Opinie o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ra Lift Adam Hanusiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ra Lift Adam Hanusiak o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Czarek

Nikt na siłę nie trzyma w firmie. Szkoda, że nawet dobrzy pracodawcy nie zadowolą niektórych osób!

Benioq
@Czarek

Czarku jeśli nawet tak traktują pracowników ,że odchodzą to sam widzisz,że firma nie cieszy się dobrą opinią.Pracodawca jednak szacunkiem zatrzymuje dobrych pracowników ,bo sam to robię.Wiem,że szacunkiem więcej zyskam niż stracę.Paskudne podejście właściciela widać po samym traktowaniu klientów pisaniem bzdur i samoopiniami.Widać brak elokwencji szefa.Ludzi i klientów trzeba szanować ,bo interes padnie.A jak widzę właściciel to raczej polotu do roboty nie ma co widzę po pysku.

Mert
@Benioq

Benioq świetnie i celnie ocenił tego cwela co nie szanuje pracowników.

Gienek
@Benioq

To oczywiste,że nikt z dobrej pracy nie odchodzi tylko ze złej ,gdzie słabo płacą lub jest zła atmosfera.Nie rozumiem czemu ten szef niszczy tak prawo wyboru byłego pracownika.

Ted
@Gienek

Ojtam,ojtam jak pracę człowiek zmienia to rozwija się i nie wieje nudą.Ja nie lubię pracy ,gdzie trzeba ciągle coś starego naprawiać,więc odpowiedzialność za graty ,by mnie wykończyła nerwowo.

Jerzy
@Czarek

Czarek Ty masz z głową.Ty tego cwela nazywasz dobrym pracodawcą.Wytrzymaj z nim 1 dzień to będziesz bohaterem.To że swojego synunulka wystawia jako niby zadowolonego klienta(dzieciaka) to też świadczy że nie ma pojęcia o uczciwości tylko jak kogo oszukać.

Norbert
@Czarek

Ty się Czarek ogarnij.O tym grzybie gadasz?Jacy dobrzy pracodawcy?????To się w lustrze nie widziało!Leśny paralityk

Amerik
@Czarek

Od kiedy to w tej firmie pracował jakikolwiek Czarek????I znów Ra lift fałszuje kolejny raz obraz tej pseudo firmy .No muszę powiedzieć że mydlenie oczu ludziom to właściciel jedyne co potrafi robić.Tylko że okolica cała zna ich i to nie przejdzie.Znam ich od zawsze to wiem czym śmierdzą.

@Czarek

Cha,cha ....Co to za flej pisał.Każdy stamtąd znika jak dowie się prawdziwości.Oj.Czarek ,ale lejesz wodę.Zajmij się sobą ,a nie cudzymi firmami,bo gadasz jak nawiedzony.

Bemav

Ciężkostrawny właściciel ,problemator.Stosuje niekonwencjonalne metody porażek.Nie chcę mieć więcej nic z nim w temacie .

Opel

Ciołek stosuje szczurkowaty handel,a może by tak chwycić się jakiejś pracy.

Yuri

Oferta na serwisanta jest żałosna można sporo do tego interesu jeszcze dołożyć.Właściciel z pryszczatym sam niech chwyci się roboty a nie szuka pachołków..

Yuri
@Yuri

Zapomniałem dodać że jeżeli ktoś się podejmie tam roboty na tego serwisanta to niech w kilku firmach dla bezpieczeństwa się ubezpieczy np PZU.????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ra Lift Adam Hanusiak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Baca

Witajcie.Polecam Wam super firmę Gizo Rental.Wiele super firmowych ,a zwłaszcza Genie maszyn mają.Profesjonaliści ,a nie takie (usunięte przez administratora) jak w Jordanowie.

Grzegorz

Po ujawnieniu w necie wielu tak przerażających opinii jednak nie zdecydowałbym się na podpisanie umowy z tym właścicielem.Pracownicy i klienci mający z właścicielem tej firmy najlepszą wiedzę wewnętrzna znają .

Polak

Typ mamrota .Nikt tam robić nie chce bo mamrot nic nie umie ,a pazerny na piniondze .Najlepiej orać ludźmi i leżeć na kawusi przed TV.Lejbus niech sam sobie robi za taką jałmużnę.

Sąsiad
@Polak

Tys prowda.Codziennie to widzę.Lewe toto.

Fan

Człowieku jak myślisz że za takie grosze znajdziesz serwisanta do tak ciężkiej i niebezpiecznej i odpowiedzialnej roboty gdzie teraz mandat kilkukrotnie masz większy totalnie za wsio to mylisz się.Zarobki w Krakowie masz 4 razy lepsze jako serwisant. Zostało ci zakasanie rękawów .Najwyższa pora chwycić się samemu roboty a nie szukać pachołków do brudnej roboty .Do roboty....do roboty...

Moryc

Polecam firmę Gizo oraz Masz -bud ze zwyżkami .Ten z ra-fiftu pojęcia z tym barachłem nie ma o wynajmie.100 lat za (usunięte przez administratora) jest.Też Genie mają. Moric

Lech

Najgorsza firma .Zanim ktoś bierze się za wynajem niech zdobędzie deko wiedzy!!!!!!!

Felerna firma z irracjonalnym podejściem do rzeczywistości.Aż odużający ludzie.Ra -lift to jakiś blef.

Hak

Czarek tylko fajnie się gada jak się tam nie pracuje u tego pajacyka.

Darek

Perfidna firma .Nieokrzesani ludzie.

Alpaczino

Omijać szerokim łukiem to miejsce.Broń Boże !!!!

Garnita

(usunięte przez administratora)jaka reklama upadku podnośnika .Garnitex pozwolił robić zdjęcia z drabinami to po co was zatrudnił.Reklama drabin ha ,ha ,ha.Jakoś moja firma nie wpadła na taką głupotę.(usunięte przez administratora)zwyżkę,żeby tamci z drabin robili jeszcze Garnitex czy wam na to pozwolił .No, conajmniej śmieszne .(usunięte przez administratora)

Mechanik

Tam kiedyś robił u nich Jurek (usunięte przez administratora) i taki okrzesany był w transporcie ,ale teraz jak go wywalili upadło to wszystko.

Swój

Panie mechaniku to nie było nazwisko tego robiła tylko żartobliwe przezwisko.Hej.A miesza to tam ta baba co marchewkę sprzedawała i teraz udaje eksperta od budowy maszyn budowlanych.He ,he. ..

Jerzy

Super zwyżki są pod numerem tel ..663552200.Fajny zespół ludzi.

Rycek

A ten co się szaleju nażarł czy co że tak partaczy wsio.Polecam egzorcystę kontakt Tutu 777@interia.pl

Asx

Wszystkie maszyny gniją i parszywieją na tym deszczu a ten jeszcze zarabia na tym bo wciska zgnitki.Wszysko się niszczy w tych maszynach Zero pomysłu .Dziwak Zamiast zadaszyć plac to on tak to niszczy.,,Na zło.......u czapka gore"

Andrzejfaja8

Widać mocną niepoczytalność w opowieściach właściciela.Szyderczośc z gęby nie schodzi .Nie polecam tych spazmatycznych prześmiewców.

Zostaw merytoryczną opinię o Ra Lift Adam Hanusiak - Jordanów

• Jak się pracuje w Ra Lift Adam Hanusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Ra Lift Adam Hanusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ra Lift Adam Hanusiak?

Ra Lift Adam Hanusiak
  • Generała Maczka 155A