Opinie o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ra Lift Adam Hanusiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ra Lift Adam Hanusiak o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ra Lift Adam Hanusiak w Jordanów

Delaton

Ludzie nie przygotowani do pracy .Złomowisko bez odpowiedniego zawiadowcy.Myślałem że to robotnik a to szef pokręcony mocno niedowidzący.

Gosia

Komentarze poniżej są słabe, chyba atmosfera w firmie nie jest zbyt dobra ?

ralift
@Gosia

Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, tylko sąsiedzi lub konkurencja wypisuje same sensacje pod którymi nie potrafią się podpisać., Posługując się malowniczymi nazwami Niestety taki jest intern. każdy może wylać kubeł zimnej wody. To ma być serwis o pracodawcach Powodzenia

Dyrektor
@ralift

O ,tak jest czego zazdrościć ?!Żałosna błazenada i prowadzenie osobiste zwłaszcza w kwestii wzorca życiowego.Konkurencja zapewne i sąsiedzi nie piszą opinii ,bo są o niebo uczciwsi.Zazdrościli ,by durności.Nigdy w życiu.

@Dyrektor

Uczciwość . Uczepiliście się wpisu z gwiazdkami , ok może tak nie powinien pisać , przewalacie tak ten temat 4 lata . Grzesiek wywołał taki szum , że nawet sam się tego nie spodziewał .

ZenekM
@RA-LIFT

No ,chyba za wych.gnoja to się odpowiada co.

@ZenekM

Raczej na słowa o wychowaniu to bym na Twoim miejscu lekko się zastanowił . I spojrzał w lustro

Joanna

Starajmy się może pisać merytorycznie. Szukam informacji o pracy w Ra Lift i chciałabym poznać jakieś konkrety. Czego firma wymaga od pracowników?

@Joanna

W odpowiedzi na Pani zapytanie jakie stawia firma przed pracownikami wymagania Wymagania co do stanowiska pracy Serwisant podnośników koszowych. – wykształcenie min. średnie o kierunku elektrotechnika lub pokrewne, – umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydrauliki siłowej , pneumatyki – znajomość ogólna elementów obwodów elektrycznych AC i DC – znajomość ogólna elementów hydrauliki siłowej, pneumatyki – znajomość ogólna budowy silników spalinowych i elektrycznych – znajomość ogólna mechaniki maszyn i urządzeń – samodzielność – umiejętność podejmowania decyzji – gotowość do częstych wyjazdów – uprawniania konserwatora UDT dla podnośników wolnobieżnych i przewoźnych.

RA-LIFT

Nie pachołka tylko to są normalne warunki Pracy. I tak dla informacji . To nie poszukujemy pracownika , Takie umiejętności posiadają nasi serwisanci .

Daniel
@RA-LIFT

Ej ty z tego ta liftu daj se siana i ten jad wyrzygaj za stodołą, i weź się ogarnij, i odpowiadaj za siebie.Albo pieluchę se zmień chociaż !

Jordanowianin
@Gosia

Nie polecam.Zero pojęcia o pracy.

Nero
@RA-LIFT

(usunięte przez administratora)o sam chwyć się roboty,bo pacholęta nie mają już ochoty.Ch,cha......serwisanci łe,łe.....

Gibon9
@Gosia

Widać przecież że złe opinie mają.Pracownik ich mi kiedyś opowiadał że tylko warczenie i wymuszanie bo ciągle mało a sami tylko kawuśki i cherbateczki pod bimbereczki.Łoców Bozia nie dała tylko ryło.

Tytusq

Ten to powinien prowadzić firmę pod nazwą STĘKAŁA ,bo jujcy a robić nic nie umie.Kto to widział złomowisko robić w lesie.Klamoty rozkraczone.Niszczenie otoczenia bo cary jak złomowisko leżą.

Aaaaa....

(usunięte przez administratora)Ta baba to tam najwięcej miesza.Baby do garów ,a nie do maszyn.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ra Lift Adam Hanusiak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
QwenP

Najgorsza firma w Małopolsce.Pranie mózgów ludziom.Jak ktoś napisał wcześniej jedna wielka ściema.

Szwegri

No opinię mają zszarganą w otoczeniu pięknie.Nie spotkałem się nigdy z taką pazernością.

Dolar

Jedna wielka ściema.Badziewie.

Mert

Pazerność zniszczyła tą firmę.Brak szacunku i uczciwości.Wpowadzanie ludzi w błąd to najgorsze jak można upodlić robotę.A gdzie sens wywalać oddanych pracowników?

Pyk
@Mert

Ojojoj pełno takich wypożyczalni na terenie.Jedna na drugiej.Można gdziekolwiek zakupić.

Wody

Najlepszego pracownika zwolnili.Rzygać się chce .Biedak beton teraz robi.

Tytan4

Polecam firmę Ramirent z Rybnika.Korzystałem z tej wypożyczalni sprzętu budowlanego i byłem bardzo zadowolony.Ra-lift jest niestety zupełnie nie z tej epoki.Nieprzygotowani są zawodowo do wynajmu.

Polak

Słabo bo nawet rodzina nie chce u nich robić.

StefanC
@Polak

A kto u kutafona robił będzie?Wszyscy na nich narzekają.Lepij mimo wszystko beton wozić w betoniarni.

Prawdzik

Najgorsza w okolicy firma bez jakiegokolwiek pojęcia i wyobraźni.Nic tylko manipulacje.Nie polecam!

Men

Matko Boska ale się naczytałem o nich i na Fejsie i tu

Klijent

Kiedyś dał mi zepsutą maszynę i jeszcze bezczelny chciał pieniędzy .Ten to taczki z obornikiem powinien co najwyżej obsługiwać.Serio bałamuta nie ma bladego pojęcia o sprzęcie,.Robić uczciwie nie chce się.T....

Deizen

Nierozgarnięty i płaczliwy kołtun macie rację.Tylko chcą wydoić kasę a szacunku i uczciwości zero nie polecam glutów

Richard

Zero wyobraźni i pojęcia o robocie.Całe szczęście że już nie działają.Takich nieudaczników nie preferuję.Niechlujni

Butla

Paranoistyczny kołtunizm .Nie ogarniają nic.Nie polecam ,bo rozstroju żołądka dostałem .

Lech

Faktycznie ta firma to SZTUCZNA WYDMUSZKA.Macie rację.Robią ludzi w bambuko.

GrześV
@Lech

Zapomniałeś dodać że gizdy,kaszaloty i (usunięte przez administratora)

Tedik

Brawo ra -lift i moja negatywna opinia o was zniknęła.Pokazaliści tylko swój parszywy charakter .Robicie z ludźmi co chcecie.Piszecie zmyślone opinie a prawdziwe znikają po dwóch dniach.Firma która nie jest w porządku do ludzi nie ma pokory by czegoś się na uczyć lub poprawić nieudolstwo nie ma szans na przetrwanie wśród uczciwych.Zero pokory od waszej strony.

Joanna
@Tedik

Czy opinia była dodana tu na forum? Jeśli tak to opinie nie są usuwane tylko dlatego, że są negatywne. Administrator usuwa tylko wpisy niezgodne z regulaminem forum czyli takie, które np. obrażają kogoś czy zawierają wulgaryzmy. Podsyłam link do regulaminu żeby można było się z nim zapoznać i w przyszłości uniknąć takiego problemu. https://www.gowork.pl/regulamin

E......
@Joanna

Babo Joanno ogarnij się.Jeszcze babsztyli na zwyżkach brakuje.Serio kuśkę chcesz se przeorać.

Wojtek
@Joanna

Do Joaany .Co to za (usunięte przez administratora)co nie widział ,a gada.To to samo co ten cały ra lift wdupca reklamy wszędzie.Ja czytam jakieś wiadomości ,a jego nachalna ,wredlacka reklama wyskakuje ,a ja o tej upośledzonej firmie nie chcę czytać.Dać im 500 %podatku od reklamy ,a nie 5% ,bo szczują ludzi tymi zwyżkami ,a nikt ich nie potrzebuje.Jak można tak męczyć ludzi bezczelnymi reklamami.

Ubecin

Ta firma to SZTUCZNA WYDMUSZKA.Absolutnie nie polecam.Brrrr......

Zostaw merytoryczną opinię o Ra Lift Adam Hanusiak - Jordanów

• Jak się pracuje w Ra Lift Adam Hanusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Ra Lift Adam Hanusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ra Lift Adam Hanusiak?

Ra Lift Adam Hanusiak
  • Generała Maczka 155A