Opinie o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ra Lift Adam Hanusiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ra Lift Adam Hanusiak o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Ubecin

Ta firma to SZTUCZNA WYDMUSZKA.Absolutnie nie polecam.Brrrr......

Krak

Paskudna firma.Widac że się nie chce robić.Ręce w kieszeni a wy bulcie.

Xd

Parszywy charakter to mało powiedziane bo ciamciaramcia jeszcze pluje przez dziurę w przednich zębach.Absolutnie cena nie adekwatna z jakościąhienowatość

Klient

Okropne ,rozmemłane ćwoki pogardzające też przy okazji ludźmi z otoczenia jak po wpisach ich widzę internetowych.Gdzie jest szacunek do ludzi???

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ra Lift Adam Hanusiak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
Felieton

Poczytałem te ukryte też wypowiedzi i tak sobie myślę że serio te ludzie w tej maczkowej wiosce to jakieś jęcoły bez uczciwości.Gdzie szacunek do klientów?Samouwielbienie i nawet jak przyznają się do oszustw to też bez pokory tylko skakanko do oczu.Bida z nędzą.

Witek

Możliwość zarażania od takiego sprzętu sprowadzanego z zagranicy jest chyba większe niż zazwyczaj.Wirus panuje to trzeba trzymać się z daleka.

HenekAc
@Witek

Brak jakiejkolwiek wyobraźni u tego pseudo właściciela,bo nigdy nic nie robił to jak otwarł firmę i z czego.Ciekawe.

RA-LIFT
@Witek

Tak dokładnie zamknij się na kwarantannie i narzekaj dalej., Najlepiej trzymaj się od wszystkich z daleka

RA-LIFT
@HenekAc

Ja byś zadał Sobie odrobinę trudu i poczytał o naszej Firmie to dowiedział byś się że Pracujemy na rynku Już od 20 lat Nie wypisuj bzdur o kimś kogo tak naprawdę nie znasz

Cyrej
@RA-LIFT

Ty koleś lepiej nie wyśmiewają ludzi bo kwarantannę mają wszyscy (usunięte przez administratora) a nie myśl że obejdziesz rządowe obostrzenia.Chroń życie!To że nie ma się objawów to zarażać możesz a to zagrożenie zdrowia i życia innych ludzi.Wolno tylko do spożywczaka i do apteki a twoje duperele nie są niezbędne do życia!!!Hamuj trochę w poniżaniu ludzi.

RetinZq
@RA-LIFT

Zastanawiam ile masz Ty z tego raliftu jeszcze jadu do ludzi i ołudy?Prawa i obowiązki wszyscy mamy równe .Ironia i szyderstwo przez ciebie przemawia.

Ewian
@RA-LIFT

Nie oszukuj ludzi z tym 20 letnim doświadczeniem,bo bud jor stworzył Jurek R,a nie ty nierobienie,a raczej lift to poducha i to niedawna twoj.....a.Ha,ha,ha ubaw mam.....brzuch mi pęknie.

Maczek

Facet z firmy ma coś nie po kolei we łbie bo pisze do ludzi.....Najlepiej trzymaj się od wszystkich z daleka.Odzywki te świadczą o poniżającym stosunku do klientów.Chłopie okazujesz pogardę do reguł i zasad nas wszystkich.

Kamil
@Witek

No pozwożą tych klamotów z Chin a potem beczą że choroby niszczą ludzi.Przecież to na tych maszynach długo te choroby siedzą bo to metal i to długo trzyma wirusy.

HajdukR

Przerażającą firma nie mająca pojęcia o wynajmie maszyn.Macie rację że to kupa dziadostwa z dziwnym otoczeniem nie mająca chęci do roboty .Tak żeby się przeszlajać i ogolić ludzi z ostatniego grosza.Nie polecam Broń Boże.

Cavenik

Największe koszmary

Rzeźnik

Boli że są takie firmy w kraju.

Ziutek 971

Świetny jest Wojciech Moryś firma Balance z Krakowa.

Lee

Ogarnęło mnie ogólne przerażenie .

Moner

Ja się wirusa wcale nie boję,a właśnie takich firm się obawiam.

Karlos

Słabizna

Georg 100

Takie zachowania świadczą o partaczym działaniu firmy.Brzydkie zachowania wobec klientów.Fauszerstwa zaraz wychodzą z bunkra.No ,niestety!

Pućka

Mną wstrząsnęło to przyznanie się właścicieli do oszustwa w pisaniu fikcyjnych gwiazdek przez rodzinę..Szok!!!A najgorsze to te kpiny z odkrycia tego przez sąsiadów.

Ambroży

Kordianie skoro rodzina Adama twierdzi że robotnik się zapalił i jest fatalnym stanie to chyba nic dobrego tam nikogo nie czeka.BHP nikt ich nie uczył.Właściciel odpowiada za pracowników.

Kordian

Jesteście przekonani, że nic dobrego nie dzieje się w firmie?

Noris!11

Na tej firmie to pech ciąży straszny.Fatum jakieś ludzie gadają.

Król lew

Trochę mnie dziwi usunięta opinia ,bo przecież była z podpisem ,a teraz stoi ,że to anonim był co nie jest wcale prawdą.Chciałem pokazać żonie ,a tu bum prawda zniknęła .Ta firma to dziwadła jakieś.

Kaczorek

Brak słów.Załamka i średniowiecze w zachowaniu właściciela.

Zostaw merytoryczną opinię o Ra Lift Adam Hanusiak - Jordanów

• Jak się pracuje w Ra Lift Adam Hanusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Ra Lift Adam Hanusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ra Lift Adam Hanusiak?

Ra Lift Adam Hanusiak
  • Generała Maczka 155A