Opinie o Iness Hotel w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Iness Hotel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Iness Hotel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iness Hotel w Łódź

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Iness Hotel. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 14 września.

@XYZ

Witam co do atmosfery w pracy zdania są podzielone Jest tam klika nie doksztalconych osób które mają przerost egooo Do tego mam wrażenie że jest tam (usunięte przez administratora) Jak by Panie które mam na myśli to przeczytały i nie zrozumiały Proszę sprawdzić co to (usunięte przez administratora)Pozdrawiam a pracy w tym miejscu nie polecam

Jaka jest umowa w firmie Iness Hotel? Wiecie, czy jako Recepcjonistka zatrudniają na umowę zlecenie?

Olcia Nowy wpis

Większość osób jest na umowę o pracę ale są też osoby na zleceniu np ja bo tak wolę.

Czy Iness Hotel organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

JA Nowy wpis

Cały wrzesien są przerowadzane szkolenia.

Kotlet Nowy wpis

Są prowadzone szkolenia akurat wtedy gdy jest najwięcej pracy.

Ciekawe

Skąd bierze się problem, że co kilka miesięcy poszukują nowego kierownika recepcji na(usunięte przez administratora)? Jakieś problemy?

@Ciekawe

Ja bardzo chętnie odpowiem kierownik ma się podporządkować świętej 3-cy mimo ich braku profesjonalizmu Bo niestety Panie nie posiadają odpowiedniej wiedzy i wykształcenia Dlatego jeśli masz inna pracę nie rezygnuj z niej bo nie warto Popracujesz 3miesiace na okresie próbnym i usłyszysz ze nie spelniasz ich oczekiwań Czyli masz być chłopcem do bicia siedzieć cicho na tym polega funkcja kierownik recepcji Pozdraeiam

XYZ

Tak ale tylko jak jesteś fajna uśmiechniętą i bezkonfliktową osoba. Bo mamy tu fajną atmosferę pracy i nie chcemy by ktoś ją zaburzał 8⁠-⁠):⁠-⁠O Mieliśmy wigilię z prezentami i wyjazd trzydniowy integracyjny. Podejście do wielu spraw i tematów bardzo rozsądny. Mamy jedzonko i karty Multisport by zbytnio nie przytyć ;)

Danuta
@XYZ

o az 3 dniowy wyjazd? a mozesz napisac gdzie? wszystko pokrywał pracodawca?

@XYZ

Rozmowę kwalifikacyjną w Iness Hotel masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierownik recepcji hotelu?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Iness Hotel?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Iness Hotel rekrutuje na stanowisko Kierownik Recepcji. Może ktoś planuje aplikować?

xdddd

Moga sprobowac, bo akurat szukaja osoby, ktora nauczy ich prowadzenia hotelu + restauracji :D A potem zdziwienie, ze ludzie odchodza, WOW :D I jeszcze to ogloszenie obiecujace obfite benefity, lol. Ci ludzie naprawde maja duze ego :D

hahaa

prosze uwazac na ogloszenia pracy tego hotelu, poniewaz to co przedstawiaja w ich "pieknym" ogloszeniu nie ma pokrycia w rzeczywistosci. aplikujesz na stanowisko, które okazuje sie, ze jednak nie jest im niepotrzebne. na dodatek jeszcze te opisy co oferuja, gdy tam sie zatrudnisz... smiech na sali

Edyta
@hahaa

Możesz napisać konkretnie na jakie stanowisko aplikowałeś a jakie obowiązki miałeś wykonywać? Jak tłumaczyli się z tych rozbieżności?

think

Jezeli jestes znajomym znajomych lub rodzina to prace masz gwarantowana. Remont w hotelu nie zakryje balaganu jaki tam panuje ;)

L.

Chciałabym pozdrowić wszystkich pracowników Hotela Iness, którzy tworzą wspaniałą atmosferę w pracy. Dziękuję Wam za spędzony wspólnie czas oraz pomoc, wyrozumiałość i cierpliwość, którą mnie obdarzono. Życzę również powodzenia wszystkim.

@L.

Buziaki dla Ciebie L.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie.

XYZ

Zależy od pracownika umowa lub zlecenie

@XYZ

Po roku zmieniło Ci się zdanie czy firma wprowadziła zmiany odnośnie tego?

@Małgorzata

Nowy pracodawca nie widzi problemu by z dobrymi pracownikami zawierac umowy o pracę. Udostepniaja teraz nawet bezpłatnie część pokoi uchodźom.

@XYZ

Ciekawa jestem czy po takim czasie dalej to udostępnianie pokoi trwa? A może zostali tu także zatrudnieni? Jakie warunki pracy mogliby tu mieć?

Oko

Byłem w Iness dwa dni i gołym okiem widać jak kobietki tam tyrają,jedna osoba na kuchni dwoiła się żeby każdemu dogodzić w kwestii śniadania,milutki lecz smutny uśmiech jak nie ma pomocy.Przelozona też nie pomogła wręcz odwrotnie.Panuje bardzo napięta atmosfera.Widac że są braki w personelu pytanie dlaczego.Hotel ogólnie przyjemny wymaga odnowienia,wrócę tam jeszcze żeby zobaczyć czy poszło na plus.Czytalem opinie pracowników więc mogę jedynie powiedzieć że to ludzie tworza miejsce i warto i nich dbać.Do zobaczenia.Darek.

