Peri Polska Sp. .z o.o.

Płochocin

Opinie o Peri Polska Sp. .z o.o.

Jacek

Zastanawiam się dlaczego tak jest, że jak ludziom dobrze się w firmie pracuje to przestaja pisać? Przecież pozytywne opinie to jak reklama a wiadomo, że reklama jest potrzebna.

Julita

@Pracownik - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Peri Polska Sp. .z o.o.? Jakie benefity zapewnia pracodawca? W sieci pojawiło się kilka aktualnych ofert pracy - te merytoryczne odpowiedzi pomogą zainteresowanym w podjęciu decyzji, czy na nie aplikować.

Kandydat

A jakie warunki dla Przedstawicieli Techniczno-Handlowych ? Mam zamiar aplikować na woj.Mazowieckie . Może napisze ktoś zorientowany ?

A ja pracuję w Peri i nie narzekam bo narzekają tylko ci co nie chce się im robić! widzę, że co niektórzy co pracowali tu wcześniej próbują wracać - pewnie spróbowali słodyczy na rynku :)

Olo

Dno nie zycze nikomu pracy w peri

asd

Na pewno jest w porządku z zarobkami @Darek, bo miały się pojawić jakieś premie jeszcze. Warto próbować.

antoś

a jak wygląda praca na sklejce w polsce południowej na stanowisku PH

zdenek

Aco sadzicie o prezesie?

pepe

Człowieku wszędzie trzeba robić.Jak sie [usunięte przez moderatora] .. to każdy najbardziej wyrozumiały pracodawca Cię wyleje.

operator.

Nie polecam pracy w Peri kokosów nie ma a atmosfera w pracy nie ciekawa.Pełno konfidentów. Firmy podwykonawcze to firmy dyrektorów którzy trzepią kasę ze swoimi kolegami a pracownikom dają marne grosze.[usunięte przez moderatora] Omijajcie firmę z daleka.

Zostaw opinię o Peri Polska Sp. .z o.o. - Płochocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peri Polska Sp. .z o.o.