Opinie o Leo Express Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leo Express Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Leo Express Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Leo Express Polska Sp. z o.o. w Katowice

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Leo Express Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Leo Express Polska Sp. z o.o. w Katowice.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis

Czy zdarzają się nadgodziny w Leo Express Polska Sp. z o.o.?

Stewardessa

Naprawdę nie polecam pracy tutaj, niby fajnie fajnie a czasem to tyranię i wysłuchiwanie skarg. Nikt poważnie Cię nie traktuje a odpowiedzialność spora

Renata Nowy wpis
@Stewardessa

Dzięki za informację, rozumiem że odradzasz pracę w Leo Express. A dlaczego? Po ile godzin pracujecie? Uzasadnij proszę.

Stewardessa Nowy wpis
@Renata

Najlepiej żeby wcale nie wysiadać tylko jeździć i jeździć Prace tam zdecydowanie odradzam

Antoniusz

Jak na razie firma dobrze sobie radzi, ma dobre opinie od pracowników więc warto dostać się tu do pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Leo Express Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyny CNC - HAAS
Ams Marek Siedlaczek
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Information Security Consultant (Vulnerability Intelligence)
Katowice
Eurofins GSC IT Poland sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy Hostessa/Videomodelka
Katowice
Iron Oak Trade & Sales Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert
Gododi

Dobry wieczór chciałabym się dowiedzieć gdzie można przyjść i osobiście złożyć CV, jestem zainteresowana pracą jako konduktor

Gododi
@Gododi

Jestem ogólnie z Siemianowic Śląskich

Realista

Pracowałam w Leo przez długi okres czasu jako stewardessa i byłam zadowolona. Na początku pracownik zostaje przeszkolony i udaje się na kurs próbny, więc widzi jak to wygląda w praktyce. Wyjazdy zazwyczaj 2 dniowe, ale też jest możliwość wyjazdu na kilka dni (kilka kółek pod rząd). Dużym plusem jest to, że można wyrobić dzięki temu sporo godzin w kilka dni, więc wyrobienie etatu zajmuje o wiele krócej niż w innych firmach. Grafik można dostosować do swojej dyspozycyjności. Czasami zdarza się, że jest prośba o obstawienie dodatkowego kursu, są to sytuacje awaryjne kiedy osoba widniejąca w grafiku nie może pojechać na kurs np ze względu zdrowotnego, chociaż niektórzy nagminnie to wykorzystują i jest to nie fair w stosunku do firmy i innych stewardów. Kierowcy zazwyczaj sympatyczni i pomocni (oczywiście zdarzają się jacyś mniej przychylni, jak w każdej firmie, ale to zaledwie mała garstka). Wynagrodzenie jest adekwatne do formy pracy (praca wyjazdowa), szczególnie, że praca jest stosunkowo lekka. Za dobrą pracę są też premie. Pasażerowie zazwyczaj mili i bezproblemowi, czasem trafi się ktoś rozczeniowy, ale to nieuniknione przy pracy z klientem. Bardzo dobry wybór nie tylko dla osób studiujących, ale też dla szukających pracy na pełny etat. Umowę o pracę można otrzymać po okresie próbnym, a firma chętnie ją oferuje. Polecam szczególnie osobom, które lubią podróże i są ciekawi świata.

A.P.

Pracuje w LeoExpress już prawie rok. Jestem zadowolona. Finansowo wychodzi całkiem dobrze. Nie jest to śmieszna wypłata jaką dostawałam za prace w sklepie odzieżowym. Proponują elastyczny grafik, który można pogodzić ze studiami. Czasami jest nerwowo jak są opóźniania i ludzie narzekają. Dużo czasu schodzi jak czeka się na granicy z Ukrainą, ale można się przyzwyczaić. Najważniejsze jest dla nich to, żeby być miłym i kulturalnym dla pasażerów, więc praca raczej lekka.

Renata
@A.P.

@A.P. Fajnie, że cieszysz się z pracy w Leo Express Polska Sp. z o.o.. Mogę zapytać ile wynosi Twoje wynagrodzenie w tej firmie? Będzie to konkretna informacja dla zainteresowanych pracą w tym miejscu. Z góry dziękuję.

mona

Nie polecam pracy w Leo Express Rozklad jazdy ( czyli gdzie ) dostajesz w dniu wyjazdu, jesli nie jestes studentem nie dostajesz ubezpieczenia w ZUSie. Praca z klientami jest pozytywna, niemniej jednak ekipa ktora zleca prace nie bardzo . Wspolpraca z kierowcami na plus

Cichawoda
@mona

Bzdura. Pracuję od półtorej roku i przy każdej wypłacie otrzymuję pasek, na którym widnieje dokładna wartość kwot przelanych na poszczególne składki... Pod tym względem nigdy nie miałam bardziej uczciwego pracodawcy ;)

Julita

Czy trudno dostać pracę w firmie? Trzeba mieć duże doswiadczenie?

