Opinie o Peri Polska Sp. .z o.o. w Płochocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Peri Polska Sp. .z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Peri Polska Sp. .z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peri Polska Sp. .z o.o. w Płochocin

Realista

Jako były pracownik zacznę od plusów a jest ich niewiele . Terminowe wypłaty i jak jesteś człowiekiem bez kręgosłupa moralnego , aspiracji i nie chcesz się rozwijać to idealna praca dla Ciebie , będziesz tu pracował i nikt Cię nie zwolni. . To tyle z plusów . Firma wabi pracowników rozwojem oraz pozycją jaką firma zajmuje na rynku . Co do zarobków cóż ,poniżej absolutnego minimum w Biedronce ,Lidlu czy na jakimś pierwszym lepszym magazynie zarobisz więcej jak tu po kilku latach . Praca na hali ciężka wśród ogólnego brudu , hałasu ,oparów spawalniczych , smrodu farb oraz inny środków chemicznych , w zimie zabraknie ci wypłaty na lekarza i na leki z powodu braku ogrzewania ,po prostu BHP jest tu inaczej postrzegane . Co do samej atmosfery pracy też nie jest kolorowo. Ludzie zazwyczaj wszyscy po znajomości albo rodzinie . Jeden z drugiego szydzi , poniża oraz wykorzystuje . Jedni pracują a w tym czasie drudzy popijają kawkę z mistrzami i kierownictwem, oglądają telewizję aby do fajrantu . Ogrom donosicieli ,którzy za uśmiech kierownika i poklepanie po ramieniu wyrzekną się swojej godności i człowieczeństwa . Kadra zarządzająca w stylu co ja mogę , nie mamy pieniędzy , jak nie pasuje to nie zatrzymujemy . Podwyżki na poziomie 200-300zł "bo kryzys " "bo nie mamy pieniędzy " "bo słaby obrót" . Zawsze jest jakaś wymówka . Kierownictwo zatrzymane w poprzednim ustroju gdzie 10ciu za bramą stoimy na twoje miejsce choć prze tyle lat obserwując poczynania kierownicze więcej ludzi zwolnili niż w ogóle przyjęli . W chwili opuszczenia tej "wspaniałej firmy" naprawdę życie stało się lepsze . Osobiście nie polecam , szkoda zdrowia oraz nerwów .

Bartek

Dobry pracownik nie narzeka na podwyżki!!

Ożarowski robol pospolity

Za chorobowe obcinają i za wiele innych rzeczy też. Regulaminu premiowania to chyba nikt na oczy nigdy nie widział. Ale fizyczni mają oboad za friko a dla umysłowych jest doplata do obiadu. Jakość posiłków pozostawię bez komentarza ale zawsze mogło ich nie być więc narzekać nie wolno.

Szalony lotnik

Jako były już pracownik powiem, że to firma w której absolutnie nie istnieje pojęcie rozwoju pracownika ani tym bardziej szans na jakikolwiek awans. Płaska struktura, niedocenianie pracowników, za to faworyzowanie konkretnych osób które robią co chcą, przychodzą do pracy jak chcą i pracują jak chcą. Brak jest "jakości" za to jest "jakoś". Podwyżki są, ale zenujaco niskie - nie ma negocjacji. Zmarnowane lata pracy niestety a nawet cofnięcie się w rozwoju zawodowym. Ps. Odnośnie działu handlowego to ostatni handlowiec popracował 3 miesiące i po okresie próbnym się ewakuowal. Poprzedni uciekł po jakims pół roku. To chyba wystarczająco daje do myślenia.

Churros

Otototo, łatwo jeszcze dorobolić się wypalenia zawodowego kiedy pracodawcą wyciska pracownika jak cytrynkę dając 300 zł podwyżki. (Albo 100, zależy jak się trafi w losowaniu). Ale ważne żeby tabelki się zgadzały.

Nela Nowy wpis

inżynier ds. ofertowania i sprzedaży w ogłoszeniu ma wpisany system wynagradzania powiązany z uzyskiwanymi efektami. Chodzi pewnie o jakieś prowizje? Nie widzę o nich konkretów w treści. Czy może je ktoś omówić? W tym roku jak wychodzą?

Od wczoraj maja dodana ofertę dla Operatora Maszyn, a nie widzę przy tym byście ostatnio pisali o tym stanowisku. mam już doświadczenie i myślę o dalszym rozwoju a piszą o tych kursach zawodowych, które można dalej wyrobić. O jakich mowa?

Piekarnia Nowy wpis

Uciekaj byle dalej. Kurs to może zrobią na suwnicę, ale dawno nie było. A maszyny jakimi będziesz najpewniej operował to szufelka i zmiotka. W późniejszym etapie rozwoju frezarka lub wiertarka ale to też nie oczywiste. Generalnie nie polecam firmy. Minimalne zarobki, za to wymagania maksymalne. Chociaż jest tam paru takich, którzy by życie oddali za dobro firmy.

Były pracownik Nowy wpis

No cóż mogę napisać po 10 latach pracy w (usunięte przez administratora)Peri.... (usunięte przez administratora) widać że prezes i zarząd działa na szkodę spółki liczą się tylko tabelki i współczynniki zwykłego szaraka mają gdzieś. Premie 600zl na rękę na kwartał pod warunkiem że 3 miesięcy jesteś zdrowy nic nie zawaliles aaaa i jak współczynnik jest dobry :) bo jak nie to zapomnij.. Podwyżki 200-300zl brutto a bo to kryzys, bo firma biedna itp... :) praca w deszczu na mrozie w pełnym słońcu i pod bardzo dużym obciążeniem fizycznym. Kierownictwo placu, bazy ma swój kosmiczny świat dla nich czas zatrzymał sie 10 lat temu gdzie to kolejka ludzi czeka za bramą hehe Po 10 latach pracy 4600brutto to śmieszne pieniądze.. lepiej już iść pracować do Biedronki.... Pozdrawiam

Ze strony wiem, że poszukiwany jest teraz inżynier ds. ofertowania i sprzedaży. w wymaganiach piszą o doświadczeniu w firmie z branży budowlanej. ale ile go mniej więcej teraz potrzeba, czy wiecie? Chce sprawdzić czy jest sens się zgłaszać. Dają negatywny feedback?

Kris

Ważne, żeby znał ogólnie rynek budowlany, najważniejsze jest jednak kierunkowe wykształcenie.

Aplikowałeś na stanowisko Inżynier ds. Ofertowania i Sprzedaży oferowane przez firmę Peri Polska Sp. .z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Daga

To ciekawe co na to obiady się składa? I ile biurowi dopłacają? I jeśli jest wpisane w benefitach dla handlowca, że dają możliwość nauki j. angielskiego i niemieckiego to w jakim zakresie? co to za lekcje?

Andżejek Mustafa
@Daga

Zupa i drugie danie, ale placowi mają chyba tylko drugie danie. Myślący z biura mają zupę, i 3 rodzaje drugiego do wyboru. Bo nie może mieć każdy po równo. A nauka języków to chyba był dostęp do jakiejś aplikacji ale słyszałem że niektórzy ludzie tam pracujący mieli lekcje indywidualne z nauczycielami

Kris
@Andżejek Mustafa

Pracownicy CL mają drugie danie całkiem za free przez cały rok. "Myślący" owszem mają dodatkowy wybór ale płaca za obiady - mają kilka złotych dofinansowania. pracownicy CL też mogą wybierać inne posiłki ale już wtedy nie darmowe. Co do nauki - jest aplikacja Tutlo, w której można korzystać z lekcji kilku języków na różnych poziomach, konto dostępne jest także dla jednego członka rodziny. Można negocjować lekcje z lektorem (grupowe lub indywidualne).

Realista

Szalony lotnik

@Szalony lotnik

A ty długo tu pracowałeś? Piszesz o dziale handlowym, więc obstawiam, że w nim? Czy mam złe wrażenie? Ja mam zamiar wysłać cv do pracy w administracji, wiem, że niedawno w sumie kiedyś szukali Specjalistki ds. Administracyjno — Organizacyjnych. Miałeś może styczność z tym stanowiskiem? Wiesz, jak praca na nim wygląda? Zarobki w jakimś dziale się wybijają, czy raczej podobnie się zarabia? To samo z kwestia rozwoju i awansów? W każdym z nich brak perspektyw?

pasażer
@Szalony lotnik

A ja pracuję już wiele lat. Struktura jest płaska i dlatego jest łatwiej i szybciej. Może awansów nie ma na co dzień, ale są i to z wewnątrz. Szkoleń jest wystarczająco (firmowych i z zewnątrz), a w razie potrzeby są dodatkowe. Pracujemy przy wielu tematach, też międzynarodowych – także dla tych co chcą to wyzwania są ambitne. O jakości świadczą i ludzie i produkty - z resztą klienci ją na bieżąco oceniają, żeby nie było, że to moja opinia. No i fakt, czasami roboty jest dużo, ale zwykle ciekawej.

