Opinie o Marianna Różańska Mar-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Marianna Różańska Mar-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Marianna Różańska Mar-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marianna Różańska Mar-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Łódź

Paweł Nowy wpis

Można ubiegać się o prace zdalna ?

1
Arkadiusz Nowy wpis
Pracownik
 Problem

Omijac te firme jak najszerszym lukiem, chociazby przez Wladyslawowo. Szara strefa, marne pieniadze. A szefostwo i kierownictwo... Coz.. Bez sensu pisac. Omijajcie!

Maniek Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Arkadiusz

Arku powiedz mi długo tam pracowałeś?? Teraz ja byłem unich 4 l temu krótko faktycznie szef wszech wierzący pajac i faktycznie mogłeś być na dziewiarni a na drugi dzień na szwalni np u jego synka. Praca była zmianowa po 12h wtedy

Pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Firma wykorzystująca ludzi jak roboty. Masz milczeć i wykonywać pracę przez 10 godzin dziennie za 11zł.na h. Atmosfera tragiczna.Wykonujesz wszystko. Możesz być na dziewiarni za chwilę sprzataczką A za chwilę będziesz ładować tira. A i tak usłyszysz że nic nie umiesz. Ale wszystko wie Prezes. Co prawda słoma mu z butów wystaje ale jest wszechwiedzący. Ludzie w firmie zmieniają sìę jak skarpetki. Żadnych szkoleń rozmów. Połowa pracowników bez umów. Po prostu PRL.

1
Pracownik

Nie warto zastanawiać się nad pracą w tej firmie. Jeśli nie jesteś z rodziny, to nie będą Cie szanować. Przychodzisz do pracy i okazuje się, że nie ma Twojego miejsca pracy, przez kilka tygodni nie masz narzędzi do pracy, a jakakolwiek rozmowa kończy się "no trzeba załatwić", "no trzeba naprawić". Zero szacunku do człowieka i tylko kłamstwa. Nie warto poświęcić tej firmie nawet 5 minut.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Administrator

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne wieści odnośnie pracy i warunków zatrudnienia w firmie Marianna Różańska Mar-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w miejscowości Łódź!

Zostaw merytoryczną opinię o Marianna Różańska Mar-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Marianna Różańska Mar-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Brukowa 20
  91-341 Łódź
 • NIP: 7260010453 REGON: 470767789
Marianna Różańska Mar-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe