Opinie o Mera Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mera Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mera Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mera Sp. z o.o. w Tychy

Mają kilka ofert (usunięte przez administratora) Mnie zainteresowało na specjalistę ds. zamówień. Tylko podobno atmosfera na rozmowie kwalifikacyjnej jest dość słaba. To zależy na jakiego rekrutera się trafi czy jest tylko jeden duet który przepytuje nowych? Stawka 6 tys oferowana w ogłoszeniu mam nadzieje nie podlega negocjacji w dół co?

Krzysztof
@Jasiek

E-commerce to już inny dział, czy jedna rozmowa wystarczy? - tego nie wiem, to pytanie raczej już do Mery. Ja aplikowałem na specjalistę ds. sprzedaży, gdzie odbyłem najpierw krótką rozmowę telefoniczną, następnie rozmowę (stacjonarnie) w firmie, kończąc na 3 dniach próbnych przed finalnym zatrudnieniem.

Krzysztof

Byłem w zeszłym tygodniu na rozmowie kwalifikacyjnej na specjalistę ds. sprzedaży i złego słowa powiedzieć nie mogę, profesjonalne podejście, pytają o konkrety więc wszystko przebiega szybko i sprawnie, atmosfera bardzo miła. Nie sugerowałbym się opiniami poniżej, bo ewidentnie widać, że pisane były przez jedną i tą samą osobę - wystarczy spojrzeć na daty i godziny. Ewidentnie Pani Anonim nadepnęli na odcisk i teraz robi wszystko aby im uprzykrzyć życie. Co do stawki w moim przypadku podane były widełki płacowe więc z góry wiedziałem ile mogę dostać najmniej. Myślę, że na wysokość stawki duży wpływ ma tu doświadczenie.

@Krzysztof

Oooo super, bo ja też właśnie widziałam tę rekrutację do sprzedaży. Ale co do rozmowy, jak jest taka miła atmosfera, to kto prowadzi spotkania/rozmowy? Wiecie, czy to ludzie z hr czy jacyś managerowie z działu sprzedaży. No i jak szybko, to napiszcie, ile czasu taka pierwsza rozmowa zajmuje.

Krzysztof Nowy wpis

prowadzą 2 osoby: Pani Prezes i Pani dyrektor. W moim przypadku rozmowa trwała jakieś 40 min

Jasiek Nowy wpis
@Krzysztof

Jedna rozmowa wystarczy, by uzyskać angaż? Pytam w kontekście niedawno wystawionej propozycji pracy dla specjalisty ds. e-commerce, gdzie, jako atuty wymienia się m.in. przyjazną atmosferę i partnerską współpracę.

Krzysztof Nowy wpis
@Jasiek

Mam kilka pytań związanych z ta premią, takie premie są tylko absencyjne, czy za wydolność w pracy również wpada coś dodatkowego? W ogłoszeniu dla Specjalistki ds. sprzedaży, wymieniona została tylko ta pierwsza więc się zastanawiam. Bony na święta w jakiej wielkości teraz mieliście?

JK

Dodatki jakie każdy pracownik otrzymuje niezależnie od stanowiska to: dofinansowanie do wypoczynku, premia świąteczna, premia za brak absencji chorobowej. Premie uznaniowe - zależne są one oczywiście od zaangażowania i wyników pracy.

Nelka
@JK

I niezależnie od stanowiska są one w tej samej wysokości? Ciekawi mnie ile dają kasy na ten wypoczynek. W skład tego wypoczynku też wchodzą kolonie i obozy dla dzieciaków? Jak można zasłużyć na taką premię uznaniową tzn. jakie wyniki należy osiągać?

JK
@Nelka

@Nelka wielkość dodatku nie jest zależna od stanowiska. Dodatek do wypoczynku otrzymuje każdy pracownik, który wybiera się na 2 tyg. urlop. Świadczenie jest wymienne więc można przeznaczyć je na dofinansowanie kolonii.

Aldona

Czy możecie napisać, czy ta rozmowa w biurze to jest pierwszy etap rekrutacji po wysłaniu cv? I jeszcze interesuje mnie, czy wgl była możliwość, aby odbywał się ona online, czy tylko stacjonarnie? Dzięki.

0cool
@Aldona

Pierwszy etap. Tylko na miejscu.

Zostało jeszcze kilka dni na aplikację dotycząca stanowiska Magazynier - Kierowca. Interesuje mnie konkretnie wynagrodzenie, przedstawione w ogłoszeniu jako 4-5,5 tyś. Zastanawia mnie ta rozbieżność. Jako nowo zatrudniony pracownik ile konkretnie można zarobić w skali msc? Widziałem, że są premie za brak absencji, jakieś inne premie są? Dodatkowa kasa to zawsze jakiś motywator...

