Amago

1.5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Amago

Gabriela Nowy wpis

Ja mam pytanie odnośnie tego serwisanta mechanika. Piszą w ogłoszeniu że weekend rozpoczyna się w piątek o 13. Po ile w takim razie godzin pracuje się od poniedziałku do czwartku? Albo od której godziny pracuje się w ten piątek? Możecie dać znać?

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest umowa w firmie Amago? Wiecie, czy jako Account Manager zatrudniają na umowę zlecenie?

Giga Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Tez chciałbym się dowiedzieć.. jak wygląda praca na tym stanowisku ? Nie ukrywam że nie mam doświadczenia w budowlance, ale chyba są szkolenia ? Jakie warunki pracy ? Jakie auto ? Czy są benefity ( Multisport ? Opieka medyczna)

Alicja Nowy wpis
@Giga

W budowlance? Skąd ci się to wzięło, to oni mają takie oferty? Bo ja kojarzę tylko do pracy z klientem i że szukali mechaników. Chyba że jakoś działalność poszerzyli i ja nie wiem o tym?

Giga Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Alicja

"Budowlance", miałam na myśli maszyny. Pracowałam w sprzedaży FMGC. Więc dla mnie to branża budowlana. ktoś wie jakie warunki pracy dla Account Managera ?

Alicja

Jeszcze jakiś czas temu robili nabór na mobilnego mechanika na swojej stronie. Mój mąż się zainteresował, ale nie jesteśmy pewni, czy nie za późno, bo to jednak z poprzedniego roku. Powie ktoś, czy nadal można aplikować i skąd te widełki w ogłoszeniu, od czego zależy, ile się zarabiać będzie?

Marek
Inne

Zapraszam sprawdzić tą firmę w bazie KRD zanim wpis usuną ;)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Amago na stanowisko Mechanik - Serwisant bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
chuck molson
Pracownik

witam. w Amago pracuje długo.... na tyle długo aby odebrać czek 10000 zł za 10 lecie pracy ;-) co jest fajna sprawą ze strony zarządu.... każdego dnia jadę tam jak do 2 domu..... lubię swoja prace ... lubię efekty swojej pracy i z tego miejsca dziękuje zarządowi za te wiele pięknych... lat spędzonych razem... nie jest to smarowanie i podlizywanie ale tak jest... kiedyś wchodząc na portal gowork i czytając opinie o Amago dało odczuć się same negatywne emocje....dzisiaj już tego nie ma.....trzon firmy to ludzie pracujący ze sobą przeszło 10 lat ...plus nowi z motorem wiedzy i zaparcia.,, mamy cele mamy wspólne zaparcie mamy zarząd który pomimo swojego wieku dalej stawia nam nowe cele i oczekiwania....jest pięknie .covid nas nie ruszył putininflacja nie daje radę..... jesteśmy mocni!!!... jeśli chcesz dołączyć do fajnej firmy do fajnego teamu to aplikuj a nuż może Ci się uda....

18
Zuzanna

a piszesz tak, bo któraś część Ci się tu ze stanem faktycznym nie zgadza? Która jak już i dlaczego, uzasadnisz?

Jerzy

Jest kilka ofert pracy. Mnie zainteresowało na mechanika warsztatowego. Widzę że są szkolenia przygotowujące do pracy oraz wyjazdy szkoleniowe do dostawców. A jakieś dodatkowe kursy żeby złapać nowe uprawnienia? Wysyłają na nie pracowników? Jak często w roku są takie szkolenia?

Pracodawca

@Jerzy

Dzień dobry, kursy na dodatkowe uprawnienia są realizowane w ramach zapotrzebowania

Jerzy
@Amago

Dziękuję za informacje. Czy za takie dodatkowe uprawnienia trzeba podpisywać umowę lojalnościową? Firma tego wymaga?

Pracodawca

@Jerzy

Dzień dobry, Nie wymagamy umów lojalnościowych.

Pytanie
 Pytanie

Amago poszukuje osoby na stanowisko Account Manager. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w Amago?

iwc schaffhausen
Pracownik
@Pytanie

8-16

Renata
@iwc schaffhausen

Zdarzają się jakieś nadgodziny? Jeśli tak to ile za nie płacą?

