Opinie o Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk w Sulęcinek środy wielkopolskiej

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk w Sulęcinek środy wielkopolskiej

Na jakie wsparcie w Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Lukas Nowy wpis

Polecam !!! Oferta dobrana pod moje oczekiwania i kwalifikacje na miejscu się okazało, że jest wszystko lepiej niż się spodziewałem. Jechałem z Polski dostałem umowę skierowania, dzięki której byłem dużo spokojniejszy, że mnie Niemcy nie zawrócą albo na miejscu w Holandii się okaże, że nie ma firmy nie ma pracy nie ma człowieka, tylko środek lasu lub pola. Bo taki pech mnie spotkał w zeszłym roku. Kontakt cały czas z Panem Waldemarem bez problemu wiele merytorycznej wiedzy i podpowiedzi z jego strony.

Kostek Nowy wpis

Domyślam się że Pan działa sam?

Adam Nowy wpis

Nie polecam tego człowieka jako agenta pracy, kontakt utrudniony, mało konkretów i ciągle zmiany dotyczące pracy oraz zakwaterowania jeszcze przed jej zaczęciem doprowadziły do zakończenia współpracy zanim się jeszcze zaczęła

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Wudezet

Nikomu nie polecam tej pseudo firmy. Przyjmą każdego, obyś podpisał elektroniczna umowę- zgarniają swoją dole i do widzenia. "Miły Pan" przez telefon obiecuję złote góry, które nie pokrywają się w ogóle z tym co się zastaje na miejscu. Kontakt za granicą ogranicza się do minimum, w odpowiedzi na pytanie o słabe warunki mieszkaniowe i brak pracy usłyszałem, że nie mają czasu itp. Przejechałem się na tym rekruterze i szczerze odradzam korzystania z jego "usług". Omijać z daleka!

@Wudezet

Nie każdego przyjmujemy. Na 100 złożonych aplikacji od 5 do 10% osób podejmuje pracę. Większość osób szuka pracy powyżej swoich kwalifikacji. Jak ktoś nie zna komunikatywnie angielskiego to nie dostanie pracy, gdzie takowy jest wymagany.

@Wudezet

Furiat nie spełnił wymagań, albo nie wysłał CV i teraz wyrzuca frustrację w necie, żałosne

nick
@Adam

Tak. Chyba wyraźnie napisał, że był i "się przejechał". Pan Waldemar zaczyna coś o angielskim, tak jak by się tego nie sprawdzało przed wyjazdem. Za to warunków na miejscu już się nie da sprawdzić przed wyjazdem, trzeba się oprzeć na tym co zadeklaruje agencja.

@Wudezet

Przecież ty nie dostałeś pracy przez moją agencję. Po diabła piszesz fikcyjne opinie. Jesteś z firmy GoWork? Go Work chce na mnie wymusić pozytywne opinie za ,,drobną'' opłatą. Ludzie, proszę nie wierzcie zarówno w negatywne jak i pozytywne opinie o pracodawcach. To wszystko jest jeden wielki pic. Co miesiąc z Go Work (mam nagranie) dzwoni miła Pani i proponuje zrobienie akcji marketingowej, poprawiającej wizerunek mojej firmy w sieci.

Augustyn

Pan Waldemar potrafi intuicyjnie zrozumieć rolę danego kandydata w Civitas.

Wojtek

@edi103 a jak zakwaterowanie?

Edi103

Fachowca pomoc i duża wiedza o rynku pracy w Niderlandach. Po dwóch miesiącach pracy w jednej z agencji pomogli przenieść się do innej. Wszystko uczciwie, bez jakiejkolwiek ściemy.

Czy ten facet oferuje pracę na FB?

Karol
@Nowy

Tak , daje ogłoszenie ale chętnych brak, i dobrze im tak

@Karol

To dosyć niejasne stwierdzenie. Dla osób, które dopiero szukają informacji o Solis Et Venti (takich jak ja), nic ono nie powie. Może wobec tego zechcesz rozwinąć swoją myśl? Powiedz proszę, dlaczego brak jest - według Ciebie - chętnych do pracy w tej firmie?

(usunięte przez administratora) oferta, uczciwe stawki i życzliwy człowiek

Adrian

Miło szybko i uczciwie. Praca według holenderskiego prawa. na maila przychodzi pełna oferta pracy ze wszystkimi warunkami. Przed wyjazdem dostałem umowę o pracy w formie elektronicznej do akceptacji. Mieszkanie w hotelu trzygwiazdkowym. Jedyny mankament w okolicy nie ma sklepów

Xyz

Z calego serca nie polecam, pracownicy tej firmy nie szanują czasu jak i chęci potencjalnych klientów.

@Xyz

Co to znaczy chęć potencjalnych klientów. Do czego ta chęć? Dostarczył Pan CV?

Slimek

Spytalem sie o nip i regon tej firmy, nie chcieli mi podac mimo ze odemnie wymagali skanu dowodu osobistego , oczywiscie sam znalazlem i wedlug mnie firma zajmujaca sie wszystkim, nie jest dobra w niczym, nie polecam ;)

@Slimek

NIP i regon jest w stopce mailowej. Skanu dowodu nie wymagamy tylko jest potrzebny do przygotowania umowy o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk - Sulęcinek środy wielkopolskiej

• Jak się pracuje w Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk?

Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk
  • Główna 54