BetaMed S.A.

Opinie o BetaMed S.A.

Pracowałem w firmie BetaMed parę miesięcy i przez ten czas również rozmawiając z różnymi pracownikami mogę powiedzieć: -pensje niezależnie od działu bardzo niskie -praktycznie brak podwyżek -brak jakichkolwiek kursów doszkalających czy szkoleń -pokoje socjalne naprawdę ubogie -przerzucanie obowiązków z działu do działu -brak jasno określonych obowiązków -brak nowych rozwiązań, -jeśli jest kupowany jakiś program to chyba jest wybierany ten najtańszy i potem pracownicy muszą się bujać z programami, które nie działają -dużo rotacja pracowników w firmie, przez co ciągle trzeba uczyć nowe osoby -brak płatnych nadgodzin -wielu wyżej postawionych pracowników jest tam raczej przez znajomości/staż pracy niż ze względu na umiejętności Jeśli chodzi o plusy to: - była premia świąteczna, co prawda niewielka, ale była, - piątek kończy się 2 godziny wcześniej - dodatkowy dzień wolny w urodziny - można kupić ubezpieczenie oraz kartę Multisport - wielu pracowników niższego szczebla miła i pomocna Pracę polecam w tej firmie, jeśli nie ma alternatywy na rynku, to można zatrudnić się na parę miesięcy i w międzyczasie szukać dla siebie lepszego miejsca.

Szanowny Panie, Dziękujemy za pozostawienie opinii. BetaMed SA jest obecnie w trakcie przekształceń organizacyjnych w związku z przejęciem przez zagranicznego inwestora i dokładamy wszelkich starań, aby ulepszać naszą firmę. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

Ok

Jako były pracownik dodam ,że opisane szczerze i w punkt ,dodam ,że premia świąteczna nie dotyczy wszystkich działów;)

@@@@@
@BetaMed S.A.

Super mam nadzieję, że ktoś zobaczy co jest do poprawy. Zwóci uwagę na szersze kwestie bo naprawdę jest ogrom spraw do poprawy od najniższego szczebla do samej góry. Oby ktoś zaczął robić" porządki" i może rotację starych pracowników, kierowników etc po "ryba psuje sie od głowy "I watro stawić na zmiany ;)Betamed to średnia firma( jeśli chodzi o ilość osób), ale ma administrację jak jakaś międzynarodowa korporacja ;)to tylko mały przykład....pozdrawiam

Ida

Nie ma płatnych nadgodzin? A są bezpłatne? W sensie, wgl są nadgodziny i za nie nie płaca, czy wcale ich nie ma? Może można odebrać te godziny innego dnia?

@Ida

Szanowna Pani, W naszej firmie zgodnie z Kodeksem Pracy udzielamy czasu wolnego za pracę w nadgodzinach. Pozdrawiamy, BetaMed SA

@BetaMed S.A.

@Pracodawca Z tego co się orientuję Betamed stał się częścią Air Liquide już ponad 2 lata temu, a przez okres który pracowałem dla firmy (2022-2023) niewiele się zmieniło podczas mojego okresu zatrudnienia. A wydaje mi się, że przez ten czas już powinno być zauważone przez pracowników, że firma się ulepsza, patrząc na rotację pracowników w firmie i co mówią pracownicy to nie tylko moja opinia. Jednakże życzę dalszego ulepszania firmy Betamed :D

Szanowny Panie, Dziękujemy za pozostawienie wpisu oraz życzenia. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

@Ida

Nie ma płatnych nadgodzin

@:)

Podobno nie ma dopłat za nadgodziny, ale w zamian są dni wolne. Przy okazji mam pytanie - czy pracownicy mają dużą swobodę wyboru tych dni wolnych? Czy raczej grafik urlopów jest ustalany odgórnie i możliwości jego zmiany są ograniczone?

Ola Misiak Nowy wpis
@Ok

Jak ja pracowałam, to premia była tylko dla pielęgniarek. Dostały puszkę Krakusa i dwie mandarynki. Ja przy przedłużaniu umowy miałam przeniesiona 100 z premii na pensje stała. Nawet nie podpisałam takich bzdur i więcej nie przyszłam. Zabrałam swoje rzeczy po takim braku szacunku.

@Ola Misiak

Pisze Pani, że była propozycja nowej umowy. Wynika z tego, że nie dają od razu umowy o pracę na czas nieokreślony. Choć czytałam, że od umowy o pracę się tu zaczyna. Tak przynajmniej było podług ogłoszenia, co je wystawili 4 m-ce temu dla Referenta ds. płac. Ale może jest Pani w stanie napisać, czy to przedłużenie umowy, co dali je Pani do podpisu było już na stałe, i z jaką stawką?

Nowy wpis

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Umowa na okres próbny jest zawierana, aby zarówno jedna, jak i druga strona – czyli pracodawca i pracownik – mogli przekonać się, czy chcą kontynuować dalszą współpracę. Po okresie próbnym z pracownikiem zostaje zawarta umowa, zgodnie z przepisami art.25 Kodeksu Pracy. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w BetaMed S.A.?

Napiszesz, jaka stawka godzinowa? Bo zdaje się, że dla opiekunów firma ma zlecenie. Sami zresztą niedawno to wyjaśniali. I powiedz mi jedną rzecz. Czy prócz tej postawy / stawki godzinowej jest i jakaś premia?

Xxx

Pracownicy biurowi dostają malutką premie na święta ale też nie wszyscy. Jak zobaczysz ile wynosi najniższa stawka godzinowa w tym roku to poznasz odpowiedz a to łatwo sprawdzić.

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, W sprawie stawek zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 324202956. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

@BetaMed S.A.

Ale odpowiedź już padła i to najwyraźniej od dobrze zorientowanej osoby. No chyba, że mijała się ona z prawdą, odnośnie podstawy, czy możliwości uzyskania premii?

Seba

Stawka trochę powyżej minimalnej , bez jakiej kolwiek premii

Coś wiecie o pracy opiekuna medycznego? Mnie jakby ciekawi to, że można pracować na tym stanowisku w charakterze pracy dodatkowej. Czy jak mnie taka praca interesuje i mam czas na to tylko w weekendy, to firma na to pozwoli? Czy trzeba też w tygodniu ileś godzin popracować?

Szanowna Pani/Panie, Zatrudniamy opiekunów medycznych na umowę zlecenie, dyżury 12 h, zmiany dzienne i nocne na oddziałach całodobowej opieki w Chorzowie. Istnieje możliwość współpracy dodatkowej, jednakże co do pracy wyłącznie w weekendy jest to uzależnione od decyzji koordynatora oddziału. Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

D.G.

Wygląda mi na to na to, że wiele negatywnych wpisów pochodzi od konkurencji. Pracuję tam już prawie 10 lat i chcę pracować jak długo dam radę. Osoby autentycznie zainteresowane pracą, również wykształcone są jak najbardziej szanowane i doceniane, wspópraca w doświadczonym zespole daje dużo satysfakcji zawodowej. podobnie jak wdzięczność pacjentów, którzy tak bardzo potrzebują naszej pomocy. Kto zna Betamed od środka ten wie, że to bardzo pozytywne miejsce pracy. Płaca zgodna z wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Jakieś pojedyncze czarne owce w grupie wiadomo znajdą się wszędzie, ale atmosfera pracy w Betamedzie jest o wiele lepsza niż w wielu pobliskich renomowanych szpitalach. Znam przyklady wieloletnich przyjazni nawiązanych podczas pracy w Betamedzie. A dzięki kontaktom koleżeńskim z pracownikami Betamedu są duże możliwości uzyskania wszelkiej pomocy w innych placówkach. Nie jest to miejsce na chwilę i dla ludzi, którzy chcą się tylko "zatrudnić " i posiedzieć bezczynnie. Premia jest w zależności od zaangażowania i jakości pracy. Jeśli ktoś popracował tylko przelotnie to trudno, żeby znał wszystkie aspekty pracy w tej firmie. Bardzo profesjonalne, wymagające, ale i życzliwe panie pielęgniarki oddziałowe, dbające zarówno o interesy swoich podwładnych jak i pacjentów. Podopieczni mają zapewnione godne traktowanie , którego brak w większości okolicznych placówek. Gdybym jeszcze raz miała zaczynać od nowa to znów wybrałbym pracę w Betamedzie przy ul. Raclawickiej. Zresztą gdybym została pacjentką Betamedu to miałabym pełne zaufanie do firmy i personelu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BetaMed S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Agatka

Męża zainteresowała oferta pracy dla informatyka. Planuje zmienić pracę ze względu na atmosferę. Z tego co czytaliśmy zespół w firmie na tym dziale jest 3 osobowy, jak z atmosferą? W porządku? Wynagrodzenia terminowo? Czytałam na temat pensji jak pisaliście, że niskie. Tak ogólnie ile wychodzi na tym stanowisku?

Jak jest z pakietem medycznym w BetaMed S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Być może przyszły pracownik

Dzień dobry. Czy warto podejmować pracę w Betamedzie?

Lalka
@Być może przyszły pracownik

Praca za najniższe możliwe pieniądze beż żadnych dodatków czy premii..

mstaszczyszyn@interia.eu
@Być może przyszły pracownik

Proszę o szczerą odpowiedź.

Być może przyszły pracownik
@Lalka

Wszędzie tak jest czy tylko w niektórych działach?

Ewelina
@Lalka

Zarobki to chyba zależy od stanowiska? Czy na każdym są minimalne zarobki?

Byc moze przyszly pracownik
@Być może przyszły pracownik

Czy jest tam przyjazna atmosfera?

X
@Ewelina

Czy jest przyjazna atmosfera?

Byc moze przyszly pracownik
@Lalka

Jest to niezrozumiałe, bo podejście do pacjenta przynajmniej wśród części fizjoterapeutow jest bardzo fajne. Taka praca powinna być doceniana.

X
@Lalka

W takim razie w firmie nie docenia się pracowników. Niektórzy fizjoterapeuci na przykład dają z siebie wszystko i powinni być doceniani. Przyjazne podejście do pacjentów zachęca do kontynuowania leczenia w tej placówce.

Lidia
@X

No jako pacjent bezpośrednio wpływu na wynagrodzenie mieć nie będziesz. Chociaż zastanawiam się teraz czy wystawienie jakiejś pozytywne oceny mogłoby faktycznie pomóc?

M.P
@Być może przyszły pracownik

Jak cenią ludzie swoje zdrowie i swoje kwalifikację i przyzwoitą pensję , to omijać tą firmę szerokim łukiem.Pieniądze marne, Pielęgniarki traktowane jako najgorszy sort z najniższą pensją.ale każdy decyduje jak chce.

Agnieszka
@M.P

A jak oceniasz to miejsce jako pierwsza pracę dla młodej osoby? Można zdobyć doświadczenie i się czegoś nauczyć?

@Agnieszka

Naprawdę nie radzę tu zaczynać pracy.. Wystarczy poczytać komentarze żeby wszystko wiedzieć...

@123

Ale piszą o sobie, że są największą w Polsce firmą medyczną, świadczącą usługi z zakresu opieki domowej, również dla pacjentów wymagających wentylacji mechanicznej. I, że zatrudniają ok. 3000 pracowników. Czym zatem przyciągają do siebie ludzi, że mają tak liczną kadrę? I dlaczego Ty odradzasz współpracę z nimi?

@Marek

Kadra liczna ale nie stała. Ciągła rotacja pracowników. Ciągle ktoś odchodzi . Nie polecam

Iwona
@456

Pojedyncze osoby czy więcej? Z mojego doświadczenia to zawsze jest tak, że ktoś przyjdzie a ktoś odejdzie. A umowy na ile macie tam?

Zosia
@456

A ta rotacja to prze co głównie, przez atmosferę czy kasę? Skoro często przyjmują nowe osoby to jest dobre miejsce na początkujących ? Zatrudniają ludzi bez doświadczenia na początku kariery fizjo? Bo jeśli tak to dobrze się składa i fajnie byłoby mieć co wpisać w papiery.

Jaki jest wkład kierownictwa BetaMed S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Antosiek

Żaden... zwłaszcza w administracji

Agnieszka
@Antosiek

Możesz napisać coś więcej na ten temat? Jaka w takim razie panuje atmosfera w firmie? Jak współpracownicy? Zgrana ekipa tutaj pracuje?

Beata

Szukam info, czy jest opcja doszkolenia na stanowisku Praca dla specjalisty ds. księgowości z programu CDN Optima? No właśnie jest otwarta rekrutacja na stronie firmy. Jak ktoś nie zna lub słabo zna ten program, to jest szansa na douczenie?

@Beata

Dzień dobry, Osoby, które zatrudniamy w naszym Dziale Księgowości są wdrażane w program CDN Optima, jeżeli wcześniej nie miały z nim styczności. Z pozdrowieniami, BetaMed SA

Jak w BetaMed S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kolia

Jak zobaczą że masz talent, że Ci zależy i się sprawdzasz to... zwolnią Cię. Niestety brutalne ale prawdziwe

@Kolia

Szanowna Pani, Dziękujemy za pozostawiony wpis i pozwolimy sobie krótko skomentować jego treść. Z naszej perspektywy jako pracodawcy zależy nam na dobrych relacjach i długiej współpracy z pracownikami, którzy wykazują się zaangażowaniem. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

Kolia
@BetaMed S.A.

Chyba nie wiedzą Państwo co się dzieje w poszczególnych działach. W jednym z nich gdy tylko kierownik lub dyrektor zobaczy że ktoś ma predyspozycje i się sprawdza a pacjenci to okazują, to w obawie przed stratą "stołka" korzysta się z możliwości wypowiedzenia umowy bez podania przyczyny, z tego też powodu TYLKO NIELICZNI szczęściarze posiadają umowy bezterminowe. Rozumiem Państwa perspektywę, lecz proponowałabym "przegląd" poszczególnych działów ,szczególnie tych gdzie jest największa rotacja pracowników i znalezienie faktycznych przyczyn tych rotacji. Osoby ambitne są ewidentnie niepotrzebne, potrzebnI są u Was tylko ludzie którzy będą przyjmować codzienne wiadro pomyj od kierownictwa w zależności od humoru (jakby od pacjentów było mało) i nie będą się stawiać. Jeśli ktoś potrafi znosić codzienne dawki "gnojenia" przez kierownictwo i jeśli potrafi się pogodzić z tym że kodeks pracy nie obowiązuje a możliwości rozwoju absolutnie niema i to wszystko za tzw minimum krajowe to jest to praca w sam raz dla niego.

@Kolia

Szanowna Pani, Dziękujemy za ponowne pozostawienie swojej opinii. Zgodnie z Pani sugestią z pewnością przyjrzymy się sytuacji w dziale, w którym Pani pracowała. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

@Kolia

Jestem pracownikiem dość nowym i mam takie zdanie ma temat każdej pracy ,że wszedzie dobrze gdzie nas nie ma .Ze swojego doświadczenia wiem, mam je ponad 20 letnie w innej branży ,ale jednak ,że pracownika na umowie nie jest tak łatwo zwolnić,a zapewne nie za to o czym mówisz jest to nierealne .Musiało być coś o czym albo nie chcesz pisać bądź wiesz i wolisz przemilczeć.I dobrze bo rozumiem flutracje wynikającą z smutnej sytuacji jaką jest niewątpliwie zwolnienie ,jednak straszenie uważam, że jest nie fer .Jeśli czujesz się pokrzywdzona to wtedy są instytucje które mogą Tobie pomóc dochodzić swoich praw odnośnie zwolnienia .Jednak uważam że za darmo się pracownika nie zwalnia bo lepiej "wyprostować " starego niż zatrudniać nowego który niewiadomo jaki jest .Jest rynek pracownika i wszędzie są braki kadrowe ,więc nie do końca wierze w Twoje argumenty .

