Opinie o Iness Hotel w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Iness Hotel, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Iness Hotel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iness Hotel w Łódź

Marta

@Odpowiedź dlaczego niezbyt zadowoleni?

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Iness Hotel w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Marta

@Odpowiedź dlaczego niezbyt zadowoleni?

XYZ
@Marta

Praca na recepcji, umowa na zlecenie miała być na 3 miesiące, potem o pracę. 6 miesiąc się kończy umowy dalej nie ma "przez obecną sytuację". Umowa jest na pracę na recepcji, a recepcja musi robić jeszcze dodatkowo za kelnerstwo, czasem pozmywac, zamiatac itp. Ogólna atmosfera średnia, nie ma większego szacunku do pracownika.

Bąbel Nowy wpis
@XYZ

Ludzie dajcie sobie spokój z tą robotą. Nie psujcie rynku pracy. Czy naprawdę jesteście tak mało ambitni żeby godzić się na takie warunki pracy?

XYZ Nowy wpis
@Bąbel

Już praca zmieniona ????

Bąbel Nowy wpis
@XYZ

Gratuluję . Napewno się znamy . Wszystkiego dobrego w nowym miejscu pracy .

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

XYZ
@Pytanie

Nie.

Agnes
Kandydat

Byłam na rozmowie na stanowisko recepcjonistki - Pani zaproponowała pracę na najniższą krajową, 14 zł za godzinę, umowa zlecenie na 3 miesiące. Recepcja dodatkowo musi wyrobić książeczki sanepidowskie, bo trzeba pomagać na śniadaniach, bo tu cyt. "tniemy koszty".

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bartek

Rzadko bywacie na forum bo dobrze się pracuje i jesteście ogólnie zadowoleni?

Odpowiedź
@Bartek

Ogólnie, raczej niezbyt zadowoleni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Iness Hotel? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odpowiedź
@Pytanie

Auto służbowe- niee.

Ada

Jak komuś się nie chce pracować to krytykuje innych stanowisko inspektora wymaga kontroli i odpowiedzialności

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Iness Hotel? Twoja opinia może okazać się ważna.

Chętny do pracy

Podpowiedzcie jak pracuje się w hotelu. Czy potrzebujecie pracowników?

Weronika

Dokladnie ja takze jestem ciekawa co do zarobkow etc.

beti

witam, czy ktoś z obecnie lub niedawno pracujących w tym hotelu osób może podzielić się opinią dotyczącą tej pracy? zarobki, atmosfera, zasady pracy, na co zwracać uwagę, na co uważać?będę wdzięczna za opinie.

julia345

ja pracowalam z olka w campanioli prawie 4 lata tez byla pokojowa potwierdzam to straszne babsko wyzej s.... niz d.... ma

niusia282

pracowalam tam jako pokojowa atmoswera miedzy dziewczynami byla dodra jedynie ta pani inspektor ola jest nie do wytrzymania traktuje ludzi jak w obozie pracy nawet jak sie starasz zawsze cos znajdzie jakies smieszne kropeczki traktuje ludzi jak smieci a sama nie odroznia przescieradla od poszwy niewiem za co ona dostaje pieniadze bo faktycznie nic nie robioprocz procia geby mojm zdaniem pani dorota powinna zostac tam kierowniczka bo olka nie dorasta jej do piet

k.k.

porażka porażka jeszcze raz porażka tyle mam do powiedzenia

tragedia pracowałam w tym hotelu 3 lata zmarnowany czas(usunięte przez administratora)

A.

Zarobki śmieszne, mniejsze niż minimalna krajowa po odjęciu ZUS... Jak pracownik ma dobrze pracować skoro ma taką pensję? W dodatku pracuje w syst 12 godz...

praxownik

tragedia i jeszcze raz tragedia ,nie polecam nikomu pracowałam 1,5 roku rejestracja na najniższą krajową zero szacunku dla pracownika jednym zadaniem jeden wielki przekręt nie polecam nikomu porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

człowieku o czym ty piszesz ja tam pracuje prawie 2 lata i o Tobie nie slyszałam. Ludzie są OK to sie zgodze ale dyrekcja???? i warunki pracy???? Wydaje mi się że lepiej jak by nadal szwalnie prowadzili a nie biorą sie za cos o czym nie mają pojecia......

Zostaw merytoryczną opinię o Iness Hotel - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iness Hotel
1/5 Na podstawie 1 ocen.