Opinie o Erpatech Beata Praga w Mościska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Erpatech Beata Praga, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Erpatech Beata Praga o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erpatech Beata Praga w Mościska

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Erpatech Beata Praga? Można dołączyć rodzinę?

Zigi Nowy wpis
Klient

(usunięte przez administratora) jakiego mało !!! Naprawa gwarancyjna polega na wyczyszczeniu sprzętu. Posiadam dwie gwozdziarki aku DeWalt. Oddaje systematycznie na gwarancje bo nie można nimi pracować. Wracają wyczyszczone i za chwile jest to samo. Przy jednej skończyła się gwarancja. Po oddaniu na serwis wyceniono naprawę na kwotę bliska 2200 zł. (Cena nowej) dodam ze oddana była na ta sama usterkę co wcześniejsze 4 razy gdzie była niby naprawiana. (usunięte przez administratora) i nic więcej. Pani na recepcji stwierdziła ze nie ma historii napraw w systemie. A ja dostałem trzy opisy z napraw. Śmieszne to jest. NIE POLECAM TEGO SERWISU !!!

Ewa Nowy wpis

Hej, hej, czy na magazyn do Erpatechu może aplikować kobieta? Jeśli tak, to na jakie konkretnie stanowisko? :) Jak jest z dźwiganiem ciężkich rzeczy? I czy wymagane są uprawnienia na wózki widłowe?

Klient Nowy wpis
Klient

Po opiniach sądzę, że nie warto korzystać z usług tej firmy!???

Rozmowa kwalifikacyjna
Erpatech Beata Praga prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pewienbudowlaniec
Klient

Naprawili mój sprzęt, wymienili pewien odbiornik i powinni dodać akcesoria do niego które są w zestawie ale zapomnieli o tym, gdy zapytałem czy mogę go dokupić potwierdzili ale znikąd pomocy odnośnie modelu, dopiero ich dealer mi pomógł. Dlatego erpatech leci sobie ostro w kulki ale polecam jak najbardziej sklep 365pro

Stef
Klient

Na załatwienie naprawy w okresie gwarancji nie ma szans prawie wszystko odsyłaja z powrotem. Kombinują żeby klient za wszystko płacił, żenada

@Stef

Być może Erpatech nie ma wystarczającej ilości pracowników w dziale reklamacji, stąd opóźnienia. Czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia jak @Stef? Chętnie dowiem się więcej.

Kkk
@Wiktoria

Proszę poczytać opinie na stronie serwisu są bardzo źle nie warto mieć z nimi do czynienia

Piotr
Klient

Omijać z daleka. Reklamacja szlifierki kątowej Black+Decker odrzucona z powodu profesjonalnego używania narzędzia dla majsterkowiczów. Po zapytaniu w jaki sposób należy używać narzędzia dla majsterkowiczów - odpowiedź SPORADYCZNIE. Odwołanie oczywiście też odrzucone.

@Piotr

Bardzo ciekawa interpretacja instrukcji użycia szlifierki:) Czy na forum gowork jest obecny ktoś z działu reklamacji z Erpatech? Fajnie, gdybyście odnieśli się do tematu i przy okazji powiedzieli, czy przyjmujecie na staż pracowniczy.

Wiktoria

Cześć wszystkim! Przede wszystkim chciałam z góry podziękować pracownikom, którzy znajdą czas by odpowiedzieć na moje pytania: 1. Ile osób zatrudnia Erpatech? 2.Czy atmosfera w firmie jest "zdrowa"? Na pewno rozumiecie o co mi chodzi.

Gutek

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje i jak ona przebiega, czy są szanse na pracę bo czas niepewny?

Krys
Klient

Żenujący amatorzy nie znający podstawowych regulacji prawnych z zakresu rękojmi i gwarancji - jak na kiepski serwis gwarancyjny przystało... Trzeba podjąc nadludzkie wysiłki żeby cokolwiek załatwić w tym bajzlu ! Obsługa klienta (a raczej "obsuwa" klienta") poniżej jakiegokolwiek standardu... NIezrozumiałe dlaczego tacy (usunięte przez administratora) są oficjalnym serwisem gwarancyjnym Black& Decker Czy DeWalt...

?

Czy firma organizuje szkolenia zewnętrzne?

mixx
Kandydat

Pracował ktoś jako magazynier w Mościskach i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Igor

Dobra i sprawdzona firma, przy tym dobry pracodawca więc polecam!!

kafar

Praca w tej firmie to spory stres.Obowiązków cały czas systematycznie przybywa,trudno się wyrobić do 16, często trzeba zostawać dłużej.Atmosfera w pracy mało sympatyczna.Najbardziej trzeba uważać na typka z mongolskimi oczkami i czerwonymi policzkami ,potrafi swoimi działaniami doprowadzić do zwolnienia.Przybywa w firmie nowych ,stawka od lat praktycznie niezmienna.Nie polecam tego miejsca pracy

Karmen

Dział zamówień kompletne nieporozumienie. Szczególnie kierowniczka ktora nie widzi jak 2 pracownice buntuja resztę i stwarzają atmosferę jakby pracowały za karę.

Rafał
@Karmen

Masz na myśli złą organizację pracy w dziale zamówień? Jak jest w innych działach? Czy atmosfera również nie sprzyja swobodnej pracy? Może warto poinformować o tym odpowiednie osoby skoro jest to, tak bardzo poważny problem (atmosfera) rzutujący na cały dział?

gregory

pracodawca niewypłacalny ,pracowałem kilka dni na umowę zlecenie i nie dostałem wynagrodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Erpatech Beata Praga - Mościska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Erpatech Beata Praga
1/5 Na podstawie 1 ocen.