Opinie o Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk w Sulęcinek środy wielkopolskiej

Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk
counter
5 5 20 5 1
Wudezet

Nikomu nie polecam tej pseudo firmy. Przyjmą każdego, obyś podpisał elektroniczna umowę- zgarniają swoją dole i do widzenia. "Miły Pan" przez telefon obiecuję złote góry, które nie pokrywają się w ogóle z tym co się zastaje na miejscu. Kontakt za granicą ogranicza się do minimum, w odpowiedzi na pytanie o słabe warunki mieszkaniowe i brak pracy usłyszałem, że nie mają czasu itp. Przejechałem się na tym rekruterze i szczerze odradzam korzystania z jego "usług". Omijać z daleka!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Wiecie czy Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wudezet

@Wudezet

Nie każdego przyjmujemy. Na 100 złożonych aplikacji od 5 do 10% osób podejmuje pracę. Większość osób szuka pracy powyżej swoich kwalifikacji. Jak ktoś nie zna komunikatywnie angielskiego to nie dostanie pracy, gdzie takowy jest wymagany.

Adam
@Wudezet

Furiat nie spełnił wymagań, albo nie wysłał CV i teraz wyrzuca frustrację w necie, żałosne

nick Nowy wpis
@Adam

Tak. Chyba wyraźnie napisał, że był i "się przejechał". Pan Waldemar zaczyna coś o angielskim, tak jak by się tego nie sprawdzało przed wyjazdem. Za to warunków na miejscu już się nie da sprawdzić przed wyjazdem, trzeba się oprzeć na tym co zadeklaruje agencja.

Waldek Nowy wpis
@Wudezet

Przecież ty nie dostałeś pracy przez moją agencję. Po diabła piszesz fikcyjne opinie. Jesteś z firmy GoWork? Go Work chce na mnie wymusić pozytywne opinie za ,,drobną'' opłatą. Ludzie, proszę nie wierzcie zarówno w negatywne jak i pozytywne opinie o pracodawcach. To wszystko jest jeden wielki pic. Co miesiąc z Go Work (mam nagranie) dzwoni miła Pani i proponuje zrobienie akcji marketingowej, poprawiającej wizerunek mojej firmy w sieci.

Augustyn Nowy wpis

Pan Waldemar potrafi intuicyjnie zrozumieć rolę danego kandydata w Civitas.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wojtek

@edi103 a jak zakwaterowanie?

Edi103

Fachowca pomoc i duża wiedza o rynku pracy w Niderlandach. Po dwóch miesiącach pracy w jednej z agencji pomogli przenieść się do innej. Wszystko uczciwie, bez jakiejkolwiek ściemy.

Nowy

Czy ten facet oferuje pracę na FB?

Karol
@Nowy

Tak , daje ogłoszenie ale chętnych brak, i dobrze im tak

Ewa
@Karol

To dosyć niejasne stwierdzenie. Dla osób, które dopiero szukają informacji o Solis Et Venti (takich jak ja), nic ono nie powie. Może wobec tego zechcesz rozwinąć swoją myśl? Powiedz proszę, dlaczego brak jest - według Ciebie - chętnych do pracy w tej firmie?

Adam

(usunięte przez administratora) oferta, uczciwe stawki i życzliwy człowiek

Adrian
 Rekomendacja

Miło szybko i uczciwie. Praca według holenderskiego prawa. na maila przychodzi pełna oferta pracy ze wszystkimi warunkami. Przed wyjazdem dostałem umowę o pracy w formie elektronicznej do akceptacji. Mieszkanie w hotelu trzygwiazdkowym. Jedyny mankament w okolicy nie ma sklepów

Tak2Nie
Xyz
 Rekomendacja

Z calego serca nie polecam, pracownicy tej firmy nie szanują czasu jak i chęci potencjalnych klientów.

@Xyz

Co to znaczy chęć potencjalnych klientów. Do czego ta chęć? Dostarczył Pan CV?

Slimek

Spytalem sie o nip i regon tej firmy, nie chcieli mi podac mimo ze odemnie wymagali skanu dowodu osobistego , oczywiscie sam znalazlem i wedlug mnie firma zajmujaca sie wszystkim, nie jest dobra w niczym, nie polecam ;)

@Slimek

NIP i regon jest w stopce mailowej. Skanu dowodu nie wymagamy tylko jest potrzebny do przygotowania umowy o pracę.

TakNie

Nadal czekamy na aktualne sprawozdania. Napiszcie co wiecie o firmie Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk w miejscowości Sulęcinek środy wielkopolskiej. Wasz post się liczy!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk - Sulęcinek środy wielkopolskiej

Solis Et Venti Waldemar Kowalczyk