PKM.

Tychy

Opinie o PKM.

Krzyś-gość

Jestem stosunkowo młodym pracownikiem P.K.M.bo zaledwie pracuję dwa lata,ale co mnie drażni?otóż to jak pewna pani dyspozytor której imię się zaczyna na literę K. i pan dyspozytor o imieniu zaczynającym się na literę W.robią z miejsca służbowego kawiarnię dla swoich koleżanek i kolegów! wydaje mi się że na spotkania towarzyskie to nie jest miejsce i czas,kierownictwo nie wiedzieć dlaczego daje takie przyzwolenie zamiast reagować,a morze Pan prezes by się bliżej tej sprawie przyjrzał i wydał polecenie naklejenia karteczki że NIE UPOWAŻNIONYM WSTĘP WZBRONIONY,no zobaczymy,a tak przy okazji to ta para dyspozytorów niech zajmie się rzetelną pracą a nie prywatnymi pogaduszkami i niech weżnie przykład z pozostałych Pań dyspozytorek i Pana Leszka u którego nigdy nikt nie przesiaduje :) pozdrawiam i do poniedziałku :)

Krzyś -gość
@Artur... 08.09.2017 12:31
Takie teksty to piszą osoby które w pracy są nie lubiane i przegrane życiowo.

Ja jestem bardzo lubiany i kochany i nie zwykle utalentowany :) pozdrawiam Panią Basieńkę planistkę osobę która jest na właściwym stanowisku :) jak i kreatywną Panią Danusię która jest super organizatorką :)

PEPE1169
@Krzyś-gość 03.09.2017 12:32

Jak jestes pracownikiem to czemu piszesz jako gość co boisz się podpisać Paweł

Aneta

Chętnie poznamy Wasze opinie, jednak proszę o merytoryczne wypowiedzi na temat pracy w firmie. Nie jest to miejsce to opisywania konkretnych pracowników firmy. Komentarze muszą spełniać wymogi regulaminu, dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

don kojote

WPK-PKM -MPK TYCHY Zawsze były sąi bendą zakładem plotkarskim- taki (usunięte przez administratora) i fałszywy niby człowiek --życze mu wszystkiego najgorszego jakie paskuctwa są na świecie - błędy zecz ludzka. A co do pracy ja sobie chwaliłem pracowałem w biurze fajnie było- co do dyspozytorek -wredne były i zapewne teraz tez są -to śię niezmienia jak 20 lat temu - Gurecka Sabina to była babka z wielkimi jajami -zbeształa ale nie zaszkodziła- A reszta cwaniaków linie 211 - teraz panowie -nieroby - no i tyle

Aneta

@gosc2016-11-01 22:28 dalej jesteś pracownikiem firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat oferowanych warunków zatrudnienia. Jakie benefity oferuje firma?

gosc

tabor wpozadku obsługa lini ok punktualnosc prawie utrzymana gdyby nie korki byłoby ok

ich

Najważniejsze dla mnie jest to, że atmosfera dopisuje, bo dbanie o dobre relacje między pracownikami dobrze o nich świadczy i teraz urozmaica zatrudnienie.

pepek

umowa na czas okreslony może być np. na 15 lat i co to daje,jężeli na tej samej umowie jest wpis,który mówi"strony obowiązuje 2-tygodniowy okres wypowiedzenia"?Taki wpis informuje,że nie liczy się czas trwania umowy a okres wypowiedzenia :).Wypowiedzenie daje sie w piątek z poniedziałkowa datą rozpoczynająca okres wypowiedzenia i tyle.

Abadonka

Ostrzegam, że pomówienia są karalne a internet nie gwarantuje anonimowości. O twoim poście poinformuję osobę zainteresowaną, która podejmie decyzję czy zgłaszać sprawę odpowiednim organom. Nie pozdrawiam.

PEPE1169

Do tych co tak nie rzetelne mają opinie o PKM TYCHY niech się zastanowią co piszą bo internet nie jest anonimowy co nie kruży myślą.Obrażanie i fałszowanie prawdy bez dowodów jest karalne jak ktoś nie wie.Podpisz się z imienia i nazwiska a nie jak Gość.Informuje że nasze Przedsiębiorstwo ma 3 miejsce w rankingu Przedsiębiorstw Komunikacyjnych w Polsce ta ocena nie wzięła się z niczego tylko dobra praca i opinia i kwalifikacje pracowników naszego Przedsiębiorstwa. Ps.{W każdym zakładzie są pomówienia i zatargi ale nie wyciąga się to na forum publiczne] Paweł

gosc

gdyby nie pewne osoby które przyszły do pracy z irexu takie jak np.P Katarzyna K to ta firma nie była by az tak fałszywa i plotkarska ta pani tylko szuka taniej sensacji i nic wiecej wszystko o wszystkich musi wiedziec rozsiewac plotki a potem bezczelnie sie wypiera ze ona nic niewie żenada

nomi18

Nie przesadzaj Boss z tymi znajomościami. Teraz wogóle nie przyjmują. Ja tam pracuje od 2010, wtedy kiedy był nabór na kierowców. I od tego czasu sporadycznie przyjmą jednego, no może dwóch kiermanów na rok i to wszystko. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że dostałem się bez znajomości, ale miałem 2 lata doświadczenia, bez doświadczenia to raczej trudno się dostać, raczej niemożliwe. W PKM KATOWICE jest tak samo, tylko, że tutaj mam przewóz pracowniczy, a w kato wogóle już nie ma przewozów. Poza tym co masz do ludzi po 50-ce, kiedyś też będziesz miał tyle i może będzież szukał pracy, to przestanież tak mądrować. Jako kierowca wyciągam na miesiąc, zależy od nominału godzinowego, 1650-1900 zł bez wysługi lat czyli dodatku stażowego. Dostaje się go dopiero po 5 latach w wysokości 5%.

boss

(usunięte przez moderatora)bez znajomości zapomnij o pracy prędzej przyjmą znajomego po 50 niż ciebie żenada a co do zarobków kto ma lepsze plecy tym lepiej zarabia no i jeszcze jedna sprawa pracownicy biurowi i dyspozytorki wszystkich na bruk siedzą (usunięte przez moderatora) pączki i udają panów tak mogę streścić pkm tychy w kilku słowach

abadonka

Oj \\\"emeryt\\\" nieładnie. To gdzie Ty pracowałeś na swoją emeryturę,że tak bardzo jadem plujesz? Bo chyba nie na giełdzie kwiatowej? Jest wolność i każdy może zamknąć drzwi za sobą z drugiej strony jak się coś nie podoba. Strasznie Cię firma zniewoliła :)

Daniel

Tabor ok, zarobki w miare ok. Mogłobybyć lepiej, ale firma za to zapewnia wszystko.

Kuba

Firma bardzo ok - wypłaty zawsze na czas, bez opóźnień. Dba bardzo o pracownika (pełne socjalne). Firma zaangażowana w imprezy społeczne i charytatywne, czynnie wspiera także sport m.in. piłkarzy i hokeistów GKS Tychy oraz koszykarzy BIG Star Tychy. Współpracuje z rowerzystami Tyskie Stowarzyszenie Rowerowe NOL-TYCHY i wspólnie z nimi każdego roku organizuje Największe Mikołajki na Śląsku.

Zostaw opinię o PKM. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKM.