BetaMed S.A.

Opinie o BetaMed S.A.

marecki

Ogromna rotacja pracowników, zarobki uwłaczające, kierownictwo do wymiany.

Ewelina
@marecki

Praca i płaca jak u prywaciarza . Nie wiem co tak jęczycie . Jak zostanie się na noc w firmie to się dniówkę wyrobi . Na święta gwarantowany pasztet w puszce . Puszkę można umyć i jak zlazł jest doniczka na kwiatek dla zarządu . Atmosfera grobowa i tylko szafy z napisem -łubudbu niech nam żyje prezes klubu brakuje . W sumie dwie szafy . W Chorzowie też by się przydała

kofeina
@marecki

To jest dla wszystkich co pracowali lub pracują w tej firmie oczywiste. To co mnie razi to bałagan chaos i spychologia. Betamed to w mojej karierze zawodowej piąty pracodawca. Tak źle zorganizowanej firmie jednak dotąd nie widziałam. (usunięte przez administratora) co widać nie tylko w administracji ale też w kontakcie z klientem za co nie raz dostaje się nie tym osobom którym powinno.

Pracownikt

Ikea w Zabrzu też nie będzie i jakoś trzeba żyć a bardziej od controlingu to by się podwyżki przydały.

Hanna

@Tonik Tak, BetaMed rekrutuje obecnie w Katowicach na stanowisko Opiekuna w domu pacjenta i Pielęgniarki ds. kontroli dokumentacji medycznej. Więcej informacji i szczegóły dotyczące wymagań znajdziesz na ich stronie internetowej w zakładce praca: https://betamed.pl/praca/ A może znajdą się tu osoby, które pracują lub pracowały na wyżej wymienionych stanowiskach? Co sądzicie o warunkach, możliwościach rozwoju i atmosferze? Polecacie pracodawcę?

halszka
@Hanna

Caly czas jest zmiana personelu,ale 70% osob ktora racuje, to chce miec zatrudnienia,ajuz z wykonywaniem podstawowych czynnosci u osob lezacych na Oddziale to mzonka.Opiekunki sa wazne,gburowate,z wielkimi pretensjami do rodzin,szczegolnie tych ktore opiekuja sie swoimi rodzicami,i sa bardzo czesto,to im sie nie podoba.Obiad postawia osobie ktora nie umie lyzki utrzymac,a godzine siedza w pokoju pielegniarek.Wiem bo jestem tam bardzo czesto.30 % dziewczyn ,to sa naprawde z powolania,A reszta to kasa,i zadnej empatii,do osoby bezradnej

MN
@Hanna

Atmosfera zależy od działu. Ale to jedyny plus tej firmy. Ludzie są super. Zarobki w okolicach 2000 zł i brak podwyżek, premii czy chociaż bonów na święta. Awans? Nie znam nikogo kto by awansował. Rozwój? Przez kilka lat pracy w Betamed nie było żadnego szkolenia. Nawet prywatnie zrobione kursy i studia nie wpłynęły na warunki zatrudnienia.

@halszka

Pielęgniarki są takie jak szanuje je betamed. A betamed ich nie szanuje tylko robi wszystko, żeby jak najwięcej na nich zarobić...

była
@halszka

Ale w administracji jest troche inaczej. 3 % z powolania A reszta zadnej empatii do pracownika

pa pa

Plusy - fajna atmosfera wśród pracowników niższego szczebla To tyle plusów Minusy (usunięte przez administratora)mi - brak podwyżek - brak socjalu - brak zainteresowania właścicieli zgłaszanymi problemami (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BetaMed S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
jaworzyna

Rotacja pracowników jak w drzwiach obrotowych banku. Firma pisze Twoje zdrowie jest dla nas ważne! Chyba nie chodzi o zdrowie psychiczne pracowników.

Nikola
@jaworzyna

Jeżeli o rotacje się rozchodzi to chyba przesada bo ludzie przychodzą i odchodzą i to normalne jest. Natomiast komunikacja w tej firmie to inna bajka. Obejrzałam ostatni odcinek Gry o tron i o Betamedzie można taki sam serial nakręcić. Królestwo zarządzane władczym paluchem. Od dwóch lat obserwuję firmę już z daleka i mam wrażenie że coś jest na gorzej teraz jeszcze. (usunięte przez administratora)

Wiecznie widniejące oferty

Ta firma poszukuje chyba jakichś bogów, bo ciągle ponawiane są jedne i te same oferty pracy, o takim samym stanowisku. Oferty widnieją już od roku, jak nie dłużnej. Np. ,,Specjalista ds. administracji'', wymagań na to stanowisko nie mają praktycznie żadnych, i dalej nikogo nie znaleźli, no ciekawe bardzo. Podsumowując jest to śmieszna firma. Nawet szkoda czasu na samo wysyłanie aplikacji, bo po 3 tygodniach pojawi się znowu identyczna oferta pracy haha.

Wiecznie widniejące oferty

Wszędobylski

Dziwna firma.. składasz aplikację, zgodną z zapotrzebowaniem, posiadasz wszystkie wymogi i kompetencje według oferty, a nie jesteś zapraszamy na rozmowę. Ogłoszenie ponawia się ponownie.. Wiec jak się pytam, jak dział HR rekrutuje? Skoro nie zaprasza osoby, które spełniają wszystkie wymogi? Oferta wystawiana ponowie. Chore to..

Już nie pracownik
@Wszędobylski

Może masz za wysokie wykształcenie....A może Twoja facjata lub wiek nie spodobały się kierownikowi działu, do którego aplikujesz? W Betamedzie bardzo zwracają uwagę na wygląd....Na wiek też patrzą ale już trochę mniej. Uwierz mi. Nic nie tracisz.

Niebadzsmieszny

Ok, pokaż mi firmę, która ma tutaj pozytywne opinie. Jeśli jedyne źródło informacji to tylko marny portal do wylewania żółci i bezkarnego hejtu jakim jest gowork to trzeba przyznać że każda z firm jest beznadziejna, oszukuje, nie ma w nich perspektyw i ogólnie pracujący tam udzie są beznadziejni. Sugerując się opiniami z gowork trzeba przyznać, że nie ma w tym kraju żadnej firmy która jest godna uwagi.

Blondi

W BetaMedzie pracuje się dobrze, ale głównie ze względu na personel. Gdyby nie moje koleżanki i koledzy to prawdopodobnie szukałabym czegoś innego. Jeśli chodzi o wypłaty to najniższa krajowa i praktycznie żadnych dodatków, jedynie mamy dodatek nocny i do niedziel, nic na święta itp. Mają straszny bałagan w kadrach, placach i innych. Pani prezes nie szanuje pracowników, gdy przychodzi na obiekt nawet nie spojrzy na pielęgniarki czy opiekunów. Z plusów to tak jak pisałam fantastyczny personel i oddziałowa, zawsze pomoże i stoi murem za swoim personelem za co wielki szacun. Moje sugestie dla BetaMed S.A.: Większy szacunek w stosunku do personelu, może jakieś premie i dodatki do wypłaty? Lubię atmosferę w BetaMed S.A. za: Atmosfera między personelem pracującym na oddziałach. Szanujemy się nawzajem i pomagamy sobie bez względu na to czy to pielęgniarka czy salowa

@Blondi

Blondi, w swojej wypowiedzi na temat pracy w BetaMed wspomniałaś coś o dodatkowych wynagrodzeniach za niedziele i nocne zmiany. Powiedz proszę coś więcej na temat obowiązku pracy w tym czasie. Czy wszyscy musza odbyć takie dyżury? Jeśli tak, to ile razy w miesiącu? A z drugiej strony - jest możliwość pracy w trybie jedynie nocnym?

Albert

Praca jak praca. W porządku. Chociaż panuje tam również duża spychologia i przerzucanie odpowiedzialności. Kierownictwo pozostawia wiele do życzenia. Szacunek do pracownika? Kierownik jednego z działów notorycznie obgaduje swoich pracowników za plecami. Używa epitetów takich jak "nienormalny, pomylony, czarownica, jędza" i wiele innych w podobnym tonie. Jeżeli tak wygląda szacunek do pracowników to ja dziękuję.

Krzysztof

Ciekaw jestem jak wygląda kwestia pracy w dziale marketingu? Jak atmosfera? Jak ze stabilizacją? Ps. Nie rozumiem jak można narzekać na zarobki. Przecież sami się na nie zgadzamy podpisując umowę o pracę. Jeśli ktoś na nie narzeka, to powinien zastanowić się nad swoimi zdolnościami negocjacyjnymi i nad umiejętnością podejmowania decyzji.

M.
@Krzysztof

Nie do końca zawsze tak jest. Jeśli masz zatrudnienie i szukasz lepszej pracy, to wiadomo, że nie zgodzisz się na gorsze warunki. Ale jeżeli szukasz jej od kilku miesięcy, a na rozmowie z prezesową usłyszysz, że teraz dostaniesz tyle, ale za 3 miesiące da ci podwyżkę, to się zgadzasz. Oczywiście podwyżki nigdy nie widzisz. Albo dostajesz 100 zł więcej zamiast obiecanych 500.

Tonik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Majka

Nieprzerwanie :P

@Tonik

Cały czas, ale nie ma co polecać.

@Tonik

Twój komentarz z pytaniem o rekrutacje dodałeś już jakiś czas temu, niemniej jednak w chwili obecnej są widoczne oferty pracy do BetaMed dla pielęgniarek, opiekunów medycznych i na inne stanowiska, które znajdziesz pod tym linkiem -->> https://betamed.pl/pracuj-u-nas/ Rekrutacja składa się z trzech etapów. Znajdzie się na forum ktoś, kto opisze swoje doświadczenia w związku z rekrutacją? Jaki był jej przebieg?

Marcinek82

Serdecznie witam praca tak wszędzie, ale miałem do wyboru albo ZOL albo oddział wentylacji mechanicznej, jedynym minusem jest zarobek. W szpitalu proponuję więcej niż tam, ale za to są elastyczne możliwości wpisywania się do grafiku albo 12 godzin, albo 11 godzin albo na 8 godzin, nie ma tego w innych miejscach doświadczyłem tego. Personel bardzo pomocny nawet dla osób początkujących w zawodzie pielęgniarki pielęgniarza, opiekunki także bardzo fajne uczynne i sympatyczne, żałuję że złożyłem wypowiedzenie, bo w szpitalu rozpiszesz się na 6 dyżurów to dostaniesz 5, a tu jak jak pasuje chcesz 8 dyżurów to tyle dostaniesz. Serdecznie pozdrawiam

Mimoza

Po kilka latach pracy w tej firmie chętnie się wypowiem. Na szczęście udało mi się zmienić pracę ale zacznę od początku. Płace- bardzo niskie. Specjalista może liczyć na wynagrodzenie rzędu(usunięte przez administratora)Po 5 latach studiów i kilku latach doświadczenia to zdecydowanie za mało (proszę adminów o nie kasowanie przedstawionych zarobków, bo są one jak najbardziej sprawdzone i dostaje tyle każdy specjalista w tej firmie!) Atmosfera- dość nerwowa, choć to zależy od działu. Bonusy/benefity- brak. Jest opcja dofinansowania do kary multisport (usunięte przez administratora) Placówka- obecna w Chorzowie całkiem niezła choć trzeba się liczyć, że jest to praca w klinice więc czasami widoki i zapachy nie są zbyt ładne. Szefostwo- przepraszam ale to jest już masakra. Zmanierowani ludzie, którzy myślą, że wszystko im wolno. Bardzo często występują zachowania, które nie powinny mieć miejsca w pracy. Regulamin na to nie pozwala więc więcej nie napiszę. Podejście do pracownika- fatalne. Niestety traktują Cię jak jeszcze jedną mrówkę w mrowisku. Nie będziesz niezastąpiony i to widać. Kamery są wszędzie, a jeśli jesz obiad o 2 minuty dłużej niż zawsze już jest nagana. Możliwość rozwoju- brak. Nie znam nikogo kto dostał tam awans, podwyżkę lub chociaż pochwałę. To tylko kilka kwestii. W mojej opinii radzę szukać pracy gdzie indziej. Betamed musi się jeszcze sporo nauczyć o traktowaniu pracowników. Pewnie dostanę odpowiedź od kogoś z firmy, że nie chciało mi się pracować, lub byłam kiepskim pracownikiem jednak tak nie było. Sama rotacja świadczy o tym, że w firmie coś się dzieje. Jeśli mnóstwo pracowników się zwalnia, a kierownictwo zostaje to samo to o czym to świadczy? Raczej nie o tym, że 100 pracowników się myli tylko, że z osobami nimi zarządzającymi jest coś nie tak.

Kajtek
@Mimoza

Dlaczego znów administrator usunął informację o wysokości zarobków??? Jeżeli chcemy istotnych informacji na temat pracodawcy to wysokość pensji jest chyba jedną z kluczowych kwestii! BetaMed kazał usunąć tą informację? Fakt, powinien się wstydzić tego, ile płaci swoim pracownikom...

@Kajtek

Zarobek najniższa lub lekko ponad plus premia 200- 300 zł

Kordi

Jeśli chodzi o pracę w tej formie stanowczo odradzam. Zarobki w granicach najniższej krajowej plus premia którą dostaniesz albo nie w zależności od humoru. Zero szans na jakikolwiek rozwój w tej firmie. Brak benefitow a system zarządzania pozostawia wiele do życzenia. Ta firma jeszcze musi się dużo nauczyć jeśli faktycznie chce coś znaczyć na rynku. Demotywuja pracowników swoim podejściem oraz brakiem szacunku. Proszę się nie sugerować nagrodami które firma zdobywa.... każdy kto ma pieniądze w dzisiejszych czasach może zdobyć dużo nagród.

Lidia
@Kordi

A ja już długo tu pracuję i nie żałuję.Takiego personelu medycznego ( profesjonalizm,doświadczenie i empatia) - jak w Betamedzie ze świecą szukać w okolicznych szpitalach.Dobra atmosfera współpracy.Gratuluję doboru pracowników.Dotyczy to pielęgniarek i opiekunów.Znając firmę od środka mogę z czystym sumieniem stwierdzić,że nie bałabym się przebywać tu jako klient - pacjent.Pieniądze nie są takie złe, a komu chce się pracować to na zarobki nie narzeka.Oddziałowa wymagająca,ale sprawiedliwa i życzliwie podchodzi zarówno do problemów pacjenta jak i do pracownika.Mankamentem jest konieczność obsługi specjalistycznego sprzętu, ale jak ktoś chce to się nauczy.No i przykro patrzeć na te biedne, chore dzieci, więc nie jest to praca dla każdego.

basia

Idealne podsumowanie.

Tak pracowałem w tej firmie pół roku i to czysta prawda1

Becia

Więcej gadania niż pracy w tej firmie.

Kamila

Cześć. Pracuję 8 lat w BetaMedzie w Oddziale terenowym. Osobiście jestem zadowolona. To moje 8 miejsce pracy w życiu i mam.... troche porównania. Wcześniej pracowałam w państwowych firmach i instytucjach i tam czułam się jak na prywatnym folwarku. Tu jest to prywatna firma, ale .... wg mnie to zależy komu się podlega. W moim przypadku praca ta zaspokaja moje pokład empatii. W pracy jak w pracy... Jest naprawdę co robić i trzeba wciąż iść do przodu. Nie napisałam tego by komukolwiek z kierownictwa się przypodobać bo mam swoje zdanie i je zachowam dla siebie. Natomiast fakt rotacja ludzi w centrali bardzo duża. Bonusów brak. Płace... stoją w miejscu od kilku lat.

Stach

Nie rozumiem dlaczego chcecie znać wysokość zarobków?

majorka
@Stach

haha, czyli dla Ciebie zarobki nie mają wpływu na ocenę pracy/danego stanowiska/pracodawcy? Zgłoś się do beta medu - będziesz dla nich idealnym pracownikiem!

Norbi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

missserafin
@Norbi

Chyba cały czas kogoś szukają. Na stronie mają tylko oferty zawodów medycznych, ale na portalach rekrutacyjnych widzę oferty pracy w biurze. Ciągle te same...Nie wiem czy sie tak rozwijają, czy taka rotacja... myślę, że to drugie, inaczej niektóre działy miałyby po 30 pracowników ;P

Zostaw merytoryczną opinię o BetaMed S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BetaMed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BetaMed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BetaMed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BetaMed S.A.