Lidia
@:)

Ciekawa jestem czy po kolejnym miesiącu pracy tutaj jeszcze bardziej utwierdziłeś się w swoim przekonaniu, które tu zaprezentowałeś? Podobne sytuacje jak ta poruszona w wątku się tu jeszcze zdarzały czy to jednorazowy przypadek?

;)
@Lidia

Powiem tak chodze do pracy z uśmiechem i wszyscy są bardzo mili i pomocni .Kierownicy też .Ta praca sprawia mi dużo radości i cieszę się że ze ją dostałam .Wesołych Świąt Mam nadzieję,że nowym roku każdy znajdzie swoje miejsce na rynku pracy i będzie zadowolony .

Iwona
@;)

A czy oprócz tej radości masz coś z tej pracy jeszcze? Nie no, tak serio to chcę się dowiedzieć, jakie zarobki macie. Myślałam, że już będzie tutaj coś o tym, ale widzę, że nie.

Pacjent

Jestem pacjentem w Chorzowie, chciałem napisać, że Panie na rejestracji są przemiłe .Sama placówka robi pozytywne wrażenie i pomimo tego pięknego wystroju nie dzieli pacjentów na "lepszych i gorszych".Wszystko działa perfekcyjnie .Cieszę się, że jest takie miejsce w Chodzowie .

@Pacjent

Szanowny Panie, Dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

pracownica

Pracuję w tej firmie od niedawna, ale atmosfera w jakiej zostałam przyjęta jest nie do opisania. Pomimo mojego początkowego, małego doświadczenia dostałam od każdego dużo wsparcia i pomocy w codziennej pracy. Szkolenie jak w każdej pracy, dużo informacji, ale to od nas głównie zależy czy chcemy sie czegoś nauczyć czy oczekujemy od innych, że będą nas wyręczać. Jeśli chodzi o grafik koordynatorka zawsze bierze pod uwagę nasze prośby i stara sie dopasować wszystko tak, aby każdemu pasowało. Dla mnie to miejsce jest pracą, której od dawna szukałam, bo tworzy ją przesympatyczny zespół, a to w pracy jest najważniejsze.

U2nina
@pracownica

Początki zawsze są piękne a potem różnie,bo trzeba się dostosować.. I tu zaczynają się problemy jak ma się dzieci

Dominika
@U2nina

To znaczy że jak masz chore dziecko to się nie da zostać w domu i tak zamienić żeby ktoś wziął dyżur za Ciebie?

Beata

Witam serdecznie, rozglądam się za nowym miejscem pracy, chciałabym aplikować jako opiekun medyczny, interesuje mnie stawka jaka jest na umowie o orace oraz czy z dniem 1 lipca będą mieć wszyscy podwyżki do pensji czy tylko pracownicy z długim stażem pracy w betamed?

@Beata

Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z naszą firmą. W nawiązaniu do zapytania w sprawie stawek dla opiekunów medycznych, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

Doris
@Beata

Też jestem ciekawa jak to wyglada

I....p

Pracuje w tej firmie od 2018 roku bardzo miła atmosfera ludzie zrzuci jak rodzina. Pani prezes ciągle wymyślą jakieś niespodzianki dla swoich pracowników, różne wyjazdy dzień wolny za urodziny,premie na święta i premie noworoczne covid co prawda wszystko zniszczył ale pań prezes stara się nam jakoś to wszystko rekompensować. Dyrekcja najlepsza na świecie zawsze uśmiechnięta i życzliwa.Dziewczynki na rejestracji mimo tego że mają duzy nadmiar pracy spowodowany covidem starają się jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Połowa osób zatrudnionych u nas zostaję zwalniana po okresie próbnym ale tylko dlatego że są to młode osoby które pragną zarobić a się nie narobić taką prawda.Pozdrawiam swoje koleżanki i kolegów jesteście super

Dorota

Nieprawda.Pracuję w Betamedzie od początku (2014) i zawsze było super!

aneta

Do placówki nie można się w ogóle dodzwonić. Byliśmy leczeni w poradni na ul Trzynieckiej. Telefon zawsze był odebrany. W tej chwili to jest żenada.

@aneta

Szanowna Pani, Nasza placówka posiada system rejestracji telefonów przychodzących, co pozwala nam oddzwaniać do pacjentów, którym nie udało się z nami połączyć w związku ze wzmożoną ilością połączeń telefonicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby każde połączenie zostało odebrane. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

Milena
@aneta

Dzwonić się można bez problemu. A jak nie dobierają, to zawsze oddzwonią do 10 min. Tu nie mam nic do zarzucenia. Jednakże... Umówiłam się badania krwi na konkretną godzinę, bo tak tera trzeba (kiedyś można było po prostu przyjść i w zależności od kolejki, czekało się lub akurat było pusto - najczęściej, jeśli była kolejka to 2-3osobowa). Ok, umówiona jestem na konkretną godzinę. Jestem 10 min przed czasem. Podchodzę do rejestracji, by poinformować, że jestem (taka informacje dostałam przez telefon). Stoję i czekam aż która z pan mnie zauważy. Jedna rozmawiała przez tel - ok, druga coś klikała w komputerze - no twz ok, chociaż mogłaby popatrzeć na mnie i poprosić np. o chwilę cierpliwości. A kolejne 3... chodziły tam i z powrotem, na zaplecze.stalam tak 8 minut. Pani skończyła rozmowę, podeszłam, powiedziałam, co i jak. Idę do punktu pobrań. Jestem punktualnie. A tam.... 8 osób przede mną! To jaki jest sens umawiania na daną godzinę? Rozumiem, że może być obsuwa 10-15 min, ale ja czekałam 45! A pytano mnie na jakie badania itp. A tu połowa ludzi biega z kubkami z moczem, wchodzi, wychodzi. Jeśli umawianie na godziny ma coś wspólnego z covidem i tym, żeby korytarz nie był zapełniony lidzmi, to chyba coś się nie udało. Samo pobieranie krwi, jak i obsługa pielęgniarki zasługuje na 6 z plusem. Przemiłe pielęgniarki, dobrze wykonujące swoją pracę.

@Milena

Szanowna Pani, Dziękujemy za pozostawiony wpis. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie oraz zgodnie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Pragniemy również nadmienić, że w związku ze specyfiką naszej branży nie zawsze wszystko udaje się załatwić zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Pacjenci przychodzą do nas z różnymi sprawami i w różnych stanach, co ma wpływ na długość czasu wykonywania danej usługi/konsultacji. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, dziękujemy też za docenienie naszego personelu i prosimy o wyrozumiałość. Z wyrazami szacunku, BetaMed SA

Gosia
@aneta

Niektórzy fizjoterapeuci są bardzo sympatyczni i uprzejmi, np. pan Artur. Inni trochę mniej. Jest ok.

Xyz

Cześć. Szukam opinii o pracy w dziale kadr. Jak się pracuje? Jaka atmosfera?

Pracuje w kadrach
@Xyz

Atmosfera jest naprawdę super, mamy zgrana ekipę, można się dogadac, pracy jest dużo, ale dajemy radę, raczej nie ma nadgodzin, także jak dla mnie gdzie ja potrzebuje stałych godzin pracy i jasno określonego zakresu obowiązków to w sam raz :) ponad dwa lata już tu jestem!

Pracownica

Pracuję w tej firmie już 6 lat. Jestem bardzo zadowolona i czuję sie doceniana przez przełożonego. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Ludzie super. Dyrektorzy to bardzo fajne osoby, zawsze pomocnii, serdeczni. Pani Prezes też dba o pracowników. Byłoby nie w porządku gdybym nie napisała tu tej opinii dla przyszłych pracowników, czytajac te negatywne opinie. Wystarczy pracować i być zaangażowanym.

Bb

W jakich godzinach są zmiany na rejestracji ? Czy to prawda, że zarabia się najniższa krajowa ? Czy w święta tj. wigilia, sylwestrem itp. przychodnia jest otwarta ?

@Bb

Szanowna Pani /Panie, Informacje są dostępne na naszej stronie internetowej, w razie bardziej szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszej placówce w Chorzowie. Pozdrawiamy, BetaMed SA

Kandydatka

Firma ciągle szuka pracownika do administracji, na jedne i te same stanowiska. Aż taka rotacja? Zastanawiam się, bo już nie raz chciałam wysłać tak CV, ale trochę mnie to zniechęca. Niezbyt też słyszałam pochlebne opinie o właścicielce, jako pracodawcy. Czy może to ktoś potwierdzić? Jak się pracuje w administracji? Czy faktycznie jest wypłacana najniższa krajowa lub podobna kwota?

@Kandydatka

Firma szuka ciagle pracowników i to nie tylko w administracji, ale również pielęgniarek do opieki nad pacjentami, fizjoterapeutów oraz rejestratorek. I faktycznie przerażajace jest to, ze wszedzie jest taka rotacja ale to „zasługa” przełożonych, którzy pracownika traktują w taki a nie inny sposób, ze większości sie odechciewa. Co do właścicielki to bardzo fajna kobieta, natomiast niestety nie ma pojęcia o 90% rzeczy które się tam dzieją. Co do pieniędzy to najmniej ile tylko się da. Chociaż na rozmowie kwalifikacyjnej mydlą oczy szybka premia to jeszcze nikt jej nigdy nie zobaczył.

@XYZ

Szanowna Pani/Panie, BetaMed stale się rozwija, w związku z czym rekrutacja odbywa się na bieżąco zgodnie z naszymi potrzebami. Pozdrawiamy, BetaMed SA

@BetaMed S.A.

Tak można to tłumaczyć ludziom którzy nie są bądź nie byli zatrudnieni w tej placówce. Wystarczy w Betamedzie przepracować kilka miesięcy żeby zauważyć, że rekrutacje nie są związane z żadnym rozwojem a jedynie z faktem że warunki pracy są takie że 90% ludzi odchodzi w czasie okresu próbnego lub zaraz po nim.

@XYZ

Szanowna Pani/Panie, Na kolejne anonimy, które nas oczerniają nie odpowiadamy. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Z poważaniem, BetaMed SA

Czy w BetaMed S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

XYZ

W zależności czego dotyczy problem tak sprawa jest rozwiązywana. Jeśli np chodzi o problemy interpersonalne z przełożonym to nie ma do kogo tego tak naprawdę zgłosić bo kierownictwo się kumpluje.

G.
@XYZ

Jak już są jakieś problemy to szybko dochodzimy do porozumienia, jak w rodzinie!

@G.

Jak w rodzinie? Dobre sobie, każdy każdemu podkłada nogę a jak się człowiek tylko odwróci to go obgadują. Nie wiem w jakiej rodzinie tak jest ale na pewno nie w rodzinie w której są dobre relacje.

@XYZ

Szanowna Pani/Panie, W nawiązaniu do pozostawionego wpisu, chcielibyśmy nadmienić, że na co dzień staramy się, aby nasi pracownicy czuli się u nas dobrze i komfortowo. Pozdrawiamy, BetaMed SA

Zostaw merytoryczną opinię o BetaMed S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BetaMed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BetaMed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BetaMed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BetaMed S.A.