Opinie o BetaMed S.A.

foka

Chciałabym podjąć pracę na stanowisku koordynatora ds medycznych w tej firmie czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem, czy warto czy nie warto?

BetaMed S.A.
pracodawca
@foka 23.06.2017 09:44

Witamy, Obecnie nie dysponujemy taką ofertą pracy, czy na pewno chodziło o takie stanowisko? Nasze aktualne oferty pracy można znaleźć m.in. na portalu gowork.pl itp. W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem praca@betamed.pl Pozdrawiamy Zespół BetaMed SA

Pacjent Przychodni

A widziałeś koszty leczenia w stanach? Zwykła wizyta lekarska to 200$, wezwane pogotowie i kilka podstawowych badań ok 4 000$, trzy dni w szpitalu i bardziej zaawansowane badania 40 000$. Nie porównuj stanów do Europy. Oni maja w głównej mierze prywatna służbę zdrowia. I ceny z kosmosu. Pakiet ubezpieczenia od 400$ wzwyż. A nasze placówki musza kupować te same urządzenia co tamte w tych samych cenach. Nic dziwnego, ze stać ich na wiecej. Ja jako pacjent betamedu jestem bardzo zadowolony z warunków. Zwiedziłem rożne przychodnie, nowa placówka w Chorzowie jest najlepsza. Rejestracja przez internet, telefon (jedynym minusem długa płatna infolinia). Można sie zapisać na wizytę nawet tego samego dnia, w dotychczasowej przychodni nawet tego nie mogłem. Musiałem o 7 rano następnego dnia dzwonić i próbować sie rejestrować. Zdarzalo sie nie zapisywać i musiałem iść do przychodni. Czekając można skorzystać z wifi. Specjaliści w tym samym budynku, nie muszę chodzić po całym mieście lub innych miastach. Oby było jeszcze wiecej specjalistów. Jestem pewny, ze ta nowa placówka będzie podbierała pacjentów innym placówkom (moja rodzina i pobliscy znajomi juz maja w planach przenosiny), wiec pracy na pewno będzie przybywało w tej placówce. Pytanie czy organizacja pracy wtedy utrzyma sie na tym samym poziomie. Nie miałem tez negatywnego odczucia przy kontakcie z pracownikami betamedu.

Jerzy_Katowice

Miałem okazję zapoznać się z tym obiektem i tym, co się tam robi. Gdybym miał odpowiednie kwalifikacje to szedłbym tam do pracy jak w dym. Obiekt jest po prostu ultranowoczesny! I to nie jak na polskie warunki, ale jak na warunki światowe (a widziałem parę szpitali w Niemczech). Sprzęt nowoczesny, o krok wyprzedzający epokę. Wszystko nowe i zadbane a nie jakiś złom z wyprzedaży. Praca tam zwyczajnie wre! Tam się po prostu leczy ludzi i im pomaga! Kto chce pracować i rozwijać się zawodowo, a przy tym mieć satysfakcję z tego, co robi, znajdzie tam swoje miejsce. Atmosfera, o ile mogę to wyczuć jako gość z zewnątrz, wydaje się dobra. Personel ma dobry kontakt z pacjentami, wszyscy się witają, mijając. Czuć naprawdę ciepło i życzliwość. Dlatego dziwi mnie tyle negatywnych opinii. Jeżeli ktoś jest ambitny i pracowity to powinien jednak spróbować.

...
@Jerzy_Katowice 21.02.2017 14:03

Widziałeś może szpitale w Stanach ? :) myślisz , że Niemcy to cały świat ?

Mika

Czy ktoś moze mi coś powiedzieć na temat pracy na stanowisku fizjoterapeuta stacjonarny na umowę zlecenie ? Jakie warunki i czy faktycznie jest tak jak oferuja ?

BetaMed S.A.
pracodawca
@Mika 09.02.2017 13:01

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszym ośrodku w Chorzowie. Zatrudnienie można podjąć w poradni fizjoterapii ambulatoryjnej lub na oddziale z pacjentami przewlekle chorymi. Na ten moment nie mamy otwartego procesu rekrutacji na stanowisko fizjoterapeuty, zachęcamy jednak do śledzenia naszych ofert na stronie internetowej oraz innych serwisach m.in. gowork.pl. W celu uzyskania bliższych informacji na temat oferty prosimy o kontakt mailowy na adres praca@betamed.pl Pozdrawiamy, BetaMed SA

Agatha

Nie polecam pracy w tej firmie jeśli chodzi o pion ekonomiczny , organizacja pracy pozostawia wiele do życzenia , instrumentalne traktowanie pracownika ,warunki finansowe dla tych z ogłoszenia to max (usunięte przez administratora) . O zakładowym funduszu świadczeń socjalnych oczywiście nikt tam nie słyszał no ale "wymagających" satysfakcjonuje dofinansowanie (usunięte przez administratora) karty multisport.

Grażka

Ta firma to nieporozumienie nic więcej. Jedyną zaleta to terminowe wypłacanie pensji. Cała reszta nie pasuje do do pracodawcy roku

Zofia

Asia
@Zofia 03.12.2016 18:54
Bardzo dobrze że jest możliwość sprawdzenia pracodawcy na tym portalu, rezygnuje z przesłania aplikacji....

I to jest bardzo dobra decyzja! Naprawdę w każdej innej firmie jest lepiej niż w Betamedzie.

ten
@Asia 08.12.2016 15:21

Oj wydaje mi się, że w niewielu miejscach pracowałaś.

były pracownik

Poza tym, że wypłaty były zawsze terminowe reszta zupełnie nie pasuje do tytułu pracodawcy roku. Ogromne oczekiwania, zero tolerancji. Dyrekcja (w większości) potrafi tylko krzyczeć do pracownika i pokazywać jakim to jest nierozgarniętym osobnikiem. Zero tolerancji. Szkoda czasu i nerwów na tą firmę.

zadowolony

Pracowałeś tam 3 miesiące? jeśli twierdzisz, że 99% firm jest lepszych to mam nadzieję, że w nich również pracowałeś i Twoje zdanie oparte jest na sprawdzonych i rzetelnych dowodach - inaczej nie powinno mieć ono znaczenia. Pracuje w tej firmie już kilka lat i zauważyłem, że roszczeniowość niektórych nowoprzyjętych jest wręcz absurdalna. Pokolenie Y powinno nabrać trochę pokory bo rozpieszczenie amerykańskim snem snutym przez korpo i przeorane korposzczury nie sprawdza się wszędzie.

Marta B.

zero socjalu , ogromna rotacja pracowników administracyjnych i nie tylko , kierownictwo czy dyrekcja nie zainteresowane powodem rezygnacji pracownika , nic pozytywnego nie da się powiedzieć , stawki niskie, a premia uznaniowa tylko dla "zasłużonych"

Antonio
@Marta B. 05.11.2016 09:18

Co to za bzdura? Ogromna rotacja pracowników? Pewnie nie dałaś sobie rady na okresie próbnym i siejesz mity o rotacji. No i fakt jeśli dofinansowanie do multisportu i premia co miesiąc są dla ciebie ZEREM to powodzenia w życiu :)

Patryszja
@Antonio 14.11.2016 14:27

o dużej rotacji świadczą choćby ciągłe ogłoszenia na te same stanowiska do wybranych działów i nie jest to bynajmniej tylko i wyłącznie zasługa prężnego rozwoju firmy , mega ludzi odchodzi stamtąd na własne życzenie, a zestawienie jakiegoś dofinansowania multisport do korzyści jakie płyną z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych - rozbrajające !

pfff

W końcu taki specjalista ds. rozliczeń może liczyć na dwuskładnikowe zarobki, ale jak wypłata jest terminowa, to jeszcze lepiej o nich świadczy. A socjal?

WojtekTG

Witam. Zauważyłem że poszukują tam informatyka. Jestem z wykształceniem wyższym o specjalizacji sieci komputerowe. Może mi ktoś naświetlić jak to jest z działem IT? Ilu tam jest informatyków, na jakim sprzęcie pracują? Pozdrawiam

Kinga Piguła

Ami, ewidentnie Ci się tam nie powiodło i teraz wylewasz żółć na internecie... Fakty są takie, że ci którzy wykazują zainteresowanie pracą, posiadają odpowiednie kwalifikacje i dogadują się z resztą zespołu otrzymują umowy na czas nieokreślony bez problemu, inaczej ludzie nie pracowaliby tam po 10-15 lat... Poza tym przyklejanie łatki kierownikowi działu, kiedy samemu nie jest się w porządku, jest nie na miejscu!

dawny pracownik
@Kinga Piguła 22.07.2016 13:52

widze ze jestes oczarowana jak ja kiedyś ale szybko spadłem z obłoków na beton

Ami

Rekrutacja odbywa sie bardzo miło i za to mogę dać 6+ . O umowie o pracy można zapomnieć na start umowa zlecenie na 3 miesiące oczywiście jak ktoś będzie lizać tyłki to może mu się udać z kolei jakie kolwiek uwagi narzekania nawet jeśli masz rację od razu gwarantuje wylotem z pracy. Umowa na czas nieokreślony? Ha zapomnijcie! Potrafia po 3 latach zrobic 2 dni przerwy zeby zaczac od nowa umowy!! I to jest pracodawca roku !!!!! Jak ktoś aplikuje do kontroli to mówię od razu od opinii wielu osob (nie wierzysz sam sie przekonasz) personel ok kierownik okropny brak wiedzy i wykorzystuje innych wiedze i umiejętności żeby lecieć co 5 min do dyrekcji. Powodzenia !!!! Rotacja okropna pracujac krótko poznalam mase osob ktore od razu odeszły....

kinga

a na jakim stanowisku pracowalas, bo ja chcialbym sie dostac na recepcje jezeli jest taka mozliwosc tam tez umowa?

Kinga Piguła

Nie przesadzajcie, jak ktoś nie boi się pracy to będzie pracował nawet w zakładzie pogrzebowym :-) a jak ktoś ciągle marudzi to nie zagrzej miejsca nigdzie. Beta Med to solidna firma z dużymi możliwościami i szansami na rozwój. Właśnie przyjęli mnie do pracy i jestem mega zadowolona

Tomek

Mówicie o rekrutacji na jakie stanowisko?:)

elo

@ha ha a może ta osoba ma mega pozytywne nastawienie i sobie poradzi :) ja tam żałuję, że na rekrutację się nie załapałam.

ha ha

współczuje tej nowo zatrudnionej naprawdę będzie miała tam ciężko.

aga

a ja dostałam odpowiedź że mi dziękują za udział w rekrutacji i że wybrali kogoś innego, może warto sprawdzić spam na poczcie...

zniesmaczona

paranoja ciągle te same ogłoszenia,a najgorsze że nawet jej (Pani HR)nie chce napisać maila,że nie dostanę tej pracy!!!!!

były

Fatalna firma, ciągła rotacja pracowników administracji, bo odchodza traktowani , jak śmieci i służba u Pana.

...

Marna płaca. Np. Pani rekrutująca jest Specjalistą ds marketingu i HR??????Ciekawe jak można pełnić dwa stanowiska?Hmmmm Samo to świadczy,że firma oszczędza kasiorkę oraz to,że na ich stronie ciągle wolne stanowiska.Aha slyszałam,że jak ktoś choruje czy kobitka zajdzie w ciąże to już zarząd pozbywa sie pracownika,nie wiem czy to prawda czy nie.Hmmmm

lolek

Pracuje w tej firmie już 8 lat i jestem bardzo zadowolona z pracy. Pracowałam wcześniej na umowę o pracę , obecnie jest to praca dodatkowa umowa zlecenie.

dando

Znaczna część Pań na pewno by się obraziła, ale ja lubię pracę szybką, dokładną i w dobrze znającym się zespole. Czy jest to możliwe do realizacji u nich?

adrianna

Pracuję u nich od jakiegoś czasu w dziale administracji - śmieszne, bo właśnie znalazłam tę pracę przez Portal Medica. Praca nie należy do najłatwiejszych, ale daleka jestem od tego, żeby mówić o wyzysku. Nie będziesz siedziała i piła kawy ani siedziała na Pudelku - ale chyba nie o to chodzi. Z tym, że nie jestem lekarzem i o pracy z tej perspektywy ci nie powiem - a pewnie o to ci chodziło. Może jakiś specjalista znajdzie się i podłączy do dyskusji. Mogę dodać, że są terminowi w wypłatach etc.

jolax

podnoszę temat - czy ktoś może podzielić się opinia o Beta Med? Widziałam, że rekrutują z Portal Medica i stoję przed decyzją aplikowania na stanowisko. Z perspektywy pacjentów słyszałam, że oferują usługi na najwyższym poziomie. a jak to wygląda od strony pracownika? Trochę martwi mnie, że szukają wielu specjalistów - rozwijają się czy wszyscy od nich uciekają? Proszę o poradę

dawny pracownik
@jolax 13.06.2015 09:41

wszyscy uciekaja

*ups*
@jolax 13.06.2015 09:41

Wszyscy uciekają i nie ma socjalu

Zostaw opinię o BetaMed S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BetaMed S.A.