@Oko

Chwilowo jest duży chaos, stary właściciel hotelu sprzedał hotel (z dużym bagażem problemów) nowym właścicielom.

@.

Powodem sprzedaży był efekt pandemii? :/ No to ciekawa jestem nowych opinii w przyszłości odnośnie nowego szefostwa.

Czy w Iness Hotel zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Tak chodź nie ma jednej zasady

Przykro się patrzy na wyzysk pracownika jaki tam panuje. Robione jest wszystko, żeby zaoszczędzić kosztem pracownika. Pracodawca potrzebuje kogoś na cztery stanowiska jednocześnie, a płaci za jedno (i to marne grosze). Atmosfera od zawsze napięta, gdy ktoś nie ma humoru to swoje frustracje przelewa na drugą osobę. Potrafią wmówić Ci dosłownie wszystko byleby nie przyznać się do błędu jaki popełnili. Tyrasz jak (usunięte przez administratora) a na koniec nie usłyszysz nawet słowa „dziękuję”. Po każdym kolejnym dniu pracy wychodzisz zmęczony psychicznie i fizycznie, można powiedzieć, że wyczerpany. Nikt tam nie docenia pracownika, bardzo toksyczne środowisko, o którym można napisać książkę, ale człowiek ten rozdział w życiu chce jak najszybciej zapomnieć, a nie opisywać. Jeśli człowiek ma do siebie szacunek to nie będzie tam pracował.

@:(

Myślę, że ten wyzysk związany był z faktem, iż zmieniała się osoba zarządzająca hotelem i cześć ludzi odeszła wraz z zarządcą. Ci którzy pozostali musieli ogarnąć wszystko. Kwestia paru miesięcy jak nowy zarządzający obsadzi stanowiska.

@:(

Niestety to prawda. Zdarzało się, że pracowało się lub pracuje po 13/14 a nawet 15h. Zdecydowanie za często jest fakt, że dziewczyny z kuchni lecą na pokoje, gdzie osoba z wyższego szczebla jest zdziwiona, iż pokoje są brudne, bo jak posprzątać 2 piętra hotelu w 5h? A już nie wspominając o recepcji, której nie ma, bo musi zasuwać jako kelner a ludzie czekają na zameldowanie do pokoi.

Pracujesz w hotelu i jesteś jednocześnie kelnerem, pokojową, kucharzem. Nie polecam, atmosfera pracy jest napięta, wmawiają kłamstwa oraz jest kompletny brak przyuczenia do pracy. Wszystko musisz umieć na już, jeśli nie, to slyszysz komentarze, że to twoja wina, że tego nie wiesz. Skąd ta osoba ma wiedzieć, kiedy nikt nic nie powie, albo nikogo to nie obchodzi, co masz robić. Nawet kierownictwo nie obchodzi, co dzieje się z pracownikami, nie dbają o atmosferę, wolą obrzucić kogoś wina niż sami przyznać się do czegoś, o czym zapomnieli. No i ciągłe docinki, dąsanie się pań. Przykro mi, ale ten hotel to żart. Robią wszystko, aby zaoszczędzić kosztem pracownika.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Iness Hotel?

Nie

@Odpowiedź dlaczego niezbyt zadowoleni?

@Marta

Praca na recepcji, umowa na zlecenie miała być na 3 miesiące, potem o pracę. 6 miesiąc się kończy umowy dalej nie ma "przez obecną sytuację". Umowa jest na pracę na recepcji, a recepcja musi robić jeszcze dodatkowo za kelnerstwo, czasem pozmywac, zamiatac itp. Ogólna atmosfera średnia, nie ma większego szacunku do pracownika.

Bąbel
@XYZ

Ludzie dajcie sobie spokój z tą robotą. Nie psujcie rynku pracy. Czy naprawdę jesteście tak mało ambitni żeby godzić się na takie warunki pracy?

@Bąbel

Już praca zmieniona ????

Bąbel
@XYZ

Gratuluję . Napewno się znamy . Wszystkiego dobrego w nowym miejscu pracy .

Agnes

Byłam na rozmowie na stanowisko recepcjonistki - Pani zaproponowała pracę na najniższą krajową, 14 zł za godzinę, umowa zlecenie na 3 miesiące. Recepcja dodatkowo musi wyrobić książeczki sanepidowskie, bo trzeba pomagać na śniadaniach, bo tu cyt. "tniemy koszty".

Bartek

Rzadko bywacie na forum bo dobrze się pracuje i jesteście ogólnie zadowoleni?

Odpowiedź
@Bartek

Ogólnie, raczej niezbyt zadowoleni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Iness Hotel? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odpowiedź

Auto służbowe- niee.

Ada

Jak komuś się nie chce pracować to krytykuje innych stanowisko inspektora wymaga kontroli i odpowiedzialności

Zostaw merytoryczną opinię o Iness Hotel - Łódź

• Jak się pracuje w Iness Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Iness Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iness Hotel?

Iness Hotel
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wróblewskiego 19/23
    93-578 Łódź
  • NIP: 8181717762

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042