Adres: Główna 54, 63-023 Sulęcinek środy wielkopolskiej

5 4 10 5 1

Opinie o Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk

Filtruj opinie po kryteriach:

Wudezet

Nikomu nie polecam tej pseudo firmy. Przyjmą każdego, obyś podpisał elektroniczna umowę- zgarniają swoją dole i do widzenia. "Miły Pan" przez telefon obiecuję złote góry, które nie pokrywają się w ogóle z tym co się zastaje na miejscu. Kontakt za granicą ogranicza się do minimum, w odpowiedzi na pytanie o słabe warunki mieszkaniowe i brak pracy usłyszałem, że nie mają czasu itp. Przejechałem się na tym rekruterze i szczerze odradzam korzystania z jego "usług". Omijać z daleka!

@Wudezet

Nie każdego przyjmujemy. Na 100 złożonych aplikacji od 5 do 10% osób podejmuje pracę. Większość osób szuka pracy powyżej swoich kwalifikacji. Jak ktoś nie zna komunikatywnie angielskiego to nie dostanie pracy, gdzie takowy jest wymagany.

Adam
@Wudezet

Furiat nie spełnił wymagań, albo nie wysłał CV i teraz wyrzuca frustrację w necie, żałosne

Adam
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) oferta, uczciwe stawki i życzliwy człowiek

Adrian
 Rekomendacja

Miło szybko i uczciwie. Praca według holenderskiego prawa. na maila przychodzi pełna oferta pracy ze wszystkimi warunkami. Przed wyjazdem dostałem umowę o pracy w formie elektronicznej do akceptacji. Mieszkanie w hotelu trzygwiazdkowym. Jedyny mankament w okolicy nie ma sklepów

Tak1Nie
Xyz
 Rekomendacja

Z calego serca nie polecam, pracownicy tej firmy nie szanują czasu jak i chęci potencjalnych klientów.

@Xyz

Co to znaczy chęć potencjalnych klientów. Do czego ta chęć? Dostarczył Pan CV?

Slimek

Spytalem sie o nip i regon tej firmy, nie chcieli mi podac mimo ze odemnie wymagali skanu dowodu osobistego , oczywiscie sam znalazlem i wedlug mnie firma zajmujaca sie wszystkim, nie jest dobra w niczym, nie polecam ;)

@Slimek

NIP i regon jest w stopce mailowej. Skanu dowodu nie wymagamy tylko jest potrzebny do przygotowania umowy o pracę.

TakNie

Nadal czekamy na aktualne sprawozdania. Napiszcie co wiecie o firmie Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk w miejscowości Sulęcinek środy wielkopolskiej. Wasz post się liczy!

TakNie

Zostaw opinię o Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk - Sulęcinek środy wielkopolskiej

Chcę opublikować: