Pro Vois Tomasz Rak

Adres: Ks. Aleksandra Skowrońskiego 4 lok. 23, 40-019 Katowice

NIP: 6251696249 REGON: 277730123

Pro Vois Tomasz Rak

Opinie o Pro Vois Tomasz Rak

Czy twoim zdaniem przedsiębiorstwo Pro Vois Tomasz Rak w miejscowości Katowice oferuje dobre warunki zatrudnienia? Wypowiedz się i pomóż innym pokierować karierą.

Zostaw opinię o Pro Vois Tomasz Rak - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Vois Tomasz Rak