Podkreślasz przy tym, że tak właśnie jest ostatnimi czasy. Czyli od jakiego okresu w zasadzie może dziać się jakoś gorzej i jak było przy tym wcześniej? zastanawiam się o ile przegapiłem ten zloty okres

Churros

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Peri Polska Sp. .z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Bartek

Dobry pracownik nie narzeka na podwyżki!!

Jogi
@Bartek

Racja!

Julita
@Bartek

Rozumiem, że chcesz dać do zrozumienia, że Peri Polska docenia pracę swoich pracowników i zapewnia im podwyżki. Jakiego rzędu one są? Czy oprócz podwyżek można liczyć na premie? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Jogi
@Julita

Nie wiem czy jest jakieś maximum płac /inflacja/ ale premie jak najbardziej są + socjalne + trzynastka. Firma się ciągle rozwija i jest jeszcze droga awansów, o których co jakiś czas słychać.

Hans
@Julita

Na przestrzeni ostatnich 10 lat dostałem 300zl podwyżki także jest elegancko.

@Hans

Dziwne, bo moja wzrosła duuużo więcej :) a co robisz w Peri?

Marzena

Być może użytkownik @Hans pracuje na innym stanowisku i stąd ta różnica w wysokości premii. Dobrze jednak, że w Peri Polska docenia się w jakiś sposób pracowników - to bowiem sprawia, iż czują się oni nieco bardziej zmotywowani do pracy. Ciekawi mnie jeszcze kwestia indywidualnego rozwoju zawodowego. Czy możecie liczyć ze strony tego pracodawcy na szkolenia, które w znacznym stopniu podnosiłyby Wasze kwalifikacje? Powiedz coś na ten temat.

Czemu jest kwartalna? Czy cos konkretnego w warunkach zatrudnienia taką warunkuje? I co z jej wysokością? Przypada średnio 200 plnów na miesiąc? Od kiedy taka właśnie jej wysokość występuje?

Ożarowski robol pospolity

Elka

Cześć, widzieliście może tamta ofertę dla projektanta budowlanego o której ktoś tu pisał? Wiem, że było to w listopadzie ale może uda się cos archiwalnego podpatrzeć? Widzę teraz tylko oferty dla handlowców, a mnie na projektancie by zależało. Od wiosny szukam zatrudnienia

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Peri Polska Sp. .z o.o.. Poszukiwani są Projektant Budowlany. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Od roku nie ma opinii? ostatnia widzę opisuje proces rekrutacyjny dla handlowca tez się nim interesuje, wiecie czy cokolwiek uległo zmianie? Przede wszystkim o zarobki mi chodzi, bo widzę w jednej z opinii, że ktoś nie był nimi zbytnio pocieszony? Czy zależne będzie to od lokalizacji? Widzę ze na parę miast szukają. Czy warto aplikować? Ile teraz można zarobić?

nie_kandydat

Rekrutacja na stanowisko przedstawiciel handlowy. - Pierwszy kontakt, miła rozmowa telefoniczna podczas której pan pyta jakie są moje oczekiwania finansowe. Po udzieleniu odpowiedzi zostaje zaproszony na spotkanie na jeden z oddziałów. - Punkt drugi, czyli spotkanie na żywo było prostym przykładem braku profesjonalizmu w prowadzeniu rozmowy przez rekrutera. "Czy pan wie ile teraz zarabia w polsce handlowiec?", "no ma pan jakieś tam kursy i doświadczenie" itp. Czy w taki sposób prowadzi się rozmowę rekrutacyjną? Czy poznając oczekiwania kandydata zaprasza się go tylko po to by go wyśmiać? Osiem lat doświadczenia w handlu, z czego sześć w branży związanej z działalnością ich firmy. Opuściłem spotkanie zażenowany całą sytuacją w której się znalazłem. To pierwsza w moim życiu publiczna opinia na temat jakiegokolwiek pracodawcy, szkoda że tak negatywna. Aaa... odpowiedź z wynikiem rekrutacji miała zostać udzielona prawie miesiąc temu, żadnej informacji nie uzyskałem. Strata czasu.

Qulson

Pracował ktoś jako magazynier i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

ala

A ja zapytam - czy kobiety są tu przyjmowane? Jeśli tak, to na jakie stanowisko?

@ala

Nie sądzę, żeby firma o takim profilu, jak Peri Polska w jakikolwiek sposób dyskryminowała kobiety. Możesz ubiegać się tam o pracę w różnych działach: Dziale Technicznym, Dziale Handlowym, w Centrum Logistycznym i innych. Szczegółowe informacje znajdziesz na tej stronie: https://www.peri.com.pl/kariera.html Może jednak zacznijmy od tego, jakie stanowisko by Cię najbardziej interesowało?

handel
@ala

kobiety, żart. Dyr handlowy nie zatrudnia kobiet

Dominika
@handel

Dlaczego nie zatrudnia?

@handel

Ja wiem, że walnę stereotypem teraz, ale to co mam rozumieć, że sami faceci są u was na recepcji?

Paprotka

Witam, na jakie zarobki może liczyć handlowiec?

Dariusz

Jakie są przedmioty zarobki czy są przyjęcia?

@Dariusz

Pensja zależy od stanowiska i doświadczenia. Aktualnie trwa rekrutacja zarówno na stanowiska przedstawicieli techniczno-handlowych, projektantów, obsługi logistycznej, jak i pracowników do Centrów Logistycznych. Wszystkie oferty są na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej: https://www.peri.com.pl/kariera.html

Pracownik PERI Koninko

Pracuje w Peri już bardzo długo Lat i nie mogę złego słowa powiedzieć... Jednym mankamentem jest nawał pracy ale kto się nie boi pracy to co trzeba pracować. JEDYNYM MANKAMENTEM JEST SŁABA PRACA NIEKTÓRYCH OPERATORÓW WÓZKÓW PRZY ZA ŁADUNKACH NIESTETY KIEROWCY NA NIEKTÓRYCH NARZEKAJĄ NI NIESTETY ZALADANKU SA TRUDNE I TRZEBA TEGO SIĘ DŁUGO UCZYC SA CHŁOPAKI KTÓRE PRACUJĄ KRÓTKO I SOBIE DAJĄ BARDZO DOBRZE RADĘ ALE NIKTORZY ŻE STAZEM OPERATORA KTÓRZY PRACUJĄ JUŻ DOŚĆ DŁUGO TO SIĘ TYLKO NA DAJĄ DO JAZDY Z PUNKTU A DO PUNKTU B. POZDRAWIAM WSZYSTKICH SZANUJĄCYCH PRACĘ

2021
@Pracownik PERI Koninko

Czy są u was pracownicy bez uprawnień na wózki?jakie są zarobki?

Czy w PERI są wypłacane premie za dobrą pracę, mam informacje że wypłaty premii w 2020 roku były zatrzymane przez Prezesa zarządzeniem pisemnym ze względu na trudną sytuację spółki dla pracowników czołowych i pozostałych, premia dla pracowników Magazynów, Handlu i Technologów = 0 zł miesięczna i kwartalnie w 2020 roku. Teraz jest rok 2021 czy w PERI premie są wypłacane czy jest to praca za podstawę i obietnicę nagrody w kolejnym roku czy są wypłaty miesięczne lub kwartalne premii ?

Jacek
@Michał

Pracownicy nadal czekają na zeszłoroczną zawieszoną premie. Podwyżki owszem były ale dostali nieliczni. Kryzysu niewidać, budowy mają podpisane kontrakty, beton się leje wiec magazyny materiałowe maja duzo roboty, ale większość załogi coraz mniej pieniędzy, pozbawieni premi i podwyżek.

Czy pracownicy Peri Polska Sp. .z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pracownicy może i by się integrowali, lecz nie ma spotkań oddziałowych i firmowych integracyjnych, brak pomysłu działu HR na ten sposób integracji

Niestety w związku pandemią wszelkie formy integracji i dużych spotkań zostały zawieszone. Wcześniej, tradycyjnie co roku organizowane były imprezy dla wszystkich pracowników i ich rodzin z okazji Dnia Dziecka, uroczystości z jubilatami, którzy obchodzą rocznicę 10,15,20,25 lat pracy w naszej firmie, spotkania wigilijne oraz integracje zespołów pracujących w różnych lokalizacjach połączone ze szkoleniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Peri Polska Sp. .z o.o. - Płochocin

• Jak się pracuje w Peri Polska Sp. .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Peri Polska Sp. .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Peri Polska Sp. .z o.o.?

Peri Polska Sp. .z o.o.