Amago

Opinie o Amago

AAA

niech mi ktoś mądry odpowie na pytanie: dlaczego w A handlowców jest mniej niż księgowych..?

alan

Witam. Śmiać mi się chce z tego wszystkiego. Odeszłem z tej firmy w zeszłym roku.Wspominam nieźle chociaż mam też parę ale uwag Jednakże jak czytam wpisy nie których osób to mam ubaw. W ogóle nie wiecie o co tu chodzi oraz kto i tak tym sterował i steruje!!!! Czy to jest PK , DS PMO czy ktoś inny i tak narzekacie tutaj na nich. Może problem nie był w nich!!! Szkoda mi ludzi z którymi pracowałem i miło to wspominam a wy jak chcecie to użalacie się dalej nad sobą :P

swiety

Mea klupa, Mea bardzo wielka kupa

Alla

prezio mógłby wybrać lepszego dyrektorka niż tego lizusa, plotkarza co nawet 2 słowa nie umie powiedzieć po angielsku :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amago? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
zorro

tak wypłaty w są w terminie. i za to chwalę sobie pracę w Amago !!!

Była pracownica

Zgadzam się z tym co napisałeś w 100%. Sytuacja taka jest tam od lat i nic sie nie zmieni, dlatego odchodzą z AMAGO dobrzy i wartościowi pracownicy,(usunięte przez administratora) To mogła by być naprawdę dobra firma, ale niestety, tam mogą pracować tylko, ludzie, którzy nie mają własnego zdania i ślepo słuchają Zarządu. Jak chcesz coś zmienić masz własne pomysły i co najgorsze jak nie zgadzasz się z polityką Zarządu to musisz sam odejść, albo cię zwolnią. Więc nie polecam, tam nie ma przyszłości.

Dominik

Małe zwolnienia? Można to i tak nazwać. Zależy jak kto patrzy...

hl-770

co taka cisza???

henio

Powiem wam szczera prawde,a mianowicie:pracowalem w tej firmie kilka lat temu i pomimo tego ze juz tam nie pracuje to zawsze bede wspominal prezesa bardzo mile.Jest on najuczciwszym wlascicielem firmy, jakiego znam.wiadomo ze musial i tez opierniczyc bo w koncu to jego firma,ale zawsze wysluchal ijak trzeba bylo to pomogl. z tego co sie dowiedzialem to nawet jak jakis handlowiec poprosi o przyjazd bo mam problem z klientem to prezes wsiada w auto i od razu jedzie z pomoca.Nie zostawia samych sobie!!czy znacie innych wlascicieli, ktorzy pomagaja swoim podopiezcnym?bo ja nie.Wielki szacunek dla Niego!!

??
@henio

Widzę, że trochę nie ogarniasz, więc ci wyjaśnię: prezes pomaga handlowcom właśnie dlatego, że firma jest jego. Gdyby handlowcy nie sprzedawali, on by nie zarobił. Poważnie, nie łapiesz takich rzeczy?

prawdziwy obecny

No właśnie, w końcu ktoś to powiedział. Jeśli chodzi o pracę handlowca to musisz sprzedawać, musisz jeździć lub dzwonić,robić oferty i tyle.Jak się starasz i ci zależy to cię nie wywalą a jeśli się opier.... to cie wywalą, ale to jak najbardziej normalne jeśli chodzi o stanowisko handlowca, przecież po to są handlowcy - żeby sprzedawać!!!

chetny

Czy ktoś w końcu powie jak wygląda praca jako handlowiec, bo piszecie o bzdetach nie mających totalnie znaczenia.

swinska rura a nie miś

Misiu jasiu - nie pier@#!

były

a jak serwis dziala? slyszalem ze jest najlepszy

maszynista
@były

Serwis OK, chociaz niektorzy sie smieja ze co poniektorzy to tylko wymieniacze filtrow, ale wiekszosc jest naprawde OK.

Info

widzę że wielu z Was ma duży żal do DSO. Wasz kolega pracuje teraz jako przedstawiciel w Grauschu sprzedając doosana. Jak myślicie co to oznacza dla GiG ??

Iwanow
@Info

Oznacza to przede wszystkim, że nie widzą jego potencjału - był dyrektorem, a zrobili go tylko przedstawicielem? :D :D :D

JAX

JANUSZ PRACUJE JESZCZE W WA=WIE

Tomcio

zgadzam się z byłym Amago - 2015-12-21 21:48:12, ludzie tam są nie do zastąpienia.Pracowałem tam i odchodząc najbardziej mi było szkoda tego samego,czyli tego że nie spotkam tak zgranych ludzi,którzy mają wiele pomysłów, którzy po pracy chcą ze sobą spędzać dużo czasu.Pozdrawiam was wszystkich i nie dajcie się!!

zainteresowany

Czy moze mi ktos powiedziec,jak wyglada praca takiego handlowca, cz czym ona polega.Wiem,ze na sprzedawaniu maszyn,ale cos dokladniej.

były Amago

no chyba logiczne,że jak nie sprzedajesz to cie wywalą. W każdej firmie handlowej tak to działa.

historyk

DSA nie ma już ze 2 lata więc po co to ciągnąć?!!! dalej wam się pewnie odbija jak was wyrolował. wystarczy go namierzyć i wpierdol wpuścić.co za problem?

Prawdziwy były

były Amago : Prezio się nudzi i pisze bajki dla dzieci na tym forum :) ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Amago - Kraków

• Jak się pracuje w Amago?

Zobacz opinie na temat firmy Amago tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amago?

Amago