TDM Electronics Sp. z o.o.

Tarczyn

TDM Electronics Sp. z o.o.

Opinie o TDM Electronics Sp. z o.o.

kot

Dziwna firma . Pracowałem 2 tygodnie . Nie dano mi umowy . Potem powiedziano ze te obowiązki moge wykonywać z domu. Zapłacono za miesiąc i zerwano kontakt

Byłam
@kot 22.03.2018 17:22

byłam tam tez przez 2 tyg z 6 lat temu i też tak.zrobili. Zapłacili i ani be ani me, co nie pasuje u pracownika i dowidzenia oczywiście bez umowy. Na przestrzeni lat widzę że co 2 miesiące kogoś szukają więc uważajcie szkoda marnować czasu!!! A Justayna jest tak od lat

Chcesz podzielić się informacjami o firmie TDM Electronics Sp. z o.o.? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

Zostaw opinię o TDM Electronics Sp. z o.o. - Tarczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TDM Electronics Sp. z o.o.