@pracownik

Wynagrodzenie zależne jest od doświadczenia, posiadanych uprawnień czy dodatkowych umiejętności: inaczej zarobi osoba, która pakuje tylko paczki, a inaczej osoba, która zajmuje się załadunkiem i rozładunkiem (uprawnienia na wózek widłowy) - kwestia indywidualna. Jeśli chodzi o dodatki do wynagrodzenia to są m.in.: premia za brak absencji, świąteczna, wczasy pod gruszą.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mera Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier - Kierowca?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Mera Sp. z o.o. jako Handlowiec. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

@pracownik

Aplikować zawsze warto, a po rozmowie będziesz wiedzieć dużo więcej. Panuje miła, "rodzinna atmosfera", na pomoc zespołu zawsze możesz liczyć. Uważam, że wynagrodzenie jest uczciwe i zgodne względem zaangażowania. Pozytywnie, polecam z czystym sumieniem osobom szukającym pracy w tej branży.

Jedni sobie chwalą pracę w firmie, inni niekoniecznie. W sumie nic z tych wypowiedzi na forum póki co nie wynika. I choć lojalnie uprzedzają na swej stronie, że akurat nikogo nie szukają - co potwierdza również brak ofert w sieci - to może na przyszłość da radę poznać, jakie tu teraz pieniądze płacone są za pracę i jak szefostwo traktuje pracowników? Żeby nie było, robię obecnie na magazynie, ale jeśli tylko dowiem się, że są wolne wakaty, wysokie stawki i umowa na stałe, to uderzam do Was z CV.

Czy urlop w Mera Sp. z o.o. jest płatny 100%?

mmmar

Tak, urlop jest 100% płatny

Mac

Jaka jest aktualna podstawa płacy na magazynie?

@Mac

podbijam! A z ciekawości - czemu jesteś zainteresowany akurat tą firmą?

man
@Mac

Nie można narzekać.

Aleksandra
@man

Ale cieszyć też się nie ma z czego? Długość stażu także odgrywa tutaj jakąś rolę?

Marcelina

Obsługa na najwyższym poziomie!!! Na szczególne wyróżnienie zasługuje pan Marek Laby za profesjonalizm, życzliwość, wysoką kulturę osobistą i bardzo dobry kontakt.

Jaka atmosfera panuje w firmie Mera Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 28 grudnia. Czy jest rotacja?

Rotacja raczej z woli pracowników, na pierwszy rzut oka wszystko wyglada fajne, później wychodzi jak jest naprawdę. Odradzam, szefowa wypowiedzenia za porozumieniem stron nigdy nie podpisze, łatwo narobić sobie w papiery

Czy Mera Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

MG

Tak, godziny są ściśle określone, zależne od stanowiska pracy.

Karol

Jak oceniacie jakość pracy w firmie? Wykosicie z firmy doświadczenie ?

@Karol

Szefostwo OK, szkolenia co chwilę (po 5 latach pracy w merze - zdecydowanie polecam). Na tyle dobrze, że do tej pory nie przeszła mi przez myśl zmiana pracodawcy :).

Czy w firmie Mera Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

@Olga

Tak, firma gwarantuje pełen pakiet szkoleń sprzedażowych, produktowych, podnoszących kwalifikacje pracowników.

Mateusz

Czy w firmie zdarzają się awanse?

@Mateusz

Tak oczywiście jest możliwość awansu. Bardzo dużo zależy od zaangażowania, sumienności i podejścia do wykonywanej pracy.

Praca w tej firmie to sama przyjemność. Przyjazna atmosfera, super ludzie, dobre warunki pracy i płacy. Nowi pracownicy zawsze mogą liczyć na pomoc innych. Dobrze wykonana praca zostaje doceniona. Polecam!

Xyz

Jak wyglądają godziny pracy jako specjalista sprzedaży materialow budowlanych?

@Xyz

Praca w systemie 2-zmianowym

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Mera Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@pracownik

W firmie MERA są trzy etapy rekrutacji. Osoby zaproszone na rozmowę otrzymują ostateczną decyzję maksymalnie do 10 dni.

Dzień dobry. Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds sprzedaży materiałów budowlanych?

@pracownik

Do obowiązków specjalisty ds. materiałów budowlanych należy bezpośrednia obsługa klienta detalicznego, fachowców oraz wykonawców

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Mera Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@pracownik

Tak, wigilia w firmie MERA jest dniem wolnym od pracy.

Pan X

Dobra praca. Szefostwo gwarantuje cykl szkoleń.

Zostaw merytoryczną opinię o Mera Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Mera Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mera Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mera Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mera Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 70