Iness Hotel

Łódź

Opinie o Iness Hotel

Weronika

Dokladnie ja takze jestem ciekawa co do zarobkow etc.

beti

witam, czy ktoś z obecnie lub niedawno pracujących w tym hotelu osób może podzielić się opinią dotyczącą tej pracy? zarobki, atmosfera, zasady pracy, na co zwracać uwagę, na co uważać?będę wdzięczna za opinie.

julia345

ja pracowalam z olka w campanioli prawie 4 lata tez byla pokojowa potwierdzam to straszne babsko wyzej s.... niz d.... ma

niusia282

pracowalam tam jako pokojowa atmoswera miedzy dziewczynami byla dodra jedynie ta pani inspektor ola jest nie do wytrzymania traktuje ludzi jak w obozie pracy nawet jak sie starasz zawsze cos znajdzie jakies smieszne kropeczki traktuje ludzi jak smieci a sama nie odroznia przescieradla od poszwy niewiem za co ona dostaje pieniadze bo faktycznie nic nie robioprocz procia geby mojm zdaniem pani dorota powinna zostac tam kierowniczka bo olka nie dorasta jej do piet

k.k.

porażka porażka jeszcze raz porażka tyle mam do powiedzenia

tragedia pracowałam w tym hotelu 3 lata zmarnowany czas(usunięte przez administratora)

A.

Zarobki śmieszne, mniejsze niż minimalna krajowa po odjęciu ZUS... Jak pracownik ma dobrze pracować skoro ma taką pensję? W dodatku pracuje w syst 12 godz...

praxownik

tragedia i jeszcze raz tragedia ,nie polecam nikomu pracowałam 1,5 roku rejestracja na najniższą krajową zero szacunku dla pracownika jednym zadaniem jeden wielki przekręt nie polecam nikomu porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

człowieku o czym ty piszesz ja tam pracuje prawie 2 lata i o Tobie nie slyszałam. Ludzie są OK to sie zgodze ale dyrekcja???? i warunki pracy???? Wydaje mi się że lepiej jak by nadal szwalnie prowadzili a nie biorą sie za cos o czym nie mają pojecia......

Zostaw opinię o Iness Hotel - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iness Hotel