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Amago na stanowisko Konserwator?

1
Jerzy

No co ty? Serio takie pytanie? A tak na poważnie to trzeba mieć duże doświadczenie, żeby się dostać. Bardzo magluja podczas rekrutacji?

były
Kandydat
@Jerzy

Niespecjalnie, ale nic nie gwarantuje że się dostaniesz.

Jerzy
@były

To wiadomo. Powiesz ile jest etapów rekrutacji i czy zawsze dają feedback w razie jak coś pójdzie nie tak? Bo to by było pomocne.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Jerzy

Na jakie stanowiska można się dostać po znajomości? Bo może mylisz to z poleceniem innego pracownika? W firmach jest często stosowane i jeszcze można dostać za to premie. Nie o to tu chodzi?

4
Kusy
Pracownik
@Jerzy

Nie o to. Polecenie a znajomości to co innego.

Administrator

Czy pracował ktoś jako Account Manager w firmie Amago? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Odp
Pracownik
@Administrator

Zdecydowanie odradzam. Najgorsze doświadczenie zawodowe w karierze zawodowej. Jak ktoś pisał wczesnej : kolesiostwo, układy, kontrola na każdym kroku, itp… Uważaj też na nazwę stanowiska „Key Account Manager”. Tak piszą aby przyciągnąć ludzi do pracy. W rzeczywistości, praca jako zwykły przedstawiciel handlowy. Nie na nic wspólnego z prawdziwym key account manager ;)

Olga
@Odp

Długo pracowałeś że zdążyłeś sobie wyrobić taką złą opinię? Ciekawa jestem :)

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Alicja

I po co ty tak w sumie obgadujesz teraz tych ludzi z pracy? Na co dzień też tam tak jest? To nie wiem kto by chciał pracować w takim środowisku.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Amago?

Weronika

Czytałam, że firma Amago poszukuje najlepszych fachowców w branży, ale również są otwarci na młodych, ambitnych ludzi, zaczynających dopiero swoje zmagania na rynku pracy. Czy to oznacza, że firma od kandydatów nie wymaga żadnego doświadczenia zawodowego? Dają tam możliwość przyuczenia pod okiem wykwalifikowanych pracowników?

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Katarzyna

Możesz napisać bardziej szczegółowo, o co chodzi? Czy to zdarzenie w znaczący sposób wpłynęło na pracę w Amago? Nie znam sytuacji, a chciałabym się dowiedzieć, jakie są warunki pracy w tym miejscu, czy coś się w ostatnim czasie zmieniło.

jurczok

przyszedłem . namieszałem. pościemniałem...... sprzedałem !( się) co dalej??? mam to gdzieś !!! przecież kasę dostaje co miesiąc ! pozdrawiam !!!

4
mw
@jurczok

czy ten pan jeszcze żyje?

Prezio
Kandydat
@jurczok

Z tego co widzę to zabrali kruszarki. Normalnie mnie to śmieszy że na portalu Posbud ktoś z zarządu zamieszcza pismo że nie wie ...o co come on...:) Wszystko z jego strony było super tylko partner handlowy im podziękował. :) :) :) . Koleś czas się obudzić !!!

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Amago odbywa się również w języku angielskim?

Roman

W Amago maja nowa siedzibe! Bylem dzis w Warszawie i widzialem ich plac przy jednej z glownych wylotowek. Wyglada to naprawde super! Gratuluje nowego miejsca, bo stare bylo obskurne i niewidoczne. Oby tak dalej.

1
Stefano
@Roman

Masz na mysli plac przy Modlinskiej? Oni tam sa juz od kilku lat.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nowy

Co nowego w Amago? Macie może aktualne informacje? Jestem zainteresowany pracą w tej firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika

@okopiszesz o znacznym zmniejszeniu się liczby pracowników. Co było przyczyną tak drastycznych zmian? W których działach jest to widoczne najbardziej? Czy oznacza to, że firma będzie potrzebować nowych pracowników i będzie większa szansa na dołączenie do firmy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Amago - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Amago?

    Zobacz opinie na temat firmy Amago tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Amago?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amago
Przejdź do nowych opinii