wykazać się chęcią do pracy :)

Wiktoria

Rekrutacja przebiegła w bardzo pozytywny sposób. W firmie jest wiele możliwości rozwoju, co bardzo przypadło mi do gustu. Panowała bardzo przyjemna i życzliwa atmosfera.

Marta

Wiec tylko umowa b2b wchodzi w grę ?

@Marta

Marto, stosowana jest także wygodniejsza dla wielu osób umowa zlecenie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie 366 Concept s.c.?

@Pytanie

W firmie preferowana jest umowa typu B2B, a więc dla osób prowadzących działalność. Nie jest to jednak jedyna opcja :)

Katarzyna

Dawno nie pisaliście nic o pracy w 366 Concept. Jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Była jakaś redukcja stanowisk?

@Katarzyna

Zatrudniliśmy w okresie pandemii fantastycznych ludzi!. :) Jedną osobę do Customer Service i jedną do Marketingu.

Natalia

Cześć Maćku, Twój komentarz pokazał mi mój kolega, szczerząc się do telefonu, pozwól wiec że odpowiem skoro wywołujesz mnie do tablicy, chociaż nie chcę rozdrapywać starych ran. Nie wiem co masz na myśli mówiąc o mojej opinii w każdym zakątku internetu - moja opinia jest w Google, podpisana moim imieniem i nazwiskiem i tak pozostanie. Bonus na koniec współpracy otrzymałam, ponieważ był mi przyznany dużo wcześniej. Pamietam natomiast jak po jednej z naszych rozmów miał on zostać pomniejszony, ponieważ powiedziałam prawdę o tym co myślę o całej tej sytuacji. Więc powiedz Maćku, czy powinnam była po raz kolejny przyjść na poważną rozmowę i stracić więcej? Ponadto przypominam o tym co się działo w Lutym - usłyszałam i zobaczyłam zupełnie coś innego niż mówiłeś, absolutnie straciłam do Was zaufanie, ten miesiąc był dla mnie niezmiernie ciężki - ot zwieńczenie naszej całej współpracy. Rozstaliśmy się ponad rok temu a ja nadal jeszcze wracam do siebie - fizycznie i psychicznie. Każdy popełnia błędy, ale są rzeczy których nie powinno robić się pracownikom - dobrze wiesz o czym i o kim mówię. Cieszę się że idziecie do przodu, ale chyba nie jest do końca prawdą to, że pracownicy są zachwyceni - widziałam opinię Anny która chyba u Was pracowała. Moja opinia również ma trochę ,łapek, w górę, wiec nie ma po co (po raz n-ty) kłamać, ludzie byli/są niezadowoleni. Bardzo Was proszę, szanujcie pracowników, mieliście bardzo fajny i oddany Team. W pracy spędzamy dużą część życia, a stres i inne przykre sytuacje mogą zdecydowanie pogorszyć nasze samopoczucie. Niestety czasem poważnie. Powiedzmy, że czas zaleczy rany, ja na szczęście zdążyłam otrzymać opiekę lekarską na czas. Teraz jestem w firmie która mnie docenia, gdzie nie boję się powiedzieć co mam na myśli bo ktoś mnie w coś wrobi albo zabierze mi moją zasłużoną premię - a co najważniejsze mam spokój, czas i pieniądze żeby w końcu żyć.

Judyta

Na czym według was polegał nieprofesjonalim przełożonych bo coś tu o tym pisaliście

Zainteresowana

Czy oferuje cie umowę o pracę? Zastanawiałam się nad aplikacja i nigdzie mogłam doczytać jaką umowę oferuje cie.

Marcel

Pewnie wystarczy być dobrym pracownikiem a wszystkie narzekania by zginęły!!

Ludek

Najgorzej jak ktoś ma pod górę do pracy to wszystko jest nie tak! W pracy trzeba pracować i tyle w temacie.

Wspolwlasciciel
@Ludek

Kazdy ma inne podejscie do pracy i inne oczekiwania. Staramy sie ich sluchac i dostosowywac obowiazki i podejscie do kazdego z pracownikow. Na pewno jednak od kazdego wymagamy profesjonalizmu, zaangazowania i odpowiedzialnosci za swoje obowiazki. Po prostu chcemy razem z calym zespolem rozwijac skrzydla :)

B
@Wspolwlasciciel

Jeżeli wymagacie od pracownika profesjonalizmu, zaangażowania i odpowiedzialności to proszę zacznijcie od siebie, praca z wami była niezmiernie ciężka z braku tych cech w waszym zachowaniu.

Żal

Szczerze odradzam. Z 5 obowiązków szybko zrobi się 50, 'obowiązkowe' nadgodziny, wchodzenie butami w życie pracownika, telefony po godzinach pracy. Wieczne pretensje, kombinacje i próby pojechania po ambicji. Żadnej umowy o pracę, stawka niska. Opinii na razie brak bo ludziom chyba brak słów na ich zachowanie.

Wspolwlasciciel
@Żal

Natalio, dziekuje za Twoja opinie. Nie omieszkalas sie nia podzielic wszedzie w internecie. Szkoda tylko, ze nie podzielilas sie nia z nami osobiscie, kiedy rozstawalismy sie i otrzymalas od nas jeszcze bonus na zakonczenie wspolpracy. Na pewno jako mloda firma popelnialismy wiele bledow. Nie da sie od poczatku umiec wszystkiego:) Ale uczymy sie i poprawiamy, zawsze otwarci na konstruktywna krytyke. Teraz biuro jest w Warszawie, mamy wielu nowych pracownikow, zachwyconych, ze moga wspoltworzyc polska marke meblowa, ktora podbija Europe. Jezdza z nami na targi, odwiedzaja klientow w Europie i Polsce, kreuja nasza marke i jej wartosci. Niezmiennie wynagrodzenia + dodatkowe benefity sa regularne i na czas. Wyciagnelismy wnioski. Mam nadzieje, ze Tobie tez sie ulozylo. Pozdrawiam, Maciek Cypryk

Zostaw merytoryczną opinię o 366 Concept s.c. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

366 Concept s.c.