Natalia

Witam, proszę o informację na temat pracy stewardessy w LeoExpress. Ile dni w tygodniu się pracuje, po ile godzin dziennie, czy firma zapewnia nocleg w hotelach w miastach do których dojeżdża pociąg, czy też zawsze wraca się do bazy, jakie jest wynagrodzenie. Z góry dziękuję za udzielone informacje. Pozdrawiam

A.
@Natalia

Cześć, Natalia! Ilość dni w tyogdniu oraz godzin pracy zależy od połączenia, jednak grafiki planowane są tak, aby zawsze w pracy być wypoczetym ;) Firma ma umowy z hotelami oraz wynajęte mieszkania w każdej ze swoich destynacji, więc nocleg jest zapewniony wszędzie. Wynagrodzenie zależy od ilości kursów i rodzaju umowy, na który się zdecydujesz

Zofia

@Natalia, czy zapoznałaś się z opinią użytkowniczki @m.? Być może będzie dla Ciebie pomocna. Może warto rozpocząć od wysłania swojej aplikacji do firmy LEO Express. Na rozmowie kwalifikacyjnej będziesz na pewno miała okazję zadać wszelkie pytania dotyczące pracy na tym stanowisku. Jeżeli nie zamierzasz wysyłać aplikacji, może lepiej po prostu skontaktować się bezpośrednio z działem personalnym tej firmy?

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

m.
@Administrator

Wypowiem się tylko na temat bazy w Krakowie. Pracowałam tam jako stewardessa. Jeździłam sporadycznie ale przez dłuższy okres czasu. W ciągu kilku miesięcy były dwie podwyżki. Nie były jakieś duże ale widać że firma stara się poprawić wynagrodzenia. Ludzie w biurze świetni i można się dogadać ze wszystkim. Polecam dla studentów i osób chcacych sobie dorobić.

N.
@m.

czy możesz opowiedzieć dokładniej jak wyglada praca?

Zofia

@Czop, Twoja wypowiedź nie wnosi zupełnie nic wartościowego do wątku o firmie. Wnioskuję, że jesteś zainteresowany pracą w LEO Express jeżeli zaglądasz na to forum. Czy zastanawiasz się nad zmianą pracy? Aplikując na stanowisko kierowcy autokaru należy mieć prawo jazdy odpowiedniej kategorii. Może jesteś zainteresowany pracą Stewarda pokładowego?

knedlicky

Pomimo polaczenia Leo Express z Tiger Express, tak naprawde nic sie nie zmienilo. Wykorzystywanie kierowcow, zmiany po 12-15h, umowa zlecenie, brak ubezpieczenia, opoznienia z wyplatami, ktore i tak sa smiesznie niskie. Na chwile jest ok, ale nikomu nie polecam dluzszej wspolpracy. Kierownictwo w Katowicach jest niepowazne.

mr.chilli
@knedlicky

Jestem kierowcą w Leo od prawie dwóch lat. Po okresie próbnym umowa o pracę i pieniądze na czas. Nie wiem na jakich warunkach Ty pracowałeś, ale stawki są zadowalające. Zmiany fakt, czasem nawet po 12h, ale za to 15 dni w miesiącu. I jak ktoś mi za to oferuje prawie 3 tyś zł to ja jestem zadowolony ;)

Czop
@mr.chilli

PRAWIE 3000 ZŁ za 15 dni w miesiącu ? to ja za ciecia biorę 3500 zł w stolicy za 180 h miesięcznie , siedzę w fotelu darmowa tv , internet ... umowa o prace nicnierobing dobra kasa , jeżdzić po PL za prawie 3 śmiechu warte

Zofia

@m., czy nadal pracujesz dla LEO Express? Jeżeli byłaś zadowolona z tej pracy, to dlaczego zrezygnowałaś? Czy w tej firmie Obsługa Autokaru jest zatrudniona na umowę o pracę czy jest to umowa zlecenie? Jak wygląda typowy dzień pracy? Czy po dotarciu do wyznaczonego celu, ma się czas na odpoczynek czy od razu realizuje powrót? Czy dostaje się jakieś dodatki do pensji? Jeden z użytkowników wspomniał o dodatku w euro.

Daisy

Sama praca jako kontak z klientem jest jak najbardziej na plus. Niestety kiepskie pieniądze sie zarabia. W biurze maja straszny chaos. Czasami o trasie dowiesz sie kilka godzin przed rozpoczeciem jej.

Slooan

czeski Leoexpress jest jak najbardziej pozytywny kasa na czas kartki żywnościowe + euro na koniec miesiaca, wszyscy mili pozytywnie nastawieni godziny pracy zależy od kursu

Zostaw merytoryczną opinię o Leo Express Polska Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Leo Express Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Leo Express Polska Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leo Express Polska Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Warszawska 21 lok. 7
    40-009 Katowice
  • NIP: 5252551363 REGON: 146617345 KRS: 0000456496

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Leo Express Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii